Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej laski ale pogoda bruu.. 🥴 ja jutro mam lekarza to od razu napisze jak dowiem sie płci 😆 gratuluje chłopaka novika 😉 a takw skrócie wielkim co u was ? 😜 ja dzis byłam w urzędzie stanu cyw. po dokumenty i zrobiłam taką wtope że szok.
powiedziałam że pracuje w zakładzie państwowym a nie prywatnym ale blondyna ze mnie ( w cudzysłowu oczywiście) 😜 tak sie stresowałam nie wiem czym hehe


w ciąży jesteś , 'masz prawo gadać głupoty' 😉
tak mi wciąż powtarza mój Adam 😉
Leer , a chciałabyś bardzie dziewczynkę czy chłopca ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
cały dzień nie mogłam się dostać do Was :/ coś mi się z kompem dzieje 😠
Agamu ja mam też niski hematokryt 🥴 i za wysokie leukocyty i też się martwię co to sie dzieje z moją krwią 😮 a o siuśkach to już nie mówię bo też mi jakieś dziadostwo wylazło :/

Oj Asiu cos Ty mi tu podupadlas na zdrowiu ,to jest chyba efekt braku nektaru ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laskii co wy sie przejmujecie kasą..
ja mam kuzynów ( 23-19 lat) to zawsze dają na każda okazje pościel za 20 zł bo moja mam ostatnio kupiła mi na targu taka sama i sie cieszą:0 już na wesele mamy zapowiedziane że dostaniemy pościel.. co było do przewidzenia. 😁 ja teraz ide jako chrzestna i dam w kopercie 150 zł i pamiątkę w postaci pamiętnika i szatke czyli wydam 200 zł i wiecej nie dam bo nie mam.
novika córcia mi sie marzy skrycie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
cały dzień nie mogłam się dostać do Was :/ coś mi się z kompem dzieje 😠
Agamu ja mam też niski hematokryt 🥴 i za wysokie leukocyty i też się martwię co to sie dzieje z moją krwią 😮 a o siuśkach to już nie mówię bo też mi jakieś dziadostwo wylazło :/

Oj Asiu cos Ty mi tu podupadlas na zdrowiu ,to jest chyba efekt braku nektaru ....

Niedługo lekarz nam przypisze, żeby mamusie były szczęśliwe, bo wtedy i dzidziuś się raduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Chwilke mnie nie bylo a Wy jak to Wy naskrobalyscie sporo stron!!!KAROLA ja mam 18 -stke w czerwcu siostry ciotecznej córki i zamierzam dac 100 zł wiecej nie dam bo poprostu mam inne wydatki i wesele na poczatku czerwca.Zreszta to nie moja chrzesnica i niech sie wyslilaja rodzice chrzesni babcie dziadkowie i rodzice .Moze i jestem wstretna ale coz life is brutal.a o mnie to kolezanki zapomniały ze też lubię napój z pianka 🤪?

No jakze Kochana o Tobie sie nie zapomina 🙂o przeciez Agatka tez chetna-nie odmawia 🤪
P.S-Popieram sluszna Twa decyzje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Chwilke mnie nie bylo a Wy jak to Wy naskrobalyscie sporo stron!!!KAROLA ja mam 18 -stke w czerwcu siostry ciotecznej córki i zamierzam dac 100 zł wiecej nie dam bo poprostu mam inne wydatki i wesele na poczatku czerwca.Zreszta to nie moja chrzesnica i niech sie wyslilaja rodzice chrzesni babcie dziadkowie i rodzice .Moze i jestem wstretna ale coz life is brutal.a o mnie to kolezanki zapomniały ze też lubię napój z pianka 🤪?

