Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczyny...widzę że wspominacie poczęcie hihi...mnie też naszło na wspomnienia,a zaszłam w ciążę tak jak Madzia - w lutym 😉 ...wydaje się że to było tak niedawno 🙃 a tu bąki już trzy miesiące tu z nami 🙃

muszę się wam pochwalić "nowym członkiem rodziny"...mam teraz dwa bobasy z czego jeden strasznie piszczy hihi : [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/17_01_10_1634.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

trzy miesiące minęły a ja kocham go coraz mocniej każdego dnia


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/17_01_10_1712.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy Maxaro :P
Dzisiaj swoje trzy ma Zuzanka Madzi...sto lat i dużo zdrówka!!!
A mój Bartek dzisiaj drzemie jak zając pod miedzą - po 5 minut hehe 🤪 ... a jaki maruda się zrobił 🤨 nic tylko by siedzieć chciał a przecież jeszcze za wcześnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.infobaza.net.pl/archiwum/smieszne%20smsy.gif

Wiecie co,cały czas jestem głodna hi,hBartek wysysa ze mnie wszystko oprócz.....zbędnych kilogramów 🙃 🙃 🙃
Się pochwalę a co...ćwiczę od tygodnia i schudłam 1.5 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZUZANKO STO LAT!!!!!!
Moniczek mój Oli identycznie-tez chciałby tylko siedzieć...i ogladać telewizję....w ogóle to maruda się zrobił i chciałby cały czas byc w centrum zainteresowan....zeby co chwilkę ktos inny brałm go na rączki ...pokazywał mu różne rzeczy i z nim rozmawiał.....straszna dewotka sie zrobił :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Imieniu Zuzanki dziekujemy za pamiec 😉
Jak tak ogladam wasze profile na Nk to az trudno uwierzyc,ze jeszcze niedawno brzuchate bylyscie ;0 Laki pierwsza klasa..a bobaski juz takie duze i fajniutkie 😉
Zuzia dzis z okazji 3 miesiaca zrobila mega duza kupke hihihi
Wiec ogolnie jestesmy bardzo spokojne dzis... 😉


Buziaczki dla pociech od wirtualnej cioci Madzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłego dnia dziewczyny : http://www.iv.pl/images/gvremril7wbiixe9gac.gif

my znowu po "pracowitej" nocce...już mam wrażenie że Bartek non stop wisi na cycu,nie wiem co się dzieje - czy się nie najada czy co ? Chodzę z zapałkami w oczach 🤪 do tego spuchły mu dziąsełka i gryzie wszystko co popadnie a jak przy tym marudzi ho,ho...
to taki dziwny czas dla bąków - za wcześnie żeby siedzieć ale nie chcą leżeć 🙃 no i marudzą hihi...

pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Moniczek u mnie identycznie jak u Ciebie....w nocy wstawałam do niego co godz....co pół...i nawet co 15 min....ciagle sie budził....jestem ledwo żywa....i też ma spuchnięte dziasła...ale to za wcześnie na zęby 😞 ....marudzi cały dzień...przysypia na 10 min...i w ryk....w koncu o 19 posmarowałam mu dziąsełka i teraz zasnał....mam nadzieje ,że pospi dzisiaj ,bo my wysiadamy...ja sie go normalnie bac zaczynam:laugh: ...jakos przetrwamy mam nadzieje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój też zasnął dopiero przed chwilą hehe...coś ostatnio problem z zasypianiem powstał.Też chodzę wycieńczona a mój mąż na to : no przecież cały dzień w domu siedzisz czym ty zmęczona jesteś...wrrr 😠 😠 😠
A bączek coraz więcej czaasu pochłania 🙃 a to książeczkę poczytać a to pokazać pokoje a to co chwilę inną zabawkę gryźć no i najlepiej u mamusi na rączkach jest 🤪
Misiaczek mały tyyyyle wrażeń no a potem jak tu zasnąć?


