Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, strasznie dużo do nadrabiania mam 😁 Więc pokrótce.
Witam nowe mamusie! Fajnie, że nasza społeczność się "rozrasta", tak jak my wszystkie, hehe 😜
Co do nieodpowiadania na posty, to ja zauważyłam rzecz odwrotną - czasem odpowiedzi trzeba udzielać kilkakrotnie, bo mamusiom się zapomina 🙂 Niestety tak to jest jak system szukania na forum nie działa, no i bez przesady, wszyscy jesteśmy ludźmi, wybaczajmy sobie swoje niedociągnięcia, bo nikt nie jest idealny 😉
Super ten link, kurcze, nie wiedziałam, że te "private parts" 😜 są aż tak podobne we wczesnej ciąży. Ile to jeszcze człowiek nie wie...
Mi już mdłości minęły, czasem jak wstanę rano z łóżka na czczo to mnie pociąga, ale "na sucho" więc da się wytrzymać. Generalnie natura sprytnie to wymyśliła, żeby zapobiec głodzeniu się w ciąży, nie? Nawet jakby człowiek chciał robić taką głupotę, to za karę źle się czuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
Piękny dzień dzisiaj mamy 🙂

Wczoraj już nie miałam siły do was zajrzeć, zabrałam się za gruntowne porządki i nie zdążyłam skończyć bo tak mnie plecy zaczęły boleć, że nawet się wyprostować nie mogłam. Ale większą część zrobiłam 😁
Dzisiaj odpoczynek a jutro muszę dokończyć 😁

Ja już swoje pierwsze usg miałam następne gdzieś za około miesiąc będę mieć. Na pierwszym niestety nie dostałam zdjęcia. Może się powinnam upomnieć, ale z wrażenia zapomniałam spytać o cokolwiek;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc Kochane ... niestety znowu kilka dni bedę tu do Was mniej zaglądac bo jadę sobie do Świnoujścia na kilka dni... Jedziemy z mężem pochwalic się ciąża jego rodzicom .... Pozdrawiam Was ciepło ...


Suuperr napewno się bardzo ucieszą 🙂 a przy okazji fajna wycieczka 🙂 powodzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieuszki 🙂
Madziu masz racje,chocby chcialo sie "trzymac linie"nie da rady,wszystko jest sprytnie obmyslone 😁 😜 Sposob na glodomorre !!!
Leer dobrze ,ze sie pojawilas ,bo juz sie martwilysmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nasze następczynie, mam do Was ogromną prośbę, córeczka jednej z moich wrześniowek bierze udzial w konkursie, i bardzo przydałaby im się ta chusta, dlatego prosze Was o głos dla niej jeśli podoba Wam się zdjęcie 🙂 konkurs juz się kończy za kilka dni dlatego każdy głos jest ważny, nie będę Was co dzień męczyć nie bójcie się, wiem że to może być wkurzające dlatego taka moja jednorazowa prośba o głosiki dla naszej Ewuni, za rok Wy będziecie mieć takie skarby 🙂 http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_wielorazowe/konkurs/3022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Asuilka ja w 12 tyg.ciąży na badaniach prenatalnych usłyszałam od ginekologa że jak cześc ciała między nóżkami jest skierowana ku górze to bedzie chłopczyk a jak w dół to dziewczynka u mnie podobno na dziewczynkę.No ale zobaczymy przeczucie mówi że bedzoe dziewczynka w sumie to jestem pewna jakoś tak czuję ale zobaczymy na wizycie 14 kwietnia czy aby na pewno.

zerknijcie na tą stronkę: http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html ja byłam w szoku że we wczesnej ciąży różnica płci jest tak mało widoczna...


czyli my wszystkie miałyśmy małe peniski na poczatku 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja wstałam o 7 do M szukał kluczyków do auta i rabanuw domu narobił 😜
okazało się, że były w.. bagażniku 😮

no i czekam az Grześ się obudzi ale coś dziwnie długo spi więc zajrzę do niego niebawem 🙂

miłego dnia 🙂

ps. jak Wasze samopoczucie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂
ja wstałam o 7 do M szukał kluczyków do auta i rabanuw domu narobił 😜
okazało się, że były w.. bagażniku 😮

no i czekam az Grześ się obudzi ale coś dziwnie długo spi więc zajrzę do niego niebawem 🙂

miłego dnia 🙂






ps. jak Wasze samopoczucie? 🙂



U mnie samopoczucie jest dobre można powiedziec nawet bardzo dobre.Ale mój humor nie zbyt dzisiaj mam problemy z Zusem .Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

