Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki a czy normalnie możecie jeść mięcho?tzn.nie odrzuciło Was od niego?

ja cały czas od poczatku ciazy jem miesa i nie miałam z tym problemow , ale jak pamietam duzo dziwczyn do dnia dzisiejszego nie moga jesc .....


ja tez nie mam problemu z jedzeniem miesa ale dopiero od 2 trymestru bo wczesniej to lepiej nie wspominac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

agata_1982 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Wiajcie Dziewczyny ...
Ale ja miałam sen straszny ... sniło mi się że mój mnie zostawił .... no koszmar
No pisałyście o krwi z nosa ... mi za to dziąsła krwawią jak myje zeby , też tak może macie ???
A ubranka to tak trzeba prac w tych specjalnych płynach , bo one sa delikatne dla skóry niemowlaka ...
No i ZOCHA super że już jesteś ....

hahahah sen o murzynku i o seksie.. 😁Pewnie sie naszej Asienki nasluchalas i oto efekty 🤪super sny 🤪 🤪 🤪


mi się śniło, że stałam 3 godziny w mega kolejce do czarnoskórego ginekologa, który mi powiedział, że mogę się bzykać 😁 (w rzeczywistości nie mogę więc pewnie stąd ten sen) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂 Zocha witaj !! Strachu sie najadłas,ale dobrze że wszystko sie unormowało i że Ty i dzidzia czujecie sie dobrze,rośnie maleństwo jak na drożdżach 🙂 🙂

Od rana nie dają mi sie wykapac,stałam w wannie z niedogolona 'katarzyna',w reku telefon mama mi nawija o torcie slubnym,a do mieszkania dobija sie moj S no myślałam że walne 😁 Sytuacja juz opanowana,kaska ogolona i przygotowana na jutrzejsza wizyte 🤪 😁
Dziewczyny jak tam z waszymi brzuchami i cycami,mi tylko na lewej piersi na poczatku ciazy juz wyszły fioletowawe rozstępy 🤢 ...ale reszta ciała czysta ufff

Iza tos miala wesolo od rana 😁Ja tez tak czasem mam ,dzwoni zazwyczaj mama w odp.chwili i niewiem w co rece wlozyc,a nerwy mam przy tym ...
Dzieki Bogu cyce i brzuchol rozstepow nie ma poki co ..Dobrze,ze u Ciebie sie zatrzymalo rozprzestrzenianie tego paskuda 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂 Zocha witaj !! Strachu sie najadłas,ale dobrze że wszystko sie unormowało i że Ty i dzidzia czujecie sie dobrze,rośnie maleństwo jak na drożdżach 🙂 🙂

Od rana nie dają mi sie wykapac,stałam w wannie z niedogolona 'katarzyna',w reku telefon mama mi nawija o torcie slubnym,a do mieszkania dobija sie moj S no myślałam że walne 😁 Sytuacja juz opanowana,kaska ogolona i przygotowana na jutrzejsza wizyte 🤪 😁
Dziewczyny jak tam z waszymi brzuchami i cycami,mi tylko na lewej piersi na poczatku ciazy juz wyszły fioletowawe rozstępy 🤢 ...ale reszta ciała czysta ufff

DZIĘKI 🙂
Ja coprawda dobrze sie nie czuję .. nerka cały czas boli a wizyty w toalecie trwają po kilka minut żeby jakiś zajszczany efekt był 🥴
lekarz powiedział zeby się nie martwić .. że PO PORODZIE wszystko wróci do normy 🥴
póki co malutkie moje uwielbia leżeć na moim lewym przewodzie moczowym i uniemożliwia odpływ płynu z nerki.. dopiero jak się ruszy i przeniesie swoje kochane cztery literki na prawą stronę to mi na chwilkę się poprawia.. muszę sie więc przyzwyczaić... a w razie gdyby się nie chciało malutkie przenosić chociaż na chwilę gdzieś poza mój pęcherz.. to czeka mnie znowu szpital 😞


