Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
IZA ,a ilez to wiosenek Ci stuklo????
Wszystkiego najlepszego ,spoznione ale szczere zyczonka przyjm ode mnie 🙂Abys Ty i dzidzia zdrowa byla ,szybkiego rozwiazania o czasie,pociechy z meza i wszystkiego naj,naj najlepszego!!!!

ćwierć wieku Kochana 25 🙂 Dziekuję bardzo 😘[/quoe
toz Ty mloda łanie kochana 🙂Ja w listopadzie 28lat 😮 😮 😮
To dop.jestem wiekowa dziunia ,ale najlepsza w klubie ,ja Tobie mowie mowie hehe 🙂 🙃 😁 😘
Piekny wiek Kochana

Aska z ktorego listopada jestes

14 😎

Toż Ty skorpinek jesteś dżaga jedna 😜

oj tak najgorszy znak ☺️haha,a wg mnie skorpiony sa wybuchowe,szczere ale uczuciowe strasznie i mozna sie z nimi porozumiec 🤪bo to fajne chlopy hahahaha 🤪 😁 🙃
Moja cora tyz skorpion,Andru tez 🙃 🙃 😁 🤪
Tylko Ola bedzie musiala wytrwac wsrod skorupiakow 😮 😮 😮

dokładnie moja siostra z 21 listopada też 28 kończy, jej córa też chyba skorpion bo 24 pazdziernik obydwie nerwowe jak diabli, kłotliwce ale nieraz jak to sie mowi duszę by oddała za drugiego

hahaha tos miala wesole dziecinstwo 😎 😉 🤪

ja się z nią kiedyś nie kłociłam byłam spokojne dziecko przebuczałam podobno w koncie, teraz jak jest w domu drzemy koty. Aż że rzadko przyjeżdża to jest ok 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
chyba na ten wozio sie zdefcyduje,jest super,sporo opini pozytywnych od znajomych i nie tylko,bo tez podpytalam ludzi na ulicy hehe 😎 😉
Tylko co do kolorku jescze sie nie zdecydowalam..
ale chyba ta zielen -troche pod barwy Falubazu haha 🤪
http://allegro.pl/sweety-atlantic-espiro-3w1-fotelik-torba-promo-wys-i1606787616.html
Fajny ten wóz 🙂 Nasz już stoi u moich rodziców złożony( tzn w kartonach) i czeka na Gabrynię 🙂Najbardziej zainteresowana była nim Maja-pierwsza do oglądania heheheehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolinka to moze pomysl o wspomagaczu jak juz tak nie dajesz rady 😎 😉 😜
http://allegro.pl/gigantyczny-wibrator-hit-cena-hurtowa-i1594468300.html
heh wybor masz ogromny hahaha 😎


hee spoko mój M już zadbał o mnie jakiś czas temu ... i posiadam takowe zabaweczki .... ale ja wole poczekac na swojego Pana 😜 😜 😜

Zabezpieczyl sie chlop co bys go kantem nie puscila haha 😁 🤪,rozsadny mezus 😉

heheh mój mi też proponował gadżety jak jeździł w trasę na cały tydz, ale tydz to nic w porównaniu do 6tyg 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka hej hej Falubaz hee wózek ciekawy

A ja się zdecydowałam już na ten ... widziałam go w sklepie i poprostu sie podnieciłam jest taki zajebisty .... normalnie bajer na babki ... Wojciech bedzie miał furę ....

