Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już ledwo na oczy patrzę 😮 🤢 - jestem znowu wykończona.
Cały dzień w chałupie 😞, pół dnia z aparatem w ręku, a następne pół na Allegro 😠.
Dobrze że chociaż S. mnie zmobilizował do zrobienia sobie przerwy - i zaciągnął mnie do wyra na szybki relaks 😉 😁.
Lenka jeszcze nie śpi 🤢 - cały dzień dziś rządzi z ojcem.
I muszę się Wam pochwalić:
Pięknie sama siedzi!
a "TATA" to już dawno mówi 😜 - tylko to napewno jest nieświadome 🙂.

JUSTYNKA - fotelik dla Ciebie:
http://allegro.pl/item1128311113_foteliki_samochodowe_nania_cosmo_0_18_kg_eu_jakosc.html
ANIOŁKU - ja nadal nie wiem po co ta niebieska klamra przy foteliku? 🤢 🤢 🤢
Do których to pasów i po co? Napisz proszę dokładnie co ty tym spinasz 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Kochane,

a ja mam mega migrene, mega okres [pierwszy raz mam COŚ takiego 😲 🤢] i mega doła... 😞

Bylismy u tego brata, chociaz ja nie mialam ochoty, stwierdzilam - maz chce, to jego rodzina, pojade, ale uprzedzilam zeby sie nie spdoziewal ze bedzie jak dawniej. Bylo gorzej niz myslalam...masa ludzi i dzieci, grill - i tak, brat meza smazyl kielbachy, jego zona w kuchni, dzieci mnie obskoczyly, ciagle dotyklay Ksawcia brudnymi lapskami, wpychaly mu wszytsko do buzi, ciagnely, skakaly po oparciu kanapy zeby dorwac Ksawcia (bo ja sie oslonilam torbą i mezem z obu stron - to przyszly gora 🤢) potem ich mlodsza corka stanela za mna i piszczala i piszczala i piszczala dinozaurem - zeby zainteresowac Ksawcia - a ja myslalam ze mi łeb rozerwie...posiedzielismy se sami z dzieciorami godzinke i zebralismy sie o 19.30 a oni zdziwieni ze przyszykowali grilaa, salatki a my uciekamy. poza tym moj M. zaczal od tego jakie to nasze dziecko ma dolegliwosci i zeby oni nam doradzili [z jakiej paki?!] i w ogole jestem wkurwiona ze hej

ale za to TAK BARDZO BARDZO BARDZO KOCHAM KSAWCIA - jest moim najwiekszym skarbem, miloscia zycia, moich slodkim chlopczykiem! jak on sie tuli, jak do mnie raczki wyciaga!wzrusza mnie coraz czesciej okazywaniem milosci na swoje pierwsze cudne sposoby 🙂 🙂 🙂 🙂

I jedna mila chwila z dzis - jak tak siedzielismy - - bylo dokladnie jak rok temu - ten sam taras, ten sam grill, kuzynka z nad morza - i wtedy moj brzuszek i Ksawciu w srodku i dzieci ktore ciagle przytulaly sie do brzucha...a teraz Ksawciu tulący się do mnie... 🙂 🙂 🙂


Wyobraź sobie,że dlatego też nie chodzę do mojej teściowej,bo tam ciągle ruch jak na PKP,wczoraj poszłam i myślałam,że zeświruję-robiłam tylko dobrą minę do złej gry,nie dość że u teściowej panele,które Małgoni utrudniają poruszanie,to jeszcze syf na podłodze{teściowa ma jamnika-który ciągle gubi sierść}tak więc miałam oczy dookoła głowy-żeby przypadkiem taki kłak jej się do łapek nie przykleił-bo młoda non stop wkłada je do buźki.W efekcie lala bawiła się na materacu-okłaczonym w każdym miejscu ☺️I jeszcze jedno Jagoda-starsza kuzynka Malgosi była zawalona na maksa-kichała-więc tylko czekam aż lalunię coś weźmie-organizacja i odpowiedzialność ze strony mojej teściowej na poziomie 10% 😞 😞 😞
A i oczywiście teściowa próbowała wepchnąć Małgoni kawałek drożdżówki 😠 😠 😠kiedyś nie wytrzymam jej zachowań i zabiorę małą i po prostu wyjdę!!!


