Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć mamusie zaraz kąpie małego...bo franca przyjdzie 😠 😠:angry 😁zis się tak pokłóciłam z tadkiem że mam ochotę go spakować...
Zaglądnę do was jak wrócimy z nauk bo przygotowania jeszcze trwają muszę swój serniczek upiec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas z rana była piękna pogoda, ale się szybko zjeb... 😠.
Nie zdążyłam nawet wyjść na spacer. W lodówce mam tylko - ...zimno 🤔.

A tak wogóle to się wściekłam na mojego 😠, pracuje od kilku dni w nowej firmie, no i zostaje ciągle dłużej o jakąś godz. bo musi się "wykazać" 😠 😠 😠 .
Jak mnie to wkur...!
Niby lepsza praca, więcej kasy, ale jak ma tak być to mam to gdzieś.
Nie mam zamiaru czekać codziennie z obiadem do nie wiem której i siedzieć cały dzień sama.

Za karę wysłałam go teraz jeszcze po zakupy, bo mi się nie chce dupska ruszać. 😜

A niuńka ma dziś dzień śpiocha i na dodatek nie chce dziś jeść, zjada po 60ml i koniec, wypluwa smoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkowo!
Jestem padnięta na maksa,młoda dziś się darła przez cały dzień i spała tylko 1,5h jak się zmęczyła płaczem,poszłam z Nią na spacer i musiałam nieść na rękach bo w wózku ryk,i tak cały dzień.I jeszcze pogniewała się na mleczko,dziś zjadła tyle co w 2miesiącu życia niecałe 500ml 🤔i nie wiem dlaczego tak płakała 🤔kupki zrobiła,bączki puszczała-czyżby to zęby,bo na smoka też się obraziła.Temperaturę jej mierzyłam i wszystko w normie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynko ale masz fajnie,Twój mąż sobie przypomniał,ja musiałam sama to zrobić 😉

jagoda mi lekarka mówiła,że można delikatnie zagęścić mleczko kaszką zwykłą lub kleikiem ale ja poczekam aż Małgosia skończy ten 4 miesiąc,no i jak już zacznę wprowadzać np.jabłuszko to podawać 4 dni,potem kolejny produkt też 4 dni.
A nasza lalunia ostatnio pije tylko wodę,skończyła się herbatka i to dlatego 😜ale podaję jej regularnie płyny i wypija 100ml 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja


wróciłam z pracy! Niunia juz wykapana, najedzona i smacznie śpi 🙂
Marudna dzis bardzo była - chyba po szczepieniu 😞 Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej 🙂

Julka dzis miała konkurs z ang Oxford ( w całej Polsce dzieci pisza ten sam test o tej samej godz tego samego dnia) i wygląda na to że pieron napisał na 100% 🤪 Ale byłoby super! Miałaby szansę na 6 z anglika na koniec roku 🤪
A w ogóle to pytała dzis pani od techniki co ma zrobic zeby miec 6 na koniec roku bo na połrocze miała 6 a w tym połroczu złapała 3 ze znaków drogowych 😠 i sie sprawa skomplikowała i wiecie co jej pani odpowiedziała? Wspomnę jeszcze ze dziecko sie spodziewało ze bedzie musiało wykonac jakas prace/rysunek a pani jej mowi zeby kupiła kwiatka do pracowni technicznej!!! jestem zbulwersowana bo w głowie takiego "malucha" zapisze sie ze 6 na koniec roku mozna sobie kupic 😠 co to za zwyczaje???!!! No comment ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dobra, piszę, bo śpi moja lala.

Co do facetów - mój robi przy dzieciach wszystko 🙂. Czasami już mi było głupio, bo robił więcej niż ja (łącznie z gotowaniem i sprzątaniem 🤢), ale moim zdaniem facet powinien robić przy dziecku dużo - bo wtedy szybciej i silniej tworzy się między nimi więź.

Chciałam Was jeszcze zapytać, czy Wasze dzieci jedzą jeszcze w nocy? Lenka jak idzie spać ok. 21 to do rana już nic nie je, kiedyś jeszcze dawałam jej flachę na śpiąco ok. godz. 01, a teraz już nie chce i nie da sobie wcisnąć. Może już nie potrzebuje tego nocnego karmienia? 🤔


Ale z ciebie szczęściara z tą pomocą i jeszcze ci posprząta i ugotuje-prawdziwy skarb 🙂mój to ugotuje ale tylko ziemniaki i wodę na herbatę 😜

Co do drugiej sprawy to u Nas karmienie jest przed kąpielą koło 18-19 po już nie chce 😞 i siłą rzeczy muszę jej dać flaszkę koło 23 żeby swoją dzienną porcję zjadła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
heja


wróciłam z pracy! Niunia juz wykapana, najedzona i smacznie śpi 🙂
Marudna dzis bardzo była - chyba po szczepieniu 😞 Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej 🙂

Julka dzis miała konkurs z ang Oxford ( w całej Polsce dzieci pisza ten sam test o tej samej godz tego samego dnia) i wygląda na to że pieron napisał na 100% 🤪 Ale byłoby super! Miałaby szansę na 6 z anglika na koniec roku 🤪
A w ogóle to pytała dzis pani od techniki co ma zrobic zeby miec 6 na koniec roku bo na połrocze miała 6 a w tym połroczu złapała 3 ze znaków drogowych 😠 i sie sprawa skomplikowała i wiecie co jej pani odpowiedziała? Wspomnę jeszcze ze dziecko sie spodziewało ze bedzie musiało wykonac jakas prace/rysunek a pani jej mowi zeby kupiła kwiatka do pracowni technicznej!!! jestem zbulwersowana bo w głowie takiego "malucha" zapisze sie ze 6 na koniec roku mozna sobie kupic 😠 co to za zwyczaje???!!! No comment ...