Szkoda że nie polecają jakiś pozycji,aby dzecko mogło sie przesunąć..to teraz wszystko w rękach tych małych czterych literek 🙂 Bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agata 1982

hahahah sen o murzynku i o seksie..Pewnie sie naszej Asienki nasluchalas i oto efekty super sny 🤪 🤪 🤪


aż się boję co będzie mi się dalej śniło 😉 bo to przecież jeszcze parę miesięcy postu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂 Zocha witaj !! Strachu sie najadłas,ale dobrze że wszystko sie unormowało i że Ty i dzidzia czujecie sie dobrze,rośnie maleństwo jak na drożdżach 🙂 🙂

Od rana nie dają mi sie wykapac,stałam w wannie z niedogolona 'katarzyna',w reku telefon mama mi nawija o torcie slubnym,a do mieszkania dobija sie moj S no myślałam że walne 😁 Sytuacja juz opanowana,kaska ogolona i przygotowana na jutrzejsza wizyte 🤪 😁
Dziewczyny jak tam z waszymi brzuchami i cycami,mi tylko na lewej piersi na poczatku ciazy juz wyszły fioletowawe rozstępy 🤢 ...ale reszta ciała czysta ufff

DZIĘKI 🙂
Ja coprawda dobrze sie nie czuję .. nerka cały czas boli a wizyty w toalecie trwają po kilka minut żeby jakiś zajszczany efekt był 🥴
lekarz powiedział zeby się nie martwić .. że PO PORODZIE wszystko wróci do normy 🥴
póki co malutkie moje uwielbia leżeć na moim lewym przewodzie moczowym i uniemożliwia odpływ płynu z nerki.. dopiero jak się ruszy i przeniesie swoje kochane cztery literki na prawą stronę to mi na chwilkę się poprawia.. muszę sie więc przyzwyczaić... a w razie gdyby się nie chciało malutkie przenosić chociaż na chwilę gdzieś poza mój pęcherz.. to czeka mnie znowu szpital 😞


Szkoda że nie polecają jakiś pozycji,aby dzecko mogło sie przesunąć..to teraz wszystko w rękach tych małych czterych literek 🙂 Bedzie dobrze 🙂

niby jest trochę lepiej jak na prawym boku się kładę bo wtedy macica nie uciska lewej strony ale malutkie to i tak siedzi na złośc prawu ciążenia po lewej stronie.. no ale coż .. najważniejsze że jeszcze siedzi w brzuszku.. ja już wszystko wytrzymam tylko niech się nigdzie stamtąd prze najbliższe 17-18 tygodni nie wybiera!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Asia momentami wręcz dziwacznie,te rozstepy to ponoć też genetycznie moga sie pojawic mam na tej samej piersi co moja mama nigdzie indziej nie tak jak ona wiec licze ze moja teoria nie zawiedzie 🙂

Wiesz Iza ,moja mama ma sporo rozstepow po dwoch ciazach,,balam sie ,ze i ja bede miala ..a ja po pierwszej nic nie mialam,smarowalam sie kremem Gerbera i oliwka na noc ,a czyja to zasluga ,niewiadomo 🙂
Takze nie koniecznie nam pisane to co naszym mamciom 😎 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂 Zocha witaj !! Strachu sie najadłas,ale dobrze że wszystko sie unormowało i że Ty i dzidzia czujecie sie dobrze,rośnie maleństwo jak na drożdżach 🙂 🙂

Od rana nie dają mi sie wykapac,stałam w wannie z niedogolona 'katarzyna',w reku telefon mama mi nawija o torcie slubnym,a do mieszkania dobija sie moj S no myślałam że walne 😁 Sytuacja juz opanowana,kaska ogolona i przygotowana na jutrzejsza wizyte 🤪 😁
Dziewczyny jak tam z waszymi brzuchami i cycami,mi tylko na lewej piersi na poczatku ciazy juz wyszły fioletowawe rozstępy 🤢 ...ale reszta ciała czysta ufff

