Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
jednym slowem polecacie zrobic takie usg miedzy 18-22 😁 😁
fajnie mysle ze sie zapisze 🙂

Ja tez mysle o tym,jednak z drugiej strony koszt jest naprawde nie maly,teraz tyle wydatkow,ze szczerze powiedziawszy niewiem czy zdecyduje sie na te usg,jednak z drugiej str.korci mnie niesamowicie cholerka ,to jest taka pamiatka...sama niewiem ...Jakos ost.miesiace kiedy jestem w domu krucho z kaska ...Mam sporo mniej do wyplatki(wiadomo duza czesc wyplaty dostawalam w kopercie-z wiadomego poodu... 🤢) Dobrze ze moj maz ma nie zla pensje,ale itak trzeba sie zastanowic przy wydatkach,chcac cos odlozyc ...no niestety....
Skąd ja to znam 🙂 🙂dlatego tez tak dopytuje

no widzisz Kamisiu jedziemy na podobnym wozku 🤪 P.S.-moja corcia ma na imie tez Kamisia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mph napisał(a):
dobra dziewczynki lece zrobic sobie jakies sniadanie 🙂
buziaczki i milego dnia 🙂- slonko wyszlo 🤪


lec,bo ktos sie w srodku zdenerwuje 😉 my juz pojedlismy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
jednym slowem polecacie zrobic takie usg miedzy 18-22 😁 😁
fajnie mysle ze sie zapisze 🙂

Ja tez mysle o tym,jednak z drugiej strony koszt jest naprawde nie maly,teraz tyle wydatkow,ze szczerze powiedziawszy niewiem czy zdecyduje sie na te usg,jednak z drugiej str.korci mnie niesamowicie cholerka ,to jest taka pamiatka...sama niewiem ...Jakos ost.miesiace kiedy jestem w domu krucho z kaska ...Mam sporo mniej do wyplatki(wiadomo duza czesc wyplaty dostawalam w kopercie-z wiadomego poodu... 🤢) Dobrze ze moj maz ma nie zla pensje,ale itak trzeba sie zastanowic przy wydatkach,chcac cos odlozyc ...no niestety....
Skąd ja to znam 🙂 🙂dlatego tez tak dopytuje

no widzisz Kamisiu jedziemy na podobnym wozku 🤪 P.S.-moja corcia ma na imie tez Kamisia 😘
Kamilki to fajne dziewczynki 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha -nie łam się mnie też boli brzuszek niekiedy,biorę wtedy no spe i się kładę.Oszczędzaj się Kochana,ja nawet jak piekę ,gotuję czy sprzątam,gdy tylko się zle poczuję -po prostu zostawiam wszystko w diabły..świat się nie zawali,dzidziunia w tej chwili najważniejsza 🙂 Pociesz się ,ze ja od początku ciąży biorę luteinę 2razy dz pod wie globulki...A był czas,że brałam 3 razy dziennie nos pe tę silniejszą forte...Na rozkurcz śmiało bierz no spe,będzie dobrze,a i najważniejsze -dużo wypoczywaj ,myśl pozytywnie i nie panikuj za każdym lekkim pokłuciem,czy pobolewaniem,bo za bardzo wsłuchując się w swój organizm ,można sobie "wysłuchać" wiele rzeczy powodujących panikę,także wszystko z umiarem Ryba i będzie git!!!To jest tak jak byś wzięła książkę z objawami chorób-po przeczytaniu doszła byś do wniosku,że masz połowę z nich 😁Moja tesciowa przez całą ciąże miała mały "okres",synek urodzil się zdrów choć trochę wcześnie 😁
Scisklam ,miłego dnia życę :****

