Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc i ja juz po przeglądzie ...
I powiem Wam tak ... że nie wiem ale nie jestem specjalnie zadowolona .... bo
Wojtuś waga 2890 , wody też właściwe nie brak , lekarz określił że już ciąża donoszona , główka już bardzo nisko i gotowa do wylotu wiec wszystko może się dziac ... ale nie było badanka macanka , tylko USG ...
No a tak to dostałam skierowanie już do szpitala na patologie na 1 września i tam określą co dalej beda robic , jaki poród nie potrafił powiedziec na dzień dzisiejszy , wiec czarna dupa , mam dziwne uczucie że coś nie jest tak... 🤢 🤢 🤢 a do końca tego nie wiem , bo chyba mnie nie chciał denerwowac .... powiedział tylko że jakby się coś działo wcześniej to nie czekac tylko szpital odrazu .... no i tyle wiem ze ma cukry kontrolowac i ich bardzo pilnowac ... 😎


nie ma co Kochana się zamartwiać bo lekarz wie co robi 🙂 duży Wojciech już jest i grunt że zdrowy 🙂
A dlaczego 1.09 masz się wstawić ? bo nie zrozumiałam 🤔


no właśnie by byc pod opieką ... by mieli na oku moją ciąże .... mówił coś o kuracji insulinowej ... i wtedy będą podejmowac decyzje czy odrazu muszę urodzic czy można jeszcze poczekac jakiś czas ... ale wiem napewno że już od 1 września do porodu będę w szpitalu , to wiem na pewno ... a reszta jest niewiadomą


hej Karola to dokladnie jak u mnie pisalam wczesniej ze na 2tyg przed porodem poloza mnie do szpitala


no widzisz ale się nam trafilo ....



czyli po prostu przy cukrzycy tak jest że każą wcześniej się zgłosić ... a Ty zamartwiałaś Karola 🙂
super że Twój będzie aż 3 miechy z Wami 🙂 pomoże przez te najgorsze tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Karolcia Ty same dobre wiesci usłyszałas bo przy cukrxzycy ciazowej to rodza sie b.duze dzieci wiec Wojciech ma super wage 🙂a szpitalem sie nie bój będzie dobrze 🙂
u mnie byla moja sis i pokyzywaam jej ubranka co mam na 56,62 ,68,74 i 80,86 cm i stwierdziłla ze co najmniej 2 dzieci bym ubrała a mi sie wydaje ze to ciagle mało ☺️ 🙂i czekam na tel od kolezanki bo mi spiochów obiecaa a mi sie zdaje ze na 68 cm mam ich zbyt mało!!!!!!!!


🤪 to tak jak mi 😁 ledwo szafę Młodemu domykam ale non stop wrażenie mam że mi braknie ciuszków heh 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogole to czesc dziewczynki...

