Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
[quotedalam na glownym ,bo dla blondynki to chyba za trudne hahaha 😉
A portki gdzie kupilas?Prosze bardzo ladnie o namiary 🙂


no cóż to ja jestem ciemną blondynką i to od razu widać ... do dziś nie wiem jak Wy wstawiacie zdjęcia w profilu... ;/ Może to wina tego, ze mam internet explorer???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny dzis nie wytrzymalam i zamowilam sobie na allegro urzadzenie do sluchania tetna plodu, tak strasznei sie stresuje codziennie ze musze sie uspokoic i bede mogla w domu sluchac i wiedziec ze zyje ten moj czlowieczek.

a co to za cudo? daj link jeśli możesz... też bym chętnie zakupiła... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny dzis nie wytrzymalam i zamowilam sobie na allegro urzadzenie do sluchania tetna plodu, tak strasznei sie stresuje codziennie ze musze sie uspokoic i bede mogla w domu sluchac i wiedziec ze zyje ten moj czlowieczek.

a co to za cudo? daj link jeśli możesz... też bym chętnie zakupiła... 🙂

dziewczyny nie polecam tego detektora.Moja siostra ani razu nie usłyszała niczego przy 2 ciążach,ja do tej pory tez nic nie słysze tylko bulgotki.A poza tym mało doświadczonej osobie cieżko znaleśc miejsce w którym coś słychać.
Ja tylko niepotrzebnie sie stresowałam,ze nic nie słysze i rzuciłam to w kat i nie uzywam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No konkret brzusiek,a bylo z nim troche ciezko haha,jednak po porodzie z czasem brakowalo mi go ,czulam sie taka "pusta w środku"...jak żelek z reklamy Akuku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):



A to moje 100 cm ... hee na wysokosci pepka... najfajniejsze to ze ja wcale nie tyje waga stoi , a brzuch rosnie...




jejunia tez masz sporawy juz brzuszek. super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ale masz fajnie ja rosne z kazdej strony i nie umiem zapanowac nad waga

Madzia taka to pozyje nie?hahaha ,ja wlasnie tez,niby 3kg przytylam ale czuje sie jak slon 😜
ja chyba z 5 lub 6 nie wiem, ale mnie to przeraza

Nie martw sie Madziu i ciesz ,ze wygladasz poki co jak wygladasz ha ha moze byc tylko nas wiecej (zobacz jaki brzuchol mialam w pierwszej ciazy )hi hi Pocieszeniem dla mnie jest ,ze nie ma po nim rozstepow dzieki Bogu-oby tak bylo i tym razem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja to zawsze mam mnóstwo do nadrobienia w czytaniu a tylko parę godzin mnie nie ma 😜
Brzuszki macie pięęęęęękneeeeee 😁 😁 😁
Powiedzcie mi dziewczyny, ile czasu czekałyście na wyniki testu PAPP-A?
Ja robiłam 14 marca i do tej pory nie mam jeszcze wyników. Zaczynam się bardzo denerwować, bo wyobrażam sobie, że coś jest nie tak..... Schiza po prostu...och....
Jutro mam wizytę u mojego gina, może będę miała USG....super by było....
Mam tylko nadzieję, że wszystko jest ok. Aaaaaa... mam niejasne przeczucie, że będę miała chłopca. Ciekawe uczucie..... zobaczymy jak to będzie, już się nie mogę doczekać, kiedy będę wiedzieć co mam pod sercem....
Buziaczki kochane, dobrze, że jesteście, bo przynajmniej wygadać się można 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, no Karolina fajowy brzusio 🙂

Ja dziś mam kolejny "równy tydzień" więc dziś wykonam z mężem kolejne zdjątko do kolekcji i jak mi się uda to później wrzucę 😉

Co do brzuszka Joasi z poprzedniej ciąży to - z tego co udało mi się dojrzeć-to jest właśnie taką piłeczką jak mi się podobają - Super!!! Ja chyba nie będę miałą takiego bo wydaje mi się, że mi bardziej niż do przodu to na boki idzie... nie znam się o prawda ale tak mi się wydaje- a szkoda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Karolina, masz cudny brzuszek 🙂 zupełnie inny kształt od mojego, Ty masz taki cały zaokrąglony, a mi na dole piłeczka wystaje 🤪

No fajnie wlasnie jak pileczka wystaje,zawsze mi sie taki podobal,jednak natura obdarzyla mnie takim... i jak to moj maz mowi "nasz brzusio najladniejszy"haha -jaki to by nie byl ksztalt ,w srodku jest nasz SKARB!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-jak-nowy-zel-na-gwarancji-i1525880663.html

wlasnie sie troche boje tego co mowisz, ze nie bede nic slyszec i martwic sie jeszcze bardziej niz do tej pory


jak dla mnie to strata pieniędzy, bo on nie daje Ci teraz gwarancji ze usłyszysz maleństwo. Wystarczy że źle przyłozysz słuchawke i nic nie będzie słychac. Potem kiedy są już odczuwalne ruchy dziecka to będziesz sama czuła e z dzieckiem wszystko ok 🙂 Po 30 tc ja słuchałam serduszka przez zwykłe słuchawki lekarskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki
oj zajęta jestem. Całe dwa dni składałam meble do pokoju. Jeszcze połowa została 😞

