Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha i już się zaczęło ja tam chyba będę trzymała nogi i poczekamy do 6.01 bo mój ostatnio wymyślił że fajnie by było mieć Kacperka 😉
Alieceee trzymaj się kochana
Anioł ty też kochana?? no w końcu macie terminy kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam stycznióweczki, dopiero na ostatni moment do Was dołączam i żałuję, że wcześniej nie miałam okazji z Wami porozmawiać. Ja też już oczekuję na nadejście tego ostatniego, najwspanialszego momentu dziewięciomiesięcznej mordęgi (hehe), chociaż strasznie boję się bólu , itd. nie mogę się już doczekać.
Pozdrwiam Was słodko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał:
Dzień doberek!
kurcze spać nie mogę,jakaś masakra....próbuję zasnąć od 6 ale się nie udało więc krzątam się i sprzątam 😉
i jeszcze załapałam jakieś skurcze...czyżby to te 🤪 mocniejsze niż zwykle i promieniują do krzyża(chyba zacznę je liczyć:P )


Ja też spać nie mogłam, weszłan na forum, przeczytałam zaległości, położyłam się i zasnęłam... i wstałam teraz :P

Skurcze 🤪 może to to:P piszregularnie:P Bo jak jesteśmy podenerwowane i spać nie mozżemy, to też jest jakiś objaw nieodległego porodu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Hello mamuski.

Piszę póki mój głodomorek jeszcze nie wrzeszczy 😉
Nocka była dość cięzka ze względu na te moje dolegliwości cyckowe ale mam wrazenie ze jest ciut lepiej niz wczoraj - oby sie nie pogorszyło.

Lenka jest przekochana - jakie ona robi smieszne minki przez sen to czasami jak ja obserwujemy to wymiękamy :laugh:

Muszę jej koniecznie dziś porobić parę fotek i wstawić na forum - gunia pytała o ilość owłosienia więc spróbuję je udokumentowac aby Wam kochane udowodnic ze nie ma jednak zalezności pomiedzy zgaga a ilością włoskow - a szkoda 😞

Mam ładne zdjęcia Leny zaraz po "wyjściu" z brzucha ale ponieważ widać troszkę krwi na nich to muszę je "obrobić" lub przerobic na czarno - białe i tez pokaże 😉

Teraz uciekam bo jest kilka rzeczy do zrobienia - moja Kasia przychodzi dzis dopiero ok 14 wiec by sie nie wyrobiła zwłaszcza ze ten ksiądz dzis chodzi od 16 . Muszę zatem troszke poprasować przynajmniej rzeczy Lenki i zrobic przygotówke obiadku.

Będę śledzić w miarę możliwości.

Całuski dla wszystkich ode mnie i od mojej GWIAZDECZKI NOWOROCZNEJ 😘 😘 😘


Super, że u Ciebie już lepiej...mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej 🙂 Pewnie słodkie te minki...wstawiaj zdjęcia jak znajdziesz czas :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał:


Ja się czuje jakbym się nie czuła ☺️ 😠 😠
Naciska mi wszystko w dół jakaś grawitacja 😮 😮 😲 nie wiem ...brzuch mi opadł...nic ino narzekać:P


Aniu ja takie bóle naciskające w dół mam od 1,5 tygodnia i nadal czekam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Dzien dobry mamusie,

zaczynam od przekazania wiadomości od Aalliicee (godz 5.18):
MY NA IZBIE PRZYJĘĆ. MAMY SKURCZ ZA SKURCZEM. PÓKI CO JEST FAJNIE MIMIO ŻE BOLI 🙂


Super...to dziś może będzie kolejna styczniówka mamusią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izabella080110 napisał:
Witam stycznióweczki, dopiero na ostatni moment do Was dołączam i żałuję, że wcześniej nie miałam okazji z Wami porozmawiać. Ja też już oczekuję na nadejście tego ostatniego, najwspanialszego momentu dziewięciomiesięcznej mordęgi (hehe), chociaż strasznie boję się bólu , itd. nie mogę się już doczekać.
Pozdrwiam Was słodko 🙂


