Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?


Aniu, mój jest główką w dół od 20 tyg., spryciarz 🙂 Ale ponoć do 36 tyg. jest czas, żeby dzidzia się odwróciła, nie łam się, niektóre odwracają się nawet w ostatniej chwili.

moja tez juz jest głowka w dół. nie martw sie,mala ma czas do 38 tygodnia sie jeszcze odwrocic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolajna1988 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?


Aniu, mój jest główką w dół od 20 tyg., spryciarz 🙂 Ale ponoć do 36 tyg. jest czas, żeby dzidzia się odwróciła, nie łam się, niektóre odwracają się nawet w ostatniej chwili.


mój synek ostatnio jeszcze nie był teraz tez nie jest na pewno bo czuje go od prawej do lewej nie kopie w żebra , wiec nie jest jeszcze głową w dół


Mnie też nie kopie po żebrach, ale ja mam długi brzuch 🙂 Za to ciągle go czuję tak samo i z tej samej strony, więc liczę, że nie wykonał fikołka 😁

A, i są jakieś ćwiczenia skłaniające malców do obrócenia się, jak chodziłam na SR to położna powiedziała, że jak któraś będzie mieć ten problem to pokaże, ale żadna nie miała więc ich nie znam, za to kiedyś przyszła do nas na zajęcia kobieta z innej grupy i położnej strasznie dziękowała, bo pomogło, a brzuch już miała spory! Podobno pomaga też świecenie latarką w dolnych partiach brzucha, bo dzidziusie intryguje takie światełko i często chcą go dotknąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?


Aniu, mój jest główką w dół od 20 tyg., spryciarz 🙂 Ale ponoć do 36 tyg. jest czas, żeby dzidzia się odwróciła, nie łam się, niektóre odwracają się nawet w ostatniej chwili.


mój synek ostatnio jeszcze nie był teraz tez nie jest na pewno bo czuje go od prawej do lewej nie kopie w żebra , wiec nie jest jeszcze głową w dół


Mnie też nie kopie po żebrach, ale ja mam długi brzuch 🙂 Za to ciągle go czuję tak samo i z tej samej strony, więc liczę, że nie wykonał fikołka 😁


hehe a ja myslalam ze jak kopie po zebrach to jest głową w dół a to nie zawsze , heh to i mój moze juz przekrecony w poniedzialek sie dowiem teraz narazie sie rozpycha z dnia na dzien mocniej az boli czasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?


Aniu, mój jest główką w dół od 20 tyg., spryciarz 🙂 Ale ponoć do 36 tyg. jest czas, żeby dzidzia się odwróciła, nie łam się, niektóre odwracają się nawet w ostatniej chwili.


mój synek ostatnio jeszcze nie był teraz tez nie jest na pewno bo czuje go od prawej do lewej nie kopie w żebra , wiec nie jest jeszcze głową w dół


Mnie też nie kopie po żebrach, ale ja mam długi brzuch 🙂 Za to ciągle go czuję tak samo i z tej samej strony, więc liczę, że nie wykonał fikołka 😁

A, i są jakieś ćwiczenia skłaniające malców do obrócenia się, jak chodziłam na SR to położna powiedziała, że jak któraś będzie mieć ten problem to pokaże, ale żadna nie miała więc ich nie znam, za to kiedyś przyszła do nas na zajęcia kobieta z innej grupy i położnej strasznie dziękowała, bo pomogło, a brzuch już miała spory! Podobno pomaga też świecenie latarką w dolnych partiach brzucha, bo dzidziusie intryguje takie światełko i często chcą go dotknąć 🙂



o to pewnie latarka póldzie w ruch 😁 hehe jak sie nie obróci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*

Gusia fajnie,ze sie odezwalas ,ale Kochana ,why tak rzadko???? 🙂 😜
No a powiedz mi bylas juz na ktg w szpitalu???ile sie czeka i wogole ,bo mam skierowanie od naszego doktorka,ale niewiem w ktorym tyg najlepiej sie umowic telefonicznie..wizyt u doktorka bede miala 19sierpnia ..
daj znac co i jak i jak tam przygotowania i wogole 😘
Ide przyrzadzic sniadanko i po kaweczke 😘


