Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
no suuuuper laski,a ja uwielbiam pasemka ,po zrobieniu ich czuje sie taka swieza,mlodsza ,odzywiona 🙂


Odżywione to my teraz wszystkie jesteśmy, bez względu na kolor włosów hahaha 🤪

no fakt,wręcz ... 😁 🤪życiodajne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jastin203 napisał(a):
A ja mam swoje studio paznokci i fryzur a i tak nie ma czasu usiąśc na fotel ale miesiąc temu jak farbowałam zamówiłam sobie w hurtowni farbe bez amoniaku wszystkie kobiety w ciąży u mnie na niej farbują włoski.

zarzuc linkiem jak masz strone studia ,chetnie obczaimy co tam potrafisz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:_) co do ruchów malenstwa nie wiem czy czuje? cos czasami poczuje ale zaraz to znika więc chyba nie to, ale widze jak mój brzuszek podskakuje go góry jak głaszcze przez dłuższa chwilke okolice pod pępuszkiem podobno to maluchy lubia najbardziej:_) co do płci malenstwa bardzo chciałąbym już znac aczkolwiek mój szkrab chce zostac incognito hehe ;_) na poczatku chciałam miec córcie synka nie brałam pod uwage ale wszystko sie zmieniło wraz z rosnącym brzusiem.. teraz kocham to moje malenstwo bez wzgledu na to czy założy różową sukieneczkę czy różowe spodnie hihi;_) a jesli sprawa dotyczy farbowania włosów to oczywiście że farbuje:_) ale mysle że kolejne farbowanko zrobie sobie w maju jak bedzie chrzest mojego chrzestniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
Widzę że piszecie o farbowaniu włosów.Ja też nie farbuję,natural najlepszy dla mnie,nie ma klopotu z farbowaniem co chwilkę 🙂Do fryzjera też żadko chodzę (chyba że podciąć lekko końcówki ),bo jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z tego co mi fryzjer na głowie zostawił
.Ale z moimi kręconymi mają trudny orzech do zgryzienia 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Hej mamusie
Widzę że piszecie o farbowaniu włosów.Ja też nie farbuję,natural najlepszy dla mnie,nie ma klopotu z farbowaniem co chwilkę 🙂Do fryzjera też żadko chodzę (chyba że podciąć lekko końcówki ),bo jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z tego co mi fryzjer na głowie zostawił
.Ale z moimi kręconymi mają trudny orzech do zgryzienia 🤪 🤪

Wloski krecone sa super,ale slyszalam,ze bardziej ''klopotliwe'' 🙂ale warto dla slicznej burzy lokow 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny piszecie o fryzurkach. Ja tez kiedys robiłam pasemka czerwone. Potem przez dlugi czas na czarno. Teraz od jakiegos czasu robie ciemny brąz szamponami, bo moje naturalne to jednak troche szarawe. Też już mam odrost ale poczekam do świąt, żeby na ślubie były ładne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
czesc dziewczyny piszecie o fryzurkach. Ja tez kiedys robiłam pasemka czerwone. Potem przez dlugi czas na czarno. Teraz od jakiegos czasu robie ciemny brąz szamponami, bo moje naturalne to jednak troche szarawe. Też już mam odrost ale poczekam do świąt, żeby na ślubie były ładne 😁

Swój własny ślub? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
malstep napisał(a):
Hej mamusie
Widzę że piszecie o farbowaniu włosów.Ja też nie farbuję,natural najlepszy dla mnie,nie ma klopotu z farbowaniem co chwilkę 🙂Do fryzjera też żadko chodzę (chyba że podciąć lekko końcówki ),bo jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z tego co mi fryzjer na głowie zostawił
.Ale z moimi kręconymi mają trudny orzech do zgryzienia 🤪 🤪

Wloski krecone sa super,ale slyszalam,ze bardziej ''klopotliwe'' 🙂ale warto dla slicznej burzy lokow 😆

coś Ty zero broblemów z takimi kręconymi włosami,przynajmniej jak wstaje rano nie stoję pół godziny przed lustrkiem układając i wymyślając fryzury 🙂 🙂 🙂 Jak wstanę tak wychodzę z domu w rozpuszczonych 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
izarybka napisał(a):
czesc dziewczyny piszecie o fryzurkach. Ja tez kiedys robiłam pasemka czerwone. Potem przez dlugi czas na czarno. Teraz od jakiegos czasu robie ciemny brąz szamponami, bo moje naturalne to jednak troche szarawe. Też już mam odrost ale poczekam do świąt, żeby na ślubie były ładne 😁

Swój własny ślub? 🙂

no tak swój własny,nie zauważyłam w suwaczku 🙃 🙃 🙃
Zazdroszczę chętnie bym to jeszcze raz wszystko przeżyła. ach...... Cudowne chwile 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
malstep napisał(a):
izarybka napisał(a):
czesc dziewczyny piszecie o fryzurkach. Ja tez kiedys robiłam pasemka czerwone. Potem przez dlugi czas na czarno. Teraz od jakiegos czasu robie ciemny brąz szamponami, bo moje naturalne to jednak troche szarawe. Też już mam odrost ale poczekam do świąt, żeby na ślubie były ładne 😁

Swój własny ślub? 🙂

no tak swój własny,nie zauważyłam w suwaczku 🙃 🙃 🙃
Zazdroszczę chętnie bym to jeszcze raz wszystko przeżyła. ach...... Cudowne chwile 😘 😘 😘

