Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

dzionka napisał(a):
Mam małe pytanko do przyszłych mam ... czy jak zakaszlecie lub psikniecie to zakuje Was czasami brzuszek?? 🥴

Tak dzionka ,czasem zdarza sie ,ze,np.jak kichne,zakaszle albo podniose glos ,to mnie zakłuje ,takze nie jestes odosobniona w tym temacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Muszę wiele nadrobić w czytaniu.... i teraz to ja chyba będę tu zaglądać rzadko 😞 Ale tak często jak tylko będę mogła 🙂
Teraz pracuję i nie wiem jak długo jeszcze dam radę...
A... i jeszcze czekam na wyniki PAPP-A. Mam nadzieję, że gdy długo się czeka to nie oznacza, że będą one złe....choć już schizę dostaję....
Teraz lecę się wykąpać, bo niedawno z pracy wróciłam.... będę troszkę później 🙂 🙂 🙂 🙂 A... i termin porodu mam na 24 a nie jak na początku na 29 🙂
Buziaczki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie pogoda dziś była super i tak ciepło że miło było spacerowac ... byłam dzis na wycieczce po sklepach dla dzieci i szok ile tego jest ... AsiulkaZG83 ogladałam ten sam wozek co ty heee i też mi sie podobał ... i jak nic fajniejszego nie znajdę to zdecyduję się na coś w tym stylu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 pytałaś o gina Wilczyńskiego to on mi robi USG za każdym razem co idę , i zawszę fotkę też dostaje , narazie jako gin prowadzoncy jest ok , on przyjmuje na ul. Langiewicza , to jest za Tesko w przychodni Foniatrycznej , tam ma prywatny gabinet , ale wiem ze na kase chorych przykmuje w Aldemedzie tym nowszym gdzieś koło basenu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂
Muszę wiele nadrobić w czytaniu.... i teraz to ja chyba będę tu zaglądać rzadko 😞 Ale tak często jak tylko będę mogła 🙂
Teraz pracuję i nie wiem jak długo jeszcze dam radę...
A... i jeszcze czekam na wyniki PAPP-A. Mam nadzieję, że gdy długo się czeka to nie oznacza, że będą one złe....choć już schizę dostaję....
Teraz lecę się wykąpać, bo niedawno z pracy wróciłam.... będę troszkę później 🙂 🙂 🙂 🙂 A... i termin porodu mam na 24 a nie jak na początku na 29 🙂
Buziaczki kochane 🙂

Witaj Aga wyglądałam tu za Tobą już 🙂 Zapisałam sie do tego Prałata 🙂 Wizyte mam na 1kwietnia w prima aprilis 😉heh A Ty na kiedy masz?Byc moze sie spotkamy w kolejce hahaha 🤪Usg tez robisz na Zastalu? dostalam tam skierowanie na 19.04 dopiero..Opowiadaj jaki on jest i wszystko ,pierwszy raz bede miala okazje go widziec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Witajcie pogoda dziś była super i tak ciepło że miło było spacerowac ... byłam dzis na wycieczce po sklepach dla dzieci i szok ile tego jest ... AsiulkaZG83 ogladałam ten sam wozek co ty heee i też mi sie podobał ... i jak nic fajniejszego nie znajdę to zdecyduję się na coś w tym stylu ...


No to zesmy sobie pochodzily 🙂Ja bylam dzis w Bobasie hi hi Moze gdziesik zesmy sie minely... 😘
Wózior fajny i myśle,że wpadł miw oko na tyle,ze mozliwe calkiem,ze zdania nie zmienie,ale...kobieta zmienna jest ,a juz w ciazy to napewno 🙂Dziekuje Ci za wiesci ,tylko troche boje sie tych jego wielkich rąk ...zostala mi trauma 😁 😘Sciskam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂
Muszę wiele nadrobić w czytaniu.... i teraz to ja chyba będę tu zaglądać rzadko 😞 Ale tak często jak tylko będę mogła 🙂
Teraz pracuję i nie wiem jak długo jeszcze dam radę...
A... i jeszcze czekam na wyniki PAPP-A. Mam nadzieję, że gdy długo się czeka to nie oznacza, że będą one złe....choć już schizę dostaję....
Teraz lecę się wykąpać, bo niedawno z pracy wróciłam.... będę troszkę później 🙂 🙂 🙂 🙂 A... i termin porodu mam na 24 a nie jak na początku na 29 🙂
Buziaczki kochane 🙂