Masz wizytę w moje urodziny 🤪 🤪 😁 😁

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*

Gusia fajnie,ze sie odezwalas ,ale Kochana ,why tak rzadko???? 🙂 😜
No a powiedz mi bylas juz na ktg w szpitalu???ile sie czeka i wogole ,bo mam skierowanie od naszego doktorka,ale niewiem w ktorym tyg najlepiej sie umowic telefonicznie..wizyt u doktorka bede miala 19sierpnia ..
daj znac co i jak i jak tam przygotowania i wogole 😘
Ide przyrzadzic sniadanko i po kaweczke 😘

Cześć Asiulek 🙂 Rzadko jestem, bo dużo zajęć mam 🙂. Piszę pracę magisterską, mam własną firmę więc nieraz latam załatwiam itd.... więc jak już usiądę na chwilkę to padam.
AAAAaaaaa...... ja też mam wizytę u doktorka na 19 sierpnia na 12.40 🙂 🙂 🙂
Ja jeszcze nie dostałam skierowania na ktg. Ale z tego co się orientuję to ze skierowaniem idziesz na izbę przyjęć tam gdzie przyjmują na porodówkę i czekasz na badanie. Jak byłam w szpitalu to widziałam, że dziewczyny przychodziły, mówiły że na ktg i czekały na badanie. Ale najlepiej gdy tam jeszcze zadzwonisz i wszystkiego się dowiesz 😘
Czy słyszałaś może o doktorze Strehlu? wiesz, który to ginekolog?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*

Gusia fajnie,ze sie odezwalas ,ale Kochana ,why tak rzadko???? 🙂 😜
No a powiedz mi bylas juz na ktg w szpitalu???ile sie czeka i wogole ,bo mam skierowanie od naszego doktorka,ale niewiem w ktorym tyg najlepiej sie umowic telefonicznie..wizyt u doktorka bede miala 19sierpnia ..
daj znac co i jak i jak tam przygotowania i wogole 😘
Ide przyrzadzic sniadanko i po kaweczke 😘

Cześć Asiulek 🙂 Rzadko jestem, bo dużo zajęć mam 🙂. Piszę pracę magisterską, mam własną firmę więc nieraz latam załatwiam itd.... więc jak już usiądę na chwilkę to padam.
AAAAaaaaa...... ja też mam wizytę u doktorka na 19 sierpnia na 12.40 🙂 🙂 🙂
Ja jeszcze nie dostałam skierowania na ktg. Ale z tego co się orientuję to ze skierowaniem idziesz na izbę przyjęć tam gdzie przyjmują na porodówkę i czekasz na badanie. Jak byłam w szpitalu to widziałam, że dziewczyny przychodziły, mówiły że na ktg i czekały na badanie. Ale najlepiej gdy tam jeszcze zadzwonisz i wszystkiego się dowiesz 😘
Czy słyszałaś może o doktorze Strehlu? wiesz, który to ginekolog?

tak,tak ktg w szpitalu Kochana ,bo mi doktorek mowil,zeby dzwonic i sie ugadac 🙂Ale nie wiem w ktorym tyg najlepiej isc ...hm..a wizyte mam na 19tego tyle ,ze godzinki jeszcze nie znam...bo ostatnio w calym Alde medzie awaria byla i nie bylo pradu,wiec nie mogli mnie zapisac heh a dzis bede dzwonic konkretnie sie dowiem na ktora godz...Chetnie bym sie z Toba spotkala 🤪..na browarku rzecz jasna. 🤪.ale poki co to na poczekalni u gina .. 😁 😁 😁
A nazwisko obilo mi sie o uszydla gdzies,lecz nie bardzo kojarze faceta...a co z nim???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 noc nie przespana oczywiście 😮 obudził mnie ból brzucha na dole 🤢 po chwili przeszło ale już się wystraszyłam że coś się dzieje nie tak i miałam problemy z zaśnięciem 🤢 dobrze że dziś mam wizytę to mnie przebada i mam nadzieje uspokoi.
Ania nic się nie martw , jeszcze jest czas żeby Twój Szkrab się odwrócił 🙂
Zocha czekamy na relację 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
my dzisiaj mielismy noc z małym terrorysta 😜 niewazne jak sie polozylam to kopal, wierzgal i rozpychal.. nie spalam wcale 🥴 jedynie na plecach bylo mu w porzadku, ale ja nie umiem tak spac 😜
Ania, ja jestem w 34tc moj sie tez jeszcze nie obrocil, ale lekarz mowil ze spokojnie nawet do 37tc moga sie obrocic, wiec zostaje czekac 😁
Leginsik piekne zdjecia! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*