http://wszystkodladziecka.com.pl/tako-cpativa-limited-edition-p-2586.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski 🙂kurcze nie mam kiedy was nadgonic 😞dzisiaj tez maqm sporo sparw na głowie wczoraj wiadomo miałam Wielke Swieto 🙂no komunia udała sie na maksa nawet tego nie da sie opisac słowami dwa razy sie popłakałam ze wzruszenia 🙂goscie dopisali atmosfera bya super i pogoda była łaskawa padało dopiero jak juz w knajpie siedzielismy 🙂Musze Kochaniutkie wasze foty na nk poogladac tylko nie bardzo teraz wiem kiedy bo wiadomo od dzisiaj biały tydzien mody dzisiaj nie poszedł do szkoły tak ze dzien spoedzamy we trójeczke no we czworke z malenstwem 🙂a jutro jedziemy odebrac klucze do nowego lokum hip hip hura hura hura 🙂Mam nadzieje ze dzisiaj na wieczór uda mi sie choc troszke was nadgonic 🙂
trzymajcie sie tym czasem Kochaniutkie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Hej Mamuski 🙂kurcze nie mam kiedy was nadgonic 😞dzisiaj tez maqm sporo sparw na głowie wczoraj wiadomo miałam Wielke Swieto 🙂no komunia udała sie na maksa nawet tego nie da sie opisac słowami dwa razy sie popłakałam ze wzruszenia 🙂goscie dopisali atmosfera bya super i pogoda była łaskawa padało dopiero jak juz w knajpie siedzielismy 🙂Musze Kochaniutkie wasze foty na nk poogladac tylko nie bardzo teraz wiem kiedy bo wiadomo od dzisiaj biały tydzien mody dzisiaj nie poszedł do szkoły tak ze dzien spoedzamy we trójeczke no we czworke z malenstwem 🙂a jutro jedziemy odebrac klucze do nowego lokum hip hip hura hura hura 🙂Mam nadzieje ze dzisiaj na wieczór uda mi sie choc troszke was nadgonic 🙂
trzymajcie sie tym czasem Kochaniutkie 🙂 😘

o wilku mowa 😁 super że się komunia udała 🙂 Trochę pewnie bedziesz mieć roboty w zwiazku z nowym lokum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Kochaniutkie kaska policzona 😁a graliśmy wczoraj do 2 w nocy i juz dzisiaj rano tzn kolo 12 bo po 11 wstalismy z łóżek 🙂grałiśmy w pin-ponga kurcze wciaga na maksa 🙃 🙃

Tylko pamiętaj pierwszy nałog brzuszek 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Kochaniutkie kaska policzona 😁a graliśmy wczoraj do 2 w nocy i juz dzisiaj rano tzn kolo 12 bo po 11 wstalismy z łóżek 🙂grałiśmy w pin-ponga kurcze wciaga na maksa 🙃 🙃

Tylko pamiętaj pierwszy nałog brzuszek 🙃 🙃 🙃


Oczywieście ze tak 😁 a tak wogole to ja nie umiem tego ustrojstaw obsługiwac wiec jak moi panowie rano wyjda to ja nie uruchomie tego sama tak ze BRZUSZEK napewno jest na 1 miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Kochaniutkie kaska policzona 😁a graliśmy wczoraj do 2 w nocy i juz dzisiaj rano tzn kolo 12 bo po 11 wstalismy z łóżek 🙂grałiśmy w pin-ponga kurcze wciaga na maksa 🙃 🙃
Wciąga wciąga, mój brat jak sobie kupił to graliśmy przez pół dnia (dzień w dzień)! A jak sie zmachać można przy tym! Ja najbardziej lubię grać w siatę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski, ale się rozpisałyście od wczoraj!! Ale udało mi się jakoś nadgonić. Co do wizyt u dżina: ja na początku musiałam jeździć do 2 tygodnie teraz co 3 🙂 Szkoda, że w gabinecie nie ma usg... Ale za to w środę jedziemy popodglądać naszą pociechę 😁 Już nie mogę się doczekać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ale mam ochotę na kanapki z jajem i majonezem!!!!!!! jaja se gotują, a ja już nie mogę sie doczekac 🤪 🤪 🤪

ja tez mam na cos ochote ale z ta moja zgaga musze sobie odpuscic .....
Biedna, męczy Cię cały czas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...