Gusiu a czy robilas u niego usg3d?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasiu... 😁 Co do lekarza... ja jestem zadowolona, on może nie jest zbyt rozmowny, ale odpowiada na wszystkie pytania. Ja go zawsze zagaduję i dużo się śmieję i wtedy mu się to udziela i też potrafi żartować 🙂 Moja córka jest zadowolona z tego lekarza, bo też chodzi do Prałata. On ma u siebie USG i robi na wizycie, ale ten pierwszy raz wysyła do specjalisty radiologa na Zastal. Ja byłam u Piotra Śmiłowskiego i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły i kompetentny. Rozmawia z pacjentką i odpowiada na pytania. Wszystko objaśnia, gdy pokazuje dzidzię na ekranie, dostaje się zdjęcia z opisem. Mimo, że Prałat ma u siebie USG to ja i tak jeszcze zapiszę się do Śmiłowskiego aby dowiedzieć się o płeć, bo ma bardzo dobry sprzęt i jest specjalistą.
Ależ się rozpisałam 🙂
Na badanie idę teraz w piątek 25 marca. Może kiedyś spotkamy się u niego lub może na USG u Śmiłowskiego 🙃


A mi już przeszły prawie wszystkie dolegliwości, które mi dokuczały przez te pierwsze miesiące 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
http://www.bombik.pl/index.php?products=product&prod_id=576

a mi ten się strasznie podoba ojoj

fajny,bardzo podobny do mojego typu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Joasiu... 😁 Co do lekarza... ja jestem zadowolona, on może nie jest zbyt rozmowny, ale odpowiada na wszystkie pytania. Ja go zawsze zagaduję i dużo się śmieję i wtedy mu się to udziela i też potrafi żartować 🙂 Moja córka jest zadowolona z tego lekarza, bo też chodzi do Prałata. On ma u siebie USG i robi na wizycie, ale ten pierwszy raz wysyła do specjalisty radiologa na Zastal. Ja byłam u Piotra Śmiłowskiego i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły i kompetentny. Rozmawia z pacjentką i odpowiada na pytania. Wszystko objaśnia, gdy pokazuje dzidzię na ekranie, dostaje się zdjęcia z opisem. Mimo, że Prałat ma u siebie USG to ja i tak jeszcze zapiszę się do Śmiłowskiego aby dowiedzieć się o płeć, bo ma bardzo dobry sprzęt i jest specjalistą.
Ależ się rozpisałam 🙂
Na badanie idę teraz w piątek 25 marca. Może kiedyś spotkamy się u niego lub może na USG u Śmiłowskiego 🙃


A mi już przeszły prawie wszystkie dolegliwości, które mi dokuczały przez te pierwsze miesiące 😁 😁 😁

Oj Kochana to mnie pocieszylas 🙂A niewiesz moze czy tylko ten Śmiłowski robite "dobre"usg?Chcialabym do niego trafic skoro tak zachwalasz Pana 😁Ciesze sie niezmiernie,moze poznam plec dzidzi ,...Jupi!!!!Nie moge doczekac sie 19kwietnia ...kosmicznie duzo czasu 😮
A co do dolegliwosci,to ja podobnie do Ciebie juz sie wyklarowala stuacja 🙂hahahaChadzam sobie na spacerki do lasku,chce mi sie wyjsc z domu wkoncu i nie odczuwam skurczy jak pochodze 🙂Chyba ze przesadze ,np.ze sprzataniem,praniem itp.wtedy troche odpoczne i jest gitara! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu... do Śmiłowskiego można zapisać się na NFZ ale ja wolę prywatnie bop są dogodniejsze terminy. Ale nie ma różnicy w obsłudze... to znaczy nie jest ważne, czy idziesz do niego na NFZ czy prywatnie to zawsze jesteś tak samo dobrze przyjęta 🙂 Cena prywatnie to 80 zł. A czy ktoś jeszcze jest dobry to ja nie wiem niestety...
Buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Asiu... do Śmiłowskiego można zapisać się na NFZ ale ja wolę prywatnie bop są dogodniejsze terminy. Ale nie ma różnicy w obsłudze... to znaczy nie jest ważne, czy idziesz do niego na NFZ czy prywatnie to zawsze jesteś tak samo dobrze przyjęta 🙂 Cena prywatnie to 80 zł. A czy ktoś jeszcze jest dobry to ja nie wiem niestety...
Buziaczki 😘

