Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja wszystkie ciuszki kupuje troszke juz ich mam ale ciagle wydaje mi sie ze mam ich malo

Marta mamy tu osobny wątek z wyprawką co Kasia napisała chyba wszystko, ja to na początek 62 no i może po kilka sztuk 56-siostra moja mówiła że w 56 to może pierwszy tydz ubirała tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie dziewczyny pogoda świetna,słoneczko swieci..wiaterek wieje nie czuc powoli robiacego sie upału 🙂 🙂 od wczoraj mam chetke na twarożek ze szczypiorkiem,babcia jeszcze mi dała duzo soków z czarnej porzeczki mniam 🤪 ide zajadac sie na balkonie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja kupuję ciuszki w rozmiarze 62, mam tylko 2 czapeczki w rozmiarze 56 i jeden kaftanik 56

no dokładnie zawsze można zawinąć czy skarpety założyć ja ma sporo kaftaników małych nie wiem co to za rozmiar, bo nie ma już metek, bo po tym po tamtym mam nadzieje ze to 62, wogóle znalazłam w pudłach po chrzesnicy rozmiar 50 to już takie maluskie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a rozmiar 62 tak przez ile dzidzia bedzie nosila?

chyba do 2-3 mies max nie wiem zielona jestem ale tak miałam napisane na pudle z rozm 56-62 😜

wczoraj przegladalam w sklepie ciuszki na niektorych metkach byl podany rozmiar i do ilu miesiecy,z tego co pamietam do 62 jest do 3 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja kupuję ciuszki w rozmiarze 62, mam tylko 2 czapeczki w rozmiarze 56 i jeden kaftanik 56

no dokładnie zawsze można zawinąć czy skarpety założyć ja ma sporo kaftaników małych nie wiem co to za rozmiar, bo nie ma już metek, bo po tym po tamtym mam nadzieje ze to 62, wogóle znalazłam w pudłach po chrzesnicy rozmiar 50 to już takie maluskie 🙃


też mam kilka rzeczy rozmiaru 50 po wcześniaku kuzynki 🙂
a 62 to niby od 0-3mcy a niekiedy przecież dziecko się urodzi już 58/59cm to pewnie też na chwilkę taki rozmiar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zobaczymy jak te nasze szkraby rosnac beda heh ciocia mi mowila ze do szpitala nie warto ciuszkow brac bo bardzo czesto juz sie ich nie odzyska brak slow na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
w kwestii ciuszków to ja też mam tylko kilka w rozm.56 i pozostałe 62.
Wczoraj wieczorkiem przeżyłam szok jak się przyglądałam swojemu brzuszkowi. Odkryłam chyba ze 100 rozstępów wokół blizny po operacji. MASAKRA! Wyglądało jakby mnie kot podrapał. A dziś się znów zdziwiłam bo ich nie widzę 😮 Wyobraźnia, czy znikające rozstępy ??? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
heh zobaczymy jak te nasze szkraby rosnac beda heh ciocia mi mowila ze do szpitala nie warto ciuszkow brac bo bardzo czesto juz sie ich nie odzyska brak slow na to

bez komentarza .... ludzie to są świnie 😠
tam gdzie ja ide to wymagają 3 komplety na zmianę 🙂 mam welurowy zestaw i 2 bawelniane ... bo nie wiadomo jaka pogoda będzie jak będziemy wychodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przysnęło mi się jeszcze, teraz czuję się jakbym miała kaca 🤢 🤢 🤢
A co do ciuszków, też większość mam na 62 i większe, bo na początku maluchy strasznie szybko rosną. Mam też kilka malutkich, a w razie wu zawsze te małe można dokupić 🙂Albo podwinąć te większe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja kupuję ciuszki w rozmiarze 62, mam tylko 2 czapeczki w rozmiarze 56 i jeden kaftanik 56

no dokładnie zawsze można zawinąć czy skarpety założyć ja ma sporo kaftaników małych nie wiem co to za rozmiar, bo nie ma już metek, bo po tym po tamtym mam nadzieje ze to 62, wogóle znalazłam w pudłach po chrzesnicy rozmiar 50 to już takie maluskie 🙃