Tylko te stresy przedślubne 🙃 Jutro ide dokupić materiały bo przerabiam sukienke od bratowej. Ciekawe ile kosztują. Dziś z mama rozmawiałam, moja siostra siedzi za granicą i nie przyjedzie na ślub 😞 Lipa straszna.
Malstep zazdroszcze kręconych włosów, mam koleżankę na studiach z takimi włoskami to ona mowi ze nie pamieta kiedy była u fryzjera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
malstep napisał(a):
malstep napisał(a):
izarybka napisał(a):
czesc dziewczyny piszecie o fryzurkach. Ja tez kiedys robiłam pasemka czerwone. Potem przez dlugi czas na czarno. Teraz od jakiegos czasu robie ciemny brąz szamponami, bo moje naturalne to jednak troche szarawe. Też już mam odrost ale poczekam do świąt, żeby na ślubie były ładne 😁

Swój własny ślub? 🙂

no tak swój własny,nie zauważyłam w suwaczku 🙃 🙃 🙃
Zazdroszczę chętnie bym to jeszcze raz wszystko przeżyła. ach...... Cudowne chwile 😘 😘 😘

Tylko te stresy przedślubne 🙃 Jutro ide dokupić materiały bo przerabiam sukienke od bratowej. Ciekawe ile kosztują. Dziś z mama rozmawiałam, moja siostra siedzi za granicą i nie przyjedzie na ślub 😞 Lipa straszna.
Malstep zazdroszcze kręconych włosów, mam koleżankę na studiach z takimi włoskami to ona mowi ze nie pamieta kiedy była u fryzjera 😁

Ja pamietam ,byłam na swój ślub,czyli 1,5 roku temu,a potem raz podcinałam końcówki 🙂 🙂
To rodzona siostra na ślub nie przyjedzie 😮?No powiem Ci ze nie ładnie bardzo,gdyby moja odwaliła mi taki numer to nie odezwałabym się do niej już nigdy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Laseczki , znowu mnie nie było kilkanaście godzin i mam mega zaległości w czytaniu ... jesteście kochane bardzo aktywne ...ale to fajnie
Mam pytanko dziewczyn z Zielonej Góry czy wiedzą gdzie się wybrac na USG 4 D ???
Bo ja mam straszna ochotę raz się wybrac , by zobaczyc jak dzidzia się rozwija i jak podskakuje , tymbardziej że teraz jeszcze widzac dziecię w całości ....
No i oczywiście miec pamiątkę w postacie filmiku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny mam termin na 2 rześnia 2011 jet to moja druga ciąża a pierwsze dziecko jestem w 18 tygodniu ciąży imam malutki brzuszek chociaż ostatnio zauważyłam że spodnie które nosiłam w rozmiarze 26 a teraz nie mieszcze się w nich odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to dobry znak że dzidzi rośnie a ty wraz z nim. 🙂 🙂Mamuśki macie może jakąś stronkę na necie ze strojami kąpielowymi dla ciężarnych??Bo chcę z małym na basen się wybrac a moja XS nie pasuje z zeszłego roku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej cholerka wychodzi na to ze schudlam ze 2 kg.. 😞dziwnie....Przyslali mi koszule ncne do karmienia i na ciaze-wielkkieeee ,rozm L(ale spore 🙂))a i przyszly do mnie spodenki ciazowe ,material ze stretchem ,z panelem ciazowym ,wszytymi gumkami do regulacji,przede wszystkim w udach nie sa taaaakie ogromne jak te co ostatnio zakupilam na Allegro ,tamte to masakra (na jakas mega babke min 80kg tak mysle)...
Te sa super ,jestem bardzo zadowolona 🙂))W sumie ostatnia para i cena min nie zostala osiagnieta ,wiec "na slowo"sie dogadalysmy po zakonczonej aukcji.
mysle ze teraz tylko w ciazowych ciuchach bede smigac 🙂Do tej pory jedynie leginsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, koszule nocne ciązowe zwykle sa za duże. ja kupiłam wtedy w realu ciążówkę rozmiar M, i jest praktycznie worek, nadaje się głównie na duży brzuch 😉
do szpitala najlepiej wziąć coś, czego nie będzie szkoda, bo to od razu wyplami sie krwią ;/ jak będziecie miały poród SN to jest to nieuniknione mimo zmiany podkładów na łózku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej cholerka wychodzi na to ze schudlam ze 2 kg.. 😞dziwnie....Przyslali mi koszule ncne do karmienia i na ciaze-wielkkieeee ,rozm L(ale spore 🙂))a i przyszly do mnie spodenki ciazowe ,material ze stretchem ,z panelem ciazowym ,wszytymi gumkami do regulacji,przede wszystkim w udach nie sa taaaakie ogromne jak te co ostatnio zakupilam na Allegro ,tamte to masakra (na jakas mega babke min 80kg tak mysle)...
Te sa super ,jestem bardzo zadowolona 🙂))W sumie ostatnia para i cena min nie zostala osiagnieta ,wiec "na slowo"sie dogadalysmy po zakonczonej aukcji.
mysle ze teraz tylko w ciazowych ciuchach bede smigac 🙂Do tej pory jedynie leginsy

ja na szczęście kupować ciuchów ciążowych nie musiałam,wszystko dostałam od siostry rodzonej i ciotecznej,tak więc na każdy okres ciąży mi starczy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...