Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olenko Kochana myslami jestem z Toba! jestes kolejna dzielna Styczniowa Mamusia !!!

boziu ... ja juz placze z kazda ktora zaczyna ... rodzic!!! a ja nadal nicn ...
bole, skurcze, pare godzin i nagle odchodza i spokuj przez kolejne kilka godzin... dzis od 3-6bol nie milosierny podbrzusza i nagle jak reka odjol... teraz spokoj!

jestem myslami z Kazda z Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
dziekuje wam dziewczyny za wsparcie mam skurcze co 15 min

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
rany julek!!!!
Olenko trzymaj sie!!!!

No tak ale wiesz wydaje mi sie ze i maluszi nasze rowniez sa troche zestresowane ... moj Junior jak jest taka akcja to robi sie taki spokojniutki ... pewnie tak jak i mama sie denerwuje i moze i wspolodczuwa!!! wraz ze mna.... kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
kochane dzwoniłam do gin m właśnie 3 porody mam dzwonic o 15 ja odbierze to od razu mam jechac a jaknie odierze to czekamy na tel od niego no chyba że wody odejdą to odrazu

boje sie strasznie 😞 😞 😞
ale jak sobie pomysle że Nadie bede miała na rekach to od razu lepiej

skurcze przeszły narazie ale cały czas odchodzi ten czop na początku to był tak delikatnie zabarwiony krwia a teraz to taki brzydki brunatny 😞

nie chce mi sie jesc mam biegunke i płacze Boże jak ja sie boje


JEJ NAPRAWDE SIE ZACZELO!!!!!!!!!! HEEEEEEEEEEH SUPER! MISIAMAMY PISZ NA BIEZACO CO I JAK!:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!

Ale fajnie,że coś się znowu dzieje 🤪
Olu kochana z przyjemnością zabiorę od Ciebie troszkę tego stresu,żeby Tobie było lżej 😉Ale się cieszę,że Nadja będzie wkrótce z wami 🙂 🙂 🙂
Nam wczoraj minął termin,więc oczekiwanie jest jeszcze większe i niepokój 😞 ale co ma być to będzie.

TRZYMAJ SIĘ KOBIETKO 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio nio nie było mnie tylko kilka godzin a tu takie rzeczy się dzieją! Misiamamy nie płacz kochana wszystko będzie dobrze i Twoja córeczka już niegługo będzie na świecie, ajc ale Ci dobrze!!!
Kajtucha widzisz w koncu Twoje dzieciatko też bedzie na świecie. Do wtorku juz niedużo zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie jak sie czujecie??? 🙂 Oooo co ja tutaj czytam Misiamamy sie szykuje 🙂 a ja dopiero co wczoraj pytalam czy masz juz jakies objawy po odstawieniu tych lekow a tu taka nowina 🙂
Nie denerwuje sie jeszcze troszeczke i bedzie miala Dziecinke swoja w ramionach 🙂
Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane psiapsiułki - ale sie za Wami stęskniłam!!!

Przed chwilką przyjechaliśmy ze szpitala. Młoda nakarmiona śpi smacznie.
Dziekuję za gratulacje.

Chciałabym nadrobic forum ale na razie marnie to widze. Za chwilkę przyjadzie "dziadostwo" ogladac świeżą wnusię a potem jeszcze moja siostra z rodzinką.

Prosze napiszcie mi w skrócie kto sie rozpakował albo bardzo prosze o podesłanie aktualnej tabelki.

Jak tylko znajde chwilke to Wam opiszę poród - trochę z zaskoczenia 😉

Całuski... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...