Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leginsik napisał(a):
nie mogłam wczoraj się zjawić na forum bo zapomniałam hasła,normalnie horror...chyba sie troche uzależniłam od tego brzuszka 😜 🤪

Wczoraj dwa razy bym stuknęła w samochód,prawko mam juz 3 lata jeżdże bardzo dobrze,lubie jeździć samochodem i nigdy nie miałam kłopotów,to sie do berlina pojechało,poznań,zakorkowany wrocław itp. Nie chce zganiać mojego zachowania na ciąże ale to co sie teraz ze mną dzieje to jakaś masakra,skleroza numer 1 😮 musze w telefonie włączać przypomnienie że mi sie ziemniaki gotują,ide do pokoju i nie wiem po co,wypada mi wszystko z rąk,teraz ten samochód...no wyjechałam wczoraj facetowi jakby nigdy nic..no nie widziałam go jak tylko wieżdżałam na główną tak widziałam zbliżający się samochód i wściekłego kolesia 🤢 chodze rozpromieniona,choć zdażają mi się napady wściekłości...czasem trzeba kilka razy do mnie mówic żebym zajażyła o co chodzi 🤔 wy też tak macie ?

Hej laseczki 😉
Leginsik ,tez tak mam kurde,jakies zawiechy ,to jest silniejsze ode mnie.Nieraz ktos cos do mnie mowi ,a ja dziwię ....po czasie zaskocze..masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kahlanik napisał(a):
Hahaha, Leginsik, z tym wypadaniem z rąk to miałam tak jakiś czas temu, normalnie byłam taka mamałyga że szok 😮 Teraz u mnie z koncentracją lepiej 😜 A z tym hasłem to może sobie ustaw automatyczne logowanie? Ja tak mam i problem z bańki 🙂
Fajne macie brzusie, dziewczyny, Asiuleńka, ten Twój sprzed porodu jest mega fajny 😁

heh no dziękuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Ja niby staram sie leżec na lewym boku,ale czasem cała strona mi drętwieje wiec bez przesady myślę dziewczyny,dzidzia jest jeszcze na tyle mała że na tym etapie pewnie jeszce nic jej nie będzie jak czasem sie zapomnimy 🙃

no jasne ,nie popadajmy w paranoje...Jakos w poprzedniej ciazy staralam sie owszem spac na lewym boku ,jednak spalam roznie (oby nie na brzuchu hahaha),plecy tez nie wskazane,ale boczki jak najbardziej kurcze,bo tak po calej ciazy mozna sie odlezyn na lewym boku nabawic 🙂hahaha 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
no, kompletowania "wyprawki dla siebie " do szpitala ciąg dalszy 🙂 we wtorek przyjdą mi próbki kremu do twarzy 5 podwójnych saszetek ( na dzien i na noc) - i w zupełnosci mi wystarczą 🙂teraz mniej wiecej wiem jakie mam warunki w szpitalu i co zwykle używałam 🙂
wszelkie fluidy sobie odpuszczam - nie ma czasu na sparowanie się i malowanie 🙂 choć żałuje, ze tuszu to rzęs nie brałam bo bardzo dziwnie się czułam chodząc bez makijażu ( nawwet lekkiego) jak tyle gości do mnie przychodziło. M przywiózł mi tusz na wyjscie ze szpitala - od razu lepiej sie poczułam 🙂

dobra, do później

cmok 😘 😘 😘 😘

Kasiu,to podobnie do mnie ,choc lekko kredką obrysuje oczka i juz mi lepiej haha a musnąc tuszem-to juz komfort 😁
Warto spakowac tez male lustereczko(niewiadomo czy akurat bedzie w sali -tak przezornie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny....
Właśnie wróciłam od lekarza. Bolała mnie co jakiś czas głowa i myślałam, że to coś normalnego, w końcu to często się zdarza w ciąży... a jednak nie. Okazało się, że mam za wysokie ciśnienie. Lekarz był przerażony bo miałam 190/100. A to jest bardzo niebezpieczne... i teraz muszę być pod stałą kontrolą. Musiałam znów pójść na zwolnienie. Zero soli w jedzeniu.
W tym momencie 95% że będzie cesarka.
To tyle, a teraz dla rozluźnienia i odstresowania idę się wykąpać.
Trzymajcie się cieplutko i słoneczka życzę.
Buziaki 😘

