Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Anulcia napisał(a):
Mówię Wam Kochane dobranoc i mykam lulki 😉 😘 😘 mimo że spałam dzisiaj dwa razy w dzień to jakaś zmęczona jestem.. 😮 Mąż utuli i zasne sobie słodziutko 😁

o jacie pierdo....eeee 😮 😮 😮 😮 prawie skonczylam a ta spitala o 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
wiecie co ja tak myślę że zrobie mudżynowi psikusa i się nie ogolę na jutrzejszą wizytę 🙃 😁 🤪 😁 😁 😁 😁 ale by się chłopina zdziwiła 😜

a tak na serio to jak sobie pomyślę o dzisiejszym obkaszaniu to mi słabo 😮 😮 😮

hahahaha ja jak sie gole to az prady strajkuja ..takie pozy i widoki,ze lepi na mamuta nie patrzec!!! ☺️


ale szybko Wam włączyli prąd ? heh to był taki żenujący żart prowadzącego żeby Ci psikusa zrobić przy goleniu 😁 🙃

a o 23ciej Kochana dopiero wlaczyli ,szlag czlowieka trafial..a ryby z glodu malo nie pomarly na nk 😁 😁 😁 😁 😁

hihi, no tak ryby najważniejsze 🙂

no bidoki ,glodomory straszne ,jak ich wlascicielka 😁 😁 😁 😁
Dajcie spokoj ja dzis caly dzien przy tel ...masakra padam na cyce...przed chwila tez tel prawie godzina jak nic 😮 😮 😮Nie moge Was zlapac cos..a Ania specjalnie sie rozpisuje ,co bym nie dogonila 😁 😁 😁 😁
Zdalam sobioe spr,ze zaraz moj bedzie z pracy,a wokolo mnie same puste opakowania po jedzeniu,skorupy od arbuza,puste talerze itp... 😮 😮 😮 😮


Kochana On pewnie już przyzwyczajony 😜

zwykle zacieram slady... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️zaraz wkrocze w ekspressowa akszyn 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
a mój pojechał do pracy i muszę sama spać z Szymkiem w brzuszku. coraz gorzej mi się śpi, jest mi niewygodnie i mam wrażenie jakby kości mnie bolały 🤢

No mnie to samo coraz gorzej..ja pierdziu ja rano sie budze to codziennie nowe bolączki ...masakra ..ost to i w krzyzach łupi ,a tak zacieszalam ,ze mnie nie boli.. 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
no proszę ukrywać się po kątach z jedzeniem, jak takie myszki...

hahahahahaha ide pozakopuje dowody obzarstwa mego z dnia calego ☺️ ☺️ ☺️
jeszcze bede,ale jakby Was Myszorki nie bylo to milych senkow zycze 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A ja sie napije pepsi troszke, tak mi sie chce ojejej, a mąż mi wydziela po odrobince jak mam takie zachciewajki 🙂

heheheh mnie tak raz kiedys tez wezmie albo na mirinde,albo pepsi..a wczoraj wyjatkowo 7up ,a normalnie w zyciu nie pije tej chemii z gazem 😮


No ja też nie pije, od lat tylko woda niegazowana a czasem jakiś sok, a teraz dałabym sie pokroić za colke, pepsi czy coś , nie wiem z czego to wynika ale wydaje mi sie taakie mniamniuśne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A ja sie napije pepsi troszke, tak mi sie chce ojejej, a mąż mi wydziela po odrobince jak mam takie zachciewajki 🙂

heheheh mnie tak raz kiedys tez wezmie albo na mirinde,albo pepsi..a wczoraj wyjatkowo 7up ,a normalnie w zyciu nie pije tej chemii z gazem 😮


No ja też nie pije, od lat tylko woda niegazowana a czasem jakiś sok, a teraz dałabym sie pokroić za colke, pepsi czy coś , nie wiem z czego to wynika ale wydaje mi sie taakie mniamniuśne

heeeeh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
a mój pojechał do pracy i muszę sama spać z Szymkiem w brzuszku. coraz gorzej mi się śpi, jest mi niewygodnie i mam wrażenie jakby kości mnie bolały 🤢

No mnie to samo coraz gorzej..ja pierdziu ja rano sie budze to codziennie nowe bolączki ...masakra to i w krzyzach łupi ,a tak zacieszalam ,ze mnie nie boli.. 😮 😮 😮




Mnie co noc napierdziela krzyż i biodra , ale juz tak bardzo że wolałabym sie wogole nie klasc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałam i też uciekam spać 🙂 Dziś bylismy na basenie i było super dopóki nie dopadły mnie skurcze jakieś.. .. 🥴
Dziwne wrażenie wogóle na tym basenie bo w wodzie tak leciutko się czułam a przy wychodzeniu z wody dopiero czułam jaki ten mój brzucholek jest strasznie ciężki... 🙂
Polecam Wam wszystkim!!!! Super wrazenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Czy któras z Was zamierza rodzić w Poznaniu na Polnej?
znalazłam artykuł 🥴
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Grozne-zakazenie-zaatakowalo-noworodki-To-sepsa,wid,13656144,wiadomosc.html?ticaid=1cc77

A propos Poznania - w weekend są darmowe badania usg 4d i spotkania z lekarzami.i położnymi. Dodatkowo nauka masażu, kąpieli, noszenia w chuście a także różne konkursy. Warto z tego skorzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Czy któras z Was zamierza rodzić w Poznaniu na Polnej?
znalazłam artykuł 🥴
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,Grozne-zakazenie-zaatakowalo-noworodki-To-sepsa,wid,13656144,wiadomosc.html?ticaid=1cc77

ktoras juz wrzucala ten artykuł ..straszne ... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam nie było mnie bo wczoraj mielismy awarie internetu ale na szczęście wszystko wróciło do normy
dzis zapowiada sie piękny dzien wiec wstawiam pranko z rzeczami dla Jasia 🙂
ja juz sie wyspałam,czekam do 7mej na sniadanko a pozniej jade do dietetyczki bo z dietą srednio a i cukry za wysokie 😞
miłego dzionka !!!!!!!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chyba już cierpię na ciężką bezsenność, o 2 w nocy jak sie obudziłam, to za chiny ludowe nie mogłam sie zmusić do spania a teraz mnie obudził telefon i wściekła wstałam bo dospać już nie mogłam, słońce mnie juz wkurza bo mi za gorąco od rana a to dopiero się zaczyna... chyba mam dziś dzień "na nie, telefon wyłączyłam i w ramach złego dnia nie gotuje obiadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Mówię Wam Kochane dobranoc i mykam lulki 😉 😘 😘 mimo że spałam dzisiaj dwa razy w dzień to jakaś zmęczona jestem.. 😮 Mąż utuli i zasne sobie słodziutko 😁

o jacie pierdo....eeee 😮 😮 😮 😮 prawie skonczylam a ta spitala o 😞 😞 😞


Bo ja myślałam,że mąż utuli,a On utulił ale podusie...taki byl biedaczek zmęczony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , wpadłam na chwilkę bo czekam aż mój się z wyra podniesie i jadymy do mudżyna 😜
noc masakra 😮 😮 😮 normalnie sikanie co chwilę i do tego czuję się jak emerytka bo już coraz ciężej się zwlec z wyra 🤢 🤢 🤢 🤢
miłego 😘 😘 😘 😘 wpadnę po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...