Gusia fajnie,ze sie odezwalas ,ale Kochana ,why tak rzadko???? 🙂 😜
No a powiedz mi bylas juz na ktg w szpitalu???ile sie czeka i wogole ,bo mam skierowanie od naszego doktorka,ale niewiem w ktorym tyg najlepiej sie umowic telefonicznie..wizyt u doktorka bede miala 19sierpnia ..
daj znac co i jak i jak tam przygotowania i wogole 😘
Ide przyrzadzic sniadanko i po kaweczke 😘

Cześć Asiulek 🙂 Rzadko jestem, bo dużo zajęć mam 🙂. Piszę pracę magisterską, mam własną firmę więc nieraz latam załatwiam itd.... więc jak już usiądę na chwilkę to padam.
AAAAaaaaa...... ja też mam wizytę u doktorka na 19 sierpnia na 12.40 🙂 🙂 🙂
Ja jeszcze nie dostałam skierowania na ktg. Ale z tego co się orientuję to ze skierowaniem idziesz na izbę przyjęć tam gdzie przyjmują na porodówkę i czekasz na badanie. Jak byłam w szpitalu to widziałam, że dziewczyny przychodziły, mówiły że na ktg i czekały na badanie. Ale najlepiej gdy tam jeszcze zadzwonisz i wszystkiego się dowiesz 😘
Czy słyszałaś może o doktorze Strehlu? wiesz, który to ginekolog?

tak,tak ktg w szpitalu Kochana ,bo mi doktorek mowil,zeby dzwonic i sie ugadac 🙂Ale nie wiem w ktorym tyg najlepiej isc ...hm..a wizyte mam na 19tego tyle ,ze godzinki jeszcze nie znam...bo ostatnio w calym Alde medzie awaria byla i nie bylo pradu,wiec nie mogli mnie zapisac heh a dzis bede dzwonic konkretnie sie dowiem na ktora godz...Chetnie bym sie z Toba spotkala 🤪..na browarku rzecz jasna. 🤪.ale poki co to na poczekalni u gina .. 😁 😁 😁
A nazwisko obilo mi sie o uszydla gdzies,lecz nie bardzo kojarze faceta...a co z nim???

Bo u tego Strehla byłam w zeszłym tygodniu bo nasz ginek był na urlopie a potrzebowałam zwolnienia (pracuję jeszcze w przedszkolu i tam jestem na zwolnieniu). Ten doktorek to chyba ma z 80 lat 🙂 🙂 🙂 Ja się jego pytam, czy będzie mnie badał... a on: taktak zmierzymy ciśnienie. Potem mówi, proszę się przygotować do badania, a ja czy mam tutaj wejść i się przygotować ( pokazałam na drzwi w gabinecie- bo byłam w innym niż u Prałata) a on.... tak, tak, będziemy badać. Za nic nie mogłam się z nim dogadać... hahahahahahahaaaaa...... Włażę ta ten samolot a on domnie.... Ależ jest Pani otyła! tak nie można..... Myślałam, że padnę.
Jak teraz byłam w poniedziałek u Prałata to mu to wszystko opowiadam z uśmiechem na twarzy i mówię do niego, że Strhel to chyba Króla Ćwieczka znał osobiście i o tej otyłości mu mówię. Powiedziałam mu, żeby się nie krępował i walił mi prosto z mostu czy to prawda, ja przyjmę na klatę wszystko. Jakoś to przeżyję. Ale niestety rozczarował mnie i powiedział mi, że otyła nie jestem hahahahahahahhaaaaaa. Powiedział, że nie powinien nic złego mówić na kolegę po fachu ale stwierdził, że z niego już stara pierdoła się robi, i że on już też taki się powoli staje. Na to ja jemu, że z całym szacunkiem, ale do doktora Strehla to mu dużo brakuje. Ależ się naśmiała a Prałat ze mną. Tak się rozgadaliśmy, że prawie 40 minut u niego była. A teraz myślę, że wredna byłam hahahahahahahaaaa

Mam nadzieję, że spotkamy się u gina 🙂 A do szpitala zadzwoń tam Ci wszystko powiedzą, kiedy powinnaś przyjść itd. 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*

