Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie!
Jutro muszę przejrzeć ciuszki które dostałam i zrobić listę czego mi jeszcze brakuje. Kasiu czy mogłabyś mi podrzucić na maila Twoją tabelkę? Jest genialna i baaardzo usprawniłaby mi prace przygotowawcze - znowu idę na łatwiznę 😞


oto mój meil: [email protected]
skrobnij do mnie coś , bedę miała wtedy Twój adres to Ci prześlę w takim stanie jak jest 🙂 tam w zakładkach na dole będzieszmiała posegregowane działy, jest też tam "szpital", tamtymi rzeczami ie nie sugeruj :P nie kazda moze potrzebowac np mleczka do demakijażu hehe 🙂 ale jak to było z Grzesiem źle sie czułam w szpitalu jak nie miałam lekko pomalowanych oczu, wiec tutaj chce zabrac chociazby tusz do rzęs 🙂 od razu oko inaczej bedzie wyglądało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Witajcie!
Jutro muszę przejrzeć ciuszki które dostałam i zrobić listę czego mi jeszcze brakuje. Kasiu czy mogłabyś mi podrzucić na maila Twoją tabelkę? Jest genialna i baaardzo usprawniłaby mi prace przygotowawcze - znowu idę na łatwiznę 😞


oto mój meil: [email protected]
skrobnij do mnie coś , bedę miała wtedy Twój adres to Ci prześlę w takim stanie jak jest 🙂 tam w zakładkach na dole będzieszmiała posegregowane działy, jest też tam "szpital", tamtymi rzeczami ie nie sugeruj :P nie kazda moze potrzebowac np mleczka do demakijażu hehe 🙂 ale jak to było z Grzesiem źle sie czułam w szpitalu jak nie miałam lekko pomalowanych oczu, wiec tutaj chce zabrac chociazby tusz do rzęs 🙂 od razu oko inaczej bedzie wyglądało

Kasiu, poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
uhu, wpadłam na wątek sierpniowy a tam juz jedna mamuska rozpakowana, 5 tygodni przed terminem.
Oj tak od 35 tc trzeba bedzie sie miec na bacznosci 🤪

Oż w mordkę... Ja na początku września chcę jechać na żeglarskie mistrzostwa Polski... A tu takie wieści...

Zapadła cisza, więc wyłączam machinę i idę trochę poczytać i spać. Oby jutrzejszy dzień był lepszy od dzisiejszego. Znowu jutro wyniki kota 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/basbet-wyprawka-komplet-na-chrzest-62-marynarz-i1671052396.html dla Wojtusia naszej Karolinki jak znalazl 🤪 http://allegro.pl/bebe-bonito-wyprawka-pajac-sliniak-czapka-62-68-i1673507815.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też sie melduję 🙂

Jadymy zaraz z moim Mężulem do Wrocka po wpis do indeksu..później do położnej po L4..a później do mojej pracy zawieźć zwolnienie 🙂 3majcie sie Kobietki 😘 do później 😘


Ps.Podczytałam Sierpniówki..faktycznie jedna już rozpakowana!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 Oooo już i ranne ptaszki są 🙃 mamma mia !! to pewnie sie laska troche zdziwiła,chyba że była przygotowana juz na to ze moze wczesniej urodzic. Ale juz mja swoje male szczescie przy sobie czego jej zazdroszcze 🙂 ale nie ma co...trzeba cierpliwie czekac i lepiej zeby malenstwo nie spieszylo sie na swiat,chyba ze to koniecznosc hehe 🙂 Wszamie płatki i jade do mamy a potem na targ moze zas cos mi wpadnie w oko 😎
Współczuje dziewczyna z cukrzyca,nie wiedziałam ze to z tym taki problem...ale jestescie twarde i dacie rade,bedzie wszystko dobrze !! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
uhu, wpadłam na wątek sierpniowy a tam juz jedna mamuska rozpakowana, 5 tygodni przed terminem.
Oj tak od 35 tc trzeba bedzie sie miec na bacznosci 🤪

Oż w mordkę... Ja na początku września chcę jechać na żeglarskie mistrzostwa Polski... A tu takie wieści...

Zapadła cisza, więc wyłączam machinę i idę trochę poczytać i spać. Oby jutrzejszy dzień był lepszy od dzisiejszego. Znowu jutro wyniki kota 😞


tabelka wysłana 🙂


a tak w ogóle czsc 🙂 ja tez dzis ranny paszek, zaraz jade do UP póki chłodniej, potem ma byc 30 stopni u mnie!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się melduję 🙂