Dobrej nocki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z rańca....uuuaaaa ale jestem niewyspana hehe...
zapraszam na kawusię wszystkie umęczone mamunie :
http://onephoto.net/files/photos/586853.jpg

Buziaczki na dobry dzień 😘 😘 😘

moja klucha domaga sie uwagi :P

na razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Moj maluch przysypia na 30 min a potem musi znow poogladac swiat..troche to meczace bo mam teZ starasza i czasem mam wyrzuty suienia,ze moze ja zaniedbuje choc staram sie na tyle samo uwagi choc przy Zuzi ktora uwielbia okienko i mamusi raczki czasme bywa ciezko.

Teraz obie dziewczynki mam chore ;/
Wiec kiszonka w domku...maz mi kaze gdzies wylezc bo ponoc mi juz odbija hehe ale jak tu zostawic dzieci ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Madziu...to życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla dziewczynek 🙂
Ja to też nie umiem ruszyć się bez dzieciaków ,jak poszłam do fryzjera to siedziałam jakby na fotelu mi nasypali rozżarzonych węgli hihi:laugh: :laugh: :laugh:
Teraz Bartuś chwilkę śpi ale ostatnio to jak zając pod miedzą 🤪 5 min.i wyspany uch...Teraz żeby sprzątnąć kuchnię i coś upichcić to zabieram go w foteliku ze sobą 🙃 żeby mógł uczestniczyć haha...a prasowanie to w nocy jak już dłużej śpi he...ale nie jest tak źle,grunt że bąk zdrowo rośnie,a i nieraz zdążymy jeszcze ciasto upiec 🤪 🤪 🤪
właśnie wyhaczyłam z innego forum przepis na szarlotkę mmmniam...może jutro upiekę - to przyjeżdżajcie do mnie hihihih....aż szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Co do prasowania do akuarat robi moj maz...wrobilam go sama nie lubie tego robic hehe..
ale coz sprzatanko i pichcenie obiadkow to dokladnie tak jak ty...wczoraj mala nawet ze mna odkurzala...jestem ciekawa co te dzieci mysla jak my tak do nich caly czas gadamy i gadamy i gadamy

Buziaki dla miesieczniaka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamuśki.....Dziękujemy za zyczonka...tak tak ....dzisiaj o 10.05 Oliwierek skończył kwartał...ale czas leci....właśnie z Mężem wspomonaliśmy,ze jakby to wczoraj było...ta końcówka ciaży....juz nie miałam siły...myslałam,ze chyba nigdy nie urodze....aż tu nagle pewnego ranka budzę go tekstem żywcem wyrwanym z filmu:WODY MI ODESZŁY:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cofnęłam sie do postów z października 😉 ale byłyśmy niecierpliwe hihi,zmęczone i sfrustrowane brakiem akcji porodowych 🤪 🤪 🤪 A tu już 3 miesiące minęły wszystkim naszym szkrabom :laugh:

