Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

aleksandrasojka napisał(a):
WITAJCIE CIEZAROWKI 🙂JESTEM W 14TYGODNIU,TO MOJA 3 CIAZA,20 LAT TEMU URODZILAM NA ENGLA W POZNANIU SYNKA KRZYSIA.Z DRUIEJ CIAZY NIC NIE WYSZLO(10 LAT TEMU).BARDZO DLUGO SIE STARALISMY O TEGO DZIECIACZKA.NA SZCZESCIE MOJA PARANOJA ZAKONCZYLA SIE.W 2 TRYMESTRZE RYZYKO PORONIENIA ZNACZNIE SPADA.TERAZ JESTEM PO PRENATALNYCH,W PONIEDIALEK BEDA WYNIKI...CZEKAM 🥴

Hej Olu 🙂Witaj w klubie 🙂Jak milo,ze jest nas wiele 🙂
Bedzie dobrze ,optymizm Kochana 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marcz89 napisał(a):
heh 🙂 Zawsze to miło słów otuchy posłuchać 😁 Cieszę się , że do Was dołączyłam 😁

Tez sie cieszymy 🙂 im nas wiecej tym lepiej ,a fajnie ,bo widac gadułka jestes 😉a takich tu mało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ KOBIETKI 🙂 Czytałam już dość dawno Wasze forum fajnie tu 🙂 Ja termin porodu mam na 12 września, to moje pierwsze maleństwo i bardzo przeżywam tą ciąże ponieważ bardzo długo staraliśmy się z mężem o dzidziusia i dopiero teraz się udało, jak wyjechaliśmy do Norwegii 🙂
Pozdrawiam Was ze śnieżnej krainy bo u nas jeszcze zima na całego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Fajne forum tylko nie zawsze kobietki cię słuchają bo poprostu olewka jak nic.Możesz pisac pytac i nic.

Zgadzam sie ..czasami zatrwożone i zaabsorbowane soba Mamusie ,omijaja jakiekolwiek pytania ..tez to zauwazylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilusia13 napisał(a):
CZEŚĆ KOBIETKI 🙂 Czytałam już dość dawno Wasze forum fajnie tu 🙂 Ja termin porodu mam na 12 września, to moje pierwsze maleństwo i bardzo przeżywam tą ciąże ponieważ bardzo długo staraliśmy się z mężem o dzidziusia i dopiero teraz się udało, jak wyjechaliśmy do Norwegii 🙂
Pozdrawiam Was ze śnieżnej krainy bo u nas jeszcze zima na całego 🙂

Czesc ,witaj ,ale dzis nas przybylo 🙂fajnie
Jak masz na imie ?Ja mam termin na 13wrzesnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilusia13 napisał(a):
Dzięki 🙂 Mam na imię Ilona i mam 30 latek 🙂 ja też się cieszę że do Was dołaczyłam fajnie się do kogoś wygadać 🙂 A brzuszki macie rewelacyjne: 🙂

haha no czekamy i na Twoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,gdzies tu nadmienialas o uplawach...otoz kochana ja wciaz sie czuje jakbym miala mokro...jest to fatalne uczucie ,niewiem byc moze to przez luteine 2*dziennie po2 globulki ,a do tego inne raz dziennie na "grzybka" (wdzieczna nazwa upierdliwej dolegliwosci,niestety powracajacej chetnie w ciazy...)
Takze wkladki dla mnie nie wystarczaja,podpaski na codzien....
Mam tylko nadzieje,ze nie bede musiala brac tego do konca ciazy ,bo nerowa sie robiepowoli przez tooooooo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie dziewczynki jak czytam Wasze wypowiedzi to aż Wam zazdroszczę że sobie chodzicie do ginekologa, ja byłam tylko raz u polskiego w 9 tygodniu, a tutaj musiałam chodzić do ogólnego a teraz do położnej, do ginekologa można tu dostać skierowanie jakby coś się działo. USG robi się tylko raz w 18 tygodniu, a wcześniej się tylko serduszka słucha. Nie ma tu też badań prenatalnych dlatego ja nie miałam jeszcze 😞 umówiłam się w Polsce na maj. Dlatego często się niepokoję czy wszystko jest ok, kiedy czytałam sobie Wasze wypowiedzi to mogłam sobie porównać czy u mnie są podobne objawy,dlatego się bardzo cieszę że tu jesteście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilusia13 napisał(a):
Wiecie dziewczynki jak czytam Wasze wypowiedzi to aż Wam zazdroszczę że sobie chodzicie do ginekologa, ja byłam tylko raz u polskiego w 9 tygodniu, a tutaj musiałam chodzić do ogólnego a teraz do położnej, do ginekologa można tu dostać skierowanie jakby coś się działo. USG robi się tylko raz w 18 tygodniu, a wcześniej się tylko serduszka słucha. Nie ma tu też badań prenatalnych dlatego ja nie miałam jeszcze 😞 umówiłam się w Polsce na maj. Dlatego często się niepokoję czy wszystko jest ok, kiedy czytałam sobie Wasze wypowiedzi to mogłam sobie porównać czy u mnie są podobne objawy,dlatego się bardzo cieszę że tu jesteście 😁

