Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to może nawet Czarnulka się zdecyduje i zrezygnuje ze swoich Hawajów 🙂


hee a może ona juz jest na tym gazie .... na tych swoich Hawajach heee

to byłoby nawet prawdopodobne, może to już uzależnienie, bo coraz mniej do nas zagląda 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to może nawet Czarnulka się zdecyduje i zrezygnuje ze swoich Hawajów 🙂


hee a może ona juz jest na tym gazie .... na tych swoich Hawajach heee

to byłoby nawet prawdopodobne, może to już uzależnienie, bo coraz mniej do nas zagląda 😮


no wlasnie, pewnie sie tam sztacha i ma nas daleko ... jak takie dobroci jej tam podaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jeszcze na chwilkę 🙂
Widziałyście, że u sierpniówek jest druga niespodzianka?? Miała urodzić się dziewczynka, a jest chłopiec 🤪 🤪 🤪
U mnie sprawdza na każdej wizycie na usg i potwierdza się dziewczynka...mam nadzieję że niespodzianki nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy juz mówicie dobranoc a ja mówie witajcie!!Ja teraz tak podczytuje was i powiem wam że ten gaz rozweselający to coraz bardziej modny 🙂 ja coś czuje że na dniach mnie odwiozą na porodówke masakra jaka teraz to jest juz męczarnia, 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jestem jeszcze na chwilkę 🙂
Widziałyście, że u sierpniówek jest druga niespodzianka?? Miała urodzić się dziewczynka, a jest chłopiec 🤪 🤪 🤪
U mnie sprawdza na każdej wizycie na usg i potwierdza się dziewczynka...mam nadzieję że niespodzianki nie będzie 🙂


No masakra u mnie też co wizytę dziołszka moja jest,lekarz powiedział ostatnio że jak teraz byłby chłopczyk to on odchodzi z zawodu 😁Widze że wszyscy na mnie tu czekali .Pozdrawiam dobranoc. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem jeszcze na chwilkę 🙂
Widziałyście, że u sierpniówek jest druga niespodzianka?? Miała urodzić się dziewczynka, a jest chłopiec 🤪 🤪 🤪
U mnie sprawdza na każdej wizycie na usg i potwierdza się dziewczynka...mam nadzieję że niespodzianki nie będzie 🙂


No masakra u mnie też co wizytę dziołszka moja jest,lekarz powiedział ostatnio że jak teraz byłby chłopczyk to on odchodzi z zawodu 😁Widze że wszyscy na mnie tu czekali .Pozdrawiam dobranoc. 🤨



ja jeszcze siedze w pracy .. ale dzi spustki , wszystkie swietuja ostro....
no ponoc, mozna sie pomyslic przy dziewczynce, ze chlopak, ale jak juz widza jakiegos siuska to niby siurak jest .. ale nie wazne .. oby tylko zdrowe bylo .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jestem jeszcze na chwilkę 🙂
Widziałyście, że u sierpniówek jest druga niespodzianka?? Miała urodzić się dziewczynka, a jest chłopiec 🤪 🤪 🤪
U mnie sprawdza na każdej wizycie na usg i potwierdza się dziewczynka...mam nadzieję że niespodzianki nie będzie 🙂

Oh my.... nie spodobaly by mu sie te tony rozowych lalusnych ubranek 😁 😁
Mam nadzieje, ze nie czeka mnie taka niespodzianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

dzień dobry Kochane 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
My już na nogach, Tomka wyprawiłam do pracy, za chwilę jem śnadanko,idę z Majeczką,a później jadę do teściów ( chociaż najbardziej chciałabym w domu posiedzieć).
Pogoda zapowiada się całkierm niezła dzisiaj 🙂
A słyszałyście,że po 20 sierpnia mają upały wrócić...?? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!
Kolejny zabiegany dzień przede mną... Rano wizyta w laboratorium, potem wizyta u dżina a później pogrzeb mamy mojej znajomej... Dobrze, że póki co pochmurno i chłodno za oknem. Oby tak dalej.
Nawet Was nie próbuję nadrobić, bo wiem że nie dam rady - za długo mnie nie było 😞
Postaram się zajrzeć do Was popołudniu lub wieczorem. Miłego i spokojnego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
U mnie dziś pogoda też jakaś taka szara i w sumie mogłoby tak zostać ... zaraz wybieram sie na rynek bo mi się owocki pokończyły a później do sklepu po te wszystkie podkłady i majty dla siebie ...
torby się suszą i jeśli wszystko pójdzie dobrze to dziś nastąpi wielkie pakowanie 😉
wczoraj już porozkładaliśmy z mężusiem wszystkie ciuszki Zosi i wybraliśmy jej zestawy szpitalne- miały być 3 komplety ... ale nie mogliśmy się zdecydować i naszykowaliśmy w sumie 5 🙂
dziewczyny czy ręcznik dla maluszka zabieracie jeden czy więcej?
wogóle to tak patrzę na tą dzisiejszą datę i nie mogę uwierzyć własnym oczom bo dokłądnie za miesiac mam termin 🙂 oby ten czas szybko zleciał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy i my 🙂
dzis zrozumialam Was kobitki co to znaczy kłucie w katarzynie 😁 😁 dopiero dzis mnie dopadlo tak jakby maly juz tam "pikowal"do wyjscia 🤨 😜
dzis wizytka wiec zobaczymy co i jak z naszym skarbem
spało mi sie niezle
wczoraj bylismy u znajomych w srodku lasu myslalam ze urodze takie dziury na drodze dojazdowej
ale trzymam sie dzielnie dzis urodzinki mojej siostry ktora pewnie bedzie chrzestna wiec na poczatku mały mial dzis sie uroodzic 😁 😁ale niech jeszcze chwilke poczeka 😎 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...