a ja tam lubię dzieci 🙂 i wiadomo, że często rozrabiają - nie lubię tylko takich "niewychowanych", chociaż też chyba ujdzie 🙂.
Zawsze lubiłam jak Maks zapraszał do siebie znajomych, często też zabieraliśmy do nas dzieciaki z domu dziecka (jesteśmy zaprzyjaźnieni z jednym takim domem).
A tak wogóle to naszym marzeniem jest stworzyć rodzinę zastępczą dla min. dwójki dzieciaków.
Mam nadzieję, że kiedyś wkońcu nam się uda 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Ja już ledwo na oczy patrzę 😮 🤢 - jestem znowu wykończona.
Cały dzień w chałupie 😞, pół dnia z aparatem w ręku, a następne pół na Allegro 😠.
Dobrze że chociaż S. mnie zmobilizował do zrobienia sobie przerwy - i zaciągnął mnie do wyra na szybki relaks 😉 😁.
Lenka jeszcze nie śpi 🤢 - cały dzień dziś rządzi z ojcem.
I muszę się Wam pochwalić:
Pięknie sama siedzi!
a "TATA" to już dawno mówi 😜 - tylko to napewno jest nieświadome 🙂.

JUSTYNKA - fotelik dla Ciebie:
http://allegro.pl/item1128311113_foteliki_samochodowe_nania_cosmo_0_18_kg_eu_jakosc.html
ANIOŁKU - ja nadal nie wiem po co ta niebieska klamra przy foteliku? 🤢 🤢 🤢
Do których to pasów i po co? Napisz proszę dokładnie co ty tym spinasz 🤔.


już Ci kiedyś odpisałam,widocznie przeoczyłaś posta ale już Ci wyjaśniam
jak przełożysz pasy pod fotelikiem i zapniesz je to potem spinasz tą niebieską klamrą pasy-jak nie rozumiesz-to jutro zrobię fotkę i ci wstawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
agab napisał(a):
Ja już ledwo na oczy patrzę 😮 🤢 - jestem znowu wykończona.
Cały dzień w chałupie 😞, pół dnia z aparatem w ręku, a następne pół na Allegro 😠.
Dobrze że chociaż S. mnie zmobilizował do zrobienia sobie przerwy - i zaciągnął mnie do wyra na szybki relaks 😉 😁.
Lenka jeszcze nie śpi 🤢 - cały dzień dziś rządzi z ojcem.
I muszę się Wam pochwalić:
Pięknie sama siedzi!
a "TATA" to już dawno mówi 😜 - tylko to napewno jest nieświadome 🙂.

JUSTYNKA - fotelik dla Ciebie:
http://allegro.pl/item1128311113_foteliki_samochodowe_nania_cosmo_0_18_kg_eu_jakosc.html
ANIOŁKU - ja nadal nie wiem po co ta niebieska klamra przy foteliku? 🤢 🤢 🤢
Do których to pasów i po co? Napisz proszę dokładnie co ty tym spinasz 🤔.


już Ci kiedyś odpisałam,widocznie przeoczyłaś posta ale już Ci wyjaśniam
jak przełożysz pasy pod fotelikiem i zapniesz je to potem spinasz tą niebieską klamrą pasy-jak nie rozumiesz-to jutro zrobię fotkę i ci wstawię