też mam kilka rzeczy rozmiaru 50 po wcześniaku kuzynki 🙂
a 62 to niby od 0-3mcy a niekiedy przecież dziecko się urodzi już 58/59cm to pewnie też na chwilkę taki rozmiar 🙂

ja miałam 59 cm jak sie urodziłam 😜 więc trzeba być przygotowanym na wszystko hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
He he troszke sie w ten sposób oszukujemy bo ja wczoraj jak byłam w parku to widziałam taka jedna mamusie ze szok delikatnie mówiac była okryta cała wałkami tłuszczu i modliłam sie w duchu zebym tylko ja tak nie wyglądała 🤔 😎


oj tam oj tam 😜 my będziemy dżagi 😁 🤪
Doris jak z humorkiem dzisiejszym ?


Asia no dzisiaj to juz duzo lepiej 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja kupuję ciuszki w rozmiarze 62, mam tylko 2 czapeczki w rozmiarze 56 i jeden kaftanik 56

no dokładnie zawsze można zawinąć czy skarpety założyć ja ma sporo kaftaników małych nie wiem co to za rozmiar, bo nie ma już metek, bo po tym po tamtym mam nadzieje ze to 62, wogóle znalazłam w pudłach po chrzesnicy rozmiar 50 to już takie maluskie 🙃


też mam kilka rzeczy rozmiaru 50 po wcześniaku kuzynki 🙂
a 62 to niby od 0-3mcy a niekiedy przecież dziecko się urodzi już 58/59cm to pewnie też na chwilkę taki rozmiar 🙂

ja miałam 59 cm jak sie urodziłam 😜 więc trzeba być przygotowanym na wszystko hehe


ja też byłam kawał kobity jak się urodziłam 😜 i ponad 4kg wagi 😁 mój też był sporym noworodkiem więc możliwe że nasz Tymon też urodzi się duży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
He he troszke sie w ten sposób oszukujemy bo ja wczoraj jak byłam w parku to widziałam taka jedna mamusie ze szok delikatnie mówiac była okryta cała wałkami tłuszczu i modliłam sie w duchu zebym tylko ja tak nie wyglądała 🤔 😎


oj tam oj tam 😜 my będziemy dżagi 😁 🤪
Doris jak z humorkiem dzisiejszym ?


Asia no dzisiaj to juz duzo lepiej 😁 🙃


to super 😁 grunt to pozytywne nastawienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuchole 🙂
Ja już po kawce i po lekturze forum. Upał się zapowiada nieziemski, dobrze że jest wiatr to troszkę zmniejszy doznania. Mąż ma wolne, szaleje od rana przy fundamentach. Humor już dzisiaj ma chyba lepszy. Próbowałam go wyciągnąć nad jeziorko, ale stwierdził że w maju woda jest za zimna, w czerwcu można się kąpać :P Myślała, że zabiję...
Co do skurczy to i mnie kilka razy dopadły, ale takie bardzo delikatne. Przed ciążą miałam bardzo silne, aż wrzeszczałam w nocy i przez kilka dni potem miałam zakwasy 😞
Druga ciężka noc za mną...Jak na początku ciąży spałam na moim ukochanym lewym boku tak teraz budzę się obolała na plecach... I tak w kółko 😞 Wiem, że nie wolno, ale się przewalam na plecy i tak zostaję... Zastanawiam się nad taką poduchą która mnie zablokuje od tyłu żebym się nie przewracała. http://allegro.pl/motherhood-kojec-poduszka-do-karmienia-poszewka-i1634471740.html i ciekawa jestem czy taka też by się nadawała http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-i-karmienia-170-cm-i1623373386.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
cala czekolade zjadlam masakra taka ochote na slodkie mialam eh a teraz wyrzuty


no mnie ostatnio tez tak naszło na czekolade ,alle pół zjadłam i wyrzuty na maksa a od wczoraj odciełam słodycze łącznie z lodami zobacze jak długo wytrzymam he he 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie jestem sama heh ja tez sie staram unikac slodkiego ale zobaczci jak to sie konczy ja nie jem to nie jem a jak sie dorwe to cala czekolde zjem heh pierwszy raz takie cos mi sie zdazylo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...