u mnie zimno ale słonecznie 🙂 dziwna pogoda 😮

chciałabym wstawić zdjęcie mojego brzuszka na forum ale nie wiem jak to zrobić bo trzeba wpisać adres URL obrazka a ja nie wiem skąd mam go wziąć ☺️ proszę o pomoc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

u mnie zimno ale słonecznie 🙂 dziwna pogoda 😮

chciałabym wstawić zdjęcie mojego brzuszka na forum ale nie wiem jak to zrobić bo trzeba wpisać adres URL obrazka a ja nie wiem skąd mam go wziąć ☺️ proszę o pomoc 🙃

najprostrzy sposób to na http://imageshack.us/ tam wrzucasz swoje zdjęcie,kopiujesz adres url i wstawiasz tutaj 🙂

mega ciepło jeszcze nie jest,ale jak sie postoi na słoneczku to przyjemnie 🙂 pranie juz powiesiłam na balkonie,troche sie dotleniłam humorek super po wieczornym przytulaniu się chodze jak w skowronkach 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂

u mnie zimno ale słonecznie 🙂 dziwna pogoda 😮

chciałabym wstawić zdjęcie mojego brzuszka na forum ale nie wiem jak to zrobić bo trzeba wpisać adres URL obrazka a ja nie wiem skąd mam go wziąć ☺️ proszę o pomoc 🙃


http://imageshack.us/ <- tam ładujesz zdjęcie z kompa, możesz też przeskalować, żeby się ładnie zmieściło na stronie ( Zmiana rozmiaru obrazu -> 320x240 dla stron internetowych i poczty email), dajesz "prześlij teraz" i czekasz aż się wygenerują linki. Wklejasz do wiadomości ten podpisany "kod forum" i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, za dwa dni w Krakowie ma być 16 st. a potem już tylko lepiej 😁 nie mogę się doczekać 🤪
U mnie samopoczucie marne, pomimo że pogoda śliczna, jakoś tak słabo się czuję, wstałam z zawrotami głowy, spało mi się też nie za smacznie. Może za chwilę przejdzie? 😮

Byłam wczoraj w kinie na "Sucker Punch" - nie polecam, dziwnie złożony, jak niepasujące do siebie puzzle. Chodziło chyba głównie o to, żeby pokazać fajne dupy, ale, bez jaj, takie można sobie pooglądać za darmo w internecie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,zrobiłam sobie odpoczynek od komputerka w weekend,a poza tym rodzinka do nas przyjechała i nie było za bardzo czasu tu zagladnąć 🙂
Stron do nadrobienia tylko 12 ,nie tak źle 🙂
Witam serdecznie nowe mamusie 🙂fajnie że już nas tak dużo 🙂
Widziałam że pisałyscie o USG,ja miałam robione narazie trzy razy,2 na początku ciąży,a ostatnie w 13tc.Wszystko jest w porządku ,więc nie uwazam zebym potrzebowała co wizytę.A wizyty mam co 3tygodnie,bo chodzę po zwolnienie,wtedy lekarz zawsze bada szyjkę macicy czy jest wszystko ok.A poza tym chodzę prywatnie do lekarza i za każde USG dodatkowo płacę więc,sam lekarz powiedział mi ze skoro jest wszystko ok to nie ma potrzeby robienia USG co wizytę.Teraz następne mam 14 kwietnia dokładnie w 20tc,prenatalne-połówkowe.O to tez któraś z dziewczyn pytała i najlepiej zrobic je między 20-24 tc.
Co do ruchów,to kopniaków nadal nie czuję,nadal jakieś lekkie ruchy w brzuszku,ale mimo wszystko nie wiem czy to to 🙂
Lerr na bolący brzuszek duzo leż i odpoczywaj,ja od początku ciaży duzo leżę i zadne bóle mi nie dokuczają.A jak sie Tobie powtórzy to moze zadzwoń dla pewnosci do lekarza 🙂Co do samopoczucia bo widziałam że tez pisałyście,u mnie też jakoś smutno,nie pewnie,jakieś lekkie dołki czasami łapie,sama nie wiem dlaczego.Każda z nas ma jakieś problemy,a ciaża i hormony pewnie wzmagaja zamartwianie się,tak mi sie wydaję,tzn tak sobie tłumaczę.
Pozdrawiam wszystkie mamusie,zajrzę troszkę póżniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...