Gusiu oj to nie dobrze ,ze tak wysokie masz cisnienie... 🤢A jakies proszki na to mozesz brac?
Z drugiej str.na zwolnieniu bedziesz czesciej tu goscic hi hi 🙂 😜
Trzymaj sie Ziomalko 😘
P.S.-solenia zero,a pieprzenia tez??? 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie boje kleszczy!!!Kurde moja piesia miala dzis...taki opity juz wyszedl z niej i pełzł mi po nodze.. 🤢 😮 🥴
wielki...fuj..dobrze ,ze moj maz go zauważył i zniszczyl...ochydne stwory znowu grasuja ,uroki Wiosny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny.. o co chodzi z tym spaniem na lewym boku?????
Co to za różnica???
U mnie dziecko siedzi sobie właśnie po lewej stronie brzucha to chyba raczej nie powinnam leżeć tylko na lewym boku.... ?
Lekarz Wam o tym powiedział czy to jakiś przesąd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
dziewczyny.. o co chodzi z tym spaniem na lewym boku?????
Co to za różnica???
U mnie dziecko siedzi sobie właśnie po lewej stronie brzucha to chyba raczej nie powinnam leżeć tylko na lewym boku.... ?
Lekarz Wam o tym powiedział czy to jakiś przesąd?

Zocha a skąd wiesz gdzie siedzi? 😉
Ja nie wiem dlaczego tak czytałam w necie,ale sama jakoś nie przesadzam z tym leżeniem na lewym boku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Zocha napisał(a):
dziewczyny.. o co chodzi z tym spaniem na lewym boku?????
Co to za różnica???
U mnie dziecko siedzi sobie właśnie po lewej stronie brzucha to chyba raczej nie powinnam leżeć tylko na lewym boku.... ?
Lekarz Wam o tym powiedział czy to jakiś przesąd?

Zocha a skąd wiesz gdzie siedzi? 😉
Ja nie wiem dlaczego tak czytałam w necie,ale sama jakoś nie przesadzam z tym leżeniem na lewym boku 🙂


chodzi o to, ze leżąc na lewym boku krew z jakiejś zyły swobodnie przepływa i jest zachowany obieg krwi, a na prawym ma utrudniony przepływ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Zocha napisał(a):
dziewczyny.. o co chodzi z tym spaniem na lewym boku?????
Co to za różnica???
U mnie dziecko siedzi sobie właśnie po lewej stronie brzucha to chyba raczej nie powinnam leżeć tylko na lewym boku.... ?
Lekarz Wam o tym powiedział czy to jakiś przesąd?

Zocha a skąd wiesz gdzie siedzi? 😉
Ja nie wiem dlaczego tak czytałam w necie,ale sama jakoś nie przesadzam z tym leżeniem na lewym boku 🙂


Wiem bo podczas usg poprosiłam żeby mi lekarz dokładnie pokazał w którym miejscu zainstalowała się moja małą mróweczka. Lekarz pokazał mi też wtedy, że jak się w tym miejscu przyłoży dłoń i lekko przyciśnie to można wyczuć ruchy maluszka i tak od casu do czasu sprawdzam jak tam się ma moje małe szczęście. Od czasu usg trochę się przesuneło maleństwo ale nadal mam wszystko pod kontrolą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny....
Właśnie wróciłam od lekarza. Bolała mnie co jakiś czas głowa i myślałam, że to coś normalnego, w końcu to często się zdarza w ciąży... a jednak nie. Okazało się, że mam za wysokie ciśnienie. Lekarz był przerażony bo miałam 190/100. A to jest bardzo niebezpieczne... i teraz muszę być pod stałą kontrolą. Musiałam znów pójść na zwolnienie. Zero soli w jedzeniu.
W tym momencie 95% że będzie cesarka.
To tyle, a teraz dla rozluźnienia i odstresowania idę się wykąpać.
Trzymajcie się cieplutko i słoneczka życzę.
Buziaki 😘

Gusiu oj to nie dobrze ,ze tak wysokie masz cisnienie... 🤢A jakies proszki na to mozesz brac?
Z drugiej str.na zwolnieniu bedziesz czesciej tu goscic hi hi 🙂 😜
Trzymaj sie Ziomalko 😘
P.S.-solenia zero,a pieprzenia tez??? 😜 😁