dzis z wami ostatni dzien pisze, bo od poniedzialku mam miec laske na treningu..
wiec BARDZO BARDZO PROSZE, te kobitki ktore maja mnie na naszej klasie, PLEASE !!!!!!!!!! informujcie mnie co sie z wami dzieje, a ja w domeczku wieczorkiem bede czytac wiadomosci z naszej klasy kto sie rozpakowywuje i wogole ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Laseczki. Znowu wpadam po krótkiej przerwie. Wczoraj na wizycie byłam, szyjka już do porodu się skraca a tak to wszystko ok. 🙂 🙂 Wpadam tak tylko napisać jak by któraś się o mnie i Nataszke martwiła 😜 😜 Mam nadzieję, że u reszty wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojoj ale się naczytałam, tyle dziś naskrobałyście że ciężko było, aż mnie oczęta bolą...
Asiu i Karolcia super że maleństwa zdrowe i to się liczy 🙂
Leer Ty juz jak tykająca bomba, takie przeczyszczenia zwiastują niebawy poród 🙂
teraz zmykam, bo muszę przyszykować conieco do jedzonka na jutro, bo jutro imprezka urodzinowa mojego a jutro nie będę miała siły by wszystko porobić 🙂 więc do wieczorka
a u mnie deszcz popadał tak z 30 min a teraz znowu słonko świeci i jest duszno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc i ja juz po przeglądzie ...
I powiem Wam tak ... że nie wiem ale nie jestem specjalnie zadowolona .... bo
Wojtuś waga 2890 , wody też właściwe nie brak , lekarz określił że już ciąża donoszona , główka już bardzo nisko i gotowa do wylotu wiec wszystko może się dziac ... ale nie było badanka macanka , tylko USG ...
No a tak to dostałam skierowanie już do szpitala na patologie na 1 września i tam określą co dalej beda robic , jaki poród nie potrafił powiedziec na dzień dzisiejszy , wiec czarna dupa , mam dziwne uczucie że coś nie jest tak... 🤢 🤢 🤢 a do końca tego nie wiem , bo chyba mnie nie chciał denerwowac .... powiedział tylko że jakby się coś działo wcześniej to nie czekac tylko szpital odrazu .... no i tyle wiem ze ma cukry kontrolowac i ich bardzo pilnowac ... 😎


nie ma co Kochana się zamartwiać bo lekarz wie co robi 🙂 duży Wojciech już jest i grunt że zdrowy 🙂
A dlaczego 1.09 masz się wstawić ? bo nie zrozumiałam 🤔


no właśnie by byc pod opieką ... by mieli na oku moją ciąże .... mówił coś o kuracji insulinowej ... i wtedy będą podejmowac decyzje czy odrazu muszę urodzic czy można jeszcze poczekac jakiś czas ... ale wiem napewno że już od 1 września do porodu będę w szpitalu , to wiem na pewno ... a reszta jest niewiadomą


hej Karola to dokladnie jak u mnie pisalam wczesniej ze na 2tyg przed porodem poloza mnie do szpitala


no widzisz ale się nam trafilo ....



czyli po prostu przy cukrzycy tak jest że każą wcześniej się zgłosić ... a Ty zamartwiałaś Karola 🙂
super że Twój będzie aż 3 miechy z Wami 🙂 pomoże przez te najgorsze tygodnie 🙂


dobrze, że będziez juz w szpitalu, w razie czego tylko zwiozą Cię na porodówke i wsio 🙂 a tak to musiałabyś na gwałt z domu lecieć do szpitala.

dzis padam z nóg, troch za duzo w domu porobiłam i wszystkie kości mnie bolą ;/ juz myslałam ze sobie poleże az tu M dzwoni, ze z pracy z parkingu nie może wyjechac bo.. zabrakło mu benzyny 😮 jeździ aż do ostatniej kropli i sie dziwi potem. No i przyjechał do domu, wzilismy moje auto, kanister i na stacje. Przyjeżdżamy na parking, wlewamy paliwo i.. dupa blada, auto sie dławi. No i znów leciałam na stacje kupic benzyne, tym razem odpalił..
rozbroiło mnie to, że facet od obsługi na stacji widząc ciężarną nachylającą się nad baniaczkiem tak szybko podbiegł z tekstem: "to Pani sobie poradziła?" 😲 Nosz kurde 😜 to ze mam wielki brzuch przed sobą nie oznacza ze nie umiem wlac benzyny do kanistra hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
no nareszcie ktos tu jest!!!!!!!!!!!!!! 🤪


podczytuje tylko 😜 bo coś się nie za bardzo czuję , brzuch mi sie stawia a i nogi bolą przez tą opuchliznę 😠 także tylko kukam co chwilkę co u Was 🙂


