Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny,
dzisiaj wizyta u gina , zobaczymy ile ten mój syn waży 😁 no i jak tam moje wyniki krwi siusków i na tą cholestaze ale wydaje mi sie ze to moja wyobraznia byla bo juz nic mnie nie swedzi 🙂 , zaraz bedzie walka z katarzyną ... jak ja to lubie 🤢 do później dam znać jak po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
cześć dziewczyny,
dzisiaj wizyta u gina , zobaczymy ile ten mój syn waży 😁 no i jak tam moje wyniki krwi siusków i na tą cholestaze ale wydaje mi sie ze to moja wyobraznia byla bo juz nic mnie nie swedzi 🙂 , zaraz bedzie walka z katarzyną ... jak ja to lubie 🤢 do później dam znać jak po wizycie

koniecznie! powodzenia i czekamy na relację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
wczoraj dałam czadu na spacerku. Mam krokomierz w telefonie i wychodzi na to , że zrobiłam ponad 10km. na piechtę. Posiedziałam troszkę na słoneczku i nawet troszkę się opaliłam. 🙂 Dzisiaj też zapowiada się piękny dzień. Muszę dzisiaj do pracy jechać zwolnionko zawieźć, a potem na 17 ma aerobik. Kurcze musimy koniecznie w tym tygodniu jakieś autko znaleźć!
Gusia powodzenia. Na pewno zajmą się Tobą jak należny w tym szpitalu.
Rybka współczuję tego szpitala i ich dziwnych zasad. Chyba najlepiej dla Was byłoby gdybyś się już rozpakowała i z Maluszkiem do domciu wróciła. Bo się tam biedna jakiejś depresji nabawisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha głowa do góry. Teraz to już chyba każda z nas czuje się jak taki iinkubatorek. Szczególnie kiedy nachodzi taki dzień, że ciągle coś dokucza. Do tego dochodzi już pewne zniecierpliwienie w oczekiwaniu na te nasze małe szkraby i niepokój o przebieg porodu. Mieszanka wybuchowa i są efekty ... w postaci złości na cały świat. Super, że masz fantastycznego męża, który potrafi choć troszkę ukoić Twoje nerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze na tapecoe wszelakie dolegliwości,trochę o insektach,pogodzie itd 🙂
Gusia kochana trzymaj sie tam i dawaj znac jak tylko bedziesz mogła trzymam kciuki
Karola oczywiście czekamy na relacje jak zawsze
mowiecie ze u Was pogodnie u mnie noc,na jeziorach szkwał do 9 w skali B.masakra a miałam pranie w planach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was dziewczyny , u mnie pogoda sliczna sloneczna ale wole deszczyk , trudno sie mowi, torbe spakowalam , i tak niemoglam sie zdecydowac co wziasc , ale jakos poszlo, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
witam was dziewczyny , u mnie pogoda sliczna sloneczna ale wole deszczyk , trudno sie mowi, torbe spakowalam , i tak niemoglam sie zdecydowac co wziasc , ale jakos poszlo, a co tam u Leer ?? pozdrawiam


hej!Leer jeszcze nie rozpakowana 🙂 w sumie to wszystkie jeszcze zaciskaja Katarzyny choc pewnie juz niedługo sie posypie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie za to pogoda super,słoneczko i wiaterek....i nie jest za gorąco 🙂
Mnie za to dziś głowa boli i taka jakaś rozbita jestem 😞
Zocha,rozmawiałam z tą kumpelą i niestety za dużo się nie dowiedziałam...ona jeszcze tej sprawy nie wniosła przeciwko ojcu, na razie jest na etapie orientowania się co i jak...więc niestety niewiele pomogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi sie smutno zrobiło 😞 ostatnio jak byłam na badaniach w szpitalu leżała za mną na sali dziewczyna, którą znałam wcześniej z widzenia. Bardzo sympatyczna, jakoś po 30-stcę, miała już 7-8 letnią dziewczynkę a teraz była w 14 tygodniu z drugim maleństwem. W szpitalu z tego co mówiła była na cos związanego z hormonami. Przed chwilą z mężem rozmawiałam i usłyszał, że ona w zeszłym tygodniu zmarła 🤨 nie wiem dokładnie co się stało, chyba zator w żyle... masakra, taka tragedia 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
ale mi sie smutno zrobiło 😞 ostatnio jak byłam na badaniach w szpitalu leżała za mną na sali dziewczyna, którą znałam wcześniej z widzenia. Bardzo sympatyczna, jakoś po 30-stcę, miała już 7-8 letnią dziewczynkę a teraz była w 14 tygodniu z drugim maleństwem. W szpitalu z tego co mówiła była na cos związanego z hormonami. Przed chwilą z mężem rozmawiałam i usłyszał, że ona w zeszłym tygodniu zmarła 🤨 nie wiem dokładnie co się stało, chyba zator w żyle... masakra, taka tragedia 😞 😞 😞 😞 😞 😞


