Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
truskawki - czekam aż spadną poniżej 10 zł, choćby o 1 zł i już kupuję 😆


ja kupiłam dzisiaj po 7z zł kg 🙂

Dorcia Ty uwazaja na te truskawki , ja tak sie wczoraj najadłam ze myslałam , ze dzisiaj umre albo zaczne rodzic .....tak sie zle czułam ....teraz troszke mi odeszło ...ale 3 razy na kibelku siedziałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale gorąco 😮 padam .... i do tego mały coś ugniata dziś niesamowicie ,trochę mnie brzuch pobolewa 🥴 🥴 🥴... leże i odpoczywam bo nie mam siły na nic 🤢
Ja na truskawy czekam z ogródka 😁 już po parę zrywam zaraz jak wyskoczą tylko 🙂 będę kukać do Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ale gorąco 😮 padam .... i do tego mały coś ugniata dziś niesamowicie ,trochę mnie brzuch pobolewa 🥴 🥴 🥴... leże i odpoczywam bo nie mam siły na nic 🤢
Ja na truskawy czekam z ogródka 😁 już po parę zrywam zaraz jak wyskoczą tylko 🙂 będę kukać do Was 😘

Aśka mnie to samo, gniotą nas chyba Maluchy nasze, mi aż noga drętwiała, bolal brzuch i nawet jakby Katarzyna 🤢 🤢 🤢, teraz jest lepiej, ale myślałam że zejdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
truskawki - czekam aż spadną poniżej 10 zł, choćby o 1 zł i już kupuję 😆


ja kupiłam dzisiaj po 7z zł kg 🙂

Dorcia Ty uwazaja na te truskawki , ja tak sie wczoraj najadłam ze myslałam , ze dzisiaj umre albo zaczne rodzic .....tak sie zle czułam ....teraz troszke mi odeszło ...ale 3 razy na kibelku siedziałam....


juz sie nazaram jak smok i kibelek zaliczyłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny mam pewna kwote odłozona i chciałabym wsadzic ja na jakies konto tak zeby procentowało na przyszość Kuby ,ale nie wiem gdzie ulokować czy któraś robiła coś takiego albo sie zna na tym?

kochana najlepiej na lokate
idziesz do swojego banku i pytasz o najlepsze rozwiaznie oni ci pomoga , ale teraz najlepsza jest lokata ciagle zarabiasz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny mam pewna kwote odłozona i chciałabym wsadzic ja na jakies konto tak zeby procentowało na przyszość Kuby ,ale nie wiem gdzie ulokować czy któraś robiła coś takiego albo sie zna na tym?

kochana najlepiej na lokate
idziesz do swojego banku i pytasz o najlepsze rozwiaznie oni ci pomoga , ale teraz najlepsza jest lokata ciagle zarabiasz....


a w jakim banku najlepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny mam pewna kwote odłozona i chciałabym wsadzic ja na jakies konto tak zeby procentowało na przyszość Kuby ,ale nie wiem gdzie ulokować czy któraś robiła coś takiego albo sie zna na tym?

kochana najlepiej na lokate
idziesz do swojego banku i pytasz o najlepsze rozwiaznie oni ci pomoga , ale teraz najlepsza jest lokata ciagle zarabiasz....


a w jakim banku najlepiej?

z tego co słyszałam mbank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny mam pewna kwote odłozona i chciałabym wsadzic ja na jakies konto tak zeby procentowało na przyszość Kuby ,ale nie wiem gdzie ulokować czy któraś robiła coś takiego albo sie zna na tym?

kochana najlepiej na lokate
idziesz do swojego banku i pytasz o najlepsze rozwiaznie oni ci pomoga , ale teraz najlepsza jest lokata ciagle zarabiasz....


a w jakim banku najlepiej?

z tego co słyszałam mbank

http://www.mbank.pl/indywidualny/lokaty/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Dziewczyny, czy Wy już pierzecie ciuszki dla Maluszków??? Ja szczerze mówiąc nie zaczęłam jeszcze i nie wiem, czy się już za to brac..????


Agata no coś Ty jeszcze za wcześnie !!!!jak teraz wypierzesz to kurzem sie znowu pokryja i robota od poczatku nawet jak je schowasz w szufladach to sie zakurza najlepiej to 2-3 tyg przed prodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Dziewczyny, czy Wy już pierzecie ciuszki dla Maluszków??? Ja szczerze mówiąc nie zaczęłam jeszcze i nie wiem, czy się już za to brac..????

Ja jeszcze nie jak dla mnie to za wcześnie, bo zdążą się zakurzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dziewczyny, czy Wy już pierzecie ciuszki dla Maluszków??? Ja szczerze mówiąc nie zaczęłam jeszcze i nie wiem, czy się już za to brac..????


Agata no coś Ty jeszcze za wcześnie !!!!jak teraz wypierzesz to kurzem sie znowu pokryja i robota od poczatku nawet jak je schowasz w szufladach to sie zakurza najlepiej to 2-3 tyg przed prodem 🙂

No tak też myślałam, ale przypomniało mi się że któraś tu pisała, że już pierze,prasuje itp... Ja też myślę, że za wcześnie, bo po co prac to wszystko jeszcze raz później??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dziewczyny, czy Wy już pierzecie ciuszki dla Maluszków??? Ja szczerze mówiąc nie zaczęłam jeszcze i nie wiem, czy się już za to brac..????


Agata no coś Ty jeszcze za wcześnie !!!!jak teraz wypierzesz to kurzem sie znowu pokryja i robota od poczatku nawet jak je schowasz w szufladach to sie zakurza najlepiej to 2-3 tyg przed prodem 🙂

No tak też myślałam, ale przypomniało mi się że któraś tu pisała, że już pierze,prasuje itp... Ja też myślę, że za wcześnie, bo po co prac to wszystko jeszcze raz później??


Tak tak któras pisała i sie dziweiłam ,ale nie pamietam która to 🙂to bez sensu teraz poco wykonywac dwa razy ta sama robote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze nie piorę co nie szkodzić zbierać proszek z biedronki kupiłam do białego i jeszcze chyba mojego po do kolorów wyciągnę 😜 Osiedle emerytów to słabo schodzą 😜
a lokata to może http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=3/id_product=000000000000420/podgrupa=3/section=indy
ja mam na 6mies
Ale się obrzeram czeresniami a mały szaleje aż mi laptop podskakiwał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
ja jeszcze nie piorę co nie szkodzić zbierać proszek z biedronki kupiłam do białego i jeszcze chyba mojego po do kolorów wyciągnę 😜 Osiedle emerytów to słabo schodzą 😜
a lokata to może http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=3/id_product=000000000000420/podgrupa=3/section=indy
ja mam na 6mies
Ale się obrzeram czeresniami a mały szaleje aż mi laptop podskakiwał 😜



i co zadowolona jestes z tej lokaty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski mam coś dla nas 🙂 🙂 🙂 na rozweselenie 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=AcVzuV3LNUU
🤪 🤪 🤪

widziałaś ten komentarz gościa co jego żona w ciązy żarła krede szkolną ???//normalnie 😮 😮 😮dobrze ze ja takich jazd nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...