Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

mgrzedzicka napisał(a):
Kupiłam sobie łóżeczko, co myślicie? http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/fajne-lozeczko-ogl3592484.html


Fajne!! Ale gdzie Ty dostaniesz takie prześcieradła? Pewnie będzie trzeba uszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Kupiłam sobie łóżeczko, co myślicie? http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/fajne-lozeczko-ogl3592484.html


Fajne!! Ale gdzie Ty dostaniesz takie prześcieradła? Pewnie będzie trzeba uszyć 🙂
mozliwe bo jest niestandardowe ale nawet jak nie bede szyc to obwine materac albo to co zostanie podloze pod materac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 nie było mnie moze z 10 dni a tyle do czytania nie wiem kiedy nadrobię 😉 mi internet się zwalił a po drugie od tygodnia choruje. Byliśmy w kosciele na dniu skupienia dla narzeczonych, 3 godz trwało zimno jak diabli no i przeziebienie gotowe. No i same wiecie ratowanie sie czym tylko mozna wapno ritnacea, dwa słoiki miodu zjadłam. Najgorsze bylo to ze na katar zadnych kropel nie mozna stosowac. Jeszcze z zebem lipa dziąslo mi krwawiło. Ktoś pisał o stanie zapalnym tam niżej. Mi ginekolog kazał mascia clotrimazol smarowac a teraz globulki tez clotrimazol od 14 tyg można stosować. Zobaczymy w przyszlym tyg mam wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Słuchajcie, co Wam tak humory siadły? To chyba nie przez tę zmianę czasu?
Zocha nie stresuj się, z tego co wiem to dużo kobiet ma takie bóle brzucha, moja teściowa przy bracie mojego M też miała, a dziecko urodziło się całe i zdrowe, do tego miała lekki poród, dodam, że wtedy nikt nie myślał o podawaniu ciężarnym progesteronu na podtrzymanie. Słyszałam o kilku przypadkach kiedy kobiety skarżyły się na takie bóle do końca 4 miesiąca i nic się złego nie działo. Uszy do góry! Przestrzegajcie zaleceń lekarza i myślcie pozytywnie, bo to potrafi zdziałać cuda.

ilusia, na ruchy jest jeszcze dość wcześnie, moja kuzynka poczuła dopiero w 21 tyg., to jest bardzo indywidualna sprawa, ale na pewno nie powinnaś się z tego powodu martwić!



Dziękuję za słowa otuchy 🙂 lepiej się poczułam 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Słuchajcie, co Wam tak humory siadły? To chyba nie przez tę zmianę czasu?
Zocha nie stresuj się, z tego co wiem to dużo kobiet ma takie bóle brzucha, moja teściowa przy bracie mojego M też miała, a dziecko urodziło się całe i zdrowe, do tego miała lekki poród, dodam, że wtedy nikt nie myślał o podawaniu ciężarnym progesteronu na podtrzymanie. Słyszałam o kilku przypadkach kiedy kobiety skarżyły się na takie bóle do końca 4 miesiąca i nic się złego nie działo. Uszy do góry! Przestrzegajcie zaleceń lekarza i myślcie pozytywnie, bo to potrafi zdziałać cuda.

ilusia, na ruchy jest jeszcze dość wcześnie, moja kuzynka poczuła dopiero w 21 tyg., to jest bardzo indywidualna sprawa, ale na pewno nie powinnaś się z tego powodu martwić!



co do tych wielu kobiet ja też jestem wśród nich. Na początku brzuch bolał mnie w styczniu a później zaczął znowu od 11 tygodnia. Lekarz zapisał mi luteinę ale ona nic nie daje jeżeli nie leżę. Na mój ból najlepsze jest właśnie leżonko 🙂 jak boli to się kładę i mi przechodzi

Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilusia13 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Kupiłam sobie łóżeczko, co myślicie? http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/fajne-lozeczko-ogl3592484.html