Ty się kobito ciesz, że nauczycielka nie zawołała o kopertę z kasą, albo o koniaczka 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
agab napisał(a):
OOOo Bożee!!
Miała zjeść i spać, to się teraz tek zesrała, że wylazło jej przy szyji i po nogach leci 😠.
Znowu do kąpania....... 🤨


jakie pieluchy są tak chłonne 😜 😁 to kupię i założę małej i zostawię ją z tatusiem 😁



no właśnie zostało mi jeszcze kilka sztuk pampersów 3-6kg, ale już są za małe i to pewnie dlatego, z mojej chytrości, bo żal mi ich wyrzucić 🤢. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada zapomniałam Wam pogratulować rozpoczęcia budowy domu,niech przyniesie Wam wiele radości 🙂

no i gratulacje za taką zdolniachę w domu,na dodatek strasznie ambitna-i tak trzymać,musisz być strasznie dumna z Julki 🙂oklask dla Julki 🙂



Co do budowy to deszcz pokrzyzował nasze plany 😠 Ale 2 budowle na działce juz stoją 🤪 Sraczyk, który panowie sami sobie zbili z desek i garaż blaszak , który dziś przywieźli. najlepsze hece są ze sraczem bo panowie go zbili i okazało się ze stanął.....na środku naszego salonu 🤪 I jest taki ciężki że nie można go przesunąć 🤪 He,he - jutro już będą musieli bo koparka przyjezdza kopac fundamenty bo zamówiłam słoneczko na jutro 🙂

Co do Julki to pewnie że jestem dumna tymbardziej że odkąd Lena jest na świecie to nie kontroluję jej nauki tak jak to robiłam dotychczas. Ale sprawdza sie teoria że jak z dzieckiem siedzisz przez pierwsze 3 lata szkoły to potem nie bedzie problemów. I oby tak dalej. Ojciec wczoraj był na wywiadówce i wrócił o 5 cm wyższy 😉 🤪 Jedzie młoda równo, zgłasza sie do wszystkich mozliwych konkursów 🤪 wychodzi z załozenia ze spróbowac warto - i w sumie dobrze niech się "obywa" ze stresem - przyda sie na pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski!
ale mnie mój M dziś wq... wszystko wie lepiej! Maja nie mogła zasnąć to wpadł do salonu zabrał ją do sypialni i fukał, że pracować nie może, jemu się rozryczała bardziej 😜 potem podjął decyzję, że mała ma sama zasnąc nawet gdyby się zanosiła w niebogłosy, to się wypłacze i on ręki nie przy łoży do usypiania to postanowiłam wykąpać Agatę, ale on się tak na znawce dzieci zrobił,że w łazience to myślałam,że z siebie wyjdę tak Majunia płakała wręcz darła się. Wpadam do salonu a on klęczy i próbuje jej smoczka włożyć a dziecko czerwone od płaczu!!!!!!!! więc jak zwykle ku... wszytko sama!!! 😠 😠 😠 😠 dostał zjebę zobaczymy czy pomoże...pewnie do następnego razu...ehhh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
agab napisał(a):
OOOo Bożee!!
Miała zjeść i spać, to się teraz tek zesrała, że wylazło jej przy szyji i po nogach leci 😠.
Znowu do kąpania....... 🤨


jakie pieluchy są tak chłonne 😜 😁 to kupię i założę małej i zostawię ją z tatusiem 😁



no właśnie zostało mi jeszcze kilka sztuk pampersów 3-6kg, ale już są za małe i to pewnie dlatego, z mojej chytrości, bo żal mi ich wyrzucić 🤢. ☺️


o,niezły patent muszę sobie mniejsze zostawić i dam ojcu w kość,agab oklask dla Ciebie za tą kupę wychodzącą przy szyji 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
agab napisał(a):
OOOo Bożee!!
Miała zjeść i spać, to się teraz tek zesrała, że wylazło jej przy szyji i po nogach leci 😠.
Znowu do kąpania....... 🤨


jakie pieluchy są tak chłonne 😜 😁 to kupię i założę małej i zostawię ją z tatusiem 😁



no właśnie zostało mi jeszcze kilka sztuk pampersów 3-6kg, ale już są za małe i to pewnie dlatego, z mojej chytrości, bo żal mi ich wyrzucić 🤢. ☺️


o,niezły patent muszę sobie mniejsze zostawić i dam ojcu w kość,agab oklask dla Ciebie za tą kupę wychodzącą przy szyji 😁 😁 😁


Lenka pewnie to specjalnie dla tatusia zrobiła 😜, bo on musiał się z tym uporać 😜,
a mamusia relaksuje się przy kompie 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...