Byłam we wtorek u gina. Tak się bałam... niepotrzebnie. Lekarka sprawdziła szyjkę na foteliku i tą moją infekcję. Zapisała tabletki dopochwowe. Mówiła, że to niegroźne. Całe szczęście.
Niestety nie miałam usg 😞 słuchałyśmy tylko serduszka przez detektor tętna. Ale z maluszkiem wszystko w porządku. No i przzytyłam przez ostatni miesiąc tylko 40 dkg 🙂

A co do Was.... macie przepiękne te brzuszki. Aż zazdroszczę, bo u mnie mało co widać. Ale jeszcze trochę i ja nie będę mogła ukryć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂
Ja to zawsze mam mnóstwo do nadrobienia w czytaniu a tylko parę godzin mnie nie ma 😜
Brzuszki macie pięęęęęękneeeeee 😁 😁 😁
Powiedzcie mi dziewczyny, ile czasu czekałyście na wyniki testu PAPP-A?
Ja robiłam 14 marca i do tej pory nie mam jeszcze wyników. Zaczynam się bardzo denerwować, bo wyobrażam sobie, że coś jest nie tak..... Schiza po prostu...och....
Jutro mam wizytę u mojego gina, może będę miała USG....super by było....
Mam tylko nadzieję, że wszystko jest ok. Aaaaaa... mam niejasne przeczucie, że będę miała chłopca. Ciekawe uczucie..... zobaczymy jak to będzie, już się nie mogę doczekać, kiedy będę wiedzieć co mam pod sercem....
Buziaczki kochane, dobrze, że jesteście, bo przynajmniej wygadać się można 🙂 🙂 🙂 🙂

ja też czekałam długo na wyniki testu Pappa,prawie 3 tygodnie.Też się już denerwowałam.
I wszystko wyszło oki,tak więc nie martw się długość czekania na wynik na pewno nie ma wpływu na to czy jest dobrze czu żle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
malstep napisał(a):
hej dziewczyny,mam pytanko ,czy któraś z was jest może konsultantką oriflame?albo ma kogoś znajomego?Potrzebuję jednego produktu bardzo,a nie mam gdzie go kupić 🙂


ja niestety nic z oriflame nie mam wspólnego..


ja jestem 🙂 co chciałabyś zamówić? 🙂
z avonu też jestem jakby co 🙂

co do kosztów przesyłki to się jakos dogadamy, będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
cześć dziewczynki
oj zajęta jestem. Całe dwa dni składałam meble do pokoju. Jeszcze połowa została 😞

Byłam we wtorek u gina. Tak się bałam... niepotrzebnie. Lekarka sprawdziła szyjkę na foteliku i tą moją infekcję. Zapisała tabletki dopochwowe. Mówiła, że to niegroźne. Całe szczęście.
Niestety nie miałam usg 😞 słuchałyśmy tylko serduszka przez detektor tętna. Ale z maluszkiem wszystko w porządku. No i przzytyłam przez ostatni miesiąc tylko 40 dkg 🙂

A co do Was.... macie przepiękne te brzuszki. Aż zazdroszczę, bo u mnie mało co widać. Ale jeszcze trochę i ja nie będę mogła ukryć 🙂


było już u Ciebie słychac serduszko? zazdorszczę 🙂 ja jak byłam na wizycie w 12 tc 2 dni to nic nie było słychac 😞 moze teraz się uda w kwietniu, bedzie 15 tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
malstep napisał(a):
hej dziewczyny,mam pytanko ,czy któraś z was jest może konsultantką oriflame?albo ma kogoś znajomego?Potrzebuję jednego produktu bardzo,a nie mam gdzie go kupić 🙂


ja niestety nic z oriflame nie mam wspólnego..


ja jestem 🙂 co chciałabyś zamówić? 🙂
z avonu też jestem jakby co 🙂

co do kosztów przesyłki to się jakos dogadamy, będzie ok 🙂

o super 😆 😆 ,chciałam zamówić eyeliner stylo,nie wiem czy jeszcze są w ofercie?Bardzo potrzebuję,bo mi się kończy,a miałam go chyba z rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
cześć dziewczynki
oj zajęta jestem. Całe dwa dni składałam meble do pokoju. Jeszcze połowa została 😞

Byłam we wtorek u gina. Tak się bałam... niepotrzebnie. Lekarka sprawdziła szyjkę na foteliku i tą moją infekcję. Zapisała tabletki dopochwowe. Mówiła, że to niegroźne. Całe szczęście.
Niestety nie miałam usg 😞 słuchałyśmy tylko serduszka przez detektor tętna. Ale z maluszkiem wszystko w porządku. No i przzytyłam przez ostatni miesiąc tylko 40 dkg 🙂

A co do Was.... macie przepiękne te brzuszki. Aż zazdroszczę, bo u mnie mało co widać. Ale jeszcze trochę i ja nie będę mogła ukryć 🙂


było już u Ciebie słychac serduszko? zazdorszczę 🙂 ja jak byłam na wizycie w 12 tc 2 dni to nic nie było słychac 😞 moze teraz się uda w kwietniu, bedzie 15 tc


serducho już w 9 tygodniu słyszałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...