Łóżeczko jest świetne 🙂 niespotykane, warto było zrobić taki zakup 😉


rzeczywiście niespotykane 🙂 , plus za te szufladki, na pewno coś w nich będziesz trzymała, minusik dla mnie za niestandardowe wymiary, bo mozesz miec problem z doborem poscieli dla maluszka, a szczególnie kołderki. No i jesli zauwazyłaś, jest dość niskie, tzn jak dziecko zacznie Ci stawać to szybko moze Ci z niego wyjść. Ja mam najzwyklejsze łóżeczko 120x60, ale materac opuszczany jest do samej podłogi i Grzesiek nie wychodzi z niego, jak stanie to barierka sięga mu do pach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam zaległości. witam nowe mamusie 😘 fajne brzusie dziewczynki macie 🙂 u mnie poki co zaczyna się zaokrąglać bardzo delikatnie 😉 waga narazie jak przed ciążą. Wymioty mam nadzieje puscily w tamtym tyg jak chorowałam meczylo mnie kilka razy, teraz zgaga wrocila niestety...
Dziewczyny co spania na lewym boku to odnosi sie do zaawansowanej ciąży raczej. Nie ma opcji zeby cala noc w jednej pozycji spać. Jak się człowiek przekręci tak zeby bylo wygodnie to nic sie nie stanie. Ja ostatnio zauwazylam ze na plecach czesciej spię.
Co do piesków muszę się poskarżyć że moja kochana psina mnie dzis opuściła. Jakoś nie mogę się pogodzić że dozyła 10lat a w dwa dni sie na wirusówkę zawinęła 😞
ŁÓŻECZKo fajne bardzo praktyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety nie mogę już obejrzeć łóżeczka,bo ogłoszenie jest nieaktualne jak klikam 😞
Ładny brzusio anczess,mój podobny,trochę większy,mi jakieś 3 dni temu tak porządnie wywaliło 😁 😁 😁
Co do bóli brzuszka to ja nie mam doświadczenie,ani na początku ani teraz żadnych bóli nie miałam,może po za kłóciem gdzieś w okolicy jajników. Może te bóle brzuszka mnie jeszcze czekają choć wolę nie! Ja ich nie mam może dlatego że odkąd biorę luteinę ( biorę od 7tc ) przyzwyczaiłam się do leżenia ze 3 godzinki po każdorazowym zaaplikowaniu jej ( bo inaczej czuję się niekomfortowo jak część tego wypływa ),potem trochę coś porobię w domku i wieczorem też się kładę przed komputerkiem,potem idę spać więc znowu leżę 😁 😁 😁Tak więc przez większą część dnia leże i wypoczywam,może dlatego te bóle mnie jeszcze nie dopadły 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Ja niestety nie mogę już obejrzeć łóżeczka,bo ogłoszenie jest nieaktualne jak klikam 😞
Ładny brzusio anczess,mój podobny,trochę większy,mi jakieś 3 dni temu tak porządnie wywaliło 😁 😁 😁
Co do bóli brzuszka to ja nie mam doświadczenie,ani na początku ani teraz żadnych bóli nie miałam,może po za kłóciem gdzieś w okolicy jajników. Może te bóle brzuszka mnie jeszcze czekają choć wolę nie! Ja ich nie mam może dlatego że odkąd biorę luteinę ( biorę od 7tc ) przyzwyczaiłam się do leżenia ze 3 godzinki po każdorazowym zaaplikowaniu jej ( bo inaczej czuję się niekomfortowo jak część tego wypływa ),potem trochę coś porobię w domku i wieczorem też się kładę przed komputerkiem,potem idę spać więc znowu leżę 😁 😁 😁Tak więc przez większą część dnia leże i wypoczywam,może dlatego te bóle mnie jeszcze nie dopadły 😉 😉 😉


Ja też jak biorę luteinę to się kładę na dłuższy czas więc to raczej nie załatwia sprawy- przynajmniej u mnie. A jeśli można spytać to dlaczego przepisano Ci luteinę? Myślałam, że to dają przy tego typu bólach.. widać się myliłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
malstep napisał(a):
Ja niestety nie mogę już obejrzeć łóżeczka,bo ogłoszenie jest nieaktualne jak klikam 😞
Ładny brzusio anczess,mój podobny,trochę większy,mi jakieś 3 dni temu tak porządnie wywaliło 😁 😁 😁
Co do bóli brzuszka to ja nie mam doświadczenie,ani na początku ani teraz żadnych bóli nie miałam,może po za kłóciem gdzieś w okolicy jajników. Może te bóle brzuszka mnie jeszcze czekają choć wolę nie! Ja ich nie mam może dlatego że odkąd biorę luteinę ( biorę od 7tc ) przyzwyczaiłam się do leżenia ze 3 godzinki po każdorazowym zaaplikowaniu jej ( bo inaczej czuję się niekomfortowo jak część tego wypływa ),potem trochę coś porobię w domku i wieczorem też się kładę przed komputerkiem,potem idę spać więc znowu leżę 😁 😁 😁Tak więc przez większą część dnia leże i wypoczywam,może dlatego te bóle mnie jeszcze nie dopadły 😉 😉 😉


