Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
cześć dziewczynki
oj zajęta jestem. Całe dwa dni składałam meble do pokoju. Jeszcze połowa została 😞

Byłam we wtorek u gina. Tak się bałam... niepotrzebnie. Lekarka sprawdziła szyjkę na foteliku i tą moją infekcję. Zapisała tabletki dopochwowe. Mówiła, że to niegroźne. Całe szczęście.
Niestety nie miałam usg 😞 słuchałyśmy tylko serduszka przez detektor tętna. Ale z maluszkiem wszystko w porządku. No i przzytyłam przez ostatni miesiąc tylko 40 dkg 🙂

A co do Was.... macie przepiękne te brzuszki. Aż zazdroszczę, bo u mnie mało co widać. Ale jeszcze trochę i ja nie będę mogła ukryć 🙂


było już u Ciebie słychac serduszko? zazdorszczę 🙂 ja jak byłam na wizycie w 12 tc 2 dni to nic nie było słychac 😞 moze teraz się uda w kwietniu, bedzie 15 tc


serducho już w 9 tygodniu słyszałam 🙂


niemożliwe 😮 chyba, że przez usg, bo przez detektor na bank nie mozna jeszcze słyszeć, dzidzia jest za mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malstep napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
malstep napisał(a):
hej dziewczyny,mam pytanko ,czy któraś z was jest może konsultantką oriflame?albo ma kogoś znajomego?Potrzebuję jednego produktu bardzo,a nie mam gdzie go kupić 🙂


ja niestety nic z oriflame nie mam wspólnego..


ja jestem 🙂 co chciałabyś zamówić? 🙂
z avonu też jestem jakby co 🙂

co do kosztów przesyłki to się jakos dogadamy, będzie ok 🙂

o super 😆 😆 ,chciałam zamówić eyeliner stylo,nie wiem czy jeszcze są w ofercie?Bardzo potrzebuję,bo mi się kończy,a miałam go chyba z rok.


poszukam w katalogu i dam Ci znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
malstep napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
malstep napisał(a):
hej dziewczyny,mam pytanko ,czy któraś z was jest może konsultantką oriflame?albo ma kogoś znajomego?Potrzebuję jednego produktu bardzo,a nie mam gdzie go kupić 🙂


ja niestety nic z oriflame nie mam wspólnego..


ja jestem 🙂 co chciałabyś zamówić? 🙂
z avonu też jestem jakby co 🙂

co do kosztów przesyłki to się jakos dogadamy, będzie ok 🙂

o super 😆 😆 ,chciałam zamówić eyeliner stylo,nie wiem czy jeszcze są w ofercie?Bardzo potrzebuję,bo mi się kończy,a miałam go chyba z rok.


poszukam w katalogu i dam Ci znać 🙂

super,będę bardzo wdzięczna,bo to jedyny który spełnia moje wymogi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Malwina, ten eyeliner jest w ofercie, ale jest bez promocji, za 29,90 😞 więc nie wiem czy teraz chcesz go zamawiać czy chcesz poczekac do nastepnego katalogu? Może wtedy bedzie w promocji.
Ja patrzę teraz na katalog nr 6. Z nr 5 już nie zamawiam

chcę,chcę 🙂 ten mam już na wykończeniu 🙂Tylko czy to na pewno ten co ja używam? ten co ja mam jest z serii beauty,i nazywa się stylo,kolor czarny.To ten sam?
Jak tak to biorę.Tylko jak z przesłaniem,
gdzie i jak kasa dla Ciebie itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
cześć dziewczynki
oj zajęta jestem. Całe dwa dni składałam meble do pokoju. Jeszcze połowa została 😞

Byłam we wtorek u gina. Tak się bałam... niepotrzebnie. Lekarka sprawdziła szyjkę na foteliku i tą moją infekcję. Zapisała tabletki dopochwowe. Mówiła, że to niegroźne. Całe szczęście.
Niestety nie miałam usg 😞 słuchałyśmy tylko serduszka przez detektor tętna. Ale z maluszkiem wszystko w porządku. No i przzytyłam przez ostatni miesiąc tylko 40 dkg 🙂

