Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny powiedzcie mi jestem w 18 tygodniu ciąży a mam mały brzuch i 15 marca byłam na kontroli i tylko 2 kilo przytyłam i dopiero od tej co była niedzieli nie moge wejść w swoje ciuchy 😞 a od siostry dostałam jej ciuchy i są na mnie za wielkie pomocy poradzcie mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia241 napisał(a):
Hej dziewczyny powiedzcie mi jestem w 18 tygodniu ciąży a mam mały brzuch i 15 marca byłam na kontroli i tylko 2 kilo przytyłam i dopiero od tej co była niedzieli nie moge wejść w swoje ciuchy 😞 a od siostry dostałam jej ciuchy i są na mnie za wielkie pomocy poradzcie mi

spokojnie ja w piatek koncze 15tydz i jeszcze nic nie przytylam we wszytkie ciuchy swoje się mieszczę. Mi bratowa mowila ze jej znajoma w piatym miesiacu jeszcze tez nie miala widocznego brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia241 napisał(a):
a powiedzcie mi jeszcze jedno ja mam ciągle ochote albo na te fast fudy albo na słodnie i mi się zdaje że to może być dziewczynka co wy na to odp


to że masz zachcianki na słodkie nie znaczy ze będzie dziewczynka, po prostu tego potrzebujesz.

Aha, nie wiem jak inne sądza, ale wg mnie nie muszisz pisać ciąge ODP , bo zwyke odpowiadamy... no i używamy znaków interpunckcyjnych, uwierz mi, lepiej i łatwiej sie czyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo

jestem po usg, wszystko w porzadku jak narazie i....moge wrocic do pracy. zatem od jutra ide, dlatego dzis pakowanko i wpadlam sie z Wami porzegnac. Trzymajcie sie i uwazajcie na dzidzie. Czasem do Was posraeam sie zagladnac.

zrobilam sobie pasemka, kupilam rajtki ciazowe,buty i tunike i odrazu sie piekniej czuje 😉

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
hejo

jestem po usg, wszystko w porzadku jak narazie i....moge wrocic do pracy. zatem od jutra ide, dlatego dzis pakowanko i wpadlam sie z Wami porzegnac. Trzymajcie sie i uwazajcie na dzidzie. Czasem do Was posraeam sie zagladnac.

zrobilam sobie pasemka, kupilam rajtki ciazowe,buty i tunike i odrazu sie piekniej czuje 😉

😘 😘 😘

Bedziemy Cie wygladac 🙂
Zycze powodzenia w pracy ,a powrocisz do niej taka ładna odmieniona ,elegancka.. 🤪
Ja poki co leze w leginsach,starej bluzce,wlosy jak wsciekla hiena i nie chce mi sie nic ,przeziebienie mnie dopadlo,ale jak sie lepiej poczuje wezme sie za siebie jutro,bo dzis caly dzien jak wywlocz normalnie..ach trzymaj sie Martula,a brzucha mialas pokazac 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
gosia241 napisał(a):
a powiedzcie mi jeszcze jedno ja mam ciągle ochote albo na te fast fudy albo na słodnie i mi się zdaje że to może być dziewczynka co wy na to odp


to że masz zachcianki na słodkie nie znaczy ze będzie dziewczynka, po prostu tego potrzebujesz.

Aha, nie wiem jak inne sądza, ale wg mnie nie muszisz pisać ciąge ODP , bo zwyke odpowiadamy... no i używamy znaków interpunckcyjnych, uwierz mi, lepiej i łatwiej sie czyta 🙂

Kasia krotko widze zasady musza byK 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Dziewczyny pomóżcie 😞 😞 😞 strasznie rozbolał mnie dziś ząb,jakieś 3 godziny temu,i nie przechodzi.Wizytę u dentysty umówiłam dopiero na jutro wieczór,ale nie wiem czy wwytrzymam z takim bólem.Co mogę wziąść na taki ból?


