Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz Asia ile razy ja z ta tabletka zasnelam jak np bralam o 6 rano masakra heh tez ciesze sie ze juz jej nie biore czuje sie dobrze strach z dnia na dzien sie zmniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
no niby masz racje ale tam wole dac wiecej i byc spokojniejsza co lekarz kaze ja robie dla dzidzi nie zaluje 🙂 a te witaminy duzo znajomych bralo i to tez zdecydowalo ze ja je biore


a jesteś pewna, że Twój lekarz nie bierze profitów za to że namówi i poleci do kupna właśnie te droższe tabletki?
a jakie masz wyniki krwi?
bo ogólnie jesli wyniki są dobre to nie ma sensu brac dodatkowych witamin bo mozna przedobrzyć 😉 a to zdecydowanie jest groźniejsze dla dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ac_aldona napisał(a):
Jestem ciekawa dlaczego ja nie biore żadnych witamin, jak wy. Musze za tydzień zapytać lakarza to może mi cos przepisze


no właśnie trochę mnie zaskoczyłaś po pierwsze słyszę że się nie zażywa kwasu foliowego a w tym witamin...zapytaj koniecznie ....ciekawa jestem co Ci powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ac_aldona napisał(a):
Jestem ciekawa dlaczego ja nie biore żadnych witamin, jak wy. Musze za tydzień zapytać lakarza to może mi cos przepisze


no właśnie trochę mnie zaskoczyłaś po pierwsze słyszę że się nie zażywa kwasu foliowego a w tym witamin...zapytaj koniecznie ....ciekawa jestem co Ci powie


kwas foliowy zazywa się, ale o 12 tc, potem to już samowolka ciężarnych jak to mój lekarz mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
widzę że ja mam tylko taki mix leków ;/
trochę mnie ta No-spa martwi że ją zazywam ...

Asiu ja wczesniej bralam nospe 3 razy dziennie ,a pozniej nawet forte,mialam bole brzucha i mnie tak ciaglo w srodku jak postalam dluzej,czy pochodzilam ...niekiedy tez wezme jak mnie pobolewa ,takze spokojnie nic Ci nie bedzie po nospie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ac_aldona napisał(a):
Może rzeczywiście stwierdził ze dobre mam wyniki krwi i moze dlatego nie biore witamin. Ale i tak zapytam o nie.


ja też pytałam o femibion bo mam ten lek nadrukowany na okładce ksiażeczki ciążowej, ale powieziała mi własnie ze nie musze bo mam dobre wyniki. Jakby czegoś mi brakowało to przepisze mi wtdy osobne witaminy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
musi byc wszystko dobrze 🙂 jeszcze bedziemy sie smialy jak nasze dzidzie przyjda na swiat a my tak panikowalismy heh 🙂

zobaczysz, że przy drugim dziecku mniej się panikuje 🙂 wiem to po sobie

a w pierwszej ciaży to o wszystko się bałam 🙂 teraz już wszystko jest na spokojnie )















Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...