hzahaha no wiadomo,ze wszystkich nie znasz 😁-tak przypuszczam 😮 🙃
A tam robią 3d?tylko to mi napisz kochana i juz Cie nie męczę ,bo zauwazylam ze jestem upierdliwa coś 🤢 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, jestem wykonczona, kłotnia z M, do tego zapierdziel prz remoncie, oczywiscie dla niego ciaża to nie choroba więc nie uznaje zednych wymówek.. a teraz kłuje mnie brzuch i mam wszystkiego serdecznie dosyc.

idę sie wykapac i sie połoze, moze przejdzie.

ps. zazdorszczę Wam dziewczyny , ze jestescie szczęśliwe ze swoimi facetami. Ja tego na dzien dzisiejszy nie mogę powiedziec i nie wiem czy juz kiedykolwiek powiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Kochane, jestem wykonczona, kłotnia z M, do tego zapierdziel prz remoncie, oczywiscie dla niego ciaża to nie choroba więc nie uznaje zednych wymówek.. a teraz kłuje mnie brzuch i mam wszystkiego serdecznie dosyc.

idę sie wykapac i sie połoze, moze przejdzie.

ps. zazdorszczę Wam dziewczyny , ze jestescie szczęśliwe ze swoimi facetami. Ja tego na dzien dzisiejszy nie mogę powiedziec i nie wiem czy juz kiedykolwiek powiem 😞

Kasiu Ty sie kochana nie przejmuj,u mnie bylo ost.podobnie ,prosilam meza by cos zrobil w domu,ten sie polozyl,potem od slowa do slowa przemowil,po to by nie sprzatac chyba...Nastepnie wzielam sie ostro za robote skakalam po lawie z miska wody ,mylam szafy na gorze,,wszystko na raz ,w tych nerwach ,robilam to jak robot ...chcialam pokazac ,ze dam sobie rade ...A pozniej mialam wyrzuty,bo sie zle czulam...brzuch mnie bolal,a ten sie wzial dop.za mycie okien...aj pozniej podchodzil jak piesek a ja sama ryczalam w poduszke z tych emocji,nerwow i zalu do niego..Rano bylo juz lepiej,nowy dzionek,nowa energia i spojrzenie na spr.z innej str. 🙂Takze nos do gory,nie ma chatki bez tarapatki 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
U nas chatka "tarapatka" od dnia ślubu 🤢


Oj Kaśku jestes zla i tak mowisz jakby tak bylo jak mowisz to bysmy tu nie pisaly 🙂hi hi
Chlop potrafi wkurzyc do obledu,ja normalnie nieraz mam takie nerwy,mysle ,ze juz sie w zyciu nie dam przeprosic,nie odezwe ,a potem ....doopa zimna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
U nas chatka "tarapatka" od dnia ślubu 🤢


Oj Kaśku jestes zla i tak mowisz jakby tak bylo jak mowisz to bysmy tu nie pisaly 🙂hi hi
Chlop potrafi wkurzyc do obledu,ja normalnie nieraz mam takie nerwy,mysle ,ze juz sie w zyciu nie dam przeprosic,nie odezwe ,a potem ....doopa zimna


u mnie troche inna sytuacja, ale to rozmowa na potem.
Ogólnie gdybym Wam napisała jak wygląda moje małżeństwo to byscie się za głowe złapały czemu jeszcze w nim tkwie..