Gusia fajnie,ze sie odezwalas ,ale Kochana ,why tak rzadko???? 🙂 😜
No a powiedz mi bylas juz na ktg w szpitalu???ile sie czeka i wogole ,bo mam skierowanie od naszego doktorka,ale niewiem w ktorym tyg najlepiej sie umowic telefonicznie..wizyt u doktorka bede miala 19sierpnia ..
daj znac co i jak i jak tam przygotowania i wogole 😘
Ide przyrzadzic sniadanko i po kaweczke 😘

Cześć Asiulek 🙂 Rzadko jestem, bo dużo zajęć mam 🙂. Piszę pracę magisterską, mam własną firmę więc nieraz latam załatwiam itd.... więc jak już usiądę na chwilkę to padam.
AAAAaaaaa...... ja też mam wizytę u doktorka na 19 sierpnia na 12.40 🙂 🙂 🙂
Ja jeszcze nie dostałam skierowania na ktg. Ale z tego co się orientuję to ze skierowaniem idziesz na izbę przyjęć tam gdzie przyjmują na porodówkę i czekasz na badanie. Jak byłam w szpitalu to widziałam, że dziewczyny przychodziły, mówiły że na ktg i czekały na badanie. Ale najlepiej gdy tam jeszcze zadzwonisz i wszystkiego się dowiesz 😘
Czy słyszałaś może o doktorze Strehlu? wiesz, który to ginekolog?

tak,tak ktg w szpitalu Kochana ,bo mi doktorek mowil,zeby dzwonic i sie ugadac 🙂Ale nie wiem w ktorym tyg najlepiej isc ...hm..a wizyte mam na 19tego tyle ,ze godzinki jeszcze nie znam...bo ostatnio w calym Alde medzie awaria byla i nie bylo pradu,wiec nie mogli mnie zapisac heh a dzis bede dzwonic konkretnie sie dowiem na ktora godz...Chetnie bym sie z Toba spotkala 🤪..na browarku rzecz jasna. 🤪.ale poki co to na poczekalni u gina .. 😁 😁 😁
A nazwisko obilo mi sie o uszydla gdzies,lecz nie bardzo kojarze faceta...a co z nim???

Bo u tego Strehla byłam w zeszłym tygodniu bo nasz ginek był na urlopie a potrzebowałam zwolnienia (pracuję jeszcze w przedszkolu i tam jestem na zwolnieniu). Ten doktorek to chyba ma z 80 lat 🙂 🙂 🙂 Ja się jego pytam, czy będzie mnie badał... a on: taktak zmierzymy ciśnienie. Potem mówi, proszę się przygotować do badania, a ja czy mam tutaj wejść i się przygotować ( pokazałam na drzwi w gabinecie- bo byłam w innym niż u Prałata) a on.... tak, tak, będziemy badać. Za nic nie mogłam się z nim dogadać... hahahahahahahaaaaa...... Włażę ta ten samolot a on domnie.... Ależ jest Pani otyła! tak nie można..... Myślałam, że padnę.
Jak teraz byłam w poniedziałek u Prałata to mu to wszystko opowiadam z uśmiechem na twarzy i mówię do niego, że Strhel to chyba Króla Ćwieczka znał osobiście i o tej otyłości mu mówię. Powiedziałam mu, żeby się nie krępował i walił mi prosto z mostu czy to prawda, ja przyjmę na klatę wszystko. Jakoś to przeżyję. Ale niestety rozczarował mnie i powiedział mi, że otyła nie jestem hahahahahahahhaaaaaa. Powiedział, że nie powinien nic złego mówić na kolegę po fachu ale stwierdził, że z niego już stara pierdoła się robi, i że on już też taki się powoli staje. Na to ja jemu, że z całym szacunkiem, ale do doktora Strehla to mu dużo brakuje. Ależ się naśmiała a Prałat ze mną. Tak się rozgadaliśmy, że prawie 40 minut u niego była. A teraz myślę, że wredna byłam hahahahahahahaaaa