Dzięki Asiu. Ja też mam określony jasno priorytet i jak tylko pojawia się jakikolwiek niepokojący sygnał to od razu wszystko rzucam i się kładę - zdarzyło się nawet że nie było z tego powodu obiadu... :/
Wiesz, ja bardzo długo starałam się o tą ciąże- całe 14 miechów śledzenia cyklu i współżycia w "te dni" ze wzmożoną aktywnością.. Właściwie udało się wtedy kiedy już miałąm wyznaczoną wizytę do lekarza od niepłodności.. Strasznie się oboje cieszyliśmy- choć oboje nie mogliśmy w to uwierzyć - zrobiłam chyba z 5 testów zanim to do mnie dotarło 😉
Najgorsze jest to, że w związku z ciążą i początkowymi z nią problemami musiałam zrezygnować ze studiów i w pracy iść na zwolnienie- nagle więc z osoby w tygodniu pracującej na pełnych obrotach a w weekendy studiującej (zjazdy co weekend od 8 do 20 sobota i niedziela) stałam się leniem leżącym cały dzień na kanapie. Od oczątku mam bezwzględny zakaz robienia takich rzeczy jak zamiatanie, odkurzanie, mycie podłogi czy okien. Leżę więc niemal cały dzień po czym jak z pracy przychodzi mój mąż to bierze się za porządki.. On nie narzeka ale ja czuje się taka .. bezużyteczna... I mimo, że nie robię nic co mogłoby mi i maleństwu zaszkodzić to cały czas nie jest do końca dobrze.. to frustrujące... czuje że nad niczym nie panuje- ale co do tego to pewnie wszystkie dziewczyny mają takie odczucie 😉
Generalnie to wszystkie te dotychczasowe "przeciwności losu" sprawiły że jestem słabsza niż byłam kiedyś i każdy kolejny sygnał, ze coś może nie być dobrze strasznie na mnie działa. Na szczęście mój mąż zawsze potrafi mnie pocieszyć i sprawić żebym zaczęła myśleć inaczej.

I tak wczoraj sobie przetłumaczyliśmy, zę naszemu maleństwu na pewno nic nie będzie bo skoro przetrwało już tyle to znaczy, ze jest baaaardzo silne, więc poradzi sobie ze wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
jednym slowem polecacie zrobic takie usg miedzy 18-22 😁 😁
fajnie mysle ze sie zapisze 🙂

Ja tez mysle o tym,jednak z drugiej strony koszt jest naprawde nie maly,teraz tyle wydatkow,ze szczerze powiedziawszy niewiem czy zdecyduje sie na te usg,jednak z drugiej str.korci mnie niesamowicie cholerka ,to jest taka pamiatka...sama niewiem ...Jakos ost.miesiace kiedy jestem w domu krucho z kaska ...Mam sporo mniej do wyplatki(wiadomo duza czesc wyplaty dostawalam w kopercie-z wiadomego poodu... 🤢) Dobrze ze moj maz ma nie zla pensje,ale itak trzeba sie zastanowic przy wydatkach,chcac cos odlozyc ...no niestety....
Skąd ja to znam 🙂 🙂dlatego tez tak dopytuje

no widzisz Kamisiu jedziemy na podobnym wozku 🤪 P.S.-moja corcia ma na imie tez Kamisia 😘
Kamilki to fajne dziewczynki 😁D

no ba!!!!wyjelas mi to z ust 😁 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUZ CALKIEM NIEWIEM JAK OBLICZAC TE TYGODNIE ,CHOLERA CO NIE WLEZE NA TE KALKULATORY TO INNY TERMIN
TUTAJ MAM NA 12 WRZESIEN 🤢
http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=6&miesiac=12&rok=2010&bg=000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ale tu dziś gorąco!!Ja miałam badania prenatalne w 12 tyg.ciąży(pamiątka mnóstwo zdjęc,i oczywiscie wynik badania wylkuczający choroby typu zespół Downa teraz jestem umówiona na 2 badanie prenatalne na 15 kwiecień z którego przyniesiemy do domku płytkę z nagraniem naszej dzidzi i wynik badan przeprowadzonych pod kontem serduszka i organów wewnętrznych naszej kruszynki.Mój lekarz bierze 200 zł za to badanie.Naprawdę warto mimo tych nie małych pieniędzy wrażenia i pamiątka bezcenna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔


Ja dziś na obiad robię wątróbkę , ziemniaczki i buraczki z chrzanem.Pycha!Dodam jeszcze że dzis o 4.00 rano obudził mnie głód i mąż robił mi kanapeczki o 4.30 !Głodomorra ze mnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
JA JUZ CALKIEM NIEWIEM JAK OBLICZAC TE TYGODNIE ,CHOLERA CO NIE WLEZE NA TE KALKULATORY TO INNY TERMIN
TUTAJ MAM NA 12 WRZESIEN 🤢
http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=6&miesiac=12&rok=2010&bg=000

ja tez ise w tym troche gubie u mnie termin wyszedł 13 września 😁D(ale to sie jeszcze zmieni pare razy) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔

a ja mam smaka na żurek zaraz lece do sklepu i ugotuje 😁mąż bedzie wniebowziety 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔


Ja dziś na obiad robię wątróbkę , ziemniaczki i buraczki z chrzanem.Pycha!Dodam jeszcze że dzis o 4.00 rano obudził mnie głód i mąż robił mi kanapeczki o 4.30 !Głodomorra ze mnie. 🙂[/quokochani sa Ci mezowie 🙂 ja ostatnio 2:30 podjadalam serek przyniesiony przez meza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔


