Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
noi powiedziala mi ze warto zrobic te prenatalne i ze wystarcza te w 2d ale czlowiek ciekawy i chetnie bym zobaczyla w 4d i sama nie wiem czy warto placic taka kase za zdjecia czy nie lepiej cos dzieciatku za ta sama kase kupic ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
noi powiedziala mi ze warto zrobic te prenatalne i ze wystarcza te w 2d ale czlowiek ciekawy i chetnie bym zobaczyla w 4d i sama nie wiem czy warto placic taka kase za zdjecia czy nie lepiej cos dzieciatku za ta sama kase kupic ....

To zalezy tylko od Ciebie i Twoich możliwosci czy mozesz sobie na to pozwolić......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Laski? Wam też chce się tak spać?? Leżałam w łóżku z książką no i właśnie się obudziłam po raz drugi... Ciekawe ile jeszcze drzemek przede mną?

Wiesz co letka , ja to czuje sie super .....Nie jestem zmęczona , spac chodze o 23 wstaje przed 9 ....W dzien nie drzemie .Dla mnie najgorsze były pierwsze 3 m-c mdłosci , wymioty.....Jedyna moja zmora to ZGAGA 🙂 🙂 🙂

Ja też się obudziłam o 9, ale nie chciało mi się wstawać. A za oknem pochmurno było to się kimnęłam... Teraz słonko walczy z chmurkami, może wygra 😉 U mnie na szczęście po trudnym początku wszystkie dolegliwości minęły jak ręką odjął 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam się pochwalić, ze nadgoniłam wczorajszą Waszą dyskusję!
Widzę, że ominął mnie interesujący temat szkół rodzenia, bo ja tez się zastanawiam czy warto na nią chodzić i czy mogę chodzić w jednym mieście a rodzić w drugim. Ile trwa taka szkoła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas w szpitalu niby Obejmuje 8 spotkań teoretyczno – praktycznych po 45 min.
i chyba tez sie zapisze jak sie w koncu dodzwonie bo nie wim czy moja mam bedzie umiala do mni eprzyjechac na te pierwsze pare dni zeby pomoc cokolwiek a nie wiem czy dam sama rade .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
tak sie dziewczyny zastanawiam bo chce isc na badania prenatalne tylko nie wiem czy isc na 2d czy doplacac i isc na 4d .........
i dylemat 😞

Jak masz szanse na 4 d to się kochana nie zastanawiaj..... 🙂


ja mam jutro usg i bedę miała 2D - niestety aż 200 zł u mnie to kosztuje bo to te prenatalne. Nie wiem ile musiałabym zabulić za 4D.. osobiście nie zalezy mi na fotkach 4D - we wrześnmiu spotkam się z dzidzią na żywo, więc teraz moim zdaniem byłoby to wywalanie kasy w błoto, no chyba, że lekarz za darmo przez chwile mi zrobi to ok, ale watpię 😉

Miałam na obiad dzis rosół - teściowa zrobiła. Tak mi ię chciało, że aż 2 talerze wciągnęłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
no ja 5 tesz szlam z taka nadzieja ze bede juz wiedziala ale niestety moj brzdac byl na tyle leniwy ze nie podniusl tyleczka i neistety pani dr ni e umiala nam powiedziec


oby mój pokazał co ma, bo nie usmiecha mi się czekac do 32 tc na kolejne usg 😉
Grzes pokazał za pierwszym razem, tylko lekarz przyłożył sondę i od razu jajka było widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
mnie na uczelni mówią, że będzie dziewczynka 🙂


mi też tak mówili heh a tu jajeczka 😜 choć nie jestem przekonana na 100% że syn będzie , jakieś takie matczyne przeczucie 🤪 a i mam 3 imiona : Kacper , Tymoteusz i Maksymilian 🙂 które najładniejsze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
mnie na uczelni mówią, że będzie dziewczynka 🙂


mi też tak mówili heh a tu jajeczka 😜 choć nie jestem przekonana na 100% że syn będzie , jakieś takie matczyne przeczucie 🤪 a i mam 3 imiona : Kacper , Tymoteusz i Maksymilian 🙂 które najładniejsze ?


