Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siedze i wsluchije sie w moj brzuch, czytalam jak mozna odczuwac pierwsze ruchy i chyba sobie troche wmawiam ze to wlasnie to.

od jakiegos czasu mam uczucie ze w brzuchu bije mi drugie serce, podobno tak sie odczuwa czasami ruchy, jakby cos tam wibrowalo, sama nie wiem ale nie moge sie doczekac czwartku do wizyty u ginekologa.

na dodatek napalilam sie bo siedzac w domu przegladalam stare papiery, i wyslalam moje dokumenty z czasow keidy pracowalam w anglii do firmy rozliczajacej podatek - kobieta napisala ze moge otrzymac nawet 3000 funtow to bylby zastrzyk jakby sie udalo, brakuje mi jeednak jednego papierku napisalam do pracodawcy w londynie z prosba o kopie, jak sie uda to bede szalec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Iza ale ja tez jak tak dziewczyny piszą że słyszą jakies puk , to wsłuchuję się , i już nie wiem sama czy to jelita się ruszaja i bulgocza , juz nic nie wiem... jak dotykam brzuch to też czuję puls na brzuszku może to serduszko dzidzi ?


ten puls to od palca 🙂 serduszko jest jeszcz głęboko, nigdy nie będzie czuć ruchu samego serca 🙂 zresztą macica ma dośc grube ściany i nie jest mozliwe czucie samego serduszka.

Mnie się wydaje że czasami coś tam się rusza, "przelewa" ale jest to cały czas nieregularne i zależne od kąt siedzenia i rodzaju napoju czy spożywanegho jedzenia 🙂 od kawki mam bulgotanie i od czegoś wysokokalorycznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja dzis poczułam ruchy dzidzi i jestem tego pewna! 😉 tego nie idzie przeoczyć 😉 czekam na więcej 🙂 a obecnie zastanawiam sie kiedy zrobić usg 3d w którym tc?


no to super 🙂

najlepiej notowac sobie godzinę kopnięcia, mozna wtedy poznać harmonogram dnia dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Jak dzwoniłam sie zarejestrowac na 4D to gin mi powiedział ze największe korzyści medyczne sa w 20 tyg ...
Ale ze względów że moj mąż płynie w rejs to ja sie wybieram w 18 tyg ,
W książce czytałam że takie badanie można najlepiej wykonac między 18 a 20 tyg...

Podziwiam Cie! Ja nie dałabym rady bez mojego męża nawet przez tydzień...
My wszystko razem robimy- totalnie wszystko- jestem od niego uzależniona totalnie.. w pierwszym roku po ślubie wszyscy mówili, że po kilku miesiącach nam to minie ale minęły już prawie 4 lata i nadal wszystko razem..

No ale to pewnie inaczej jak od początku wiesz, że facet ma takie zajęcie i będzie wyjezdzał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki
no przepraszam dziewczyny ale 64 stron to ja raczej nie nadrobię 🤪 🤪 🤪
byłam wczoraj przed pójściem spać na brzuszku a teraz narobiło się 64 strony,zwariowałyście?Co wy cały dzień przed kompem siedzicie,czy to jakiś błąd na brzuszku? hihihihi
Co do ruchów to pisałam wczoraj,że czuję je wyraźniej i nie da się ich pomylić z czymś innym,nawet lekkie pukanie czuję od czasu do czasu 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img138.imageshack.us/i/jpghdth.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7630/jpghdth.jpg[/IMG][/URL]

jedyne do tej pory sfotografowane przeze mnie dziecko,bo na ogół zajmuje sie modelingiem 🙂
więcej zdjęć na www.legins2.maxmodels.pl lub www.Legins.story.pl zapraszam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewuszki co do Męzulków Moj jezdzi cięzarówką. Teraz na szczęście codziennie jest w domu. Ale wcześniej jezdził do Niemiec albo po kraju,tydz go nie było, czasem z tego osamotnienia bywał nieznośny. 😠
Mam nadzieje ze nie bedzie musiał wrocic na dłuższe trasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Dziewczyny nie rozumiem tych oklasków ja cos wklejam wy komentujecie i dostajecie więcej oklasków niż ja cosik nie tak chyba 😠

Co tak nagle ucichło????


a z tymi oklaskami to sie nie przejmuj, ktos kto chce to daje, zaraz odbiera.. ja mam tą funkcję wyłączoną. Denerwowało mnie jak dziewczyny na złość odejmowały oklaski, bo nie podobała się ana osoba. Admin na ole strony w wątku też się o tym wypowiedział, mozesz poczytać 🙂

poniewaz mam tą funckję wyłączoną, nie mogę ani dawać ani zabierać, i nikt nie moze dac mi oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...