no, koniec smęcenia, wyłączam kompa.
ps. teraz próbuje ze mną gadac, ale po całym dniu jeżdżenia psychicznego mam go serdecznie dosyc

buziaki .
ps2. dzieki ze jestescie, jak cos to sie wygadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
U nas chatka "tarapatka" od dnia ślubu 🤢


Oj Kaśku jestes zla i tak mowisz jakby tak bylo jak mowisz to bysmy tu nie pisaly 🙂hi hi
Chlop potrafi wkurzyc do obledu,ja normalnie nieraz mam takie nerwy,mysle ,ze juz sie w zyciu nie dam przeprosic,nie odezwe ,a potem ....doopa zimna

dobrej nocki 😘

u mnie troche inna sytuacja, ale to rozmowa na potem.
Ogólnie gdybym Wam napisała jak wygląda moje małżeństwo to byscie się za głowe złapały czemu jeszcze w nim tkwie..

no, koniec smęcenia, wyłączam kompa.
ps. teraz próbuje ze mną gadac, ale po całym dniu jeżdżenia psychicznego mam go serdecznie dosyc

buziaki .
ps2. dzieki ze jestescie, jak cos to sie wygadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Ja po wizycie u lekarza,dzidzia zdrowa a szyjka zamknięta.Lekarz powiedział,że nie zapesza ale wszystko jest w jak najlepszym porządku 😁 😁 😁
Teraz następna wizyta 14.04 i to już będzie dokładnie 20tc i badanie połówkowe.Już nie mogę się doczekać. 😁 😁 😁
Nie kłócić się z mężami dziewczyny,bo dzidzia od 17 tc dobrze słyszy i może się wystraszyć jak będziecie krzyczeć 😁 😁 😁
a tak serio to nie warto się tak denerwować w naszym stanie 😁 😁 😁cieszmy się że mamy te maleństwa w sobie i myślmy teraz o nich ,a reszta się ułoży,zobaczycie 😁 😁 😁
zawsze tak sobie tłumaczę gdy mam z jakiegoś powodu doła 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia85a napisał(a):
witajcie ja dziś od 5 rano meza do pracy wyprawiłam i moja niunia juz niespała

hej Asiu 😉Ranny Ptaszku 🙂
Ja wstaje jak z budzikiem codziennie 6-6.30 🙂 Normalnie byloby to nie do pomslenia,gdyz spioch ze mnie okropny 🙂
Moja Żabcia wyszykowana wyprawiona do zerówki poleciała 🙂
Życzę miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Hej dziewczynki
Ja po wizycie u lekarza,dzidzia zdrowa a szyjka zamknięta.Lekarz powiedział,że nie zapesza ale wszystko jest w jak najlepszym porządku 😁 😁 😁
Teraz następna wizyta 14.04 i to już będzie dokładnie 20tc i badanie połówkowe.Już nie mogę się doczekać. 😁 😁 😁
Nie kłócić się z mężami dziewczyny,bo dzidzia od 17 tc dobrze słyszy i może się wystraszyć jak będziecie krzyczeć 😁 😁 😁
a tak serio to nie warto się tak denerwować w naszym stanie 😁 😁 😁cieszmy się że mamy te maleństwa w sobie i myślmy teraz o nich ,a reszta się ułoży,zobaczycie 😁 😁 😁
zawsze tak sobie tłumaczę gdy mam z jakiegoś powodu doła 😁 😁 😁

Hej Malwinka,super,ze u Twojej dzidzi wszystko wporzadku 🙂Wczoraj też byłam u doktorka -wszystko elegancko 😉
A co do kłótni małżeńskich to nie warto,jednak niekiedy innaczej sie nie da..z dwojga złego chyba juz lepsze to ,niż obojętność 😁Zobaczymy jak tam u Kasi z samopoczuciem z nowym dniem ..
Tak się cieszę ,że jest już Wiosna,cudnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...