Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

ANIA100 napisał(a):
Letka i jeszcze ostatnie pytanie który byś wybrała toster: PHILIPS HD 2628/20 czy TEFAL TT3561 Express. Na dziś kończę z koncertem życzeń 😁, przepraszam wszystkie za odrobinę prywaty 🙂. Ale dziś mam dobry dzień bo po tej wczorajszej nieszczęsnej glukozie przespałam dziś całą noc 🙂. 8, 5 godziny, szok. Bo ja codziennie śpię tylko ok 5 - 6 godzin.


Ania ja znalazlam takie zelazko w promocji ,widac opinie dobre sa na jego temat....http://allegro.pl/philips-gc4410-zelazko-parowe-gc-4410-najtaniej-i1653269608.html..ale kurcze juz mi tez glupio pytac Letki o opinie na jego temat.... ☺️

a tu poszlo powstawowe za jaka kwote ekstra 🙂Tylko kto wie jak ono sie tam ma ...http://allegro.pl/zelazko-tefal-fv9450-autoclean-ostatnie-sztuki-i1660978329.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

admin napisał(a):
Agamu napisał(a):
ADMINIE prosimy o pomoc , zniknęły nam tygodnie ciąży w awatarach!!!!!! 🙂 🙂
plusik za spostrzegawczość 🙂
Zniknęły, bo właśnie je udoskonalam. Zaraz będzie dokładniejsza informacja o wieku ciąży - będą również dni. Poza tym poprawiam błędny algorytm liczenia.

A mam pytanie,czy my z Leginsikiem bedziemy zawsze juz takimi "czarnymi owcami"w Twoich oczach Piotrze???Szczerze mowiac meczy mnie to ,bo nie lubie takich sytuacji...chcialybysmy tez byc traktowane jak stuprocentowe użytkowniczki ..Niewiem tylko czy jest na to szansa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Agamu napisał(a):
ADMINIE prosimy o pomoc , zniknęły nam tygodnie ciąży w awatarach!!!!!! 🙂 🙂
plusik za spostrzegawczość 🙂
Zniknęły, bo właśnie je udoskonalam. Zaraz będzie dokładniejsza informacja o wieku ciąży - będą również dni. Poza tym poprawiam błędny algorytm liczenia.

Dzięki 🙂 ooooo mam już dni też 🙂 SUPER 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeglądam monitory oddechu i chyba sie na taki zdecyduje tylko chyba na jakąś promocję spróbuję poczekać.... http://allegro.pl/monitor-oddechu-niania-angelcare-ac401-kosz-i1645375943.html
macie akieś zdanie na temat tych monitorów?
moja siostra miała taki i u niej 2 razy się włączył dlatego czuje potrzebe żeby taki mieć.. ale sama nie wiem czy nie przesadzam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny tez czytam co jakis czas i myslalam o Asi ale widze ze nie ma jeszcze wiesci

ja sie niepokoje bo od paru dni mały rusza sie bardzo rzadko 1,2 kopniecia w ciągu dnia 😞
pocieszam sie ze tak moze byc ze w nocy moze częsciej skacze ale troszke sie niepokoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nad monitorem nie zastanawiałam jeszcze.
Niby tak myślałam, że kiedyś tego wszystkiego nie było i wszyscy dawali radę....alwe z drugiej strony lepiej chyba dmuchać na zimne i skoro jest coś takiego, to po to żeby ludziom ułatwić zycie....
Chociaż sama już nie wiem... cena też jest niezła tych monitorów 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Letka i jeszcze ostatnie pytanie który byś wybrała toster: PHILIPS HD 2628/20 czy TEFAL TT3561 Express. Na dziś kończę z koncertem życzeń 😁, przepraszam wszystkie za odrobinę prywaty 🙂. Ale dziś mam dobry dzień bo po tej wczorajszej nieszczęsnej glukozie przespałam dziś całą noc 🙂. 8, 5 godziny, szok. Bo ja codziennie śpię tylko ok 5 - 6 godzin.


Ania ja znalazlam takie zelazko w promocji ,widac opinie dobre sa na jego temat....http://allegro.pl/philips-gc4410-zelazko-parowe-gc-4410-najtaniej-i1653269608.html..ale kurcze juz mi tez glupio pytac Letki o opinie na jego temat.... ☺️

a tu poszlo powstawowe za jaka kwote ekstra 🙂Tylko kto wie jak ono sie tam ma ...http://allegro.pl/zelazko-tefal-fv9450-autoclean-ostatnie-sztuki-i1660978329.html