Witamy witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał:
Megi straszne to jest . ☺️ 😮 😲
Nikoś dziękujemy 😉 🙂


No niestety Aniu...jak mnie zaczęło tak boleć, to myślałam, że to już będzie niedługo...a tu 1,5 tygodnia i nic 🤨 Ale zawsze w Twoim przypadku może być inaczej wiec bądź już zwarta i gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeśli któraś nie kupiła pasa poporodwego lub majtek, to polecam te :
http://moda.allegro.pl/item863020324_figi_poporodowe_z_pasem_wyszczuplajacym_r_l.html

dzisiaj mi przyszły i sa poprostu super 🤪 🤪 🤪 nie przesuwają się jak pas i mają 2 rzędy zszywek więc 2 rozmiary :P Jak by któraś kupowała, to trzeba kupić rozmiar mniejszy na biodra niż macie teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo ładnie! sie dzieje! 🙂 dziewczyny trzymam kciuki i czekam na wieści 😉 🙂 🙂

My dzis jedziemy na wizyte. I z tego wszystkiego tez biore w raqzie W torbe bo jak i mi wody odejda podczas badan heeeh 😁 😁 LOL!!!!! przestroga od pinacolady, czlowiek zaczyna szaalec 😁
ja to juz mam biegunkeee:P chyba z tych emocji, do pozniej caałuski! 🙂

MEGI oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, widzę że się dzieje 🤪 🤪 🤪

Mój aniołeczek słodko spi (żeby w nocy tak chciała 😉 ), ja zdązyłam juz obiadek przygotować i prasowanko odwalić a teraz czekam na mamę , która w ramach rehabilitacji po operacji ma przyjsc do nas na spacerek .

Zawaliłam dzis ranoi straszna rzecz. ściągałam zdjęcia z porodu z aparatu na laptopa i cos poknociłam i najprawdopodobnmiej wszystkie straciłam 😞 😞 😞 Mąż zabrał laptopa i kartę z aparatu do jakiegos informatyka - magika i ma wielka nadzieję ze uda ise je odzyskac. Jak nie to się chyba zastrzelę!!!

U sąsiadów jakis remont - od wczoraj walą jakby młotem pneumatycznym tak że az szklanki w szafce brzeczą 😠 😠 😠 I opieprzyłam listonosza ze dzwoni do drzwi jak wariat jakby nie mozna było raz krótko zadzwonic i poczekac az ktos otworzy
😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojoj ładne rzeczy! Może będziemy mieć dziś troszke więcej dzieciaczków 🙂 Dziewczynki trzymam kciuki!
Ja sie chyba gdzieś przeziebiłam. Leci mi z nosa i w ogole do dupy jest, a dzis mam usg zeby zobaczyć czy główka małego urosła i czy w ogóle urósł mój malutki. Mam nadzieje ze mnie nie zostawia w tym szpitalu.
Megi powiem CI że ja nawet nie mam siły czytać czegokolwiek. Leń straszny ze mnie sie zrobił. Dlatego wolałam chodzić do pracy 🙂
Syla daj znać jak po wizycie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też dziś mamy wizytę po 14 no i chyba dostaniemy skierowanie do szpitala bo brzydkie wyniki mamy szczególnie z moczu.Mój m.jest rat. med i twierdzi ze niestety na pewno pojedziemy do szpitala :-( Trudno jak trzeba to trzeba ,żeby tylko dla Antosia było dobrze.A na brzuszku wskoczyło nam dziś 38 tyg.Pozdrawiam was przyszłe mamusie i trzymam kciuki za was wszystkie,szczęśliwego rozwiązania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie
właśnie wróciłam od gina ,iiiiiiiiiiii niestety ale muszę iść do szpitala ,ale się boję ,tkg wykazało skurcze choć ja tego tak nie czuję ,jak wspomniałam wcześniej to mam bardzo napięty brzuch i ten ból nad kością łonową i jeszcze nie mogę chodzić ,tak więc zaraz jadę do szpitala zobaczymy tam mi zrobią kompletne badania i się okaże czy już ,a może jeszcze nie . 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...