wybrałabym Maksymiliana 🙂 choć ostatni mą z powiedział do mnie; oj tam, Tymoteusz będzie .. no i zonk, bo mnie imię Tymek ię podoba, ale poważniesza werjsa Tymoteusz już nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"padam na cyce "Nie dla mnie taki zloty..jakbym miala co niedziele biegac na msze to bym chyba orla wyciela 😮
Ide spac ,bo mi sie oczy kleja 😲
potem se placek upieke,Kamisia jakis przepis masz sprawdzony to wrzuc kochana -prosba wielka(drozdzowego nie lubie,ale jesli ma duuuuzo kruszonki ,jest wilgotny i cieply jeszcze-choc nie zdrowy to uwielbiam 🤪 )Moze macie dziewczynkim jakis sprawedzony przepis??? ... 😘
Asiek Ty to masz dopiero zgrabniutki i nie duzy brzusiek 🤪ogladalam fotki slicznie ,tylko mordki Twojej wesolej mi na nich braklo...ale poczekam,jak sie rozkrecisz to wrzuc 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
mnie na uczelni mówią, że będzie dziewczynka 🙂


mi też tak mówili heh a tu jajeczka 😜 choć nie jestem przekonana na 100% że syn będzie , jakieś takie matczyne przeczucie 🤪 a i mam 3 imiona : Kacper , Tymoteusz i Maksymilian 🙂 które najładniejsze ?


wybrałabym Maksymiliana 🙂 choć ostatni mą z powiedział do mnie; oj tam, Tymoteusz będzie .. no i zonk, bo mnie imię Tymek ię podoba, ale poważniesza werjsa Tymoteusz już nie..


i ja właśnie jestem najbardziej za Tymkiem 🙂 a mój to Kacpra chcę koniecznie ... a dziś mi ten Maks wpadł bo do nazwiska ładnie pasuje 😜
Asiulka szaleje na komunii z małą Szakirą 😜 ... mnie to za tydzień czeka 😮 , a gdzie reszta się podziewa ????? czyżby sjeste po obiadku koleżanki miały ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
"padam na cyce "Nie dla mnie taki zloty..jakbym miala co niedziele biegac na msze to bym chyba orla wyciela 😮
Ide spac ,bo mi sie oczy kleja 😲
potem se placek upieke,Kamisia jakis przepis masz sprawdzony to wrzuc kochana -prosba wielka(drozdzowego nie lubie,ale jesli ma duuuuzo kruszonki ,jest wilgotny i cieply jeszcze-choc nie zdrowy to uwielbiam 🤪 )Moze macie dziewczynkim jakis sprawedzony przepis??? ... 😘
Asiek Ty to masz dopiero zgrabniutki i nie duzy brzusiek 🤪ogladalam fotki slicznie ,tylko mordki Twojej wesolej mi na nich braklo...ale poczekam,jak sie rozkrecisz to wrzuc 😘 😘 😘



niewiem czemu mój mi ucioł łepek 😠 a tak ładnie pozowałam cobyście mnie zobaczyły 😎 ale Cię wywołałam heh 🤪, ja też właśnie na małą drzemke sie wybieram bo puuuuuchy na brzuszku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowa mamuśke .......Asię , kazda Aska to fajowa dziołcha......Ty mała gdybym ja Ci wrzuciła przepis na drożdzówkę to od razu trafiłabys na porodówke , wiec poczekam do września .....A co do imienia Asia to Kacper chociaż Maksymilian tez spoko.....tą sprawę dogadaj ze swoją swacią ....chociaz ona pisała , ze imie nie wazne zeby przyniósł 4-pak warki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...