Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłam , powiedział że to raczej nie były wody bo jest ich dużo wszystko gra i kazał założyć wkładkę bo bez to on sobie w ciemno nie powie.
termin mi wyznaczył na tego 4 września wiec już ustawiłam 🙂 malutka 3600 g wazy dokładnie mi ja zmierzył , i kazał wracać jak cos znowu mi pocieknie. teraz mówi że to śluz.
uff ulżyło mi 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wróciłam , powiedział że to raczej nie były wody bo jest ich dużo wszystko gra i kazał założyć wkładkę bo bez to on sobie w ciemno nie powie.
termin mi wyznaczył na tego 4 września wiec już ustawiłam 🙂 malutka 3600 g wazy dokładnie mi ja zmierzył , i kazał wracać jak cos znowu mi pocieknie. teraz mówi że to śluz.
uff ulżyło mi 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
wróciłam , powiedział że to raczej nie były wody bo jest ich dużo wszystko gra i kazał założyć wkładkę bo bez to on sobie w ciemno nie powie.
termin mi wyznaczył na tego 4 września wiec już ustawiłam 🙂 malutka 3600 g wazy dokładnie mi ja zmierzył , i kazał wracać jak cos znowu mi pocieknie. teraz mówi że to śluz.
uff ulżyło mi 🙂.


czyli wg niego jeszcze chwilka pozostała do terminu 🙂 ale moze wczesniej sie rozpakujecie kto to wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem już nic już przestałam w kółko o tym myśleć kiedy to nastąpi i jak to przyspieszyć..
ta wizyta w szpitalu znów mnie zniechęciła do powrotu tam..
teraz bede grzecznie czekać na córunię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
wróciłam , powiedział że to raczej nie były wody bo jest ich dużo wszystko gra i kazał założyć wkładkę bo bez to on sobie w ciemno nie powie.
termin mi wyznaczył na tego 4 września wiec już ustawiłam 🙂 malutka 3600 g wazy dokładnie mi ja zmierzył , i kazał wracać jak cos znowu mi pocieknie. teraz mówi że to śluz.
uff ulżyło mi 🙂.


oj Leerka my tu się wykończymy nerwowo z Tobą 😉 hi hi , dobrze że wsio ok ! dobrze że pojechałaś bo po co się stresować na zapas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
laski jestem już 🙂
Tomek niestety dziś w pracy 😞 ale tylko do 13 🙂
Nocka przespana w miarę, brzuch twardniał, ale jakoś nie bolało aż tak mocno 🙂
Za to Katarzyna-szkoda gadać....najgorzej jest przy przekręcaniu się z boku na bok,lub przy podnoszeniu się z kibelka...normalnie czuję, jakby miała eksplodować za chwilę!
Poza tym dzień zapowiada się ladny (oby nie za ciepły) 🙂
Idę jeszcze się legnąć do wyrka!
Dziś już 20 sierpnia,a u nas jeszcze Dzidziolków brak, zobaczcie jak szczelnie jesteśmy zapakowane 🤪 🤪
Miłego dnia wrześniówki 🙂

Wrzesniowki to wrzesniowki 🤪 🤪 wierne swemu miesiącowi 😁 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:Leer napisał(a):
wróciłam , powiedział że to raczej nie były wody bo jest ich dużo wszystko gra i kazał założyć wkładkę bo bez to on sobie w ciemno nie powie.
termin mi wyznaczył na tego 4 września wiec już ustawiłam 🙂 malutka 3600 g wazy dokładnie mi ja zmierzył , i kazał wracać jak cos znowu mi pocieknie. teraz mówi że to śluz.
uff ulżyło mi 🙂.


