Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zbieramy sie na spacerek, dzis idziemy z najlepszym kumplem Meza - ich synek urodzil sie w lutym 🙂
Potem moze skoczymy do tesciow.

buziaki, milego niedzielnego popoludnia wszystkim! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale plaża 🙂

wczoraj mnie nie bylo a dzis jestem sama 😁

Bylismy na spacerku z przyjacielem M. i jego zona i ich synkiem Kubusiem - bylo bardzo milo.
Potem poszlismy do tesciow ale...wychodzili do brata M. na urodziny zony, gdybysmy przyszli 5 min pozniej pocalowalibysmy klamke - a wiedzieli ze bedziemy i nawet slowem nie wspomnieli ze pote mwychodza... 🤢 - jak dla mnie bomba bo nie przepadam za moim tesciem i nie lubie tam chodzic. Tak sie cieszyl ze wnuka bedzie mial a teraz nawet nie zadzwoni, nie zapyta nie mowiac o prezentach czy chocby glupiej kartce z zyczeniami [na chrzcie dostalismy od wszystkich tylko nie od rodzicow meza]
Dalismy im fote w ramce i inne fotki - tesciu rzucil na szafe i nawet nie spojrzal nie mowiac o DZIEKUJE. grrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkowo!
Ale pustelnia 🤪
My dziś zaliczyliśmy 2 spacerki-jeden pod domem-byliśmy zobaczyć jak bardzo podniosła się Warta i czy grozi wylaniem?ale chyba będzie o.k.okaże się jutro.A po obiadku pojechaliśmy do mojej mamuśki i kolejny spacerek-było super tylko pełno meszek 😠
I od 2 dni niuńka kochana tylko wieczorem ma problem z zaśnięciem,nie wiem czy to od ząbków czy po prostu jest jej za duszno???okno ma uchylone więc sama nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KRÓL NA TRONIE 🙂

[URL=http://img714.imageshack.us/i/dsc00231brz.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6285/dsc00231brz.jpg[/IMG][/URL]


Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu 😁
Śliczne kolorki tego krzesełka i świetnie trafiliście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Witam wieczorkowo!
Ale pustelnia 🤪
My dziś zaliczyliśmy 2 spacerki-jeden pod domem-byliśmy zobaczyć jak bardzo podniosła się Warta i czy grozi wylaniem?ale chyba będzie o.k.okaże się jutro.A po obiadku pojechaliśmy do mojej mamuśki i kolejny spacerek-było super tylko pełno meszek 😠
I od 2 dni niuńka kochana tylko wieczorem ma problem z zaśnięciem,nie wiem czy to od ząbków czy po prostu jest jej za duszno???okno ma uchylone więc sama nie wiem 🤢



oooo nareszcie nie jestem tu sama 😉
Aniolku - jeszcze wracajac do wczorajszego Twojego posta to nasz synuś plakusiał wczoraj na widok babci, i dziadka - i generalnei płakusia jak mu ktoś obcy nachyla sie nad nim i "tiuta"

A co do problemow z zasypianiem to u nas chyba tez z goraca sie budzi - ale ciagu dnia bo w nocy spi. Tylko dzis obudzil sie po 5tej i nie usnal juz 🤢

no i walczymy z potowkami i zaczely sie nam pierwszy raz odparzenia 😞 - wiec szyje i brodke krochmalem a pupe sudokremem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuchy!

Ale Ksawciu super wygląda na swoim nowym tronie!
Krzesełko super!

ANIOŁKU - moja też zupkę zjada całą, a deserek na dwa podejścia 🙂.

Dziewczyny! I ostatnio u nas kupa jest codziennie 🤪 i wkońcu nie zielona! Tylko piękna żółciutka 😎.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Witam wieczorkowo!
Ale pustelnia 🤪
My dziś zaliczyliśmy 2 spacerki-jeden pod domem-byliśmy zobaczyć jak bardzo podniosła się Warta i czy grozi wylaniem?ale chyba będzie o.k.okaże się jutro.A po obiadku pojechaliśmy do mojej mamuśki i kolejny spacerek-było super tylko pełno meszek 😠
I od 2 dni niuńka kochana tylko wieczorem ma problem z zaśnięciem,nie wiem czy to od ząbków czy po prostu jest jej za duszno???okno ma uchylone więc sama nie wiem 🤢



oooo nareszcie nie jestem tu sama 😉
Aniolku - jeszcze wracajac do wczorajszego Twojego posta to nasz synuś plakusiał wczoraj na widok babci, i dziadka - i generalnei płakusia jak mu ktoś obcy nachyla sie nad nim i "tiuta"

A co do problemow z zasypianiem to u nas chyba tez z goraca sie budzi - ale ciagu dnia bo w nocy spi. Tylko dzis obudzil sie po 5tej i nie usnal juz 🤢

no i walczymy z potowkami i zaczely sie nam pierwszy raz odparzenia 😞 - wiec szyje i brodke krochmalem a pupe sudokremem 😞


czyli to normalne ten płacz na widok obcych,oby szybko jej to przeszło.
Zauważyłam,że ona ma teraz etap przytulania się i tylko do mamusi 🙂do tatusia owszem śmieje się ale tulić do mamy-cudowne uczucie 🙂nawet ze mną na kolanach je śniadanie,obiad i tak od kilku dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello, ello, ello .... 🙂

Ale mielismy wycieczkowy dzień ! na szczęście pogoda dopisała w 100% ! Pojechaliśmy zgodnie z planem ze znajomymi do Krakowa - najpierw kawka w ogródku na Rynku , potem obiad w uroczej knajpie a potem spacer na Wawel (panowie postanowili na Wawelu napić się zimnego Lecha 🤪 😉 ). Młoda była idealna. Śmiała się do wszystkich, była maksymalnie grzeczna az znajomi stwiedzili ze w zasadzie to nie mamy dziecka 😉 Niunia walnęła 2 kupy - pierwsza była przebierana na Rynku a druga na Wawelu , a co? Jak srać to w pięknej scenerii 😜 Wrócilismy dopiero przed 20-tą!

