Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Te kulki gejszy polozne i lekarze polecaja po porodzie nawet..no i sobie prezenta sprawilam 😁 😁


po porodzie bedzie jak znalazł 🙂
a szkołe uczuc to i ja kilka razy ogladałam i za kazdym wyłąm jak głupia a teraz ogladam na tvn morderca w domu czy jakos tak i czekam na ukochanego 🙂


a na co sa te kulki gejszy , jesli mozna zapytac ???

hmm..my sobie zakupilismy w sexshopie jako gadzet ..hehe i to byl nasz pierwszy gadzet..wiec teraz bedziemy sie zastanawiac przed zakupem takowych "zabaweczek"heheh ,a tak naprawde to one tez cwicza miesnie wlasnie Kegla ,co by piczka byla mocna jak u Asi z Krakowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Te kulki gejszy polozne i lekarze polecaja po porodzie nawet..no i sobie prezenta sprawilam 😁 😁


po porodzie bedzie jak znalazł 🙂
a szkołe uczuc to i ja kilka razy ogladałam i za kazdym wyłąm jak głupia a teraz ogladam na tvn morderca w domu czy jakos tak i czekam na ukochanego 🙂


a to taki bajer, no Asia to ma piczke wycwiczona jak przyzady murzynkowi lamie 😉

a na co sa te kulki gejszy , jesli mozna zapytac ???

hmm..my sobie zakupilismy w sexshopie jako gadzet ..hehe i to byl nasz pierwszy gadzet..wiec teraz bedziemy sie zastanawiac przed zakupem takowych "zabaweczek"heheh ,a tak naprawde to one tez cwicza miesnie wlasnie Kegla ,co by piczka byla mocna jak u Asi z Krakowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):

http://www.tublu.pl/


sklep mojej znajomej, podobno ma bardzo duze zainteresowanie, po urlopie macierzynskim postanowila nie wrocic do pracy (dobrze platnej ) i zajela sie tematem
jak dla mnie sliczne rzeeczy ale bardzo drogie o dziwo jest bardzo duzo chetnych na te produkty


fajne rzeczy faktycznie ale drogie osobiscie to zwrociłam uwage na foteliki do karmienia przenosne moze sie skusze na taki za jakis czas i te łóżeczka tez fajne ale kuźwa cholernie drogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczynki 🙂ot pogoda psia ..ja od 4:30 nie spie..jak wstalam siku (po wieczornym arbuzie latalam jak glupia..:blink 🙂i tak juz oczy jak 5zl...
ide sie kapac,myju myju i zbierac do lekarzyka ..zobaczymy jak na przegladzie sie zaprezentuje.. Ide odpicowac Papuge i sniadanko wciagnac (chyba najpierw,bo dzieciak mnie terroryzuje .. 😁)Milego dzionka dziewuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki 🙂ot pogoda psia ..ja od 4:30 nie spie..jak wstalam siku (po wieczornym arbuzie latalam jak glupia..:blink 🙂i tak juz oczy jak 5zl...
ide sie kapac,myju myju i zbierac do lekarzyka ..zobaczymy jak na przegladzie sie zaprezentuje.. Ide odpicowac Papuge i sniadanko wciagnac (chyba najpierw,bo dzieciak mnie terroryzuje .. 😁)Milego dzionka dziewuszki 😘 😘 😘

Czekamy koniecznie na DOBRE wieści 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemano dziewczynki ja już na nóżkach oczka mi się kleją ale z nerwów juz spać nie mogę, brzuch mnie boli 😮 rany martwi mnie moja waga bo na mojej pokazuje mi raz tak raz nawet do 3.5kg do przodu znów bedzie zrypka ehhhh 🥴 ale małego przynajmniej usłyszę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka nie martw sie izka wagą i miej ich gdzies wcale duzo nie przytyłaś.. 😉 ja wczoraj u gina usłyszałam że każda jego pacjentka ma w karcie diete zapisaną przez tamtego buca i mamy to olac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie!
Melduję się po kawie i kefirze na śniadanie (ostatnio taki zestaw nam odpowiada). Pokój prawie do końca pomalowany, dzisiaj jakieś korekty a jutro wjazd z meblami...
Muszę wygrać walkę z plamkami na podłodze i zrobić obiad, więc nie zabawię długo z Wami.
Noc masakra, wiało, lało i do d..., bo spaliśmy w pokoju gościnnym na górze a tam jest takie niewygodne łóżko, że bolą mnie plecy tam gdzie zmieniają się z półdupki 😞 Dzisiaj wynosimy się do sypialni teściowej. Próbuję Was nadgonić, ale nie jestem pewna czy mi się uda. Zajrzę później 🙂 Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Hej Brzusie!
Melduję się po kawie i kefirze na śniadanie (ostatnio taki zestaw nam odpowiada). Pokój prawie do końca pomalowany, dzisiaj jakieś korekty a jutro wjazd z meblami...
Muszę wygrać walkę z plamkami na podłodze i zrobić obiad, więc nie zabawię długo z Wami.
Noc masakra, wiało, lało i do d..., bo spaliśmy w pokoju gościnnym na górze a tam jest takie niewygodne łóżko, że bolą mnie plecy tam gdzie zmieniają się z półdupki 😞 Dzisiaj wynosimy się do sypialni teściowej. Próbuję Was nadgonić, ale nie jestem pewna czy mi się uda. Zajrzę później 🙂 Miłego dnia