Mam nadzieję, że spotkamy się u gina 🙂 A do szpitala zadzwoń tam Ci wszystko powiedzą, kiedy powinnaś przyjść itd. 😘


ale trafilas na zgagulca matko!!! 😠 😠 😠 😠
Kurcze wariat z Ciebie jak na poczatku ciazy 😁 😁 😁 Juz sobie Twoj porod wyobrazam 😁 😁 😁 😁
A nasz Pralatek jest kochany i dziekuje,zes mi go polecila 😘 ,bardzo chetnie do niego chodze i moj az zadziwia,bo jak wychodze z gabinetu to za szczesliwa jakas taka 😁 😁 😁 😁 😁 😁
a wizyte mam na 10:10 ..DZWONILAM PRZED MOMENTEM..WIEC SIE MINIEMY.. 😞
a co do tego starucha to oby juz na emeryture odszedl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 noc nie przespana oczywiście 😮 obudził mnie ból brzucha na dole 🤢 po chwili przeszło ale już się wystraszyłam że coś się dzieje nie tak i miałam problemy z zaśnięciem 🤢 dobrze że dziś mam wizytę to mnie przebada i mam nadzieje uspokoi.
Ania nic się nie martw , jeszcze jest czas żeby Twój Szkrab się odwrócił 🙂
Zocha czekamy na relację 🙂


Asiu mudzynek ukoi Twe smutki zobaczysz Kochaniutka bedzie dobrze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
naszło mnie przy tych imieninach na wspominki... .. dobrze bo przynajmniej nie nakręcam sie za bardzo jutrzejszym USG 🙂

ASIA ZG to i Ciebie chyba zaintersuje: http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=4220 i http://angelokelly.de/index2.php/allgemein/und-jetzt-mal-ein-richtig-schoner-langer-titel-um-zu-schauen-wie-es-aussieht/

jutro w miarę możliwości wpadnę i dam Wam znać jak moje maleństwo. Usg mamy o 11:20 ale później obiecaliśmy soobie jakiś obiad na mieście ( a co! ) a później z teściami sie umówiliśmy w sklepie z wózkami.. trzeba by już zamówić karocę dla Zosi bo czeka sie podobno 4 tygodnie... mam nadzieję że teściowie się już z tego zakupu nie wycofają.... 😉
Słodkich snów śpiochy 🙂

Zocha idziemy na koncerta!!!:woohoo: 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie i Brzuszki 🙂
pogoda jak zwykle do bani 😞 Czy tego lata wyjdzie kiedyś słoneczko na dłużej niż 10min???

mój Maluszek jest główką do dołu od 30tc. Wtedy gin powiedziała mi to na wizycie (podobno potrafią to wyczuć przy zwykłym badaniu). tydzień później potwierdziło się na USG. Nie kopie mnie jednak po żebrach bo złożony jest ja scyzoryk i daje o sobie znać raczej z boku w okolicy pępka albo wali po biodrach. Anulka nie ma co się jednak stresować bo, tak jak dziewczyny pisały, też słyszałam, że do 37tc spokojnie może sie jeszcze odwrócić.

Asia i Zocha czekamy z niecierpliwością na relację z wizyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski i brzuszki kochane....
Pogoda do dupy , a ja wstałam o 4 i jakas schize ze od wieczora nie czułam mojej niunki , nie mogłam zasnac .....zaczełam sie modlic zeby chociaz przeciagneła raczka , az w koncu sie ruszyła , matko ale juz mysli miałam .....jakos mało ruchliwa jest po tym ktg wczorajszym chyba odpoczywa , bo przez 40 min poruszyła sie 65 razy , a pozniej tylko sie przeciagała i czkawka.....
Zaraz Was podczytam i juz bede z Wami nigdzie sie nie wybieram .... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Cześć dziewczyny ! 🙂 Normalnie nie mam kiedy z Wami podyskutowac,szalony mam ten tydzień tym bardziej że zaczynamy intensywnie szukac mieszkania,taka decyzja obopólna zapadła wiec tez chciałabym przed pojawieniem sie Haneczki na świecie byc juz na swoim 🙂 🙂
Umówiłam sie na USG 4D we Wrocławiu jutro na 17,nie moge sie doczekac...wzdłuż i w szerz moja myszke zbadaja,bedzie pamiatka na całe zycie 🤪 W sobote zas do wrocka aby kupic już wszystko dla małej 🙂 Mam juz jakies pierwsze zdjecia od znajomego ze ślubu to wrzuce w drugim wątku 😉

