Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agab my tez nie mamy slubu tzn kościelnego, mamy cywilny... I ksiądz cos buczał pod nosem ale ochrzcił.. dałam mu az 100zł sie niech wypcha 😜 jedynie co sie rozni to to, że nie idziesz do komunii. Bo grzeszysz 😜

pinacolada piekne foteczki 😘 a co do naszej klasy w kazdym serwisie trzeba wyrazic zgode na przetwarzane danych co ma miejsce przy rejestracji, a na NK dodatkowo wyraza sie zgode na uzycie wizerunku ale tylko jezeli jest to zdjecie glowne, wraz z imieniem i nazwiskiem lub nickiem
osoby... Wstaw sobie zdjęcie kaktusa i po krzyku 😜 😜 🙃

Basia hehe juz widze mine spermodawcy jak mu mowisz ze jest chora 🤪 nie przejmuj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Agab my tez nie mamy slubu tzn kościelnego, mamy cywilny... I ksiądz cos buczał pod nosem ale ochrzcił.. dałam mu az 100zł sie niech wypcha 😜 jedynie co sie rozni to to, że nie idziesz do komunii. Bo grzeszysz 😜

pinacolada piekne foteczki 😘 a co do naszej klasy w kazdym serwisie trzeba wyrazic zgode na przetwarzane danych co ma miejsce przy rejestracji, a na NK dodatkowo wyraza sie zgode na uzycie wizerunku ale tylko jezeli jest to zdjecie glowne, wraz z imieniem i nazwiskiem lub nickiemosoby... Wstaw sobie zdjęcie kaktusa i po krzyku 😜 😜 🙃

Basia hehe juz widze mine spermodawcy jak mu mowisz ze jest chora 🤪 nie przejmuj sie 🙂



Proponuję przeczytać uważnie nowy regulamin !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Agab my tez nie mamy slubu tzn kościelnego, mamy cywilny... I ksiądz cos buczał pod nosem ale ochrzcił.. dałam mu az 100zł sie niech wypcha 😜 jedynie co sie rozni to to, że nie idziesz do komunii. Bo grzeszysz 😜

pinacolada piekne foteczki 😘 a co do naszej klasy w kazdym serwisie trzeba wyrazic zgode na przetwarzane danych co ma miejsce przy rejestracji, a na NK dodatkowo wyraza sie zgode na uzycie wizerunku ale tylko jezeli jest to zdjecie glowne, wraz z imieniem i nazwiskiem lub nickiem
osoby... Wstaw sobie zdjęcie kaktusa i po krzyku 😜 😜 🙃

Basia hehe juz widze mine spermodawcy jak mu mowisz ze jest chora 🤪 nie przejmuj sie 🙂


Jutro chcę się przejść do księdza i zapytać, mam nadzieję że nie zrobi problemu, bo już jestem bojowo nastawiona. W razie czego mogę iść do kościoła wojskowego, tam problemów nie robią, miałam tam ślub i to bez żadnych nauk i nawet nie byłam bierzmowana.
A nie wiecie jak to z chrzesnymi wygląda? Bo Leny chrzesny jest Niemcem i nie mówi po polsku 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Agab my tez nie mamy slubu tzn kościelnego, mamy cywilny... I ksiądz cos buczał pod nosem ale ochrzcił.. dałam mu az 100zł sie niech wypcha 😜 jedynie co sie rozni to to, że nie idziesz do komunii. Bo grzeszysz 😜

pinacolada piekne foteczki 😘 a co do naszej klasy w kazdym serwisie trzeba wyrazic zgode na przetwarzane danych co ma miejsce przy rejestracji, a na NK dodatkowo wyraza sie zgode na uzycie wizerunku ale tylko jezeli jest to zdjecie glowne, wraz z imieniem i nazwiskiem lub nickiemosoby... Wstaw sobie zdjęcie kaktusa i po krzyku 😜 😜 🙃

Basia hehe juz widze mine spermodawcy jak mu mowisz ze jest chora 🤪 nie przejmuj sie 🙂