Asia jeśli chodzi o tefal 9450, to na alegro jest najniższa cena bo nawet w Elektro.pl jest drożej drożej jeśli chodzi o ten model. Biedna ta nasza Letka, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja się nad monitorem nie zastanawiałam jeszcze.
Niby tak myślałam, że kiedyś tego wszystkiego nie było i wszyscy dawali radę....alwe z drugiej strony lepiej chyba dmuchać na zimne i skoro jest coś takiego, to po to żeby ludziom ułatwić zycie....
Chociaż sama już nie wiem... cena też jest niezła tych monitorów 🤢

ten jest akurat z nianią, ale są też takie bez funkcji niani i wtedy są nieco tańsze za 300 zł można już taki kupić...
no właśnie kiedyś tego nie było i jakoś urosłyśmy ale jak człowiek wie że coś takiego jest to myśli żeby kupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Letka i jeszcze ostatnie pytanie który byś wybrała toster: PHILIPS HD 2628/20 czy TEFAL TT3561 Express. Na dziś kończę z koncertem życzeń 😁, przepraszam wszystkie za odrobinę prywaty 🙂. Ale dziś mam dobry dzień bo po tej wczorajszej nieszczęsnej glukozie przespałam dziś całą noc 🙂. 8, 5 godziny, szok. Bo ja codziennie śpię tylko ok 5 - 6 godzin.


Ania ja znalazlam takie zelazko w promocji ,widac opinie dobre sa na jego temat....http://allegro.pl/philips-gc4410-zelazko-parowe-gc-4410-najtaniej-i1653269608.html..ale kurcze juz mi tez glupio pytac Letki o opinie na jego temat.... ☺️

a tu poszlo powstawowe za jaka kwote ekstra 🙂Tylko kto wie jak ono sie tam ma ...http://allegro.pl/zelazko-tefal-fv9450-autoclean-ostatnie-sztuki-i1660978329.html

Asia jeśli chodzi o tefal 9450, to na alegro jest najniższa cena bo nawet w Elektro.pl jest drożej drożej jeśli chodzi o ten model. Biedna ta nasza Letka, 🙂

tak ja wiem ,ze ono jest drozsze i to sporooo,tylko to sa modele powystawowe ,wiec zawsze jakies ryzyko jest ,ze ,np.cos w nich nie teges ...hm,a Letka naprawde sie ma z nami,ale bylo sie nie chwalic na Jej miejscu 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a Asia na ktora miala wizyte ??


chyba na 13 no mogłaby sie juz odezwac!!!

No kurde ,to naprawde mozna diablu leb obciac przez 3 h ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a Asia na ktora miala wizyte ??

Na 12 miała jechać, bo jakieś ciemne upławy dostała...i jeszcze jej nie ma...

no ja nic nie wiem o tym 😞 😞 😞Naprawde???co Jej sie stalo???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a Asia na ktora miala wizyte ??

Na 12 miała jechać, bo jakieś ciemne upławy dostała...i jeszcze jej nie ma...

no ja nic nie wiem o tym 😞 😞 😞Naprawde???co Jej sie stalo???

No rano jak się wcierała to na papierze były jakieś brunatne upławy... wystaraszyła sie, zadzwoniła do położnej, okazało się że jej murzyn dziś przyjmuje i o 12 miała być u niego.
napisałam do niej smsa właśnie, może coś odpisze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a Asia na ktora miala wizyte ??

Na 12 miała jechać, bo jakieś ciemne upławy dostała...i jeszcze jej nie ma...

no ja nic nie wiem o tym 😞 😞 😞Naprawde???co Jej sie stalo???

No rano jak się wcierała to na papierze były jakieś brunatne upławy... wystaraszyła sie, zadzwoniła do położnej, okazało się że jej murzyn dziś przyjmuje i o 12 miała być u niego.
napisałam do niej smsa właśnie, może coś odpisze...

Jejciu...ja wczesniej pisalam do Niej i tez cisza ...ja mam nadzieje,ze wszystko oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a Asia na ktora miala wizyte ??

Na 12 miała jechać, bo jakieś ciemne upławy dostała...i jeszcze jej nie ma...

no ja nic nie wiem o tym 😞 😞 😞Naprawde???co Jej sie stalo???

No rano jak się wcierała to na papierze były jakieś brunatne upławy... wystaraszyła sie, zadzwoniła do położnej, okazało się że jej murzyn dziś przyjmuje i o 12 miała być u niego.
napisałam do niej smsa właśnie, może coś odpisze...


Jejciu...ja wczesniej pisalam do Niej i tez cisza ...ja mam nadzieje,ze wszystko oki

no ja też....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac co napisze 😉
mnie martwia takie jakby parcia corci na szyjke czuje to tak jakby zaraz miala mi wylecieć... dlatego leze i nigdzie sie nie ruszam/.. spytam gina w czwartek co to ma byc...
a dzis martwi mnie czeste oddawanie moczu... łażę normalnie co 15 minut do kibelka i boje sie ze to moze byc zapalenie pęcherza ale innych objawów nie mam.. nie wiem czy mala moze sie tak ułożyła czy jak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...