to tak jak i ja też jakos kiepsko sie czuje mdli mnie i ledwo sie zmusiłam zeby leczo ugotowc ale mój M mi pomógł i sie teraz pyrkoli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
kamiska napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc i ja juz po przeglądzie ...
I powiem Wam tak ... że nie wiem ale nie jestem specjalnie zadowolona .... bo
Wojtuś waga 2890 , wody też właściwe nie brak , lekarz określił że już ciąża donoszona , główka już bardzo nisko i gotowa do wylotu wiec wszystko może się dziac ... ale nie było badanka macanka , tylko USG ...
No a tak to dostałam skierowanie już do szpitala na patologie na 1 września i tam określą co dalej beda robic , jaki poród nie potrafił powiedziec na dzień dzisiejszy , wiec czarna dupa , mam dziwne uczucie że coś nie jest tak... 🤢 🤢 🤢 a do końca tego nie wiem , bo chyba mnie nie chciał denerwowac .... powiedział tylko że jakby się coś działo wcześniej to nie czekac tylko szpital odrazu .... no i tyle wiem ze ma cukry kontrolowac i ich bardzo pilnowac ... 😎


nie ma co Kochana się zamartwiać bo lekarz wie co robi 🙂 duży Wojciech już jest i grunt że zdrowy 🙂
A dlaczego 1.09 masz się wstawić ? bo nie zrozumiałam 🤔


no właśnie by byc pod opieką ... by mieli na oku moją ciąże .... mówił coś o kuracji insulinowej ... i wtedy będą podejmowac decyzje czy odrazu muszę urodzic czy można jeszcze poczekac jakiś czas ... ale wiem napewno że już od 1 września do porodu będę w szpitalu , to wiem na pewno ... a reszta jest niewiadomą


hej Karola to dokladnie jak u mnie pisalam wczesniej ze na 2tyg przed porodem poloza mnie do szpitala


no widzisz ale się nam trafilo ....



czyli po prostu przy cukrzycy tak jest że każą wcześniej się zgłosić ... a Ty zamartwiałaś Karola 🙂
super że Twój będzie aż 3 miechy z Wami 🙂 pomoże przez te najgorsze tygodnie 🙂


dobrze, że będziez juz w szpitalu, w razie czego tylko zwiozą Cię na porodówke i wsio 🙂 a tak to musiałabyś na gwałt z domu lecieć do szpitala.

dzis padam z nóg, troch za duzo w domu porobiłam i wszystkie kości mnie bolą ;/ juz myslałam ze sobie poleże az tu M dzwoni, ze z pracy z parkingu nie może wyjechac bo.. zabrakło mu benzyny 😮 jeździ aż do ostatniej kropli i sie dziwi potem. No i przyjechał do domu, wzilismy moje auto, kanister i na stacje. Przyjeżdżamy na parking, wlewamy paliwo i.. dupa blada, auto sie dławi. No i znów leciałam na stacje kupic benzyne, tym razem odpalił..
rozbroiło mnie to, że facet od obsługi na stacji widząc ciężarną nachylającą się nad baniaczkiem tak szybko podbiegł z tekstem: "to Pani sobie poradziła?" 😲 Nosz kurde 😜 to ze mam wielki brzuch przed sobą nie oznacza ze nie umiem wlac benzyny do kanistra hehe 😁


najwazniejsze karolina ze pod kontrola bedziesz nie martw sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Karolcia Ty same dobre wiesci usłyszałas bo przy cukrxzycy ciazowej to rodza sie b.duze dzieci wiec Wojciech ma super wage 🙂a szpitalem sie nie bój będzie dobrze 🙂
u mnie byla moja sis i pokyzywaam jej ubranka co mam na 56,62 ,68,74 i 80,86 cm i stwierdziłla ze co najmniej 2 dzieci bym ubrała a mi sie wydaje ze to ciagle mało ☺️ 🙂i czekam na tel od kolezanki bo mi spiochów obiecaa a mi sie zdaje ze na 68 cm mam ich zbyt mało!!!!!!!!