Teraz niunia już spi, tatuś prasuje jej ciuszki 🤪 a mamunia na kompie 😜

Jagoda - no wiec własnie u nas nie ma tych bolców ani w tacce dziur na nie zatem chyba jednak w tym modelu nie ma takiej mozliwosci. Ale to tylko kwestia czasu 😉 😜 dorobię i sprzedam kiedys za podwójną cenę 😉 😜

Syla, Justyna - wygląda na to że to powszechne- przestaje sie zatem dziwic 🤢 Ale nie zapomne gościa , który w bagażu podręcznym w samolocie lecącym do Chicago miał swojską 😠 Może stad moje złe skojarzenia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wywiało je znowu ... 😞

Agab - oklask za zółciutką kupkę 🤪

Moja zjada 1,5 słoiczka zupki a w ramach deserków dostaje ćwiartkę jabłuszka , które "mymla" przez ta siateczkę - baaaardzo jej to pasi 😉. Dziś na wycieczkę tez zabraliśmy to "ustrojstwo" i ludzie bardzo się dziwili co ona to ma 🤪 Aaaa i smailismy się dziś że jeszcze godzina upałów i jabol się z tego zrobi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
a ja weszłam do wanny - jak zwykle z laptopem 🤪
Tez zrę na okrągło - właśnie jako dodatek do kolacji wtrabiłam ostatni kawałek szarlotki 🤢


kurde a tak mi się chciało czegoś słodkiego a tylko dżem i serek waniliowy w lodówce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj -Cie

Sylwia dziekujemy 🙂
A co do grzechotek to powiem Ci moja droga ze Jonathan opracowal juz do perfekcji wkladnainie pszczolki na skarpetce do buziolka 🙂 u nas to sie sprawdza lubi sie bawic ale gdy sie juz zmeczy to sciagnie sobie i bezposrednio laduje skarpeta do buzi 🙂 wiec uwazamy ze to jest trafiony zakup...
a poza tym najprostrze z Pl. grzechodki za "5zl" ktora dostal od znajomej sprawiaja mu mnostwo przyjemnosc.
Justynko zdjecia WOW!!!! cudowne!!!!!
I my juz mamy zamowiana sesje zdjeciowa ktora robimy w lipcu 🙂 Jonathan uwielbia byc fotografowany 🙂
Aniolku moj Kochany dziekujemy...taaak widac jaki z niego "byczek" tzn koziorozec 🙂 tak czy siak rogaty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hilo po weekendzie! dopiero Was nadrobiłam 😁

Basiu Vanesska kaskaderka 😜 i cudowna modelka
Aniolku - Malgonia superowo się wpatruje w Tv 😜
Julia Jonhatan super chłopak 🙂
Justyna Piotruś i wy rewelacja - rośnie mi zięciu 😁
Jagódka Ksawciu superaśny jak zawsze a jaki zadowolony z krzesałka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my jednak pojechaliśmy do teściów choć strasznie wyjazdem jestem rozczarowana...jutro Wam napiszę, bo jestem padnięta. obejrzałam z mężem USTA USTA z następnego tyg i mi sie oczy kleją. Zajrzę jutro buźki na dobranoc dla mamusiek


aaa Majce chyba też zaczęły wychodzić zęby-ostatnie dwa dni robi mega jazdy ale o tym też jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie! znowu nikogo nie ma! 😮
My zasnelismy z M....tak jakos nas dzisiaj zmozylo ze szkoda gadac...ja juz wykapana i wrocily mi sily 😉

PINACOLADA - NIE, SKAD! nie obudzilas mnie - bralam prysznic chyba, nie odpisywalam bo juz tez ledwo widzialam na oczy 😉 dzieki i tak - ja w sumie tez jechalam ze szmata 😉 tzn gąbka, szmatka i papierowymi recznikami do sucha i polerki hehe 😉
A JAK PRALAŚ MATERIAŁ? PRZETARŁAŚ TYLKO? BO JA CHETNIE BYM TO WYPRALA 🤢 bo denerwuja mnie slady kurzu od spodu - i to widac ze nie sa z uzytkowania tylko z lezenia w jakis sklepie w magazynie 😮

ANIOŁKU - nasz sie zrobil bnardzo wrazliwy i tylko mamusia i tatus a reszta osób - podkówka i łzy - a jeszcze jak głosno mowia! to juz dramat! ale jak sie wyspi to w miare ok i dal sie nawet ciotce-mojej siorce - ponosic na rekach 😉 [choc moja siorka stwierdzila ze on chyba mysli to ze druga mama czy co - bo mamy podobne glosy 🙂 ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
my jednak pojechaliśmy do teściów choć strasznie wyjazdem jestem rozczarowana...jutro Wam napiszę, bo jestem padnięta. obejrzałam z mężem USTA USTA z następnego tyg i mi sie oczy kleją. Zajrzę jutro buźki na dobranoc dla mamusiek


aaa Majce chyba też zaczęły wychodzić zęby-ostatnie dwa dni robi mega jazdy ale o tym też jutro 😉



Dusienko - czekamy na relacje! widze ze tez mieliscie "nieteściowy" dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...