Ja też jak biorę luteinę to się kładę na dłuższy czas więc to raczej nie załatwia sprawy- przynajmniej u mnie. A jeśli można spytać to dlaczego przepisano Ci luteinę? Myślałam, że to dają przy tego typu bólach.. widać się myliłam...

luteinę przepisano mi zapobiegawczo,ponieważ pierwszą ciąże straciłam.Pewnie mój lekarz podejrzewał że skoro poroniłam to mam niedobór progesteronu,bo w takim przypadku się ją bierze. Plamienia i bóle też są powodem do jej przepisania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczynki 🙂
Poczytałam Was wczoraj,aż usnęłam z tego wszystkiego hi hi 🙂Jeden dzień mnie nie było a tu tyle czytania 😉
Madzia szkoda,że nie widziałam tego łóżeczka 😞
izarybka współczuję utraty bliskiego przyjaciela 😞 Moja Czika niedawno wpadła pod samochód...był płacz,ale na szczęście się wywinęła,choć było z nią zle....ulewała sie spod rąk...Trzymaj się 😘
Karolinka ,a gdzie tym razem Cię wywiało?Tylko pozazdrościć,a drugiej str.mogłaś mnie zabrać ze sobą ,choć słowo powiedzieć hhiihihihi 😁Wypoczywa Kochana,a ja bede pilnować miasta hehehhe 😁
Życzę miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha -nie łam się mnie też boli brzuszek niekiedy,biorę wtedy no spe i się kładę.Oszczędzaj się Kochana,ja nawet jak piekę ,gotuję czy sprzątam,gdy tylko się zle poczuję -po prostu zostawiam wszystko w diabły..świat się nie zawali,dzidziunia w tej chwili najważniejsza 🙂 Pociesz się ,ze ja od początku ciąży biorę luteinę 2razy dz pod wie globulki...A był czas,że brałam 3 razy dziennie nos pe tę silniejszą forte...Na rozkurcz śmiało bierz no spe,będzie dobrze,a i najważniejsze -dużo wypoczywaj ,myśl pozytywnie i nie panikuj za każdym lekkim pokłuciem,czy pobolewaniem,bo za bardzo wsłuchując się w swój organizm ,można sobie "wysłuchać" wiele rzeczy powodujących panikę,także wszystko z umiarem Ryba i będzie git!!!To jest tak jak byś wzięła książkę z objawami chorób-po przeczytaniu doszła byś do wniosku,że masz połowę z nich 😁Moja tesciowa przez całą ciąże miała mały "okres",synek urodzil się zdrów choć trochę wcześnie 😁
Scisklam ,miłego dnia życę :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂 Widzę, że nie tylko ja dzisiaj jestem rannym ptaszkiem. Zawiozłam juz mężulka do pracki a na 10 mam wizytę u położnej, może chociaż serduszka posłucham jak się uda 🙂
Asiu a Ty wszystkie dziewczyny pocieszyłaś a nie napisałaś jak u Ciebie dzisiaj samopoczucie, u
mnie bardzo zimowoooooooo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iza131313
Izunia ,otóż przeczytałam Twoj post,wspolczuję Ci bardzo tragedii z przeszlosci, jednak musze stwierdzic ,ze nie potrzebnie generalizujesz,przeciez ze zdarzylo sie takie cos nie oznacza,ze bedzie tak samo i tym razem..To tak jakbys wszystkich facetow osadzala tak samo ,bo tamten sprzed lat skrzywdzil.Ja czytając to sie przejelam i mysle ze nie jedna dziewczyne tutaj wystraszylas.... .Rozumiem Twoje obawy i pewnie tez bym tak miala po takim przezyciu ale rozsadnie pomysl-lekarz bada ,sprawdza wszystko jest w porzadku,wiec nie ma co na zapas sie martwic 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilusia13 napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki 🙂 Widzę, że nie tylko ja dzisiaj jestem rannym ptaszkiem. Zawiozłam juz mężulka do pracki a na 10 mam wizytę u położnej, może chociaż serduszka posłucham jak się uda 🙂
Asiu a Ty wszystkie dziewczyny pocieszyłaś a nie napisałaś jak u Ciebie dzisiaj samopoczucie, u
mnie bardzo zimowoooooooo 🙂

A witaj Ptaszku 🙂
wlasnie glodomorra mnie namierzyla 🙂)))Zycze milego dnia:****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...