A co do Was.... macie przepiękne te brzuszki. Aż zazdroszczę, bo u mnie mało co widać. Ale jeszcze trochę i ja nie będę mogła ukryć 🙂


było już u Ciebie słychac serduszko? zazdorszczę 🙂 ja jak byłam na wizycie w 12 tc 2 dni to nic nie było słychac 😞 moze teraz się uda w kwietniu, bedzie 15 tc


serducho już w 9 tygodniu słyszałam 🙂


niemożliwe 😮 chyba, że przez usg, bo przez detektor na bank nie mozna jeszcze słyszeć, dzidzia jest za mała


w 9 tyg przez usg, a ostatnio przez detektor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
cześć dziewczynki
oj zajęta jestem. Całe dwa dni składałam meble do pokoju. Jeszcze połowa została 😞

Byłam we wtorek u gina. Tak się bałam... niepotrzebnie. Lekarka sprawdziła szyjkę na foteliku i tą moją infekcję. Zapisała tabletki dopochwowe. Mówiła, że to niegroźne. Całe szczęście.
Niestety nie miałam usg 😞 słuchałyśmy tylko serduszka przez detektor tętna. Ale z maluszkiem wszystko w porządku. No i przzytyłam przez ostatni miesiąc tylko 40 dkg 🙂

A co do Was.... macie przepiękne te brzuszki. Aż zazdroszczę, bo u mnie mało co widać. Ale jeszcze trochę i ja nie będę mogła ukryć 🙂


było już u Ciebie słychac serduszko? zazdorszczę 🙂 ja jak byłam na wizycie w 12 tc 2 dni to nic nie było słychac 😞 moze teraz się uda w kwietniu, bedzie 15 tc


serducho już w 9 tygodniu słyszałam 🙂


niemożliwe 😮 chyba, że przez usg, bo przez detektor na bank nie mozna jeszcze słyszeć, dzidzia jest za mała


w 9 tyg przez usg, a ostatnio przez detektor 🙂


jak przez usg to tak 🙂 nawet wcześniejm zna usłyszeć. Zrozumiałam ze tak szybko przez detektor słyszałas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina, to o ten chodzi prawda?
http://in.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=12814

Słuchaj, z katalogu nr 6 zamawiam dopiero 11 kwietnia, kosmetyki u siebie miałabym 12-13 kwiecien i od razu wysłałabym Tobie. tylko czy nie za późno dla Ciebie?
a z płatnościa to bysmy zrobiły, że jakos przez 11 kwietnia wpłacilabys mi na konto $ i tyle 🙂 wysyłke biore na siebie, bo to grosze wyjdą, zwykły priorytet moze jakies2,50 kosztowac więc spoko 🙂

a swoją droga ja go dosyć dawno zamowiłam i się zawiodłam, bo szybko wysechł 😞 trzymam go nadal, ale marze jakby nie mogł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mogłam wczoraj się zjawić na forum bo zapomniałam hasła,normalnie horror...chyba sie troche uzależniłam od tego brzuszka 😜 🤪