Kochana spokojnie .....wiesz jak to jest musisz sie oszczedzac , a my zawsze na Was bedziemy czekały....czyli decyzja o mieszkaniu w koncu , a nie z tesciami .....Mam nadzieje ze jestescie zadowolenie z wesela , gosci i prezentów ...
A co do usg super tak zaobaczyc niunke w 4 d , ja wczoraj widziałam swoja , jest taka podobna do mojego M .....ten nosek .... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Siema laski i brzuszki kochane....
Pogoda do dupy , a ja wstałam o 4 i jakas schize ze od wieczora nie czułam mojej niunki , nie mogłam zasnac .....zaczełam sie modlic zeby chociaz przeciagneła raczka , az w koncu sie ruszyła , matko ale juz mysli miałam .....jakos mało ruchliwa jest po tym ktg wczorajszym chyba odpoczywa , bo przez 40 min poruszyła sie 65 razy , a pozniej tylko sie przeciagała i czkawka.....
Zaraz Was podczytam i juz bede z Wami nigdzie sie nie wybieram .... 🙂 🙂


ja tz sie czasami schizuje ze mala sie nie rusza itp ale moja mala jak i Twoja ma godziny co kopie ciagle a sa chwile ze ejst cichutko i pewnie spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez jestem
pogoda rzeczywiście pod psem
idę zjesc jakas przekąske bo śniadanko nie jest zbyt pozywne hee
moje cukry nawet w normie (no moze tak troszke powyzej 120 ale w normie tez bywaja 🙂

dzis dzwonie do gina z wynikami i do p diabetologicznej
moze nawet spakuje torbe do szpitala choc jeszcze paru rzeczy nie mam
buzka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*

Siema w koncu sie odezwałas.....my zawsze pamietamy o Tobie ....a jezeli chodzi o cc to juz 4 jestes , ktora ma wyznaczoną cc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski i brzuszki kochane....
Pogoda do dupy , a ja wstałam o 4 i jakas schize ze od wieczora nie czułam mojej niunki , nie mogłam zasnac .....zaczełam sie modlic zeby chociaz przeciagneła raczka , az w koncu sie ruszyła , matko ale juz mysli miałam .....jakos mało ruchliwa jest po tym ktg wczorajszym chyba odpoczywa , bo przez 40 min poruszyła sie 65 razy , a pozniej tylko sie przeciagała i czkawka.....
Zaraz Was podczytam i juz bede z Wami nigdzie sie nie wybieram .... 🙂 🙂


ja tz sie czasami schizuje ze mala sie nie rusza itp ale moja mala jak i Twoja ma godziny co kopie ciagle a sa chwile ze ejst cichutko i pewnie spi.


u mnie tez sa godziny aktywnosci i godziny spania Jasia 🙂 a co do liczenia ruchów to pytalam kilku lek i mi kazano liczyc dopiero po 36tyg bo nie ma sensu wczesniej wiec co lekarz to obyczaj 🙂
narazie maly jest ruchliwy wiec nie stresuje sie
co do ktg to tez dopiero w okolicach terminu porodu bedzie
chyba ze sa jakies niepokoje to wtedy wczesniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witam i ja!! Aja wyspana tylko mysle co to może byc wieczorem się zaczyna od dwóch dni delikatne skurcze w dole brzuszka łapie i puszcza czy myslicie ze to są skurcze przepowiadające???


ja mam skurcze niezaleznie od pory dnia czasem czesto a drugiego dnia w ogole
mysle ze macica przygotowuje sie do porodu natomiast chyba nie ma podstaw do niepokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mam wizyte u gienekologa ma 13 bede pierwsza w kolejce to akurat sie ciesze 🙂 no i to dluzsze usg bede miala 🙂 wiem ze moze to smieszne ale najbardziej boje sie co powie o mojej wadzebo osttanio ciagle na mnie wyzywa ze za gruba jestem ze niedlugo bede bala sie w lustro spojrzec itd nie jest to mile takie slowa slyszec 😞 ale i tak najwazniejsze jest dla mnie zeby z mala bylo wszystko ok ale to jego gadanie o wadze serio mnie stresuje bo co czlowiek glodny to je tym bardziej ze np jak nie jem to brzuch mnie boli mala sama sie upomina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie! ale niebo zachmurzone...
Witaj Gusia po takiej nieobecności, że też takim staruchom chce się jeszcze zaglądać do pipek...
Dziewczyny powodzenia na wizytach, czekamy na relacje 🙂
Marta w ciąży nie można się odchudzać, zresztą dużo o ile pamiętam to nie przytyłaś więc się nie przejmuj! Dzidzia najważniejsza 🙂 jak chce jeść to trzeba jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...