Ja dziś na obiad robię wątróbkę , ziemniaczki i buraczki z chrzanem.Pycha!Dodam jeszcze że dzis o 4.00 rano obudził mnie głód i mąż robił mi kanapeczki o 4.30 !Głodomorra ze mnie. 🙂[/quokochani sa Ci mezowie 🙂 ja ostatnio 2:30 podjadalam serek przyniesiony przez meza

cos mi tekst ucięło oo!
znam to u mnie ostatnio 2;30(wcinałam serek przyniesiony przez męża do łóżka) kochani Ci męzowie sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔

Ja robię kurczaka z miodem i czosnkiem- tzn właściwie "sam" się zrobi w piekarniku 🙂 Pychotka 🙂 POlecam jeśli lubisz czosnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔


Ja dziś na obiad robię wątróbkę , ziemniaczki i buraczki z chrzanem.Pycha!Dodam jeszcze że dzis o 4.00 rano obudził mnie głód i mąż robił mi kanapeczki o 4.30 !Głodomorra ze mnie. 🙂

WĄTROBKE BYM ZJADLA ,LECZ SLYSZALAM,ZE CHOLERKA NIE JEST WSKAZANA DLA NAS ...
MA SPORO WIT.A ,KTORA Z KOLEI JEST SZKODLIWA DLA DZIDZI....ILE LEKARZY I CIEZAROWEK TYLE OPINII.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔

Ja robię kurczaka z miodem i czosnkiem- tzn właściwie "sam" się zrobi w piekarniku 🙂 Pychotka 🙂 POlecam jeśli lubisz czosnek

UWIELBIAM CZOSNEK I WOGOLE DO SZYSTKIEGO GO DAJE 😉
ROBIE NIEKIEDY PIERS Z KURCZAKA ALBO SKRZYDLA Z MIODEM 😉
A W PIEKARNIKU...INTERESUJACE..PROSZE O DOKLADNE SZCZEGOLY PRZEPISOWE JESLI MOZNA.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
😁ALE JA DZISIAJ KRECE!!!MIESZA MI SIE WSZYSTKO 🙃 😁 😜
OBYM TYLKO OBIAD ZDOLALA ZROBIC,BO PORANEK MAM JAK NA HAJU 😁
CO NA OBIAD?????PROSZE O POMYSLA 🤔

a ja mam smaka na żurek zaraz lece do sklepu i ugotuje 😁mąż bedzie wniebowziety 🙂)

MOJ TEZ UWIELBIA ZUR ,WSZYSTKIE ZUPKI Z JAJKIEM 😉MMM..PYCHA....NA WYWARZE Z SUROWEJ KIELBASKI BIALEJ ,BADZ ,NP.POLSKIEJ MNIAM MNIAM
ALE OSTATNIO ROBILAM,Z ZIEMNIACZKAMI ZE SMAZONA CEBULKA-DOBIERANYMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
JA JUZ CALKIEM NIEWIEM JAK OBLICZAC TE TYGODNIE ,CHOLERA CO NIE WLEZE NA TE KALKULATORY TO INNY TERMIN
TUTAJ MAM NA 12 WRZESIEN 🤢
http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=6&miesiac=12&rok=2010&bg=000

ja tez ise w tym troche gubie u mnie termin wyszedł 13 września 😁D(ale to sie jeszcze zmieni pare razy) 🙂


hej 🙂

a u mnie wyszedł 14 września, czyli taki jaki mam od początku 🙂

ja na obiad robię dzisiaj żurek, bo od zeszłego tygodnia chce mi się go jeść 😁

co do łóżeczka to fajne i bardzo praktyczne 🙂 możliwe, że zatrudnię wuja żeby mi też takie wykonał 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie w ten piękny wiosenny dzionek

A oto mój brzusio; Jak mi się uda dobrze wkleić 😁


[URL=http://img607.imageshack.us/i/s6300018.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2296/s6300018.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Witam wszystkie mamusie w ten piękny wiosenny dzionek

A oto mój brzusio; Jak mi się uda dobrze wkleić 😁


[URL=http://img607.imageshack.us/i/s6300018.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2296/s6300018.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


ładniutki i zgrabniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ŁADNY MASZ DOMEK MALWINKO,PRZESTRZENNIE I PRZYJEMNIE AZ MILO 😉
U MNIE JEST MNIEJSZY A DO TEGO WIECZNIE NAWALONE W NIM HI HI JESTEM BURDELMISTRZ!!! 🙂


hehehehe,u mnie tez często bałagan,ale nie mam jeszcze dzieci więc może dlatego w miarę porządek 😁 😁 😁
Choć mąż wczoraj sprzątał,a miał co 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...