Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No No Malwina fajny brzuszek 🙂
Wiecie dziewczyny zawsze jak mi się wydaje że mam duży brzuch to jak zobaczę Wasze to wydaje mi się że ja nie mam aż takiego dużego i kształtnego.. Nie wiem na czym to polega....

Ale brzuszek superowy 🙂 Dom też wygląda fajnie 🙂
My też spłacamy kredyt (CHF...) ale u nas póki co ściany nawet jeszcze nie pomalowane... no ale jak widać w szarych tynkach też można jakieś wrześnniowe cudeńko stworzyć 😉
Nie zmienia to faktu, że baaardzo już bym chciała mieć tak ładnie... Fajowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
anczess napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
OSTATNIO JAK SCIAGAM SKARPETKI NA JEDNEJ NODZE,ALBO WYCIERAM SIE CZY PODNOSZE JEDNA NOGE TO MNIE DZIWNIE NAWET NIE BOLI A CZUJE TAKI DYSKOMFORT W "TAMTYCH STRONACH".....MACIE COS PODOBNEGO???


Macica się rozrasta! Ja też tak mam, głównie przy zakładaniu butów. Powiedziałam wczoraj mojemu, że będzie mnie TAM golił już niedługo, bo sama nie dam rady, to powiedział, żebym zapomniała! Paznokcie może mi malować, ale golił nie będzie 🥴 😜 😜
A co Ty tak Asiulka dziś z Capslocka jedziesz? To przez ten haj?? 😁


a mój goli i to z miłą chęcią 🙂

golił nawet przed ciążą dla zabawy 😜

Uuuu Anczes ,widzimy jak sie takie zabawy koncza hi hi 😁
A tak na serio,to moj tez pewnie by ogolil,ale poki co daje rade 🙂
A po porodzie przemywal mnie kalią ,choc czulam sie skrepowana nieco,ale pomagal mi w tej trudnej chwili 🙂


Kurcze, świętych chłopów macie. Ale ja nad swoim popracuje jeszcze 😁
W ogóle jędza jestem, bo ostatnio straszę go, że mi będzie pokarm odciągał swoimi własnymi ustami 😜 Strasznie się wtedy stresuje 😉


ja swojego straszę, że jest dwójka dzieciaczków w brzuszku 🙂 i w ogóle odkąd mój brzusio się powiększył cały czas się niepokoi o mnie. Wczoraj powiedział, że im większy brzuch tym większy jego strach o mnie i o maleństwo 🙂

A śniadanka to mi robi jak widzi, że sama nie jestem w stanie tego zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
malstep napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Malwina super brzusio!! I mieszkanie też, jak jak bym takie chciała... 😁

Madzia a jak tak ladnie podpytamy moze znajdzie sie miejsce dla nas 😁

A ten kredyt co na ten domek mamy też byście chciały spłacać?To nie ma sprawy 😁 😁


A nie, to za kredyt dziękuję, pogniotę się jeszcze u siebie 😁


hehehehehehehehehehe tak myślałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
anczess napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
OSTATNIO JAK SCIAGAM SKARPETKI NA JEDNEJ NODZE,ALBO WYCIERAM SIE CZY PODNOSZE JEDNA NOGE TO MNIE DZIWNIE NAWET NIE BOLI A CZUJE TAKI DYSKOMFORT W "TAMTYCH STRONACH".....MACIE COS PODOBNEGO???


Macica się rozrasta! Ja też tak mam, głównie przy zakładaniu butów. Powiedziałam wczoraj mojemu, że będzie mnie TAM golił już niedługo, bo sama nie dam rady, to powiedział, żebym zapomniała! Paznokcie może mi malować, ale golił nie będzie 🥴 😜 😜
A co Ty tak Asiulka dziś z Capslocka jedziesz? To przez ten haj?? 😁


a mój goli i to z miłą chęcią 🙂

golił nawet przed ciążą dla zabawy 😜

Uuuu Anczes ,widzimy jak sie takie zabawy koncza hi hi 😁
A tak na serio,to moj tez pewnie by ogolil,ale poki co daje rade 🙂
A po porodzie przemywal mnie kalią ,choc czulam sie skrepowana nieco,ale pomagal mi w tej trudnej chwili 🙂