Wczoraj dwa razy bym stuknęła w samochód,prawko mam juz 3 lata jeżdże bardzo dobrze,lubie jeździć samochodem i nigdy nie miałam kłopotów,to sie do berlina pojechało,poznań,zakorkowany wrocław itp. Nie chce zganiać mojego zachowania na ciąże ale to co sie teraz ze mną dzieje to jakaś masakra,skleroza numer 1 😮 musze w telefonie włączać przypomnienie że mi sie ziemniaki gotują,ide do pokoju i nie wiem po co,wypada mi wszystko z rąk,teraz ten samochód...no wyjechałam wczoraj facetowi jakby nigdy nic..no nie widziałam go jak tylko wieżdżałam na główną tak widziałam zbliżający się samochód i wściekłego kolesia 🤢 chodze rozpromieniona,choć zdażają mi się napady wściekłości...czasem trzeba kilka razy do mnie mówic żebym zajażyła o co chodzi 🤔 wy też tak macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, Leginsik, z tym wypadaniem z rąk to miałam tak jakiś czas temu, normalnie byłam taka mamałyga że szok 😮 Teraz u mnie z koncentracją lepiej 😜 A z tym hasłem to może sobie ustaw automatyczne logowanie? Ja tak mam i problem z bańki 🙂
Fajne macie brzusie, dziewczyny, Asiuleńka, ten Twój sprzed porodu jest mega fajny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Hahaha, Leginsik, z tym wypadaniem z rąk to miałam tak jakiś czas temu, normalnie byłam taka mamałyga że szok 😮 Teraz u mnie z koncentracją lepiej 😜 A z tym hasłem to może sobie ustaw automatyczne logowanie? Ja tak mam i problem z bańki 🙂


miałam ustawione na automatyczne logowanie ale chyba ja coś pokręciłam nie wiem jak i kiedy że wyskoczyły mi 3 loginy które nie pasowały albo mój S cos namieszał,to by mnie nie zdziwiło bo on lubi czasem poczytać babskie artykuły dla ciężarnych..wczuwa się w role ojca 🙃 przed wczoraj byliśmy na wizycie u lekarza,zapierał sie że przy badaniu usg ze mną wejdzie dobrze że przed wejściem do gabinetu zapytałam się go czy pamieta że w razie badania go poproszę On do mnie że nie,że następnym razem,że musi się oswoić 😁 Ewidentnie spanikował,poprzednim razem była para,teraz same baby na poczekalni więc sie biedny speszył 🙂 badania i tak nie było więc kolejną szance będzie miał za miesiąć. Mam na dzieje że przy porodznie nie bedzie panikować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ehh ależ tu pustki unas wreszcie ciepło ale ciągle wieje wiatr zimny z północy umnie już widać brzuszek ale się nie ,,chwale""" bo tu ludzie to głupie są , jutro musze wybrać się do teścowej ostatnio szok dała mi nową pościel zauważyłam też że ona woli mi dać jak swojej niezadowolonej całe życie córce dlatego pomyslałam że ja tym razem kupie jej jakomś perfumkę albo korale bedzie sie cieszyć 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też tak miałam.. Kilka ostrych hamowań zaliczyłam.. miałam opóźione reakcje- ewidentnie :/ oczywiście kilka talerzyków przeszło również do historii.. teraz prawie już nie mamy na czym jeść... no ale tłuczone szkło to przecież "na szczęście", prawda ? 😉 Tak sobie tłumaczyłam... 🙂
Teraz na szczęście wszystko już wróciło do normy... chociaż... wczoraj wstawiłam ciasto do piekarnika i gdyby nie to, że zaczęło pachnieć to wyszłabym z domu .. Zapomniałam, że coś mi się piecze... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 Ja też zapominam o tym co aktualnie pichcę, gdybym tydzień temu nie zobaczyła światełka na kuchence przed pójściem spać, to rosół by się gotował całą noc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy wy tez macie problemy z cerą? może to córa zabiera mi urode ale jak nigdy nie cierpiałam z powodu pryszczy tak teraz krosty,plamy na twarzy i dzisiaj zauważyłam chyba pierwsze rozstępy na piersiach bo inaczej tego nie moge wytłumaczyć takie kreski w kolorze różu/fioletu na brzuchu nic jeszcze nie mam ale musiałabym chyba już kupić jakiś balsam lub oliwkę,czas wielki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Malwina, to o ten chodzi prawda?
http://in.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=12814