🤪 to tak jak mi 😁 ledwo szafę Młodemu domykam ale non stop wrażenie mam że mi braknie ciuszków heh 🙃


ja mam to samo heh tez szafa pelna a ja ciagle mysle co mi jeszcze brakuje heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
Zocha napisał(a):
więc tak... mój "tatuś" zostawił mamę na rzecz kolegó i wódy zaraz po moim urodzeniu... już ze szpitala nie miał jej kto odebrać... tak więc krótko po moim urodzeniu wzieli rozwód... on całe życie pił aż ostatnio stwierdził że jest chory i przesta pić - podobno...
ja go praktycznie nie znam... widziałam pare razy ale nie mogę nic dobrego o nim powiedzieć.. pijak i tyle... całę życie nie płacił alimentó na mnie i na siostrę - płącił za niego bank alimentacyjny- i nigdy nie interesował sie czy moja mama daje sobie radę sama... pamiętam że jak już byłam pełnoletnia to założł mi sprawę o obniżenie alimentów i w pozwie podając moją datę urodzin pomylił się o ponad 2 lata... bez komentarza...
i wyobrażcie sobie że wczoraj dostałam pismo z opieki społecznej że mam się do nich zgłosić bo oni będą oceniać czy i ile mogłabym JA płacić na niego alimentów...
mam sie stawić między 2 a 9 września...
od razu zadzwoniłyśmy z siostrą do jego matki- bo z babcią mymy kontakt- a ona do nas że ją już wzywali na taki wywiad i że ponieważ u niej nie znalezli kasy to teraz szukają jej u nas.. a on jest biedny i chory i nie ma za co żyć... noż KU.... jak sie chlało całe życie to nic dziwnego ze się zdrowie sypie i że się nie ma prawa do renty ... przcież nikt mu nie bronił i nadal nie broni iśc do pracy!!!
w dodatku wiem że ostatnio robił prawo jazdy i zdał z tego co pamiętam chyba za 28 razem i kupił sobie samochód i nim jezdzi ... więc chyba skądś jednak miał na te wszystkie egzaminy na auto i na benzynę żeby sie teraz nim rozbijać...

mówie Wam jestem przerażona bo jak sprawdzą moją sytuyację finansową to stwierdzą pewnie ze mogę mu pomóc... zarabiam około średiej krajowej, mąż pracuje i też ma więcej niż najniższa krajowa , w ubiegłym roku wprowadziliśmy sie do włąsnego domu i zapewne nikgo nie będzie obchodziło ze na wszystko mamy kredyt na 30 lat i to we franku któr teraz bije rekordy tylko ku... stwierdzą ze bogaci jesteśmy... amy od ślubu na wakacjach nie byliśmy bo nas na to nie stać...
mówie Wam jestem wkur... i załamana jednocześnie.. nie wiemy zupełnie co robić...

Zocha,wspołczuję....moja przyjaciółka jest w identycznej sytuacji, tyle że jej "ojciec" jeszcze o alimenty nie wystąpił,ale miał taki zamiar. Ona w związku z tym,żeby nie płacić na niego ani grosza wniosła sprawe do sądu o tzw zrzeczenie się ojca czy coś takiego. Ponoć można to sądownie załatwić, tylko nie jestem w stanie nic dokładnirej Ci powiedzieć... 🤢

Agata a mogłabyś się od tej przyjacióki dowiedzieć jak to sie konkretnie nazywa??? bo mi też sie gdzieś kiedyś coś o takim swoistym "rozwodzie " z rodzicem obiło ale nie mogę nic na ten temat znaleźć bo nie wiem jak to się fachowo nazywa...