O Matko!!!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 nie wiem co napisać....fatalna sytuacja....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej zaraz podczytam dzisiejsze wpisy,chce tylko nadmienic ze pogoda jest obrzydliwa leje burza ciemno jak w ..nocy 🤢


ugh.. chyba sie przeprowadze do Ciebie.. 🥴 u nas skwar.. na szczescie mam okna na zachod i jeszcze moge w miare funkcjonowac, ale jak ide do kuchni to wita mnie chmura goraca 😁
gdzie te burzeeeeeeeeeee!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
ale mi sie smutno zrobiło 😞 ostatnio jak byłam na badaniach w szpitalu leżała za mną na sali dziewczyna, którą znałam wcześniej z widzenia. Bardzo sympatyczna, jakoś po 30-stcę, miała już 7-8 letnią dziewczynkę a teraz była w 14 tygodniu z drugim maleństwem. W szpitalu z tego co mówiła była na cos związanego z hormonami. Przed chwilą z mężem rozmawiałam i usłyszał, że ona w zeszłym tygodniu zmarła 🤨 nie wiem dokładnie co się stało, chyba zator w żyle... masakra, taka tragedia 😞 😞 😞 😞 😞 😞


no straszna tragedia.. zwlaszcza, jak sie pomysli o jej mezu i ich corce... stracil nie tylko zone, ale tez dziecko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
ale mi sie smutno zrobiło 😞 ostatnio jak byłam na badaniach w szpitalu leżała za mną na sali dziewczyna, którą znałam wcześniej z widzenia. Bardzo sympatyczna, jakoś po 30-stcę, miała już 7-8 letnią dziewczynkę a teraz była w 14 tygodniu z drugim maleństwem. W szpitalu z tego co mówiła była na cos związanego z hormonami. Przed chwilą z mężem rozmawiałam i usłyszał, że ona w zeszłym tygodniu zmarła 🤨 nie wiem dokładnie co się stało, chyba zator w żyle... masakra, taka tragedia 😞 😞 😞 😞 😞 😞


O Boże 😞 😞 😞 Podwójna tragedia 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w sobotę na porodówce w szpitalu gdzie będę rodzić i powiem Wam, że miłe zaskoczenie. Jakoś tak pogodnie, ładnie i cicho 😮, tamta część w ogóle nie przypomina szpitala 🙂 Najpierw jak zobaczyłam te wszystkie rzeczy to się lekko wystraszyłam, ale chyba tylko tak dla zasady 🙂 Położna na Bocianówce bardzo miła była, taki typ mamuśki. Jak wyszłam to sobie pomyślałam, że chciałabym tam wrócić w miarę szybko i już mieć synka w ramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
człowiek jest młody, ma rodzinę, całe życie przed nim i nagle go nie ma 😞 straszne...


Dokładnie, nie wiadomo komu bliżej z brzega 😞 Najważniejsze żebyśmy my i nasze rodziny byli zdrowi, reszta to MEGA PIKUŚ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu jak sie przespalam mi lepiej 🙂 teraz drugie sniadanko zajadam heh 🙂 dzisiaj jak bylm na badaniach taka pani ytala mnie sie w ktorym miesiacu jestem to jest odp a ona na to to szczuplutka jestes pewnie gdzies 5kg przytylas heh ja na to chyba 13:P heh ale milo bylo od obcej pani tak uslyszec heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...