chyba kumam bazę - ale po co to spinać? 🤢 Toć to do niczego chyba niepotrzebne jest? 🤢
Pasy przecież są napięte.
Aniołku - a Tobie ten fotelik też tak dużo miejsca zajmuje? Bo u nas to takie wielkie się wydaje - chyba auto mam za małe 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
agab napisał(a):
Ja już ledwo na oczy patrzę 😮 🤢 - jestem znowu wykończona.
Cały dzień w chałupie 😞, pół dnia z aparatem w ręku, a następne pół na Allegro 😠.
Dobrze że chociaż S. mnie zmobilizował do zrobienia sobie przerwy - i zaciągnął mnie do wyra na szybki relaks 😉 😁.
Lenka jeszcze nie śpi 🤢 - cały dzień dziś rządzi z ojcem.
I muszę się Wam pochwalić:
Pięknie sama siedzi!
a "TATA" to już dawno mówi 😜 - tylko to napewno jest nieświadome 🙂.

JUSTYNKA - fotelik dla Ciebie:
http://allegro.pl/item1128311113_foteliki_samochodowe_nania_cosmo_0_18_kg_eu_jakosc.html
ANIOŁKU - ja nadal nie wiem po co ta niebieska klamra przy foteliku? 🤢 🤢 🤢
Do których to pasów i po co? Napisz proszę dokładnie co ty tym spinasz 🤔.


już Ci kiedyś odpisałam,widocznie przeoczyłaś posta ale już Ci wyjaśniam
jak przełożysz pasy pod fotelikiem i zapniesz je to potem spinasz tą niebieską klamrą pasy-jak nie rozumiesz-to jutro zrobię fotkę i ci wstawię


chyba kumam bazę - ale po co to spinać? 🤢 Toć to do niczego chyba niepotrzebne jest? 🤢
Pasy przecież są napięte.
Aniołku - a Tobie ten fotelik też tak dużo miejsca zajmuje? Bo u nas to takie wielkie się wydaje - chyba auto mam za małe 😁.

ale się nie przesuwają jak je zepniesz chyba 🤢
no gabaryty ma niemałe ale da się wytrzymać 😉my to auto na pewno mamy za małe i nie ekonomiczne bo 3 drzwiowe i trochę się meczymy pakując lalę do fotelika 😞no cóż na inne nas nie stać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - podziwiam, ja tez mialam takie plany i zreszta jak ogladalam taki program doc na tvp2 - kochaj mnie czy cos takiego - to chcialam wszystkie dzieci adoptowac. Przeszlo mi tez przez mysl zeby zamieszkac w wiosce sos i zajac sie tylko wychowaniem dzieci...ale znam wiele osób ktore przysposobily dzieci i nie wyglada to zawsze rozowo. Dzieci niestety sa rozne i np. chrzestna mojego m. nie mogla miec dzieci i zaadoptowala "najbiedniejsza, najbrzydsza, stojaca w kacie" [tak powiedziala] i to jakie pieklo jej ta dziewczyna zrobila to szok. Zreszta "ta mala" miala rodzic wtedy co ja ale usunela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - zmartwiłaś mnie zmiana planów 😞 Tak sie cieszyłam na to spotkanie krakowsko/zakopianskie . Ale co sie odwlecze .....

Ja tez nie moge ogladac programów o dzieciach z domów dziecka bo rycze jak bobr. Tez kiedys myslałam o adopcji ale szczerze to bałabym sie ze nie umiałabym pokochac tak jak swoje 🥴

GRATULACJE DLA LENKI ZA TWARDE SIEDZENIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
AGAB - podziwiam, ja tez mialam takie plany i zreszta jak ogladalam taki program doc na tvp2 - kochaj mnie czy cos takiego - to chcialam wszystkie dzieci adoptowac. Przeszlo mi tez przez mysl zeby zamieszkac w wiosce sos i zajac sie tylko wychowaniem dzieci...ale znam wiele osób ktore przysposobily dzieci i nie wyglada to zawsze rozowo. Dzieci niestety sa rozne i np. chrzestna mojego m. nie mogla miec dzieci i zaadoptowala "najbiedniejsza, najbrzydsza, stojaca w kacie" [tak powiedziala] i to jakie pieklo jej ta dziewczyna zrobila to szok. Zreszta "ta mala" miala rodzic wtedy co ja ale usunela.


