Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iza z tyma arbuzem to też bym się wkurzyła, bo tak samo za mną chodzi od dawna 🙂
a ja się z Moim pokłociłam zaczyna się robić gorąco przed ślubem, jakby moja wina była, że już druga osoba nie może moją druhną zostać. 😞
ja do lekarza idę w przyszłym tygodniu 🙂 dobranoc dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
kurcze Laseczki a mnie tak brzuchol boli raz z jednej raz z drugiej strony jakbym kolke miała taki ból ... i też na dole mam skurcze pod brzuszkiem , nie wiem co mam robic????
nie mam krwawienia ale czemu ten brzuch boli , i jest twardy... ojoj

Karolinka wez no spe albo nospe forte,ja tak mialam caly czas ,teraz czasami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
iza z tyma arbuzem to też bym się wkurzyła, bo tak samo za mną chodzi od dawna 🙂
a ja się z Moim pokłociłam zaczyna się robić gorąco przed ślubem, jakby moja wina była, że już druga osoba nie może moją druhną zostać. 😞
ja do lekarza idę w przyszłym tygodniu 🙂 dobranoc dziewczyny 🙂

nieraz sie zle szykuje a bedzie super 😉
Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upieklam zebre ,tak za mna chodzilo ciacho i wiecie co kurcze ....teraz patrze na nia- z piekna błyszczącą polewą i nie robi na mnie wrażenia...oj marudna jestem"jak baba w ciazy" - hahahahaaha
po wieczorach sie rozpiekac ,a na koniec stwierdzic,ze nie ma sie ochoty 😮 🤢
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kurcze Laseczki a mnie tak brzuchol boli raz z jednej raz z drugiej strony jakbym kolke miała taki ból ... i też na dole mam skurcze pod brzuszkiem , nie wiem co mam robic????
nie mam krwawienia ale czemu ten brzuch boli , i jest twardy... ojoj

nie martw się tylko,weź nospę i kładź się spać już 🙂rano wstaniesz i będzie git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
dziękuję Asiulka wziełam właśnie tableteczkę zobaczymy czy pomoże...

Pomoze ,pomoze Kochaniutka ,ja jak mam twardy brzuszek,czy cos boli biore i sie nie czaje 😉
Na poczatku ciazy bralam 3razy dziennie,czy bolalo,czy nie lekarka kazala brac,jednak mnie zwykle bolalo...przede wszystkim jak dluzej postalam ,czy pochodzilam,moze sie przeciążyłaś dziś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
ok.. Dziękuję i mykam spac...
Jutro ciężki dzień bo wracam już do domku więc dzien w trasie mam....
Dobrej nocki papa
pa pa dobranoc,szerokiej drogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie na szczęście jeden Apap pomógł i ząbek już nie boli,a tak się bałam że nie przestanie,to straszny ból boże 😞 😞 😞 powiem wam że mam sprawdzony sposób smarowałam dziąsło na około zęba amolem,chyba nie zaszkodzi dzidziusiowi ten amol,jak myślicie?
Ja jutro chyba z rana tu nie zajrzę,idziemy z mężęm popytać w żłobku co i jak 🙂 potem profilaktycznie jadę na badania krwi i moczu,a potem jakieś zakupy 😁 w końcu wypłata była 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie obecne na forum Mamusie. Czytam Wasze wpisy codziennie mimo ze na forum mogę być czasem tylko rano 😞
Pisałyście o zakupach dla dzieciątka. Ja też jeszcze nic nie kupiłam, ale jak niedawno zobaczyłam śliczne śnieżnobiałe wdzianko w rozmiarze 56cm to mi się buzia cała uśmiechnęła.Takie słodkie są te ubranka 🙂 😁 rozczuliły mnie bardzo
Życzę wszystkim mamusiom miłego dnia!! myślę,że wpadne Was podglądnąć w ciągu dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się na razie nie spieszę z zakupami,widzę że niektóre mamy już twardo kolekcjonują ubranka,łóżeczka itp. 🙃 Dla mnie osobiście to jeszcze za wcześnie,myślę że powoli zacznę kupować w maju/czerwcu. Termin mam wyznaczony na 25 września więc mam jeszcze sporo czasu 🙂 Chwalcie się co nabyłyście w sklepach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mariola -ubranka się kupuje standardowo od 56 do 62 na sam początek bedą w sam raz,na jakieś 2- miesiące malucha.Ja juz szaleje z zakupami ubranek ale na spokojnie jak gdzieś jadę a zobacze coś fajnego to poprostu kupuje.Ale czekam na potwierdzenie płci bo jak się dowiem że faktycznie będzie dziewczynka oj to mąż zacznie szalec z zakupami.Ja mam póki co obiecane dla dziewczynki po mojej chrześniaczce i od kuzynki po małej także same dla dziewuszki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
hej 🙂

Czy są tutaj jakieś mamy z Poznania?

Pytam bo chciałabym wiedzieć czy znacie jakieś większe sklepy z artykułami dziecięcymi 🙂 chodzi mi o taki sklep na wzór tych większych w galeriach handlowych 🙂 chciałabym swobodnie pochodzić i mieć duży wybór ubranek dziecięcych 😉


Ja jestem z Poznania. Największy jaki znam to Pati i Maks róg Szamarzewskiego i Polna, i hurtownia Akpol na rogu Kraszewskiego a Jackowskiego przy starym Zoo. Oczywiście są też prz centrach handlowych w Tesco na Szymanowskiego jest duuuży sklep oraz ostatnio byłam w Panoramie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Witajcie! Powiedzcie jak to jest z tymi ubrankami? Jak je kupować- tzn. jaki rozmiar? Przecież nie wiadomo jak "długie" dziecko się urodzi. Może to głupie pytanie, ale jestem zielona w tych sprawach ☺️


polecam głównie kupiwac od 62. Miałam kilka ubranek na 56, ale ponosilismy je z tydzień. A te 62 zawsze można rękawek podwinac i na dłużej starczy 🙂

ps. walcze z potwornym bólem głowy, takze wybaczcie ale nie mam siły na pisanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny tak się zastanawiam nad czymś ... moze któraś z Was będzie wiedziała...
Jutro idę na usg serca (mojego serca 🙂 ) i tak się zastanawiam czy przy okazji tą samą głowicą co będą mi robili usg da się zajrzeć do mojego maluszka.
Nie chce jakiś szczegółów tylko sprawdzić czy maluszek się rusza - żyje.
Myślicie ze to możliwe żeby tym sam sprzętem zbadać 2 takie różne "rzeczy" ?
Ja się zupełnie w tym nie orientuje... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):


Ja jestem z Poznania. Największy jaki znam to Pati i Maks róg Szamarzewskiego i Polna, i hurtownia Akpol na rogu Kraszewskiego a Jackowskiego przy starym Zoo. Oczywiście są też prz centrach handlowych w Tesco na Szymanowskiego jest duuuży sklep oraz ostatnio byłam w Panoramie.


dzięki wielkie 🙂

co do rozmiarów to wydawało mi się, że 56 mogą być za małe bo ja sama byłam dłuższa i mój Karol także 🙂 zastanawiałam się także czy 62 będą dobre ale mam nadzieję, że tak. W końcu udało mi się namówić tatuśka na niewinne pochodzenie po sklepach 😎 może w końcu się przekona do tego, żeby zacząć co nieco kupować 😁

Mam nadzieję, że na forum będzie informacja o tych leginsach, tzn czy są kryjące 🙂

Co do kosmetyków to w temacie o wyprawce ktoś napisał, że najlepsze są z nivea a johnson & johnson podobno uczulają ale nie wiem czy to prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...