Kurcze, świętych chłopów macie. Ale ja nad swoim popracuje jeszcze 😁
W ogóle jędza jestem, bo ostatnio straszę go, że mi będzie pokarm odciągał swoimi własnymi ustami 😜 Strasznie się wtedy stresuje 😉


ja swojego straszę, że jest dwójka dzieciaczków w brzuszku 🙂 i w ogóle odkąd mój brzusio się powiększył cały czas się niepokoi o mnie. Wczoraj powiedział, że im większy brzuch tym większy jego strach o mnie i o maleństwo 🙂

A śniadanka to mi robi jak widzi, że sama nie jestem w stanie tego zrobić 😁


Ja też tak mam, nawet do sklepu nie mogę iść bez "uważaj na siebie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Ej, laski, ale mi się zrobił cellulit na udach, masakra, któraś z Was wie jak sobie z tym poradzić w ciąży?? 😮 😮


nie jestem pewna, ale chyba muszą wystarczyć naprzemienne natryskiwanie wodą (raz zimna, raz gorąca) no i masaż szczotką. Nie wiem czy kremy można stosować - chyba nie 🤨 chyba, że są jakieś dla kobiet w ciąży tak jak te na rozstępy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie kochane 🙂 Jestem bardzo szczęśliwa bo bylam na wizycie u położnej i słuchaliśmy serduszka ( nawet mąż nagrał na dyktafonie), teraz cały czas mam włączone hi hi i nawet pokazała mi gdzie dokładnie jest dzidzia i że czuje jak się rusza 🙂
Malwinka masz śliczny brzusio, mieszkanko też oczywiście 🙂
Zosiu nie zamartwiaj się już tak bo to rzeczywiście niedobrze wpływa na maluszka, wiem ze się stresujesz, bo mówisz że staraliście się 14 miesięcy, ale dla pocieszenia Ci powiem, że my
staraliśmy się 8 lat i nawet mielismy już wszystkie mozliwe zabiegi, także głowa do góry 🙂
Narobiłyście mi takiego smaka tymi potrawami że też ide coś gotować hi hi 🙂
Smacznego mamusie!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski!
żurek zrobiony brzusio najedzony 😁

troszke z iinej beczki co myślicie o chodzeniu na basen?ja strasznie bym chciała ale nie wiem czy to dobra rzecz w ciąż(na kręgosłup jak najbardziej ale troche boję się tych wszystkich bakteryjnych spraw)
CO WY NA TO??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej Laski!
żurek zrobiony brzusio najedzony 😁

troszke z iinej beczki co myślicie o chodzeniu na basen?ja strasznie bym chciała ale nie wiem czy to dobra rzecz w ciąż(na kręgosłup jak najbardziej ale troche boję się tych wszystkich bakteryjnych spraw)
CO WY NA TO??


kilka stron do tyłu był poruszony ten temat. w skrócie. basen jak najbardziej tak,ale kompleks musi byc zadbany..najlepiej woda ozonowana niestety nie wszystkie baseny ją posiadają,jesli lekarz nie widzi przeciwskazań to polecam. sama za niedługo zaczynam wycieczki do aquaparku. jesli do tej pory nie miałas infekcji po kąpieli na basenie krytym to myślę że nic sie nie stanie,a raz w tygodniu woda chlorowana krzywdy Tobie i dziecku nie wyrządzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej Laski!
żurek zrobiony brzusio najedzony 😁

troszke z iinej beczki co myślicie o chodzeniu na basen?ja strasznie bym chciała ale nie wiem czy to dobra rzecz w ciąż(na kręgosłup jak najbardziej ale troche boję się tych wszystkich bakteryjnych spraw)
CO WY NA TO??


