Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
kurcze,już trzeci dzień leci mi krew z nosa 🤢

Oooo...To nie dobrze 😞 Kłopoty z żelazem? Może szpinak na obiad pomoże Ci zatrzymać krwawienie?


wyników nie miałam tragicznych, hematokryt i krwinki leciutko poniżej normy ale w ciąży to podobno normalne. ginek nic nie mówił... wcześniej mi się z raz czy dwa zdarzyło ale teraz to chyba trochę za często 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Krwawienia z nosa w ciąży są zdecydowanie częstsze niż poza nią i dotyczą około 10% ciężarnych. Przyczyną jest rozszerzenie naczyń krwionośnych śluzówki nosa w ciąży a także osłabienie ściany naczyń. Jest to wynikiem zmian hormonalnych, jakie zachodzą w organizmie podczas ciąży."

czyli chyba taka moja uroda 😉 kwalifikuję się do 10 % hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
kurcze,już trzeci dzień leci mi krew z nosa 🤢


podobno w ciąży śluzówka jest bardziej przekrwiona i u niektórych kobiet może krew lecieć z nosa;jeżeli wyniki są ok to nie masz co się martwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
kurcze,już trzeci dzień leci mi krew z nosa 🤢


podobno w ciąży śluzówka jest bardziej przekrwiona i u niektórych kobiet może krew lecieć z nosa;jeżeli wyniki są ok to nie masz co się martwić


ja się zawsze śmieje, że w ciąży ma się wszystko 😉 w sensie dolegliwości. niezły klub emerytek z nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM.
DZISIAJ USG, BĘDĘ DŁUGO CZEKAC, BO AŻ DO 18 STEJ, ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE DOWIEM SIĘ DZISIAJ KOGO NOSZĘ POD SERDUSZKIEM.
Wiecie co mój synek codziennie trzyma mnie za brzuszek, bo chce poczuc maleństwo ale ja czuję a on nie i się denerwuje, tłumaczę mu, że musi jeszcze troche poczekac ale on jest straszny nerwus ale ten widok nie da się niczym zastąpic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
ja się zawsze śmieje, że w ciąży ma się wszystko 😉 w sensie dolegliwości. niezły klub emerytek z nas 😁


co prawda to prawda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki straszny ten dzień, nie mogę się zmusić aby wstać od komputera;oglądam sobie właśnie na allegro ubrania bo pora aby jakąś letnią garderobę zakupić;jak kupiłam spodnie na początku marca tak w nich chodzę a do cienkich nie należą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
WITAM.
DZISIAJ USG, BĘDĘ DŁUGO CZEKAC, BO AŻ DO 18 STEJ, ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE DOWIEM SIĘ DZISIAJ KOGO NOSZĘ POD SERDUSZKIEM.
Wiecie co mój synek codziennie trzyma mnie za brzuszek, bo chce poczuc maleństwo ale ja czuję a on nie i się denerwuje, tłumaczę mu, że musi jeszcze troche poczekac ale on jest straszny nerwus ale ten widok nie da się niczym zastąpic.


to miłych wrażeń 🙂 ja bym mogła moją Niunię ciągle oglądać 🙂 a synek w jakim wieku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
a szpinak fujjj 😮 a co oprócz szpinaku ma dużo żelaza?



Sam szpinak fujjjj,ale z ryżem pychotka 😁 🙂

i dużą ilością czosnku 🙂


ja od dzieciństwa nie przepadam i chyba się już nie przekonam chociaż wiem, że jak jest dobrze zrobiony i przyprawiony to jest ok


ooo taaaakkkk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski .....
Powiem Wam , ze da sie przezyc ta glukozę , nie było tak zle ....Rozpusciły mi w gorącej wodzie , ja od razu wcisnełam cytryne ,wypiłam przy nich .....pozwoliły mi jechac do domu , w domu przeczekałam z woda niegazowana do popicia godzine i pobrały znowu krew i juz jestem ....
Takze IZA czas na Ciebie i na te mdłosci GORZKA HERBATA mowie wam pomaga....
Agata -na pewno dzieci bede sie cieszyły , z odwiedzin .....
Agata 1982- zelaza najwiecej ma wątróbka ( w małych ilosciach mozna jesc) , pomidory i kiwi ......
Malex -czekamy na wiesci jak po wizycie .....na pewno chciałabys dziewczynke ....
Asia - ja dzisiaj miałam glukoze , a w czwartek ide na usg .....juz mam nerwa ale da sie wytrzymac hi hi , z takimi babami jak Wy o wszytskim sie zapominia....
Letka - ja juz Ci wywrozyłam co nosisz pod serduszkim , na pewno pamietasz ze jajeczka....
Z tego co pamietam to jest poł na pół ....jajeczka kontra cipeczki .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki a czy normalnie możecie jeść mięcho?tzn.nie odrzuciło Was od niego?

ja cały czas od poczatku ciazy jem miesa i nie miałam z tym problemow , ale jak pamietam duzo dziwczyn do dnia dzisiejszego nie moga jesc .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki a czy normalnie możecie jeść mięcho?tzn.nie odrzuciło Was od niego?


w pierwszym trymestrze tylko w zasadzie chudą wędlinę, teraz jem czasami ale jakoś super mnie nie ciągnie, wcześniej najczęściej kurczaka ale nasłuchałam się jak teraz faszerują kury sterydami i teraz mi się trochę brzydzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki a czy normalnie możecie jeść mięcho?tzn.nie odrzuciło Was od niego?


w pierwszym trymestrze tylko w zasadzie chudą wędlinę, teraz jem czasami ale jakoś super mnie nie ciągnie, wcześniej najczęściej kurczaka ale nasłuchałam się jak teraz faszerują kury sterydami i teraz mi się trochę brzydzi


No ja nawet wędliny nie moge,a jak czuje zapach mięsa to mną rzuca 😁 tak samo mam na widok sosów, i rosołu hehe niezła agentka ze mnie :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...