No jakze Kochana o Tobie sie nie zapomina 🙂o przeciez Agatka tez chetna-nie odmawia 🤪
P.S-Popieram sluszna Twa decyzje 🙂


No to ekipa prawie zmontowana tylko termin trzeba ustalić 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hej laski ale pogoda bruu.. 🥴 ja jutro mam lekarza to od razu napisze jak dowiem sie płci 😆 gratuluje chłopaka novika 😉 a takw skrócie wielkim co u was ? 😜 ja dzis byłam w urzędzie stanu cyw. po dokumenty i zrobiłam taką wtope że szok.
powiedziałam że pracuje w zakładzie państwowym a nie prywatnym ale blondyna ze mnie ( w cudzysłowu oczywiście) 😜 tak sie stresowałam nie wiem czym hehe

Madziu bedziemy czekac na sprawozdanie !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://www.pieluszkarnia.pl/pol_m_CHUSTY-DO-NOSZENIA_Chusty-Tkane-155.html
Co myślicie o tych chustach?podobno to świetna sprawa
moim zdaniem super sprawa z tymi chustami. Tylko podobno meksyk jest z tym wiązaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do umawiania sie na wielka impreze Brzuszków ja tez sie pisze , chyba zapomniałyscie o mnie kochane
NOVIKA gratulacje , super ze to chłopczyk , ostatnio jakos same chłopaczki sie ujawniaja 🙂 🙂 🙂MOze bedzie pół na pół.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://www.pieluszkarnia.pl/pol_m_CHUSTY-DO-NOSZENIA_Chusty-Tkane-155.html
Co myślicie o tych chustach?podobno to świetna sprawa
moim zdaniem super sprawa z tymi chustami. Tylko podobno meksyk jest z tym wiązaniem 🙂


a no właśnie na zdjęciu to super łatwo wygląda ,ale boje sie ze jak przyjdzie co do czego to nic mi z tego nie wyjdzie a ja dość nerwowa kobitka jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://www.pieluszkarnia.pl/pol_m_CHUSTY-DO-NOSZENIA_Chusty-Tkane-155.html
Co myślicie o tych chustach?podobno to świetna sprawa

Ja będę miała taką http://allegro.pl/pentelka-chusta-elastyczna-mloda-trwka-50cm-tanio-i1592659373.html
Szkoda mi wydawać 250 zł na chustę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://www.pieluszkarnia.pl/pol_m_CHUSTY-DO-NOSZENIA_Chusty-Tkane-155.html
Co myślicie o tych chustach?podobno to świetna sprawa
moim zdaniem super sprawa z tymi chustami. Tylko podobno meksyk jest z tym wiązaniem 🙂


a no właśnie na zdjęciu to super łatwo wygląda ,ale boje sie ze jak przyjdzie co do czego to nic mi z tego nie wyjdzie a ja dość nerwowa kobitka jestem
Gdzieś na pewno w necie są metody wiązania 🙂Ja planuję sobie taką sprawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Madziu gratuluję chłopczyka!!! Mąż był z Tobą? Jak wrażenia? Byłaś może na 3d lub 4d?


Dziękuje 🙂
Był ze mną , nawet specjalnie poprzekładał wyjazdy służbowe 😉
bardzo zadowolony , wzruszony 🙂
ja oczywiście też się wzruszyłam , kilka łezek uroniłam rzecz jasna 🙂
jeszcze 4 d nie robiłam ,ale myślę że może w pt mi się uda ( jutro mężulek wyjeżdża więc sama nigdzie się nie wybieram 😉 )
jak u Was dziewczyny z cenami takiego usg 3d/4d ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
cały dzień nie mogłam się dostać do Was :/ coś mi się z kompem dzieje 😠
Agamu ja mam też niski hematokryt 🥴 i za wysokie leukocyty i też się martwię co to sie dzieje z moją krwią 😮 a o siuśkach to już nie mówię bo też mi jakieś dziadostwo wylazło :/

Oj Asiu cos Ty mi tu podupadlas na zdrowiu ,to jest chyba efekt braku nektaru ....