Dobrze ze jednak pojechałaś 🙂he he dobre malutka to ta Twoja córcia wcale nie jest 🙂 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
nie wiem już nic już przestałam w kółko o tym myśleć kiedy to nastąpi i jak to przyspieszyć..
ta wizyta w szpitalu znów mnie zniechęciła do powrotu tam..
teraz bede grzecznie czekać na córunię 🙂



grzecznie moze czasem niegrzecznie 🙂
ja juz zaczęlam dzialac lekarz nie widzal przeciwskazan wiec probuje przyspieszyc co bedzie zobaczymy 😁 🙂

jakby cos sie dzialo dawaj znaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doris fakt kruszynka to ona nie jest 😁
kamiska ja juz mam dość działania.. normalnie przez ostatnie dwa dni o niczym innym i niczego innego nie robiłam a działałam.. poczekam na swoja kolej dzielnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Witamy 😘

My już nie śpimy 🙂 podjadamy kanapeczki 😉Noc przespana dosyć dobrze 🙂jak patrze za okno to płakać mi sie chce,bo wiem że dzisiaj też upał będzie 😮 poleżymy sobie jeszcze z Emilką a później wyruszamy na sobotni targ coś fajnego sobie zakupić(jeszcze nawet nie wiem co to będzie hehehe) 😉 a później pojadymy do Wrocka 🙂 A napisze se zielonym bo lubięęęęęęęę 🤪 😁 😁MIŁEGO DNIA KOCHANE 😘 😘
milego Kochana 🙂

Ps. JAk coś ważnego sie wydarzy uprzejmie prosze o smska 😘



Ja dzis panika od rana ..wstawiam pranie i szykuje Kami do odlotu z gniazda... 🤢 Dzwonil Jej Tata ,ze moze dzis jeszcze Ja zabierze,a jutro by jechali...wiec akcja...
Andru polecial kupic kurtke i spodnie Szakirce co by miala sobie na wyjazd...
nosi mnie i obym nie urodzila z tych stresow.. 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej hej
ja i Antoś wstaliśmy o 6 😲 a poszlismy spac o 1 😉 wiec dzisiaj pewnie bedziemy odpoczywac 😁
maz za jakas godzinke powinien przyjechac z wozkiem, juz sie nie moge doczekac 🙂 🙂! jak bedzie ten wozek to juz mamy wszystko 😁 😁 😎
ide poczytac ksiazke synowi, może się uspokoi, bo juz z 30min go męczy czkawka 🤪
miłego dnia brzuszki

jak tam wozio ???daj znac Kochana ,jak juz sie nasycisz widokiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witamy 😘

My już nie śpimy 🙂 podjadamy kanapeczki 😉Noc przespana dosyć dobrze 🙂jak patrze za okno to płakać mi sie chce,bo wiem że dzisiaj też upał będzie 😮 poleżymy sobie jeszcze z Emilką a później wyruszamy na sobotni targ coś fajnego sobie zakupić(jeszcze nawet nie wiem co to będzie hehehe) 😉 a później pojadymy do Wrocka 🙂 A napisze se zielonym bo lubięęęęęęęę 🤪 😁 😁MIŁEGO DNIA KOCHANE 😘 😘
milego Kochana 🙂
Ja dzis panika od rana ..wstawiam pranie i szykuje Kami do odlotu z gniazda... 🤢 Dzwonil Jej Tata ,ze moze dzis jeszcze Ja zabierze,a jutro by jechali...wiec akcja...
Andru polecial kupic kurtke i spodnie Szakirce co by miala sobie na wyjazd...
nosi mnie i obym nie urodzila z tych stresow.. 😉

Ps. JAk coś ważnego sie wydarzy uprzejmie prosze o smska 😘

Asiulka jak ty slicznie wygladasz z ta piłeczką 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Leer ja też bym pojechała, bo jeśli to wody to się jedzie... powodzenia kochana, może w końcu się doczekałaś 🤪
o pasie narazie nie myślałam,ale to i tak chyba dopiero można po połogu? nie wiem, nie znam się...
Karolcia nieraz przez tel gorzej się porozumieć, a chłopy jak to chłopy potrafią wkurzyć...
jadę do miasta po torta czekoladowego dla mego lubego 🤪 ale sobie pojem 🙂 należy się, przez 3 dni miałam super cukry, nawet na czczo, więc pora zaszaleć 🤪

