Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z wami to jest kobitki na chwilkę opuścić komputer i już się coś dzieje 😉 ale fajnie misiumamy w końcu trzeba się rozpakować więc do dzieła 🙂 🤪 🙃 Trzymamy kciuki za was!!!wszystko będzie dobrze...zanim się obejrzysz a córeczka będzie z tobą!!!
ja też chcę już...chyba :laugh: na razie mnie to przeraża:X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
Zapisywała bo nawet pisała na forum że też pozwoliła spisać sobie kilka naszych numerów..

Ja bym już chciała że by ten poród nastąpił ! ;p


Która by nie chciała oto jest pytanie:P
Tylko ja zaczynam się troszku bać 🙂 😲 😲
Mamusie które już rodziły wiedzą co je czeka a my???Niespodzianka ☺️ 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane dzwoniłam do gin m właśnie 3 porody mam dzwonic o 15 ja odbierze to od razu mam jechac a jaknie odierze to czekamy na tel od niego no chyba że wody odejdą to odrazu

boje sie strasznie 😞 😞 😞
ale jak sobie pomysle że Nadie bede miała na rekach to od razu lepiej

skurcze przeszły narazie ale cały czas odchodzi ten czop na początku to był tak delikatnie zabarwiony krwia a teraz to taki brzydki brunatny 😞

nie chce mi sie jesc mam biegunke i płacze Boże jak ja sie boje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem... Chwilę mnie nie było 🙂 a tu już kolejna do rodzenia? Super! Powodzenia!
Ja miałam ktg, zero skurczy... W poniedziałek/wtorek mam się zgłosić na wywołanie. Wzięli by mnie dzisiaj ale w żeleń oni planują sobie cc a że u mnie nic się nie dzieje więc jeszcze do domu... Zjawie się we wtorek, może jeszcze jutro coś się wydarzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy trzymam kciuki,jestes duża i wiesz,że poród nie łaskocze tylko boli ale ...nie tylko Ciebie,dzieciaczka też dlatego mysl tylko o małej ,zdyscyplinuj się i załatw to szybko!!! Powodzenia i nie płacz tylko oszczędzaj energię,przyjmij to zadanie na klatę jak to faceci mówią:P
Dzielne jestescie i widzę,że dbacie o to by nie było dużego zastoju:laugh: lutówki czekają więc raz!raz!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał:
hej dziewczyny!!!
ja też już się wczoraj spakowałam na ostatni guzik, przyszykowałam ciuszki na wyjście ze szpitala i czekam, czekam, czekam....
tak czytam o tych waszych bólach i aż głupio bo zazdroszczę, u mnie nadal nic, jak wstaję gwałtownie i coś mnie delikatnie zaboli to wkręcam sobie fazę że może zaraz coś odczuję, a tu lipa.......
jutro mam wizytę, już odliczam wizytę, a czy wasze maleństwa stały się już mniej ruchliwe przez brak wolnego miejsca w brzuszku, bo moja malutka jakaś spokojniejsza


Katpio-fajnie masz,że Cię nic nie boli...mnie boli wszystko! malutka rusza się bardzo i ja nie wiem kiedy ona śpi.Może są w całym dniu 2 h kiedy jest względny spokój,reszta to ciągle ruchy i czkawka 2 razy dziennie.

Pozdrawiam w niedzielę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy ja wam pisałam że nie mam skurczy??????????? no to znowu mam 😞 wierzie mi nie da sie ich przegapić

a nie byłoby łatwiej żeby tak rach ciach i juz mniej stresu mniej bólu mniej strachu \

ale wiecie co olimpiade już bedziemy ogądalli z Nadunia mamusia i tatuś zadbają zeby sloneczko nasze koszulke kibica dostała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...