Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie MAMUŚKI
poczytałam trochę ,widzę że następna koleżanka będzie niebawem ,albo już jest ze swoim maleństwem 🙂 wspaniale ,też bym już chciała mieć to za sobą ,termin mam niby na 23 nawet tak mi wypada z kalendarzyka ale czuję ,że to nastąpi w tym tygodniu ,na usg pokazało że 1 .01 ,zobaczymy jak to będzie ,od wczoraj boli mnie krzyż i całe podbrzusze ,nic nowego ,z tego co czytałam to wszystkie się tak czujemy ,
😞 przykro mi ,że Dorunia poroniła ,wiem co to znaczy ,bo w październiku w 2008 roku też poroniłam ,nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży ,poszłam na kręgle z moimi chłopakami trochę wysiłku i niestety ,byłam 22 dni w ciąży ,okropnie to przeżyłam . 😞 współczuję
Mam nadzieję że będą kolejne próby i się powiedzie ,ja żeby zajść kolejny raz ,to użyłam testu owulacyjnego i wyszło odrazu , 🙂 tak to było ciężko .
Czekam razem z Wami na wiadomość od Misiamamy .
Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie 🙂 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katpio i kajtucha wasze opowiesci mnie niezle rozbawily!:P hehe

pinacolada witaj z powroteem! 🙂

czekam na wiesci od Misiamamy jak na szpilkach heeeeh:P

a kto sie pisze na jutrooo 😉? ja zaczynam sie starac dopiero od wtorkuu:P po wizycie w szpitaaalu 😉 dzis przepakowalam torbe szpitalna, brakuje mi tylko wacikow i gabek do mycia, bo oni sa tu dziwni musze miec jedna niebieska i dryga innego koloru heeeh we wtorek bede wszystko wiedziec kupie dokonca wszystko i mozemy zaczynac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla rozmawialam z Justyna i ona mowila ze nie trzeba tych gabek 🤢 i ze body i spiszkow wystarczy 5...a na liscie jest 10 😁
ja bede we wtorek na wizycie to sie zapytam bo oszalec mozna z nimi:P jak ja to wszystko do tej torby zapakuje :P ta lista jest naprawde dluga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam w naszym szpitalu ,a mieszkam w Świdnicy ,położna dała mi listę co mam zabrać do szpitala ,i ku mojemu zdziwieniu jeśli chodzi o maleństwo to mam zabrać tylko pampersy nic więcej ,a ja naszykowałam dla małej ciuszki i kosmetyki ,nie wiem jak u Was jest ,ale co kraj to obyczaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio i Kajtucha to macie śmiesznych mężów choć mój za dużo nie odstaje :P dla niego żele do kąpieli muszą być mocno pachnące najlepiej owocowe 🙃 😁
musimy być cierpliwe co do Misiamamy i trzymać za nią mocno kciuki, żeby wszytsko z nimi było ok!

a za Dorunie musimy mocno trzymać kciuki! no i pomodlić się za jej aniołka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ma mój numer i napisała jak jeszcze była w domu, żeby upewnic się że sms w razie czego dojdzie a "nie pójdzie w kosmos", także jak będzie mogła to na pewno napisze.
Nie sądzę żeby to byl dobry pomysł żeby teraz do niej pisać, obiecała że da nam znać co i jak.
Także nam pozostaje ćwiczyć cierpliwosć i czekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie nic nie mam brać dla dziecka, no oprócz ubrania na wyjście :-) ale tak to wszystko szpital zapewnia. Ale ja, oczywiście wg powiedzenia " 😜RZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY" biorę jeszcze krem do pupy i buzi, kilka pampersów, chusteczki nawilżane, 2 tetrowki i 1 flanelke no i ciuszki na każdy dzień żeby się nie prosić potem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha napisał:
Ja nie nic nie mam brać dla dziecka, no oprócz ubrania na wyjście :-) ale tak to wszystko szpital zapewnia. Ale ja, oczywiście wg powiedzenia " 😜RZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY" biorę jeszcze krem do pupy i buzi, kilka pampersów, chusteczki nawilżane, 2 tetrowki i 1 flanelke no i ciuszki na każdy dzień żeby się nie prosić potem...