Szalej Mariolcia 🙂 A co 🤪 🤪 i złóż brzuszkowe życzenia małżowi swojemu od Nas 🙂

koniecznie!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
wróciłam , powiedział że to raczej nie były wody bo jest ich dużo wszystko gra i kazał założyć wkładkę bo bez to on sobie w ciemno nie powie.
termin mi wyznaczył na tego 4 września wiec już ustawiłam 🙂 malutka 3600 g wazy dokładnie mi ja zmierzył , i kazał wracać jak cos znowu mi pocieknie. teraz mówi że to śluz.
uff ulżyło mi 🙂.
🙂dobrze,ze bylas ,przynajmniej bedziesz spokojniejsza 🙂
A ja tak duzo wodnistej substancji ,bialej mam po globulkach dopochwowych typy clotrimazolum..czasem nie bralas ich???bo ja tez po tym schize dostalam onego czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
doris fakt kruszynka to ona nie jest 😁
kamiska ja juz mam dość działania.. normalnie przez ostatnie dwa dni o niczym innym i niczego innego nie robiłam a działałam.. poczekam na swoja kolej dzielnie 😉

i nareszcie madre slowa 😉 wszystko ma swoj czas i miejsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witamy 😘

My już nie śpimy 🙂 podjadamy kanapeczki 😉Noc przespana dosyć dobrze 🙂jak patrze za okno to płakać mi sie chce,bo wiem że dzisiaj też upał będzie 😮 poleżymy sobie jeszcze z Emilką a później wyruszamy na sobotni targ coś fajnego sobie zakupić(jeszcze nawet nie wiem co to będzie hehehe) 😉 a później pojadymy do Wrocka 🙂 A napisze se zielonym bo lubięęęęęęęę 🤪 😁 😁MIŁEGO DNIA KOCHANE 😘 😘
milego Kochana 🙂
Ja dzis panika od rana ..wstawiam pranie i szykuje Kami do odlotu z gniazda... 🤢 Dzwonil Jej Tata ,ze moze dzis jeszcze Ja zabierze,a jutro by jechali...wiec akcja...
Andru polecial kupic kurtke i spodnie Szakirce co by miala sobie na wyjazd...
nosi mnie i obym nie urodzila z tych stresow.. 😉

Ps. JAk coś ważnego sie wydarzy uprzejmie prosze o smska 😘

Asiulka jak ty slicznie wygladasz z ta piłeczką 🤪
🙂 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie asiu nie brałam ich 🙂 żadnych nie biorę 😉 ja uciekam położę sie trochę bo wykończona jestem ale czym to nie wiem 😮 a później jedziemy do naszego mieszkanka i wrócimy w poniedziałek buzia;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
nie asiu nie brałam ich 🙂 żadnych nie biorę 😉 ja uciekam położę sie trochę bo wykończona jestem ale czym to nie wiem 😮 a później jedziemy do naszego mieszkanka i wrócimy w poniedziałek buzia;*

Magda dobrze że Cię obejrzeli i że wszystko oki 🙂 No i że jesteś spokojna że z Nadią wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kuźwa pranie muszę wywiesić....
A wcale mi się nie chce........................laalalalaalalallaalalaala 🤪 🤪 🤪


ja właśnie to zrobiłam 🙂ufff teraz włosy ukadam wrrrr

Ja nawet obiadu dziś nie robię 🤪 wprosiłam nas do teściówki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzę ze mnie tu jeden fałszywy alarm ominął.. hehe.. wszystkie dzielnie trzymają do września chyba...
ja nockę pięknie przespałam z jedną wycieczką tylko.. ale od rana co chwilę do wc biegam ... i tak a to z jednej strony a to z drugiej coś... nie wiem co mi zaszkodziło i nie wiem jak sie tego pozbyć... zgaga przy tym jak .... i jeszcze Zosia sie kręci i swoje dokłada- a to kuksanieć w żołądek, a to w pęcherz.. ato próbuje znalezc wyjście w moim boku... ehh...
chciałabym już żeby to było bliżej do końca... a to jeszcze ciagle tyle dni do terminu... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kuźwa pranie muszę wywiesić....
A wcale mi się nie chce........................laalalalaalalallaalalaala 🤪 🤪 🤪


ja właśnie to zrobiłam 🙂ufff teraz włosy ukadam wrrrr

moje sie suszy od rana,a teraz frytaski smarze 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...