Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jastin203 napisał(a):
A co do biustonosza to ja mam ja mam polecony przez kuzynke która urodziła miesiąc temu i teraz sama mogę polecic fajne z allegro:
http://allegro.pl/80b-zestaw-2szt-biustonoszy-promocja-tylko-19-90-i1491310496.html
Zajrzyjcie na stronkę,są bardzo wygode a na wyjscie mam z z firmy Alles koszt ok 90 zł.

Jastin,ale skapa rozmiarowka w nich jest.Chodzi ob to by mialy malo pod biustem,a miseczki wieksze ,np.75E lubF..z tym jestb problem,wiesz 😉pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Dobry 🙃 ja po wczorajszej wizycie,usg dr mi nie robił tylko badał "ręcznie",ciąża rozwija się prawidłowo tylko dbać o siebie i sie cieszyć 🙂 poskarżyłam mu się o ból brzucha który mnie coraz częściej odwiedza,pocieszył, że to norma 😉 A tak poza tym czuje się świetnie,wiosna na zewnątrz,wiosna w sercu 🙃 kolejna wizyta za miesiąc.


legins ale suuuuuper brzuszek brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
leginsik nie moge Ci dac oklasku,bo jakis limit kurde 120minut 🥴
ja nawet nie wiem do czego służą te oklaski,nie czytałam regulaminu 😜 🤔 najchetniej to już bym z piłeczka paradowała 🤪


hehe bo ja dalam za piekny brzuszek 🙂
nastepny mozna dopieo po jakims czasie dac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja mam w pasie 75 cm a przed ciążą miałam 62 cm 🙂 piersi rosły mi na początku a teraz już przestały. Tak mi się wydaje 🙃 chociaż pewności nie mam bo co patrze w lustro to większe są 🙃 🤪 no i bolały mnie tylko na początku a teraz tylko sutki trochę mnie bolą jak się ich dotknie.

Co do jedzonka to na początku ciąży odpychało mnie wszystko co słodkie a teraz jest na odwrót 🙂 aczkolwiek kwaśnym też nie gardzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂 trochę mnie tutaj nie było, wszystkie czuja sie dobrze? ja juz tak 🙂 wczoraj byłam na pierwszej wizycie u nowego lekarza... bardzo sie ciesze ze go zmieniłam... od razu mnie przebadał dokładnie pokazał mi szyjkę ( mam trochę wygięta ale nie wiem czy do tyłu? , nawet nie wiem co to oznacza dla mnie i dzidzi nie pytałam bo za dużo informacji naraz), pokazał mi dzidziusia uparciucha który nie chce pokazać co ma miedzy nogami 🙂 jego żołądek komory serca wszystkie narządy, nawet łożysko , super lekarz 🙂 siedziałam u niego chyba z 40 min i tyle co on mi powiedział co mogę a co nie to od tamtego nawet w połowie nie usłyszałam na tylu wizytach, wreszcie czuje że ja i maleństwo mamy dobra opiekę 😉 słuchajcie jak długo bada sie dopochwowo? wiem że sprawdza sie szyjke ale czy na każdej wizycie tak będzie? strasznie nie lubie tego badania ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer
fajowo ze jestes zadowolona ze zmiany lekarza- to bardzo wazne i ze z dzidzia wszystko dobrze 🤪 🤪
ja mialm przez brzuch usg od 13 tc ale wowczas dr szyjki na usg mi nie pokazywal, wiec wydaje mi sie, ze jezeli szyjke chce zobaczyc to musi dopochwowo. ja mialam jedynie na fotelu szyjke ogladana i macana palcami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
ja to myslałam ze tylko ja mam juz widoczny brzunio niektórzy muwia ze dopiero widac pod koniec 4 miesiaca


też tak słyszałam ale także słyszałam ze dopiero w 5 miesiącu go widać dlatego się zdziwiłam faktem, że mój też jest widoczny, co prawda tylko dla mnie i mojego tatuśka ale zawsze 😁 ze swojej strony mogę dodać, że mój już było widać w 12 tygodniu 🙂 na początku myślałam, że to przez moje obżarstwo ale teraz juz nie mam wątpliowości, że to dzidzia rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nic tylko się cieszyć i chwalić całemu światu 🙂 ja gdy po raz pierwszy zobaczyłam moją kruszynkę na ekranie to miałam ochotę wszystkim mówić o tym, że jestem w ciąży hehe nawet ludziom w tramwaju ale się powstrzymałam 🙂 teraz gdy brzusio coraz większy z dumą będę paradowała po chodnikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
to nic tylko się cieszyć i chwalić całemu światu 🙂 ja gdy po raz pierwszy zobaczyłam moją kruszynkę na ekranie to miałam ochotę wszystkim mówić o tym, że jestem w ciąży hehe nawet ludziom w tramwaju ale się powstrzymałam 🙂 teraz gdy brzusio coraz większy z dumą będę paradowała po chodnikach.


ja moje maleństo widziałam na ekranie miesiąc temu,na wczorajszej wizycie lekarz nie robił mi usg tylko badał "ręcznie",musze czekać kolejny miesiąc na wizyte może już nawet poznam płeć dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe jaki ja będę miała duży brzuch ;d zastanawia mnie jeszcze jeden fakt, lekarz na pierwszej wizycie powiedział, że widzi "coś jeszcze" możliwe, że był to niewielki krwiak, ale ja nie plamiłam ani nic z tych rzeczy, więc czekam cierpliwe i się zastanawiam czy czasami nie ma we mnie dwóch fasolek 🤪 🤪 muszę dodać, że rodzina z mojej strony to całe pokolenia bliźniąt, tylko od strony mojego Karola ich nie było także mam nadzieję, że jeśli w brzuszku są dwie kruszynki dowiem się o tym przed porodem a nie w jego czasie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
anczess napisał(a):


ja moje maleństo widziałam na ekranie miesiąc temu,na wczorajszej wizycie lekarz nie robił mi usg tylko badał "ręcznie",musze czekać kolejny miesiąc na wizyte może już nawet poznam płeć dzidzi 🙂


też już bym chciała poznać płeć, widziałam nawet testy, dzięki którym można ją poznać ale nie wiem, czy są pewne. Co o nich myślicie? Robiła któraś już taki test?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też już bym chciała poznać płeć, widziałam nawet testy, dzięki którym można ją poznać ale nie wiem, czy są pewne. Co o nich myślicie? Robiła któraś już taki test?
ja zdaje się na intuicje i menu jakie teraz w ciąży preferuje,wystarczająco dużo testów ciążowych robiłam hehe ale zawsze można przeprowadzić sobie mały teścik http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
Jak mi sie uda dzis zrobić fotkę i ja wstawić,to wrzucę wam mój brzusio 😁 😁
Co do USG przez powłoki brzuszne,to zalez teżod tkanki tłuszczowej mamusi,jak jest jej dużo na brzusiu to za wszesnie czasami może byc słabo widać malucha i mało dokładnie.
Ja jak miałam USG w 13 tc to prenatalne,to najpierw wysmarował mnie tym żelem i chciał zbadać przez brzuch i było duzo widac,ale zbyt mało i dokładnie jak na zmierzenie wszystkiego w tym badaniu,wiec zmienił front i musiałam sie rozbierać na badanie dopochwowe.
Teraz ide na połówkowe w 20tc,i wtedy bedzie juz na pewno przez brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...