Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja to myślę już tylko o pierożkach z truskawkami, ale to nie wiem kiedy się zmobilizuję 🙂 u mnie dzisiaj piękna pogoda...

Choc Kochana,daleko nie masz ,micha jeszcze jest 🤪

Ty nie zapraszaj , bo ja zaraz wezme rower i przyjade do Ciebie ......tak mi sie chce takiego PIEROGA ....o smaka robisz jak nic kochana ....
oj na rowerku to chyba nie bardzo z takim bebenkiem kierownica bys sterowala 😁 😁 😁..

dam rade cyc na rame i pajechali hi hi ....na Pieroga do zielonej.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
witam wszystkie,
dzisiaj mi się nasunęło jedno pytanie:czy w tą zimę to nasze dzieciątka będą potrzebowały butów do wózeczka na spacery?moja znajoma swojej córce wkładała i tak mnie to teraz zastanawia...

Ja bede miala kombinezon z rekawicami i bucikami w komplecie,nie bede rzadnych kozali kupowac 😁



Asiu piszesz o czymś tego typu: http://www.bombik.pl/index.php?products=product&prod_id=127
tak??



najlepsze są takie kombinezoniki jak w linku,z bucikami i rękawiczkami 🙂 co do samych bucików to ja nie będę zakładała. Dostałam co prawda takie niemowlęce mini aidaski, ale to rczej do ozdoby, a na dworze i tak bedzie miał takie bluszowe "skarpeto-butki" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
witam wszystkie,
dzisiaj mi się nasunęło jedno pytanie:czy w tą zimę to nasze dzieciątka będą potrzebowały butów do wózeczka na spacery?moja znajoma swojej córce wkładała i tak mnie to teraz zastanawia...

Ja bede miala kombinezon z rekawicami i bucikami w komplecie,nie bede rzadnych kozali kupowac 😁


Asiu piszesz o czymś tego typu: http://www.bombik.pl/index.php?products=product&prod_id=127
tak??

Dokladnie 🙂Ja mam po Kami jeszcze 🙂))Najlepsza sprawa,ja mialam tez butki dla niemowlaczkow,ale to dla bajeru raczej,nie zakladalam 🙂Chyba,ze na swieta jakies w mikolaje czy na jakas okazje fajne papucie na szydelku robione (np.Chrzest 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
witam wszystkie,
dzisiaj mi się nasunęło jedno pytanie:czy w tą zimę to nasze dzieciątka będą potrzebowały butów do wózeczka na spacery?moja znajoma swojej córce wkładała i tak mnie to teraz zastanawia...

Ja bede miala kombinezon z rekawicami i bucikami w komplecie,nie bede rzadnych kozali kupowac 😁



Asiu piszesz o czymś tego typu: http://www.bombik.pl/index.php?products=product&prod_id=127
tak??



najlepsze są takie kombinezoniki jak w linku,z bucikami i rękawiczkami 🙂 co do samych bucików to ja nie będę zakładała. Dostałam co prawda takie niemowlęce mini aidaski, ale to rczej do ozdoby, a na dworze i tak bedzie miał takie bluszowe "skarpeto-butki" 🙂

Pewnie ,ja tak samo Kasiu bylam bardzo zadowolona z takiego kombinezoniku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
mój mąż pojechał godzinę temu do Niemiec służbowo. Pierwszy raz będę sama w takim wielkim domu przez kilka dni 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Nie będziesz sama - jesteśmy z Tobą!!


DZięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
wpadłam tylko życzyć miłej nocki bo strasznie dziś zmęczona jestem , ta wyprawa dzisiejsza mnie wykończyła 😮 będę jak zawsze jutro z kawką 🙂 po weekendzie to będzie więcej czasu na brzuszek 🙂 miłej Kochane 😘 😘 😘 😘


Ja też uciekam, dobranoc wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
wpadłam tylko życzyć miłej nocki bo strasznie dziś zmęczona jestem , ta wyprawa dzisiejsza mnie wykończyła 😮 będę jak zawsze jutro z kawką 🙂 po weekendzie to będzie więcej czasu na brzuszek 🙂 miłej Kochane 😘 😘 😘 😘

Dobranoc Aśku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Idę robić słynne racuchy 🙂 czekam aż mężuś wróci z pracy...

hej 🙂smaz smaz , 😜
Ja juz mam labe 🙂od rana pierozkow nalepilam z truskawkami 🙂Jestem syta poki co po obiadku,ale jeszcze troszke i bedziemy zajadac pieroze mniamniusne 🤪 🤪 🤪

Bojciu jakie dobre te racuchy!! Szkoda tylko, że moja mała coś nie polubiła smażonego 😞 Ale trudno jakoś przeżyjemy 😉 Pierwszy raz w życiu robiłam racuchy i cieszę się, że wyszły takie dobre...

hehe 🙂A robilas z tego mojego przepisu?Jesli tak to Ci wierze,bo ja nie przepadam za racuchami,a te uwielbiac!!! 🤪 🙂Jak sie chce czegos slodkiego, to jak znalazl 🤪


muszę spróbować w tym tygodniu Twojego przepisu 😁 😉

ja tez musze spróbowac , bo tak mi sie czegos chce ......jakiegos racuch.......i ogorkow małosolnych ....o matko ....


przerwa w x factorze wiec zajrzałam ogórków małosolnych też chce 🤪!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Toć to szok z tym Szpakiem .......nie da sie na niego patrzec.......

Dziwadło ,jak na haju ,dla mnie to wyrosnie z niego jaki Manson ...
wytnie se zebra ,co by sie zadowalac w kącie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...