DZIĘKI 🙂
Ja coprawda dobrze sie nie czuję .. nerka cały czas boli a wizyty w toalecie trwają po kilka minut żeby jakiś zajszczany efekt był 🥴
lekarz powiedział zeby się nie martwić .. że PO PORODZIE wszystko wróci do normy 🥴
póki co malutkie moje uwielbia leżeć na moim lewym przewodzie moczowym i uniemożliwia odpływ płynu z nerki.. dopiero jak się ruszy i przeniesie swoje kochane cztery literki na prawą stronę to mi na chwilkę się poprawia.. muszę sie więc przyzwyczaić... a w razie gdyby się nie chciało malutkie przenosić chociaż na chwilę gdzieś poza mój pęcherz.. to czeka mnie znowu szpital 😞


Szkoda że nie polecają jakiś pozycji,aby dzecko mogło sie przesunąć..to teraz wszystko w rękach tych małych czterych literek 🙂 Bedzie dobrze 🙂

niby jest trochę lepiej jak na prawym boku się kładę bo wtedy macica nie uciska lewej strony ale malutkie to i tak siedzi na złośc prawu ciążenia po lewej stronie.. no ale coż .. najważniejsze że jeszcze siedzi w brzuszku.. ja już wszystko wytrzymam tylko niech się nigdzie stamtąd prze najbliższe 17-18 tygodni nie wybiera!!!!

Zocha ,zycze Ci sily i cierpliwosci,wierze,ze bedzie gites,a Zosia sie usunie gdzie trzeba Mamusi i do wrzesnia nie wynurzy z brzusia na krok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agata 1982

hahahah sen o murzynku i o seksie..Pewnie sie naszej Asienki nasluchalas i oto efekty super sny 🤪 🤪 🤪


aż się boję co będzie mi się dalej śniło 😉 bo to przecież jeszcze parę miesięcy postu 🤢

a tu takie rozpustnice siedza ,ze snic Ci sie moga przecudaczne cuuuuda 😁
Sciskam dziewczynki ,lece sie kąpnac ,obiades uszykowac i siebie doprowadzic do widokow publicznych
Viola
witaj w gronie 🙂Wczoraj sie z Was dzieczyny usmialam jak niewiem ,fajne mialas powitanie,Leginsik dalas czadu 🤪 hehe ,ale przynajmniej mialas wejscie ,a nie takie szaro bure 😁 😁 😁
Dobrze,ze Admin sprawe nareperowal i sie wyjasnilo wszystko heh 🙂
Do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia momentami wręcz dziwacznie,te rozstepy to ponoć też genetycznie moga sie pojawic mam na tej samej piersi co moja mama nigdzie indziej nie tak jak ona wiec licze ze moja teoria nie zawiedzie 🙂

Wiesz Iza ,moja mama ma sporo rozstepow po dwoch ciazach,,balam sie ,ze i ja bede miala ..a ja po pierwszej nic nie mialam,smarowalam sie kremem Gerbera i oliwka na noc ,a czyja to zasluga ,niewiadomo 🙂
Takze nie koniecznie nam pisane to co naszym mamciom 😎 😉 🙂

No można i przyjąć taki scenariusz,zobaczymy w niedalekiej przyszłości na razie jest ok 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agata 1982

hahahah sen o murzynku i o seksie..Pewnie sie naszej Asienki nasluchalas i oto efekty super sny 🤪 🤪 🤪


aż się boję co będzie mi się dalej śniło 😉 bo to przecież jeszcze parę miesięcy postu 🤢

a tu takie rozpustnice siedza ,ze snic Ci sie moga przecudaczne cuuuuda 😁
Sciskam dziewczynki ,lece sie kąpnac ,obiades uszykowac i siebie doprowadzic do widokow publicznych
Viola
witaj w gronie 🙂Wczoraj sie z Was dzieczyny usmialam jak niewiem ,fajne mialas powitanie,Leginsik dalas czadu 🤪 hehe ,ale przynajmniej mialas wejscie ,a nie takie szaro bure 😁 😁 😁
Dobrze,ze Admin sprawe nareperowal i sie wyjasnilo wszystko heh 🙂
Do pozniej 🙂