Ojej to jest straszne..niepokoj,niepewnosc..Wierze Ci oszalec mozna pewnie...
A my tu panikujemy niekiedy ,czy aby dobry lekarz i czy aby napewno kieruje na wszystkie badania,a Ty biedna co masz powiedziec?
Najwazniejsze ,ze nic sie nie dzieje,a gdyby cosik to my tu jestesmy ,zaradzimy,popytamy chocby swoich ginow wrazie cos,Takze nos do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 😘

dziś dowiedziałam się, że wyznaczono mi termin na obronę pracy mgr - na 10 czerwca 🙂 więc będę musiała przysiąść na (_|_), sprężyć się i skonczyć w koncu to pisanie.

Nadrobię co pisałyście i w wolnych chwilach będe do Was zaglądać 🙂

ps. macie jeszcze mdłości? u mnie ciągle co rano, no zatsanawiam się czy dzidzi sie nie znudzi ciągle na jedzenie wybrzydzać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziwczynki
ja jak juz pisalam na biezaco nie jestem, wiec tak na szybko 🙂
- mdlosci przeszlu mi calkowicie w 12 tc a wczesniej codiznnie rzygansko bylo:/
-ilusia, marta, aleksandrasojka
witajcie na forum
-jastin203 prenatalne nr 2- polowkowe robi sie ok 20 tc ,po 18tc do 23tc
-w srode ide na usg i nie moge sie doczekac
- w piatek mam nadzieje ze wroce do pracy 😁 z l4 na krorym siedizalam przez 2 miechy, ale i przez to nie bede wogole juz na necie, bo wracam do swojego mista nr 2:Pa tam na mieszkanku nie mamy stalego lacza
-co do ruchow- cisza
-no i...pozdrawiam Was i sciskam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Cześć Kochane 😘

dziś dowiedziałam się, że wyznaczono mi termin na obronę pracy mgr - na 10 czerwca 🙂 więc będę musiała przysiąść na (_|_), sprężyć się i skonczyć w koncu to pisanie.

Nadrobię co pisałyście i w wolnych chwilach będe do Was zaglądać 🙂

ps. macie jeszcze mdłości? u mnie ciągle co rano, no zatsanawiam się czy dzidzi sie nie znudzi ciągle na jedzenie wybrzydzać 😜


hej 🙂 ja dzisiaj także dowiedziałam się, że mam obronę 10 czerwca a pracy pisać mi się nie chce...

co do mdłości to mam je gdy wyczuje smażoną cebulę lub czosnek 🤢
no i rano jak nie zjem nic przed wstaniem z łóżka to także wymiotuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
hej dziwczynki
ja jak juz pisalam na biezaco nie jestem, wiec tak na szybko 🙂
- mdlosci przeszlu mi calkowicie w 12 tc a wczesniej codiznnie rzygansko bylo:/
-ilusia, marta, aleksandrasojka
witajcie na forum
-jastin203 prenatalne nr 2- polowkowe robi sie ok 20 tc ,po 18tc do 23tc
-w srode ide na usg i nie moge sie doczekac
- w piatek mam nadzieje ze wroce do pracy 😁 z l4 na krorym siedizalam przez 2 miechy, ale i przez to nie bede wogole juz na necie, bo wracam do swojego mista nr 2:Pa tam na mieszkanku nie mamy stalego lacza
-co do ruchow- cisza
-no i...pozdrawiam Was i sciskam

No ja bardzo przepraszam,ale czy Ciebie juz z nami nie bedzie wogole?????
🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdlosci juz nie mam ,jednak jak na czczo troche mnie mdli,zjem cos i gites,a jak z kolei glodna jestem w ciagu dnia,slabne...nie fajne uczucie,drzenie rak,zawroty niekiedy glowy i ogolna niemoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...