kilka stron do tyłu był poruszony ten temat. w skrócie. basen jak najbardziej tak,ale kompleks musi byc zadbany..najlepiej woda ozonowana niestety nie wszystkie baseny ją posiadają,jesli lekarz nie widzi przeciwskazań to polecam. sama za niedługo zaczynam wycieczki do aquaparku. jesli do tej pory nie miałas infekcji po kąpieli na basenie krytym to myślę że nic sie nie stanie,a raz w tygodniu woda chlorowana krzywdy Tobie i dziecku nie wyrządzi 😉

dziękuję bardzo za odpowiedz dzis lec e po stroj kąpielowy jednoczesciowy i moze juz jutro poplywac
tak mi sie chce juz poplywac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂 ale sie rozpisałyście 🙂

Malwina, potwierdzam zdanie innych, superasny brzuszek 🙂

u nas dziś słoneczko, ale dośc wietrznie 🙂

byłam z małym odebrać kosmetyki z avonu. Ponieważ na dworze takie piękne słoneczko, zamówiłam sobie na lato torebke żółtą jak słońce 🙂 http://www.kangoo.pl/szukaj/Torebka+adalia/producent/avon świetna jest, na żywo jeszcze lepsza. Na jeden sezon moze być 🙂

wczoraj przysiadłam na tyłku i zrobiłam jedną pracę zaliczeniową, dziś musze przysiąść i dokonczyc dyskusję do pracy mgr i ją wysłac do promotorki ;/ no ale potem zostaje mi tylko opracowanie wniosków 🙂

buziaczki, pogłaszczcie swoje brzruszki od ciotki Kaśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂 ale sie rozpisałyście 🙂

Malwina, potwierdzam zdanie innych, superasny brzuszek 🙂

u nas dziś słoneczko, ale dośc wietrznie 🙂

byłam z małym odebrać kosmetyki z avonu. Ponieważ na dworze takie piękne słoneczko, zamówiłam sobie na lato torebke żółtą jak słońce 🙂 http://www.kangoo.pl/szukaj/Torebka+adalia/producent/avon świetna jest, na żywo jeszcze lepsza. Na jeden sezon moze być 🙂

wczoraj przysiadłam na tyłku i zrobiłam jedną pracę zaliczeniową, dziś musze przysiąść i dokonczyc dyskusję do pracy mgr i ją wysłac do promotorki ;/ no ale potem zostaje mi tylko opracowanie wniosków 🙂

buziaczki, pogłaszczcie swoje brzruszki od ciotki Kaśki 😉

brzuszek pogłaskany 🙂 a torebka fajna. Ja w ubiegłym roku miałam torbę w tym kolorze i bardzo ją lubiłam i nosiłabym ją nadal gdyby nie pewien zdolny 2latek ... weszłam do pokoju a On tam siedział z moją torebką i czarnym markerem w rączce i jak mnie zobaczył to powiedział tylko "pisiu, pisiu" dzieło było ... imponujące 😉 a torebki szkoda .. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwinka brzuszek superowy i mieszkanko tez 😉 dziś u nas zajecia odrabiała dziewczyna z roku mowila ze jest w 23 tygodniu a brzusio ma taki jak Ty 🙂 kazdy brzus sie roznie rozwija.
Kasia fajna torebka chyba taka akurat na zeszyty 😁 kurcze ja o zeszytach a tu tylko miesiac studiowania mi został, szok jak ten czas leci.
Dziewczyny co do watrobki to spokojnie mozna jesc pytalam juz kiedys gina bo sama mialam chętke. Wiadomo ze ma duzo wit A, wiec nie mozna codziennie jesc ale raz na jakis czas nie zaszkodzi bo duzo zelaza ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza, wątróbkę mozna śmiało jeść :0 byle nie przedobrzyć z tymi witaminami bo ich nadmiar też jest szkodliwy 🙂

a torebka jest mała, na uczelnię mam osobną torbę gdzie mieści mi się duży kołowy zeszyt, a tutaj zmieściło mi się to co najważniejsze w damskiej torebce 🙂 czyli mała kosmetyczka, portfel, dokumenty, chusteczki 🙂 chyba nawet mała woda mineralna się zmieści - bo bez niej w ciązy ani rusz 🙂

Zocha, ja uważam już na PISIU PISIU, mój z kolei nosi na ramie moje wszystkie torebki i też łatwo o ich uszkodzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...