Nie wiem czy ci juz ktos pisal bo narazie jestem w tym watku:
tu chodzi o poozabawienie praw rodzicielskich i wtedy nie musisz łożyć na rodzica nawet jak zostanie bez srodkow do zycia moze cmoknac cie w pompke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja się chwilę kimnełam ale nie długo bo jest tak gorąco że pot po dupie się leje strumieniami nawet w bezruchu 😮 mam nadzieje że grzmotnie jakimś zjawiskiem bo już ledwo zipie ... a nogi 🤢 nawet nie pisze co ja mam na stopach 🤢


Jezusiciku ja mam aktualnie stopy jak hobbit łeee, jeszcze od wczorajszej podrozy i od dzisiejszego skwaru, ktory cale szczescie minal pozniej w miare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

☺️ ☺️ ☺️
LASKI JESTEM TOTALNYM ODCHYŁEM WŁAŚNIE WROCIŁAM Z RADOMIA Z NOWYM AUTKIEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TAK JAKOS WYSZLO ZE AKURAT TAM SIE TRAFILO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TO NIE BYLO MADRE FAKT... 200 KM W 1 STR....
Alez bylo warto :P:P
Wrocialm, padam na pysk i 200 str do nadrobienia....
Wydarzylo sie cos? Stresccie prosze co slychac?


NOCNY MAREK MASAKRA!!!! 😮 😮 😮 😮

kladlamm sie o 5 spac wstalam o 7.30 😜 😜 😜 😜
ale jaka szczesliwaaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Karolcia Ty same dobre wiesci usłyszałas bo przy cukrxzycy ciazowej to rodza sie b.duze dzieci wiec Wojciech ma super wage 🙂a szpitalem sie nie bój będzie dobrze 🙂
u mnie byla moja sis i pokyzywaam jej ubranka co mam na 56,62 ,68,74 i 80,86 cm i stwierdziłla ze co najmniej 2 dzieci bym ubrała a mi sie wydaje ze to ciagle mało ☺️ 🙂i czekam na tel od kolezanki bo mi spiochów obiecaa a mi sie zdaje ze na 68 cm mam ich zbyt mało!!!!!!!!


🤪 to tak jak mi 😁 ledwo szafę Młodemu domykam ale non stop wrażenie mam że mi braknie ciuszków heh 🙃


ja mam to samo heh tez szafa pelna a ja ciagle mysle co mi jeszcze brakuje heh


kurcze laski osłabiacie mnie ... ja mam tylko tyle co potrzeba na 62 rozmiar jeszcze tylko ... a Wy się tu chwalicie pełnymi szafami ubranek .... Mam wyrzuty że mam za mało tego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
dziewczyny zdazylo wam sie uczucie jakbyscie ciagle mialy mokre gacie?maskara przebralam gacie i znowu mam je mokre....


ja nie wiem juz co to są suche 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Karolcia Ty same dobre wiesci usłyszałas bo przy cukrxzycy ciazowej to rodza sie b.duze dzieci wiec Wojciech ma super wage 🙂a szpitalem sie nie bój będzie dobrze 🙂
u mnie byla moja sis i pokyzywaam jej ubranka co mam na 56,62 ,68,74 i 80,86 cm i stwierdziłla ze co najmniej 2 dzieci bym ubrała a mi sie wydaje ze to ciagle mało ☺️ 🙂i czekam na tel od kolezanki bo mi spiochów obiecaa a mi sie zdaje ze na 68 cm mam ich zbyt mało!!!!!!!!


ja na poczatku tez rozmiar 62 kupowalam ale te ciuchy takie duze mi sie wydawaly i dokupilam rozmiar 56 teraz jestem zadowolona 🙂

🤪 to tak jak mi 😁 ledwo szafę Młodemu domykam ale non stop wrażenie mam że mi braknie ciuszków heh 🙃


ja mam to samo heh tez szafa pelna a ja ciagle mysle co mi jeszcze brakuje heh


kurcze laski osłabiacie mnie ... ja mam tylko tyle co potrzeba na 62 rozmiar jeszcze tylko ... a Wy się tu chwalicie pełnymi szafami ubranek .... Mam wyrzuty że mam za mało tego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maz mial byc o 20 a teraz przedluzylo sie do 21.30...ciekawe czy znowu sie nie przedluzy za cholere pomyslu na kolacje nie mialam weszlam do sklepu naszla mnie ochota na zapiekanake i to ja zrobilam fuj nie dobrze mi po niej malej chyba nie zasmakowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...