No i tak sobie pomyślałam jak fajnie że was mam - dziękuję 🤪

Buziaki mamunie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski moja mloda nei spi za dnia domaga sie uwagi musze wszystko z ia robic w foteliku prasuej mi tez moj M uwielbia jak malej tancze i speiwam 😁 😁-male pranie mozgu 😁
nasz emauchy chyba maja skok rozwojy amelka spi tylko po specerze ale to z 3 godziny dzis w nocy zjadla 180 mleka i to do ostatniej kropleki 😁 😁 lece odgrzewac mojemu obiada 🙂
trzymajcie sie i dla Oliwerka sto lat a ty Madzia kuruj coreczki 🙂 i szybkiego powrotu do zdrowka
a gdzie Malika nie wspomnie o Natalihttp://img209.imageshack.us/img209/6999/skokirozwojoweyl1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bój się ... trzymamy kciuki.Niunia mam pytanie jak Amelka przyjęła nowe pokarmy?Bo zastanawiam się czy nie zacząć szybciej z Bartkiem bo mi już co godzinę na cycu wisi :P Może jakby dojadł coś innego to by się bardziej najadał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek czytałam na temat przejsciowego niedoboru mleczka u maluchów i pisze,że czasami coś takiego sie pojawia i nieraz warto nawet cały dzien przelezec z dzidzią i nastepnego dnia powinna się ilosc pokarmu zwiększyc...czasem trzea to powtórzyc też nastepnego dnia
A co do nowych pokarmów to z tego co wyczytałam....to najwczesniej dziecku karmionemu piersia mozna wprowadzic gluten...ok 5m.z....wczesniej nawet niz karmionemu butla ...bo im w 6.ż....a produkty bezglutenowe sztucznie karmionym w 4...a piersia dopiero w 6m.z....tak pisze w moim poradniku nestle....który od połoznej dostałam....warzywa dopiero w 6...7m.z.....Jezeli uwazasz,ze tak bedzie najlepiej to ja bym Ci radziła zagęszczac swoje mleko na wieczór kasza manną....jest taka fajna z nestle od 4m.z...i ona ma obnizony gluten...właśnie dla takich maluchów ,którym sie go opowoli wprowadza....ale decyzja nalezy do Ciebie...uwazaj tylko ze swierzymi owocami i warzywami...typu jabłko czy marchewka....bo takiemu niedojrzałemu układowi pokarmowemu moze zaskodzic
Dla pocieszenia napisze Ci jeszcze,ze wyczytałam w psychologii rozwojowej,ze dzieci karmione piersia szybciej i łatwiej przyswajaja nowe pokarmy...poniewaz mleko mamy ma rózny smak w zaleznosci od tego co zjemy...takze maluch od urodznia poznaje nowe smaki
POWODZENIA MONICZEK
Niunia dzięki za pamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mloda fajnie przjela pokarmy je juz ziemniaka jablko soczek jablkowy jedna lyzeczke soczku plus jedna lyzeczke wody mineralnej przegtowanej - na wodzie min robie mleko teraz bede dawac marchewke i zageszczam melko od jutra kasza manna in nei wiem czy musze sie najpierw zagotowac musze jutro spytac sie mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🤪

Maxarko - widzisz ja to wszystko wiem 🙂 i nie boję się że mam mało pokarmu...jestem po prostu umęczona tym że Bartuś tak często na cycu mi wisi ☺️ ...mam cały dom na głowie, bo tak jakoś nikt specjalnie nie kwapi się do pomocy 😠 A on jakoś tak szybko trawi mój pokarm :P dlatego sobie pomyślałam że może jak zacznie jeść coś dodatkowo to zwiększy przerwy między karmieniami...Ale na razie może spróbuję tą kaszkę...Dziękuję bardzo za porady.

Buziaki dla naszych maluszków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Niunia zalezy jaką kaszę będziesz dawac-jak taką zwykłą manne to kup ekspresowa,bo jest drobniejsza i ugotuj na taką papkę tylko gotuj dłuzej niz pisze na opakowaniu....i dołóż jej małą łyzeczkę narazie do mleczka tak jak zawsze mleko przygotowujesz
Ja na razie nic Oliśkowi nie podaje.....ale pewnie zaczniemy tez od manny i kaszki kukurydzianej
Ja Kacprowi kupowałam mąkę kukurydziana i gotowałam kleik,a potem przez sitko i zageszczałam mleko -też mozecie spróbowac,bo jest lekkostrawna
POWODZENIA DLA WAS I WASZYCH ŁAKOMCZUSZKÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu mój Bartulek zrobił się płaczliwy,jak byłam u lekarza to powiedziała mi że dzieci czasami tak ze zmęczenia płaczą - sama nie wiem.No chyba głodny nie jest mam nadzieję - przybiera dobrze na wadze...ściągałam dzisiaj mleko laktatorem żeby mu tą kaszke zrobić to ściągnęłam tylko 60 ml.Kupiłam kaszkę kukurydzianą i zjadł ze smakiem ale dojadł pierś bo było mało 😞 Może dlatego co godzinę jada że mało leci tego mleczka? 🤔
Teraz śpi aniołek mój mały,zobaczymy jak to dziś w nocy będzie...

Dobrej nocki mamunie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...