Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
to jest najgorsze ze np panstwowo duzo gorsze sprzety maja itd a jak np ja chodze to taki sprzet ma ze masakra tak przybliza wszystko ze szok

To fakt jednak moj lekarz kieruje mnie na usg z duzo lepszym sprzetem ,takze mam badania usg i na starszym typie i na nowszym modelu 🙂

a ja chodzę na NFZ do nowej przychodni i sprzęt pierwsza klasa także nie wszędzie tak jest

No prosze 🙂super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
każda z nas się stresuje o swoje maleństwo... tylko ja teraz nie wiem bo nie miałam tej cytologi i się zastanawiam dllaczego?

zarzywacie jakieś leki teraz ? oprócz witaminek


co do leków o ja tylko kwas foliowy brałam przez pierwsze trzy miesiące, a teraz nic nawet nie biore witamin. czy witaminy lekarz każe brać czy same sobie bierzecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
o cytologii:
http://abcbadania.pl/pytania/cytologia-w-ciazy-czy-jest-bezpieczna

a tu o badaniach w czasie ciąży 🙂
http://abcciaza.pl/jakie-badania-w-ciazy


dzięki wielkie zaraz poczytam , ale trochę się uspokoiłam jak inne koleżanki napisały że też nie miały jeszcze robioną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ac_aldona napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
każda z nas się stresuje o swoje maleństwo... tylko ja teraz nie wiem bo nie miałam tej cytologi i się zastanawiam dllaczego?

zarzywacie jakieś leki teraz ? oprócz witaminek


co do leków o ja tylko kwas foliowy brałam przez pierwsze trzy miesiące, a teraz nic nawet nie biore witamin. czy witaminy lekarz każe brać czy same sobie bierzecie?


ja juz żadnych witamin nie biorę, brałam do 12 tc kwas foliowy i wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie mi juz ciocia mowila ze witaminy trzeba brac lekarz tylko mnie w tym utwierdzil i zadal putanie czy chce witaminy tanie czy dobre ja odp ze dobre i fembion natal 2biore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie mi juz ciocia mowila ze witaminy trzeba brac lekarz tylko mnie w tym utwierdzil i zadal putanie czy chce witaminy tanie czy dobre ja odp ze dobre i fembion natal 2biore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Ja też chodzę na NFZ i sprzęt bardzo dobry, a na dokładniejsze badania idę do szpitala. To tej samej przychodni przychodzą też kobiety prywatnie i korzystają z tego samego sprzętu co ja

dokladnie ,ja nie place nic ,a kobiety ktore ida prywatnie placa 80zl za usg.,no akurat wg.mija sie to z logiką heh za fee-czemu nie skorzystac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha wiekszej bzdury nie slyszalam ,przepraszam ale drozsze nie koniecznie =dobre 😁 hahaha
ojoj
Sklad poszczegolnych witaminek i mineralow jest wypisany na opakowaniu ,wiec mozna sobie porownac ..aczkolwiek te Fembiol sa dobre (chyba na kazdy kolejny etap ciazy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
haha wiekszej bzdury nie slyszalam ,przepraszam ale drozsze nie koniecznie =dobre 😁 hahaha
ojoj
Sklad poszczegolnych witaminek i mineralow jest wypisany na opakowaniu ,wiec mozna sobie porownac ..aczkolwiek te Fembiol sa dobre (chyba na kazdy kolejny etap ciazy)


droższe jak dla mnie to nic innego jak cena za markę koncernu 🙂
podobnie jest z innymi lekami, są tańsze zamienniki bo są innej, tańszej, małokomercyjnej firmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
asia a czemu luteine bierzesz?


bo ja miałam ciąże ,,mechaniczną" wywołaną lekami bo mam zespół PCOS , a luteina jest generalnie na podtrzymanie ale już mi się ostatnie opakowanie kończy i na tym koniec z luteiną

Asiu ja tez biore luteine i poki co konca nie widac...do tego lekarz zapisal mi Asmag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
haha wiekszej bzdury nie slyszalam ,przepraszam ale drozsze nie koniecznie =dobre 😁 hahaha
ojoj
Sklad poszczegolnych witaminek i mineralow jest wypisany na opakowaniu ,wiec mozna sobie porownac ..aczkolwiek te Fembiol sa dobre (chyba na kazdy kolejny etap ciazy)


droższe jak dla mnie to nic innego jak cena za markę koncernu 🙂
podobnie jest z innymi lekami, są tańsze zamienniki bo są innej, tańszej, małokomercyjnej firmy 🙂

ale oczywiscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja kilka dni nie biore luteiny i tak troche sie boje bo tak jak mowisz to jest na potrzymanie ciazy no ale ginekolog wie co robi

nie ma co się bać , gin wie co robi tak jak piszesz ... ja to się już nie mogę doczekać jak skończę to opakowanie bo mam pod język i mi przeszkadza smak tego leku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby masz racje ale tam wole dac wiecej i byc spokojniejsza co lekarz kaze ja robie dla dzidzi nie zaluje 🙂 a te witaminy duzo znajomych bralo i to tez zdecydowalo ze ja je biore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...