Niedługo lekarz nam przypisze, żeby mamusie były szczęśliwe, bo wtedy i dzidziuś się raduje 🙂

haha ,ale mojej kolezance lekarz kiedys zalecil w ciazy szkl piwa raz kiedys na oczyszczenie,na nereczki dobrze wplywaja ..jak mi to mowila to gebe otwieralam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do chusty to ja nie bede miała , gdyż uważam że to nienaturalne i niewygodne dla dziecka jak i dla mnie. a jak widze jak matki nosza dziecko tylem do siebie to dopiero szlag mnie trafia, oglądałam kiedys program nawet o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asia jak Wy idziecie do Koscioła na komunie, ja nie wiem czy cos bym dała do koperty .....

haha myslisz ,ze nic ???heh jeszcze troche z Wami pogadam to sobie przyoszczedze ...na browarki dla nas Dziewuszki bedzie hahahhaa 😉 😁 🙃 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Madziu gratuluję chłopczyka!!! Mąż był z Tobą? Jak wrażenia? Byłaś może na 3d lub 4d?


Dziękuje 🙂
Był ze mną , nawet specjalnie poprzekładał wyjazdy służbowe 😉
bardzo zadowolony , wzruszony 🙂
ja oczywiście też się wzruszyłam , kilka łezek uroniłam rzecz jasna 🙂
jeszcze 4 d nie robiłam ,ale myślę że może w pt mi się uda ( jutro mężulek wyjeżdża więc sama nigdzie się nie wybieram 😉 )
jak u Was dziewczyny z cenami takiego usg 3d/4d ?
U mnie jest w cenie wizyty czyli 50 lub 100 zł w zależności od humoru lekarzyka mojego 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
Wróciłam po męczącym dniu do domku,dziś miałam aż 3 godziny jazd 🤪,bo robię prawko,3 godziny siedzenia za kółkiem to zdecydowanie zbyt długo,ale przeżyłam.
Potem wyprawa po sklepach z wózeczkami dla Frania,wszystkimi jeździłam i wypróbowywałam,aż wszyscy ekspedienci gapili się jak jeżdżę po całym sklepie 😁 😁.Hihi.Ale co tam,przynajmniej mam pewność i wybrałam dla mnie najlepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Chwilke mnie nie bylo a Wy jak to Wy naskrobalyscie sporo stron!!!KAROLA ja mam 18 -stke w czerwcu siostry ciotecznej córki i zamierzam dac 100 zł wiecej nie dam bo poprostu mam inne wydatki i wesele na poczatku czerwca.Zreszta to nie moja chrzesnica i niech sie wyslilaja rodzice chrzesni babcie dziadkowie i rodzice .Moze i jestem wstretna ale coz life is brutal.a o mnie to kolezanki zapomniały ze też lubię napój z pianka 🤪?

No jakze Kochana o Tobie sie nie zapomina 🙂o przeciez Agatka tez chetna-nie odmawia 🤪
P.S-Popieram sluszna Twa decyzje 🙂


No to ekipa prawie zmontowana tylko termin trzeba ustalić 🤪 🤪 🤪 🤪

No swietnie ,ale jak to urealnic... 😮Kazda rodzi inaczej ..czort wie 😮
Ps-beda sie chlopy zajmowac oseskami ,a matki rura w Polske 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
cały dzień nie mogłam się dostać do Was :/ coś mi się z kompem dzieje 😠
Agamu ja mam też niski hematokryt 🥴 i za wysokie leukocyty i też się martwię co to sie dzieje z moją krwią 😮 a o siuśkach to już nie mówię bo też mi jakieś dziadostwo wylazło :/

Oj Asiu cos Ty mi tu podupadlas na zdrowiu ,to jest chyba efekt braku nektaru ....

Niedługo lekarz nam przypisze, żeby mamusie były szczęśliwe, bo wtedy i dzidziuś się raduje 🙂

haha ,ale mojej kolezance lekarz kiedys zalecil w ciazy szkl piwa raz kiedys na oczyszczenie,na nereczki dobrze wplywaja ..jak mi to mowila to gebe otwieralam 🤪 🤪 🤪


ajjj taki nektar to by mi na pewno pomógł 😁 🤪 , mam straszne problemy z logowaniem na forum i co chwile mnie wywala 😠 😠 😠
Novika gratuluję synka 🙂
Szotko czekamy na relację z jutrzejszej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...