Walcz tam kochana i sie nie daj! 🙂 My tu kibicujemy ostro! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hejka nie martw sie izka wagą i miej ich gdzies wcale duzo nie przytyłaś.. 😉 ja wczoraj u gina usłyszałam że każda jego pacjentka ma w karcie diete zapisaną przez tamtego buca i mamy to olac.

hehe niby się nie przejmuje ale presja jest jak ktoś Ci mówi 12 a już 10mam ciekawe co pokaze waga w przychodni oby nie wiecej 😮
hehe dopiero z mamą gadałam kazała mi kupić sobie winogron i bananów 😜 heh tylko one najwecej cukru mają 🤪 własnie opchłam dwie brzoskwinie mniam 😜
Lecę się szykować wpadnę po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się witam 🙂
Nocka przespana ,standardowo jeden wymarsz do kibelka zaliczyłam 🙂
pochłonęłam śniadanko i obmyslam plan na przedpołudnie 🙂muszę podjechać po prezent dla koleżanki (bo idziemy dziś na imieniny) i zrobić sałatkę z zupek chinskich 🙂
Poza tym pogoda deszczowa-jesienna,pada cały czas...ale co zrobic,trzeba przeżyć 🙂
Moja Gabrynia rano kopała mocno ,teraz chyba przycięła komara 🙂
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i czekam na relacje 🙂
I witam nową MAMUŚKĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane u mnie wsio oki 🙂szyja zespojona,domknieta ,dluga 🙂wyniki z moczu tez eleganckie juz 🙂czyli git malina ! 🤪 🤪 🤪Waga tez w normie (moj lekarz to chyba nie z tego swiata,ale uwielbiam jak mnie pociesza ,ze nie jest zle 🤪 🤪 🤪:woohoo 🙂 takze wstyd ,bo wstyd ale 15 kg na plusie ,ale szczerze mam to w zadku (doslownie 🙂) Moj lekarz ma zdrowe podejscie do ciazy i zycze kazdej nie zadowolonej ciezaroweczce takiego lekarza 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki 🙂ot pogoda psia ..ja od 4:30 nie spie..jak wstalam siku (po wieczornym arbuzie latalam jak glupia..:blink 🙂i tak juz oczy jak 5zl...
ide sie kapac,myju myju i zbierac do lekarzyka ..zobaczymy jak na przegladzie sie zaprezentuje.. Ide odpicowac Papuge i sniadanko wciagnac (chyba najpierw,bo dzieciak mnie terroryzuje .. 😁)Milego dzionka dziewuszki 😘 😘 😘

Czekamy koniecznie na DOBRE wieści 🙂 🙂

Leginsik juz tuz ,tuz .. 🤪 🤪 🤪 Panienko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kochane u mnie wsio oki 🙂szyja zespojona,domknieta ,dluga 🙂wyniki z moczu tez eleganckie juz 🙂czyli git malina ! 🤪 🤪 🤪Waga tez w normie (moj lekarz to chyba nie z tego swiata,ale uwielbiam jak mnie pociesza ,ze nie jest zle 🤪 🤪 🤪:woohoo 🙂 takze wstyd ,bo wstyd ale 15 kg na plusie ,ale szczerze mam to w zadku (doslownie 🙂) Moj lekarz ma zdrowe podejscie do ciazy i zycze kazdej nie zadowolonej ciezaroweczce takiego lekarza 🙂 😎

Asiulka super!!!!!!!!!!!!!!!! I brawo za zdrowe podejście do wagi!!!!!!!!! W koncu w ciazy jesteśmy, tyć trzeba ( z resztą kiedy jak nie teraz?????) 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...