wiecie co szukam czegoś do ubrania - obojętnie czego może być body lub śpiochy.. z motywem mrówki.... od początku ciąży mówiliśmy o małej jmróweczka -jak jeszcze nie było wiadomo czy to Ona czy On - i strasznie bym chciałą na pamiątkę tego coś z mróweczką jej zakupić ale jeszcze na nic nie trafiłam... gdybyście coś gdzieś wylukały to dajcie proszę znać!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze weszłam na te sierpnióweczki i jestem w szoku.... niby gdzieś tam od początku myślę o tym że mała może sie urodzić tak jak ja wcześniej miesiąc ale chyba nie do końća sobie to uświadomiłam że do terminu jeszcze tylko 2 i pół miecha zostało więc włąściwie za miesiac - półtora wszystko się może zdarzyć...
szok!!!
normalnie się zestresowałam.. czyba pójdę coś porobić konstruktywnego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek.
Ten czas tak szybko leci. Nie wiadomo do końca kiedy nasze Maleństwa zdecydują się na wyjście na świat. Rzeczywiście lepiej już poczynić ostatnie zakupy i za miesiąc wziąć się za pakowanie na poród.
Zocha dzięki za info. Wyszykuje się i polecę do tego TupTupa 😁 A i o rabacie 5% nic nie wiedziałam 🤪 TO już w ogóle wyjdzie jakoś tanio ten wózek - oczywiście w porównaniu z innymi sklepami i internetem. Koniecznie musimy się tam wybrać, bo czeka się chyba 4 tygodnie - jeśli nie będzie danego koloru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Dzień doberek.
Ten czas tak szybko leci. Nie wiadomo do końca kiedy nasze Maleństwa zdecydują się na wyjście na świat. Rzeczywiście lepiej już poczynić ostatnie zakupy i za miesiąc wziąć się za pakowanie na poród.
Zocha dzięki za info. Wyszykuje się i polecę do tego TupTupa 😁 A i o rabacie 5% nic nie wiedziałam 🤪 TO już w ogóle wyjdzie jakoś tanio ten wózek - oczywiście w porównaniu z innymi sklepami i internetem. Koniecznie musimy się tam wybrać, bo czeka się chyba 4 tygodnie - jeśli nie będzie danego koloru.

ano widzisz mojej znajomej też nic o tym rabacie nie mówili... pewnie jak sie nie upomnisz to nie dostaniesz... 5% przy płatności gotówką lub 3 % jak płacisz kartą- czyli warto w sumie skoczyć do bankomatu wcześniej...
i przy zakupie powyżej chyba 200 zł powinnaś dostać kartę która przy późniejszych zakupach też daje chyba 5% zniżki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 a u mnie leje i zimno 🥴 🥴 🥴
dziś wizytka o 17.30 i pewnie USG mi zrobi , mam nadzieje że z szyjką ok tzn że nie jest gorzej 😮 🤢 🤢 🤢
Muszę podczytać sierpniówki heh , nasza Leer też za niedługo jak bomba będzie chodziła 😜 toż to ona ma już 32T 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu mnie obgaduje? 😜 ja też podczytuje ale czerwcówki i lipówki :P
a u mnie pogoda ładna grzeje wiec pewnie upały znów wróca..
mi nad morze nie wolno jechać buu;/
aa czesc wam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Dzień doberek.
Ten czas tak szybko leci. Nie wiadomo do końca kiedy nasze Maleństwa zdecydują się na wyjście na świat. Rzeczywiście lepiej już poczynić ostatnie zakupy i za miesiąc wziąć się za pakowanie na poród.
Zocha dzięki za info. Wyszykuje się i polecę do tego TupTupa 😁 A i o rabacie 5% nic nie wiedziałam 🤪 TO już w ogóle wyjdzie jakoś tanio ten wózek - oczywiście w porównaniu z innymi sklepami i internetem. Koniecznie musimy się tam wybrać, bo czeka się chyba 4 tygodnie - jeśli nie będzie danego koloru.

ano widzisz mojej znajomej też nic o tym rabacie nie mówili... pewnie jak sie nie upomnisz to nie dostaniesz... 5% przy płatności gotówką lub 3 % jak płacisz kartą- czyli warto w sumie skoczyć do bankomatu wcześniej...
i przy zakupie powyżej chyba 200 zł powinnaś dostać kartę która przy późniejszych zakupach też daje chyba 5% zniżki...


🤪 też nie wiedziałam. Bardzo Ci dziękuję za te cenne informacje. Już nie mogę się doczekać, jak pojedziemy po ten wózeczek. Zakupy dla Malucha tak mnie cieszą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ktoś tu mnie obgaduje? 😜 ja też podczytuje ale czerwcówki i lipówki :P
a u mnie pogoda ładna grzeje wiec pewnie upały znów wróca..
mi nad morze nie wolno jechać buu;/
aa czesc wam ☺️


🙃 🙃 🙃 heheh ja tu pisze że za nie długo na forum u nas będzie mała bomba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
wczoraj kupiłam chusteczki nawilżające dada w biedronce, taka mała rzecz a cieszy 🙂


dokładnie takie zakupy strasznie cieszą 🙂 ja kupowałam bambino bo na takie kosmetyki jestem nastawiona , w carrefurze były 2 opakowania za 7,5 zł ...
Ja kupiłam pampersy dada od 2-5kg taką małą paczuszkę 28szt za 11,50zł i pampersa 3-6kg i tam jest 92szt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie widziałam że sierpniówka juz rozpakowana jedna.. oby mi tak szybko nie poszło:0 zdecydowanie poczekam choćby do tego 38 tygodnia 🙂
wiecie co wczoraj zauważyłam 😮
mam jednego cycka większego 😲 normalnie mam już dosc tych niespodzianek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...