Cześć dziewczynki 🙂 To rzeczywiście problem, bo jak ząb boli to się czlowiek strasznie męczy. Ja też słyszałam o tym gozdziku, i mój mąż go stosował, tylko trzeba mieć dziurkę w zębie żeby sobie go włożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilusia13 napisał(a):
Tak czytam kobietki Wasze wypowiedzi, każda z Was coś kupuje, licytuje dla dzidziusia, ja jeszcze nie mam nic bo wszyscy mnie straszą że zapeszę... hmmmm.... a też już bym pobuszowała po takich sklepach 🙂

Ja uważam że nie ma co zwracać na takie przesądy. I tak sporo rzeczy trzeba przed porodem kupić, bo jak sobie potem dać z tym wszystkim radę? A chłop przecież wszyskiego nie załatwi w mig jak będziemy w szpitalu. Zresztą w tym tygodniu ciąży co jesteś to już raczej się nie zapeszy, przynajmniej ja mam takie podejście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia241 napisał(a):
powiedzcie , mi dziewczyny , w którym miesiącu można zacząć , coś dla dziecka kupować

Gosiu ,wybacz ale jakos dziwnie zadajesz pytania ,heh
To jest kazdego indywidualna spr.,jesli chcesz to kupuj już teraz ,stopniowo jest łatwiej niz wszystko na raz ,a jesli wierzysz w zabobony i przesady -lepiej sie wstrzymac....
My tu tez idziemy za instyktem,intuicja ,a nie ,ze,np. Ziutka ma juz wszystko dla dzidzi to i ja musze miec 🙂
Spokojnie Kochana ,wszystko ma swoj czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313 napisał(a):
kupilam sobie dzis arbuza i niestety jest w srodku zepsuty a taka mialam ochote 😞

ooooo skad ja to znam??? W poprzedniej ciazy pochlanialam je kilogramami 😁
oj to smutne ,pewnie sie zawiodlas na nim 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosia241 napisał(a):
powiedzcie , mi dziewczyny , w którym miesiącu można zacząć , coś dla dziecka kupować

Gosiu ,wybacz ale jakos dziwnie zadajesz pytania ,heh
To jest kazdego indywidualna spr.,jesli chcesz to kupuj już teraz ,stopniowo jest łatwiej niz wszystko na raz ,a jesli wierzysz w zabobony i przesady -lepiej sie wstrzymac....
My tu tez idziemy za instyktem,intuicja ,a nie ,ze,np. Ziutka ma juz wszystko dla dzidzi to i ja musze miec 🙂
Spokojnie Kochana ,wszystko ma swoj czas


🙂 Masz rację Asiu.
Mniam mniam też bym zjadła arbuza, ja wcinalam truskawki 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam prawie wszystko, z tydzien bedzie wozek i kolyska ubranka mam juz poprawne i wyprasowane zostanie mi tylko kosmetyki do pielegnacji dzidziusia

kupuje wczesniej wlasnie aby wymusic dobre zakonczenie na losie i aby potem w wakacje jak bedzie goraco nie biegac z wielkim brzuchem po sklepach - teraz to czysta przyjemnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
ja mam prawie wszystko, z tydzien bedzie wozek i kolyska ubranka mam juz poprawne i wyprasowane zostanie mi tylko kosmetyki do pielegnacji dzidziusia

kupuje wczesniej wlasnie aby wymusic dobre zakonczenie na losie i aby potem w wakacje jak bedzie goraco nie biegac z wielkim brzuchem po sklepach - teraz to czysta przyjemnosc


Coraz bardziej mi się podobają Wasze wypowiedzi i chyba przestane wierzyć w przesądy tylko będę od teraz wymuszać szczęśliwe zakończenie od lasu i za miesiąc jak będę w Polsce to wybiorę sie na zakupy 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
iza131313 napisał(a):
co myslicie o kolysce, chyba sobie taka kupie aby miec w drugim pokoju zamiast lozezczka

podoba mi sie i sama wibriuje

http://allegro.pl/kolcraft-kolyska-lozeczko-wibracje-i1523423968.html?source=ob


też myslałam o kołysce ale ja jestem taka niezdecydowana, że nawet innym doradzić już nie potrafię 😮



Co do kołyski ja sobie kupiłam w lutym z allegro kołyskę z coneco identyczną kuzynka urodziła w lutym i ma z kolcrafta tą którą ty masz w linku i jest o wiele mniejsza od mojej z coneco.Kuzynka bardzo sobie chwali bo nie ma póki co łóżeczka bo mówi że nie potrzebne a kołyska bardzo wygodna w nocy jak mała zapłacze pokołyszy ją i spokój w sumie ja uważam że do 4 miesiąca a potem nie bedziemy już dzidzi dawac do kołyski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...