Też tak myślę ,wezmę rzeczy na wszelki wypadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
Celka może spakuj w mniejszą torbę i jak coś to Ci dowiozą, po co niepotrzebnie zajmować miejsce w torbie, która i tak będzie zapchana?! będziesz ubezpieczona bo w razie W będzie wszystko w domku a nie będziesz musiała tego dźwigać 🙂


Z dźwiganiem to nie ma problemu ,a jeśli chodzi o zapchaną torbę ,to jest po same uszy ,mąż ma spakowane rzeczy, które ma przywieść jak będziemy wychodzić ,ze szpitala ,a tak to mam wszystko w torbie ,i praktycznie siedzę prawie na nich i czekam ,czekam , 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Ola ma mój numer i napisała jak jeszcze była w domu, żeby upewnic się że sms w razie czego dojdzie a "nie pójdzie w kosmos", także jak będzie mogła to na pewno napisze.
Nie sądzę żeby to byl dobry pomysł żeby teraz do niej pisać, obiecała że da nam znać co i jak.
Także nam pozostaje ćwiczyć cierpliwosć i czekać...

To czekamy na wiesci 🙃 ale jak tu byc cierpliwym!:P jak my wszystkie niecierpliwe 😁 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂

Goście sobie poszli, Lenka wykapana, nakarmiona, Julka wypieszczona teraz mezus w kolejce ale jeszcze Wy przed nim 😉

Otóż zdaje relację:
31.12 ok 14 zadzwoniłam do swojej połoznej zeby zapytac o te obrzeki i cisnienie a ona mi mowi ze to raczej normalne ale poniewaz przed nami Nowy Rok to zebym sie nie denerwowala to proponuje zebym przyjechała na Ujastek bo ma akurat dyzur i ze mnie ogladnie lekarz. No to pojechałam oczywiscie z nastawieniem ze pewnie dostane recepte na lek obnizajacy cisnienie i wróce.. Nawet mielismy zabrac Julke ale w rezultacie podrzucilismy ja do dziadkow. Torby zabralismy na wszelki wypadek. Jak dotarlismy to najpierw mnie polozna podlaczyla do ktg i potem stwierdzila ze zanim mnie zobaczy lekarz to ona by mnie zbadała. No to ok. bada i mowi ze ma wrazenie ze saczą mi sie wody. Ja do niej ze nie zauwazyłam. No Zapytała mnie czy jestem chetna zeby ewentualnie zostac i rodzic bo ma dyzur do rana a ja do niej ze pod warunkiem iz urodze po polnocy 🙂 Mowi wiec zebym poszła teraz do lekarza i nakłamała ze mam bóle i ze sie zle czuje. Wstaje z łożka zeby sie ubrac a tu chlust!!!
cdn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Celka u mnie wymóg szpitala to fotelik, jak go nie masz nie wydadzą dziecka. I tak jest we większości szpitali


Mam i właśnie mój powiedział ,że weźmie i fotelik i nosidełko osobiście to mi jakoś pasuje bardziej takie maleństwo położyć w nosidełku ja mam 2 km do szpitala i zapinać maleństwo w pasy coś mi się nie widzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał:
Jestem 🙂

Goście sobie poszli, Lenka wykapana, nakarmiona, Julka wypieszczona teraz mezus w kolejce ale jeszcze Wy przed nim 😉

Otóż zdaje relację:
31.12 ok 14 zadzwoniłam do swojej połoznej zeby zapytac o te obrzeki i cisnienie a ona mi mowi ze to raczej normalne ale poniewaz przed nami Nowy Rok to zebym sie nie denerwowala to proponuje zebym przyjechała na Ujastek bo ma akurat dyzur i ze mnie ogladnie lekarz. No to pojechałam oczywiscie z nastawieniem ze pewnie dostane recepte na lek obnizajacy cisnienie i wróce.. Nawet mielismy zabrac Julke ale w rezultacie podrzucilismy ja do dziadkow. Torby zabralismy na wszelki wypadek. Jak dotarlismy to najpierw mnie polozna podlaczyla do ktg i potem stwierdzila ze zanim mnie zobaczy lekarz to ona by mnie zbadała. No to ok. bada i mowi ze ma wrazenie ze saczą mi sie wody. Ja do niej ze nie zauwazyłam. No Zapytała mnie czy jestem chetna zeby ewentualnie zostac i rodzic bo ma dyzur do rana a ja do niej ze pod warunkiem iz urodze po polnocy 🙂 Mowi wiec zebym poszła teraz do lekarza i nakłamała ze mam bóle i ze sie zle czuje. Wstaje z łożka zeby sie ubrac a tu chlust!!!
cdn...

Witaj ,super że jesteś po ,gratulacje:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...