oczywiście ale decydując się na wychowanie takiego dziecka trzeba być przygotowanym na wszystko,w sumie to nie wiemy jakie nasze dzieciątka będą,będziemy starać się z całych sił wychować jak najlepiej,otoczyć je miłością lecz życie pokaże co z tego wyszło 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
AGAB - podziwiam, ja tez mialam takie plany i zreszta jak ogladalam taki program doc na tvp2 - kochaj mnie czy cos takiego - to chcialam wszystkie dzieci adoptowac. Przeszlo mi tez przez mysl zeby zamieszkac w wiosce sos i zajac sie tylko wychowaniem dzieci...ale znam wiele osób ktore przysposobily dzieci i nie wyglada to zawsze rozowo. Dzieci niestety sa rozne i np. chrzestna mojego m. nie mogla miec dzieci i zaadoptowala "najbiedniejsza, najbrzydsza, stojaca w kacie" [tak powiedziala] i to jakie pieklo jej ta dziewczyna zrobila to szok. Zreszta "ta mala" miala rodzic wtedy co ja ale usunela.


oczywiście ale decydując się na wychowanie takiego dziecka trzeba być przygotowanym na wszystko,w sumie to nie wiemy jakie nasze dzieciątka będą,będziemy starać się z całych sił wychować jak najlepiej,otoczyć je miłością lecz życie pokaże co z tego wyszło 🤔


no niby tak, ale to jednak Twoje dziecko i Twoje geny. Ja tak jak Kinga balabym sie ze bede kochac nierowno albo za bardzo albo za malo...i tak zie i tak niedobrze. Czasem takie dziecko odrzuca kazda pomoc, i 1000 razy wyciagnieta reke. Kradnie, oczernia przybranych rodzicow na policji, daje klucze do mieszkania swoim podejrzanym znajomym, grozi - ja sie tyle napatrzylam i nasluchalam ze teraz bym sie bala. A kiedys marzylam o resocjalizacji... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAB - widze ze szalajesz na allegro 😉 calkiem sporo aukcji - gratuluje i zycze powodzenia! jak bede kiedys potrzebowac lekcji z allegro to odezwe sie do Ciebie i Pinacolady 😉
Aaaa no i caluski dla Lenki 😘
PINACOLADA - w jakim hotelu jestescie? jak makao? 🙂 ja tez w to ciupalam z rodzicami na wakacjach - i jeszcze w kosci gralismy - jak lało -calymi godzinami 😉


ja sie juz dzis zegnam milej nocki wszystkim papapa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
AGAB - widze ze szalajesz na allegro 😉 calkiem sporo aukcji - gratuluje i zycze powodzenia! jak bede kiedys potrzebowac lekcji z allegro to odezwe sie do Ciebie i Pinacolady 😉
Aaaa no i caluski dla Lenki 😘
PINACOLADA - w jakim hotelu jestescie? jak makao? 🙂 ja tez w to ciupalam z rodzicami na wakacjach - i jeszcze w kosci gralismy - jak lało -calymi godzinami 😉


ja sie juz dzis zegnam milej nocki wszystkim papapa 😘 😘



w Antałowce
ciupiemy cały czas w makao choc za kazdym razem mówimy, ze to juz ostatnia partia 😉
Ja z rodzicami grywałam w Remika - uwielbiałam to 🙂 A w kosci to z kolei Pablo ze swoimi rodzicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
o nikogo jeszcze dziś nie było 😮
u nas znów albo nadal PADA!!!

widzę, że nie jestem sama z tym ryczeniem przy programach o dzieciach...mąż zabronił mi już ich oglądać!!!
Pinacolada co do wyjazdu to kiedyś na pewno pojedziemy hmm tylko kiedy???chyba zacznę odkładać z 'kieszonkowego' od męża 😉 to wtedy nic innego nie wypadnie 🙂 a on ma jeszcze do wykorzystania 'tacierzyński' więc jakoś to zorganizuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...