Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pinacolada witajcie kochane gwiazdeczki 🙂
Już wysyłam ci na m@ila albumik i tabelkę 😉
Misiamamy w szpitalu i kajtucha chyba też
Buziaczki pozdrawiamy!
P.s jak się czujesz? Powiem ci że zazdroszczę tobie że już po wszystkim 🙂 i tak szybciutko w domciu jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem,u mnie cisza...ale jak mnie odblokują to aż się boję ,a do niedzieli biorę no-spę i magnez i odstawiam. 🤪

Jakie leki misiamamy brała ,że po odstawieniu tak szybko poszło?pamięta któraś?

Ależ ma fajnie,już niedługo będzie po wszystkim;-)

Idę zjeść coś mega zdrowego czyli dzwonka łososia pieczonego w ziołach;-) będę zaglądała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zostawić Was gadułki na kilka godzin i tyle nadrabiania! 😉 my odebraliśmy naszą córcię z 'wczasów' od babci a tu takie nowiny!
Misiamamy pewnie już w trakcie i niebawem zobaczy swoją Nadię!!! a miała chyba termin jakoś dzień lub da przede mną 🙃
Pinacolada witamy ponownie wśród nas już nie w dwupaku! kochana odpocznij sobie ile możesz i wtedy napisz co i jak. My wczoraj mieliśmy przerwę w rodzeniu na forum - zero dyscypliny :P no ale dziś Ola nadrabia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
Jestem jestem,u mnie cisza...ale jak mnie odblokują to aż się boję ,a do niedzieli biorę no-spę i magnez i odstawiam. 🤪

Jakie leki misiamamy brała ,że po odstawieniu tak szybko poszło?pamięta któraś?

Ależ ma fajnie,już niedługo będzie po wszystkim;-)

Idę zjeść coś mega zdrowego czyli dzwonka łososia pieczonego w ziołach;-) będę zaglądała.


mycloud misiamamy odtawiała w sylwestra nos-spe i luteine 🙂 ja odstawiłam w Wigilie i nic sie nie dzieje więc nie ma reguły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, nie pisałam bo nic się nie dzieje :-) czuje się tak jakbym w ogóle nie była w ciąży, oprócz tych "zwykłych" dolegliwości, to bez żadnych rewelacji, żadnych boli porodowych, skurczy... Nic... Mały fikolki wywija 🙂
poza tym mam doła bo "nasza grudniówkowo-sierpniowa" Dorunia dziś w nocy poroniła, już drugi raz i w ogóle jakoś tak kiepsko... Beznadzieja... Powinnam się cieszyc tym że może we wtorek będę tuliła małego w ramionach ale nie potrafię wiedząc że tak Dorunia cierpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślę że Ola rodzi, jak będzie po wszystkim na pewno sie odezwie.
Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki i czekać na wiadomość 😉

A ja zaangażowałam męża w przemeblowanie naszej sypialni i wstawienie do niej łóżeczka 🙂 Od razu poprawił mi sie humor. Było już dawno złozone ale stało w innym pokoju. A teraz mam je pod nosem 🙃
Przejrzałam jeszcze torbę spakowaną do szpitala i spisalam takie rzeczy podręczne które też trzeba zabrać jak zegarek, ładowarka do tel, tel, aparat fot, dokumenty itd. Teraz jestem zwarta i gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha
poza tym mam doła bo "nasza grudniówkowo-sierpniowa" Dorunia dziś w nocy poroniła, już drugi raz i w ogóle jakoś tak kiepsko... Beznadzieja... Powinnam się cieszyc tym że może we wtorek będę tuliła małego w ramionach ale nie potrafię wiedząc że tak Dorunia cierpi...


Oj przykra wiadomość. Kobietka tak się cieszyła a tu taki smutek w nowym roku. Przykre to bardzo...współczuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi właśnie poprawił humor mój mąż. dziś do kąpieli wlałam sobie oliwkę i bardzo zatłuściłam wannę, po mojej kąpieli poszedł wypluskać się mąż. z wanny napisał sms czy do wanny wlałam butelkę oleju bo jakoś tak ślisko. po wyjściu mówię mu że wlałam sobie ostatnie krople oliwki, a mój mąż na to "domyśliłem się że to oliwka i też sobie wlałem, ładnie pachnie i taka skóra fajna teraz" hmmmmmm tylko, że ja zużyłam ją całą i wyrzuciłam butelkę. jak się okazuje mąż wlał sobie do wanny moje serum- odżywkę kokosową do włosów......ale fakt ładnie pachnie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre katpio;-)

Dziewczyny-na pewno misiamamy jak będzie po wszystkim da nam znać,przecież nie będzie pisała nam smsów z porodówki albo pomiędzy skurczami;-)Musimy być cierpliwe.

Bardzo współczuję Doruni,brak mi słów na takie sytuacje w życiu.Zawsze byłam zdania ,że zajść w ciążę,donosić ją,urodzić zdrowe dziecko to w dzisiejszych czasach CUD!!!

Ja też jestem zwarta i gotowa,męża właśnie wysłałam do sklepu po antyprespirant bezzapachowy do szpitala i żel pod prysznic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał:
a mi właśnie poprawił humor mój mąż. dziś do kąpieli wlałam sobie oliwkę i bardzo zatłuściłam wannę, po mojej kąpieli poszedł wypluskać się mąż. z wanny napisał sms czy do wanny wlałam butelkę oleju bo jakoś tak ślisko. po wyjściu mówię mu że wlałam sobie ostatnie krople oliwki, a mój mąż na to "domyśliłem się że to oliwka i też sobie wlałem, ładnie pachnie i taka skóra fajna teraz" hmmmmmm tylko, że ja zużyłam ją całą i wyrzuciłam butelkę. jak się okazuje mąż wlał sobie do wanny moje serum- odżywkę kokosową do włosów......ale fakt ładnie pachnie :laugh:


ale się uśmiałam:laugh: :laugh: :laugh: i popłakałam
jak Ja proszę mojego M o jakiś kosmetyk to muszę dokładnie opisać jak wygląda,jaki kolor itd.....te Nasze kochane głupolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż nie lubi się kąpać w wannie, no tylko prysznic i prysznic... Ostatnio mu nalałam wody i zmusiłam do kąpieli 🙂 i sama przysnęłam, to jak po godzinie się obudziłam i zobaczyłam że jeszcze go nie ma w łóżku, poleciałam do łazienki a ten tam cały zanurzony, tylko głowa na wierzchu i chrapie... Dlatego nie lubi wanny bo...zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...