Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej , boshe jak duszno 😮 😮 😮 masakra jakaś , w nocy byłam cała mokra tak ciepło było ... nie dało się spać ... przed 5 się obudziłam jak mój wychodził i nie mogłam usnąć ale w rezultacie udało mi sie do po 8 pospać .
Też jestem ciekawa jak Malex 🙃 😁 może anuż coś ruszyło w dobrą stronę 🙂 oby !
Lecę pod prysznic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki ...
U mnie nocka jak nocka spacerek kilka razy byl , była jakaś burza i deszczek ... a teraz slonko
Czytam że my nadal trzymamy się dzielnie ... i ani rusz
Leginsik - ja też już mam psychicznie i fizycznie dośc , obrączkę też musiałam juz zdjąc - nogi popuchnięte .... to co sie dzieje to ja sama siebie nie poznaje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Hejdziewczyny 🙂 u mnie tez nocka zleciala na lataniu do toalety 🙂 dzisiaj wkoncu mam ta wizyte u ginekologa o 13 🙂


powodzenia i czekamy na relacje...


🙂 tak ne moge sie wizyty doczekac ze az nie chce mi sie nic w domu robic heh wole poodpoczywac bo kawal drogi mam do tego ginekologa a jeszcze trzeba od niego wrocic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘 😘

Dziewuszki tragedia!!!!!!!!! moje nowe buty za małe na mnie sie zrobiły 😮 😮a wczoraj w sklepie były idealne!!!!!!!!!!!!!!! nogi mam jak dwie banie!!!!!!!!!!!
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘 😘

Dziewuszki tragedia!!!!!!!!! moje nowe buty za małe na mnie sie zrobiły 😮 😮a wczoraj w sklepie były idealne!!!!!!!!!!!!!!! nogi mam jak dwie banie!!!!!!!!!!!
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮



i CO TERAZ ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby giry nam nie porosly i takie nie zostaly juz ... ,bo bedzie masakra 😮 😮 😮
Kamisiu trzymaj sie dzielnie,szpital -nic fajnego,ale idzie sie przyzwyczaic,dasz rade 🙂trzymamy za Was kciuki ! 😘 😘 😘 Karolka nie smutaj bedzie git! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
oby giry nam nie porosly i takie nie zostaly juz ... ,bo bedzie masakra 😮 😮 😮
Kamisiu trzymaj sie dzielnie,szpital -nic fajnego,ale idzie sie przyzwyczaic,dasz rade 🙂trzymamy za Was kciuki ! 😘 😘 😘 Karolka nie smutaj bedzie git! 😘 😘


No bez jaj .. mi nie pasują ani jedne buty ... które kiedyś nosiłam ... to by oznaczało katastrofe jak bym nie mogła juz nosic tych co mam ..... teraz fajnie że lato to śmiga sie w klapkach ...już wystarczy że garderoba będzie do wymiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!
Noc do d... Strasznie krótka, bo zamknęłam oczka po 1 a o 3.30 obudziła mnie burza. I tak jak Leginsik pisała "burza" to bardzo delikatne określenie... No ale pozamykałam okna i poszłam spać z powrotem. O 4.30 obudził mnie kot, najpierw dostał zrypkę, że mnie budzi a potem padły słowa: "Michał ku... zalewa nas..." Woda sobie ciurkiem ciekła od ściany zewnętrznej przez cały pokój 😞 No i już z było po spaniu. Ja walczyłam z wodą w środku a M. na zewnątrz, bo mamy odkryte fundamenty... Padłam dopiero po 7 i o 9 zadzwonił budzik. Pójdę do kosmetyczki, po drodze może kupię coś z kosmetyków dla Małej a potem w bety z powrotem odespać.
Trzymajcie się brzucholki cieplutko :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekamy na relację z wizyt 🙂 oby Leerce skutecznie gin pogmyrał w kaśce co by Nadiie ruszyć 😜
Ja z obrączką się pożegnałam jakiś czas też też a nogi ... hmmm bez komentarza , jak dwa ule mam 😮 mam nadzieje że wrócą do normy po porodzie . Ja mam wizytę za tydzień ... pewnie doczekam aż murzyn wróci 😜 bo nie czuję żeby się coś działo do porodu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt nic nie pisały dawno ale pewnie jakby było po wszystkim napisały by z radości 🤪 wiec czekajmy 🙂
asik nie chce aby mi gmerał na siłe po co robis sobie ból jak mozna poczekać tyle juz czekałam to te pare dni tez wytrzymam więcej 😜 bo podobno to badanie przyspieszające poród boli co mnie nie dziwi bo mnie każdy dotyk muśniecie boli tych okolic a co dopiero na chama z łapami .. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MAGA - Wszystkiego najlepszego z Okazji urodzinek, zdrowka, szczescia i przyjaznej pogody, a przed wszystkim żebys jak najszybciej mogła utulić swojego ślicznego zdrowiutkiego synka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiitam sie i ja 🙂
noc przespana tylko raz byłam na siusiu i jest git 🙂
ANULCIAspuboj zrobic sobie zimne oklady na nogi i wogóle po nocy mozesz miec tez spuchniete wiec moze bedzie dobrze 🙂
KAMISIAwspółczuje Coi bardzo ,ale twarda sztuka jestes i dasz rade w szpitalu j 🙂juz tak niewiełe czasu zostało 🙂
JASNAdaj znac bo my oczywiscie tutaj czekamy na newsy 🙂
[bL]ETKAnie zazdroszcze ani mamy i calej tej akcji z przeciekiem ale bedzie dobrze i dacie razem z mężem rade 🙂
hmmmm aaaaaaaaaaaaa
jeszcze MALEX ciekawe czy juz urodzila???i co z AGĄ CZARNĄ????
wczoraj zaczęła boleć mnie Kaśka kuźwa jakie to podłe uczucie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):

MAGA - Wszystkiego najlepszego z Okazji urodzinek, zdrowka, szczescia i przyjaznej pogody, a przed wszystkim żebys jak najszybciej mogła utulić swojego ślicznego zdrowiutkiego synka


PRZYŁĄCZAM SIĘ DO ŻYCZEŃ I JESZCZE DORZUCAM DO TEGO DUŻO CIERPLIWOŚCI I POKORY PRZY WYCHOWYWANIU ANTOSIA BUZIAKI KOCHANA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga - super jak juz bedziesz znala termin to zupelnie inaczej bedzie to oczekiwanie leciało
a propos pogody widze ze nie skwarzy ten wariat żarówa, ale na tapaecie i tak 28 st jest :/

Anulcia - jeny bido wspolczuje, oby rzeczywoscie to tylko rano podpuchlo i zejdzie....ja wlasnie w zadne buty nie wchodze sklepowe, ale to kompletnie w zadne tylko mam jedne moje stare baleriny - jak pada co wygladam juz jak lump po pozdzierane, a tak to tylko japonki. a moze dasz rade w jakich odkrytych isc? albo w tym deichmanie sproboj kup wieksze teraz sa przeceny napewno i cos bys znalazla o numer wieksze....

Kamiska spokojnie...juz tylko chwilke i bedziesz tulic swoje skarby
Marta Jasna - czekamy na wiesci po wizytce
CO z Malex?

Aga czarna jak tam sie czujecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...