Słuchaj, z katalogu nr 6 zamawiam dopiero 11 kwietnia, kosmetyki u siebie miałabym 12-13 kwiecien i od razu wysłałabym Tobie. tylko czy nie za późno dla Ciebie?
a z płatnościa to bysmy zrobiły, że jakos przez 11 kwietnia wpłacilabys mi na konto $ i tyle 🙂 wysyłke biore na siebie, bo to grosze wyjdą, zwykły priorytet moze jakies2,50 kosztowac więc spoko 🙂
a swoją droga ja go dosyć dawno zamowiłam i się zawiodłam, bo szybko wysechł 😞 trzymam go nadal, ale marze jakby nie mogł :P

Hej Kasiu wczoraj juz Ci nie odpisałam bo prawie usypiałam przed kompem i poszłam spać 🙂To ten właśnie który przesłałaś w linku.Spokojnie poczekam do tego czau az zamówisz i przyjdzie.
Ja słyszałam od niektórych że im sie nie sprawdził,ale ja ich używam juz dłuzszy czas i jakoś się nie zawiodłam.Jak zaczął szwankować to zaczęłam go przyciskać na ręku i znowu działał dobrze.
Używałam jeszcze takiego z firmy estee lauder był rewelacyjny,ale kosztuje 130 zł,więc trochę za dużo 😁 😁 😁
Tak więc zamawiam.Daj mi na e-mail numer konta [email protected] i będzie git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam cięzaróweczki 🙂


Malwina, podesłałam Tobie na meila nr konta 🙂 a co do tego eyelinera, to raz go zamówiłam, ale jakoś szybko mi wysechł ;/ może jakis pechowy się trafił. No i chyba nie umiem go używac :P bo kupiłam żeby malowac górną powiekę no i zrezygnowąłam z tego, mam czarną kredkę do oka, którą maluję dolną powiekę 🙂

Leginsik - ah gdybys zobaczyła moją cere - masakra.. codziennie wstaje z nową niespodzianką na twarzy ;/ ale za to włosy zaczeły mniej mi się przetłuszzac i moge je myc juz co 2 dni, a po porodzie normalnie codziennie musiałam myć ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czy wy tez macie problemy z cerą? może to córa zabiera mi urode ale jak nigdy nie cierpiałam z powodu pryszczy tak teraz krosty,plamy na twarzy i dzisiaj zauważyłam chyba pierwsze rozstępy na piersiach bo inaczej tego nie moge wytłumaczyć takie kreski w kolorze różu/fioletu na brzuchu nic jeszcze nie mam ale musiałabym chyba już kupić jakiś balsam lub oliwkę,czas wielki 🤨

ja powiem wam że zero problemów z cerą,żadnych przebarwień ,pryszczyków ani nic takiego,nawet powiem szczerze że chyba mi sie poprawiła,tylko blada jestem 😁spodziewam się chłopaka,może dlatego,choć srednio w ten zabobon wierzę 😁 Co do rozstępów to nic jeszcze nie mam,choć piersi jak balony mi rosną,na tyłku mam jeszcze z dawien dawna,małe rozstepy,od odchudzania i tycia 🥴A oliwki już używam,johnsona ale rozcieńczam go na reku z balsamem i smaruje ,jest git 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skonsultowałam się teraz z mamą,tak jak ona na lewej piersi mały rozstępik,na brzuchu i pośladkach zero więc licze że genetyka tu nie zawiedzie i zwykła oliwka wystarczy do zabiegów pielęgnacyjnych 🙃

ja poniekąd wierze w te zabobony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc mamuski ...

No nadrobiłam zaległosci porankowe w czytaniu ...
Leginsik Ja tez jestem roztargniona że masakra , i skleroze mam mega wchodze do sklepu i zapominam co mam kupic heee, cera mnie też zastanawia hee bo mi wyskakuje co i rusz jakis pryszczol.... może bedzie dziewczynka heee
Mam pytanke dziewczyny powiedzcie czy wy też spicie na lewym boku cały czas? Bo ja czytałam że tak tylko w ciązy wolno ? i tak się męczę , a kiedy się obudzę na prawym boku mam wyrzuty sumienia... jak sobie z tym radzicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...