HEHEHE wejście nie samowite na początku nie zatrybiłam w ogóle o co chodzi z tym reklamowaniem ,ale co tam jak zapłaca dobrze to można reklamować 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agata 1982

hahahah sen o murzynku i o seksie..Pewnie sie naszej Asienki nasluchalas i oto efekty super sny 🤪 🤪 🤪


aż się boję co będzie mi się dalej śniło 😉 bo to przecież jeszcze parę miesięcy postu 🤢

a tu takie rozpustnice siedza ,ze snic Ci sie moga przecudaczne cuuuuda 😁
Sciskam dziewczynki ,lece sie kąpnac ,obiades uszykowac i siebie doprowadzic do widokow publicznych
Viola
witaj w gronie 🙂Wczoraj sie z Was dzieczyny usmialam jak niewiem ,fajne mialas powitanie,Leginsik dalas czadu 🤪 hehe ,ale przynajmniej mialas wejscie ,a nie takie szaro bure 😁 😁 😁
Dobrze,ze Admin sprawe nareperowal i sie wyjasnilo wszystko heh 🙂
Do pozniej 🙂

HEHEHE wejście nie samowite na początku nie zatrybiłam w ogóle o co chodzi z tym reklamowaniem ,ale co tam jak zapłaca dobrze to można reklamować 😁 🙃 🙃 🙃 🙃

hahaha 🤪 😁 🙃slusznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po zakupach , poprałam trochę i ogarnełam hacjende 😉 jeszcze tylko cos na obiadek upitrasić i laba do wieczora hehe
Zocha dobrze że jesteś 🙂

No ja sie biore ostro tez ,piore,a pogoda fuj...chyba mi poschnie....
Ty szczesciaro masz sloneczko 🙂 😜
ide kapuche siekac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
a szpinak fujjj 😮 a co oprócz szpinaku ma dużo żelaza?



Sam szpinak fujjjj,ale z ryżem pychotka 😁 🙂

i dużą ilością czosnku 🙂

Agatko! A czy na ten szpinak z ryżem jest jakiś specjalny przepis czy po prostu ryż idzie zamiast np. makaronu? Nie wiem co dziś zrobić na obiad a ostał mi się szpinak w zamrażarce 🙂 Wczoraj ziemniaki i ryba z parowaru, ale coś dzieciątku nie podpasowało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po zakupach , poprałam trochę i ogarnełam hacjende 😉 jeszcze tylko cos na obiadek upitrasić i laba do wieczora hehe
Zocha dobrze że jesteś 🙂

No ja sie biore ostro tez ,piore,a pogoda fuj...chyba mi poschnie....
Ty szczesciaro masz sloneczko 🙂 😜
ide kapuche siekac 🤪


no takie przychmurane słonko 😮 😮 ale mam nadzieje że poschnie .... co pitrasicie na obiad ?? bo ja nie mam pojęcia co zrobić 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po zakupach , poprałam trochę i ogarnełam hacjende 😉 jeszcze tylko cos na obiadek upitrasić i laba do wieczora hehe
Zocha dobrze że jesteś 🙂

No ja sie biore ostro tez ,piore,a pogoda fuj...chyba mi poschnie....
Ty szczesciaro masz sloneczko 🙂 😜
ide kapuche siekac 🤪


no takie przychmurane słonko 😮 😮 ale mam nadzieje że poschnie .... co pitrasisz na obiad ?? bo ja nie mam pojęcia co zrobić 😮 😮 😮

Podpinam się po pytanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po zakupach , poprałam trochę i ogarnełam hacjende 😉 jeszcze tylko cos na obiadek upitrasić i laba do wieczora hehe
Zocha dobrze że jesteś 🙂

No ja sie biore ostro tez ,piore,a pogoda fuj...chyba mi poschnie....
Ty szczesciaro masz sloneczko 🙂 😜
ide kapuche siekac 🤪

Ja dzis mam zupe jarzynową i racuchy z jabłkami 😜
no takie przychmurane słonko 😮 😮 ale mam nadzieje że poschnie .... co pitrasicie na obiad ?? bo ja nie mam pojęcia co zrobić 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...