Hej Asiu 🙂
O pieprzeniu nic nie mówił.... czyli pieprzyć mogę, tylko nie solić.... hahahahahahahaaa
Nie mam na razie żadnych leków, ale pewnie dostanę, na razie chce sprawdzić, czy to chwilowe, czy nie. Ale moim zdaniem to będę musiała brać leki, bo przed ciążą też miałam problemy z ciśnieniem. A jak lekarz mi powiedział, zbyt wysokie ciśnienie może zablokować przepływ krwi w pępowinie. Ale postanowiłam się nie zamartwiać. Myślę, że nie będzie aż tak źle, zwłaszcza, że jestem pod opieką lekarza, a myślę, że on wie co robi....
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy...
całuski 😘 😘 😘 😘 😘
Teraz zmykam spać, bo jutro pędzę na Uczelnię 😮 😮 😮....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piszecie o leżeniu na lewym boku....
Ja cały czas leżę na prawym, inaczej nie mogę bo i tak się przekręcę na prawy. Nic się nie dzieje, więc myślę, że nie trzeba z tym przesadzać. A tak poza tym to gdyby to było takie bardzo ważne to lekarz by nas uprzedzał i dawał wskazanie do leżenia na lewym boku.
Wiem tylko, że dla osób chorych na serce, jak moja babcia to lekarz powiedział, żeby leżała na prawym, bo po lewej stronie jest serce i jest one ściśnięte gdy leży na tym boku...
To tyle moje brzuchatki 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
malstep napisał(a):
Zocha napisał(a):
dziewczyny.. o co chodzi z tym spaniem na lewym boku?????
Co to za różnica???
U mnie dziecko siedzi sobie właśnie po lewej stronie brzucha to chyba raczej nie powinnam leżeć tylko na lewym boku.... ?
Lekarz Wam o tym powiedział czy to jakiś przesąd?

Zocha a skąd wiesz gdzie siedzi? 😉
Ja nie wiem dlaczego tak czytałam w necie,ale sama jakoś nie przesadzam z tym leżeniem na lewym boku 🙂


Wiem bo podczas usg poprosiłam żeby mi lekarz dokładnie pokazał w którym miejscu zainstalowała się moja małą mróweczka. Lekarz pokazał mi też wtedy, że jak się w tym miejscu przyłoży dłoń i lekko przyciśnie to można wyczuć ruchy maluszka i tak od casu do czasu sprawdzam jak tam się ma moje małe szczęście. Od czasu usg trochę się przesuneło maleństwo ale nadal mam wszystko pod kontrolą 😉


kurczę, że też nie pomyślałam żeby zapytać lekarza o to w którym miejscu jest moje maleństwo a kolejna wizyta za miesiąc...

do tego czasu już chyba wyczuje ruchy dziecka 🙂

dzisiaj sobie lekko pościskam brzuch w różnych miejscach i sprawdzę, czy coś gdzieś czuć 🙂

ja też tylko na chwilę tutaj zajrzałam bo jutro na 8:45 na logopedię 😞 módlcie się za mnie bo pani dr z którą mam zajęcia jest bardzoooo irytująca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Jak ja sie boje kleszczy!!!Kurde moja piesia miala dzis...taki opity juz wyszedl z niej i pełzł mi po nodze.. 🤢 😮 🥴
wielki...fuj..dobrze ,ze moj maz go zauważył i zniszczyl...ochydne stwory znowu grasuja ,uroki Wiosny 😞


miałam dwa razy kleszcza,koło ucha a drugi koło pępka...gościu mi dzióbał pęsetą w brzuchu 🤢 dziękuje bardzo,zero wypadów do lasu i miejsc gdzie jest pełno chaszczy 🥴 Mój teściu natomiast miał w głowie,ale o tym nie wiedział po jakims czasie głowa go zaczęła bardzo boleć, coraz bardziej się nasilał że nie mógł patrzeć z bólu,wkońcu poszedł do lekarza.

A tak na marginesie,mam straaaszna ochote na sernik 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki 🙂 jak sie czujecie? ja dziwnie;/ czuje jakby znów mi brzuch rozrywało od obżarstwa;/ czujecie juz jakieś ruchy waszych maleństw? ja nie czuje ale gdy patrzymy na brzuszek z moim mężczyzna i drażnimy maleństwo widzimy jak mój brzuch gwałtownie sie podnosi tak jakby dawał mi kopniaka 🙂 fajnie to wyglada lecz chyba to nie ruchy bo ich nie czuje? moja ciocia mówi ze to ruchy maleństwa jak widziała jak mój brzuszek momentami cały sie trzęsie 🙂 macie moze cos podobnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...