Proponuję przeczytać uważnie nowy regulamin !!!
no w sumie oklepalam.. nie chcialo mi sie czytac 😜 a co mowiesz ze nie? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Syla - to Ty mi podpierdalasz te oklaski chyba 😉 Chcesz mnie siłą dogonić 😜 Dziś mi już 2 wcięło 😠
hehe ja przez pewien czas to myslalam ze sie serwer zawiesił codziennie co weszłam do przybawalo przybawwało a nie wiem skąd 🤪 pytałam to zadna sie nie przyznała! wiec moze 😁 🤪 to kochana dam Ci żebys miala równa liczbe 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 tak jak pisałaś - 12 tydzień to za wcześnie.... Ale byliśmy na USG razem z narzeczonym i on pierwszy raz widział Maleństwo i słyszał bicie serca. Jak sobie przypomnę jego minę to płakać mi się chce - taki zdziwiony i szczęśliwy 🙂 ....Tatuś:*....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Agab pamietam, że tez mialam takie obawy jak Ty. i pamietam że wtedy Kinga mi mówiła że ksiądz ma chyba obowiazek dac chrzest dziecku, nie pamietam dokladnie 😜 ale wiem że podpuszczała mnie zeby do gazety poszła jak nie bedzie chciał dać 🤪




z tymi oklaskami też pójdę ale do sądu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Agab my tez nie mamy slubu tzn kościelnego, mamy cywilny... I ksiądz cos buczał pod nosem ale ochrzcił.. dałam mu az 100zł sie niech wypcha 😜 jedynie co sie rozni to to, że nie idziesz do komunii. Bo grzeszysz 😜

pinacolada piekne foteczki 😘 a co do naszej klasy w kazdym serwisie trzeba wyrazic zgode na przetwarzane danych co ma miejsce przy rejestracji, a na NK dodatkowo wyraza sie zgode na uzycie wizerunku ale tylko jezeli jest to zdjecie glowne, wraz z imieniem i nazwiskiem lub nickiem
osoby... Wstaw sobie zdjęcie kaktusa i po krzyku 😜 😜 🙃

Basia hehe juz widze mine spermodawcy jak mu mowisz ze jest chora 🤪 nie przejmuj sie 🙂


Jutro chcę się przejść do księdza i zapytać, mam nadzieję że nie zrobi problemu, bo już jestem bojowo nastawiona. W razie czego mogę iść do kościoła wojskowego, tam problemów nie robią, miałam tam ślub i to bez żadnych nauk i nawet nie byłam bierzmowana.
A nie wiecie jak to z chrzesnymi wygląda? Bo Leny chrzesny jest Niemcem i nie mówi po polsku 🤢.


to będzie kiwał głową 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Kingotaaaaaaaaaaaa se podawałam!! 107minut a Ty mowisz ze Ci kradną hehe 😁 to kas sie udzielała na innym temacie że Cie "ścigaja" 😜



no bo 13 min temu ktos mi nastepnego podpierd... 😠 Widac od podpier....nia też trzeba odczekac 120min 🤪
a tak na powaznie to komu sie narzuciłas 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Agab pamietam, że tez mialam takie obawy jak Ty. i pamietam że wtedy Kinga mi mówiła że ksiądz ma chyba obowiazek dac chrzest dziecku, nie pamietam dokladnie 😜 ale wiem że podpuszczała mnie zeby do gazety poszła jak nie bedzie chciał dać 🤪




z tymi oklaskami też pójdę ale do sądu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😉 😜
Ty mi tu nie czaruj 🤨 🤨 🤪 🤪 Tylko przypomnij co wtedy pisalaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Kingotaaaaaaaaaaaa se podawałam!! 107minut a Ty mowisz ze Ci kradną hehe 😁 to kas sie udzielała na innym temacie że Cie "ścigaja" 😜



no bo 13 min temu ktos mi nastepnego podpierd... 😠 Widac od podpier....nia też trzeba odczekac 120min 🤪
a tak na powaznie to komu sie narzuciłas 🤪


a tak po naszemu - to kogoś poprostu musiałaś wkur..ć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak którejś sie chce to zapraszam na mapę satelitarna. Przesunąc troszkę w stronę piasku i pojawi się basen i najbliższy brodzikowi "blok" (najbardziej wysuniety w stronę morza. To będzie nasze lokum od czwartku na 2 tyg 🤪 Ale się cieszę 🤪 🤪 🤪

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Alicante,+Hiszpania&sll=49.095452,19.204102&sspn=6.028497,14.216309&ie=UTF8&hq=&hnear=Prowincja+Alicante,+Alicante,+Walencja,+Hiszpania&t=h&ll=38.285991,-0.520252&spn=0.000882,0.002757&z=19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada ART8 podpunkt 7 # Usunięcie Danych nie oznacza automatycznego usunięcia Danych Osobowych z Bazy Kont.
to chyba raczej naawet jak usuniesz to beda przetwarzac Twojego dane osobowe...


ale to jest art i pkt NOWEGO REGULAMINU , ktorego ja właśnie nie zaakceptuję!!! W starym tego nie było zatem jak teraz usunę to moich danych mieć nie będą ! Jeśli zaakceptuję nowy regulamin i później usunę konto to nadal będą mieć prawo do moich danych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. Dwója z czytania ze zrozumieniam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...