Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Brzuszki i Mamusie 🙂

Dawno mnie tutaj nie było i widzę,że bardzo dużo się tutaj działo.
Na początek gratuluję wszystkim szczęśliwym mamusiom i życzę dużo zdrówka i samych radosnych chwil z maluszkami 🙂

U mnie nic się nie dzieje 😠
W poniedziałek byłam u gina, wszystko ok, ale nadal pozamykane na 4 spusty 😠 Mała waży 3780, więc rośnie sobie mój pulpecik 🙂
Wczoraj byłam na ktg- żadnych skurczy.
Jak nic się wydarzy to 20-tego mam się zjawić na oddziale na wywołanie, ale do tego czasu to ja chyba tu zwariuję. Już i tak mam wrażenie jakbym w ciąży chodziła od zawsze i jakby tak miało już zostać na dobre 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ANIA100 napisał(a):
achm napisał(a):
a z tym wypuszczeniem to lepiej się tak nie nastawiać; czasem lepiej odczekać swoje w szpitalu aby mieć pewność,że wszystko gra


To samo mi dziś mówiła ginka, tym bardziej że wody mam znów na granicy 😞.


dzidziuś najważniejszy przecie; Aniu to już końcówka więc nie ma innej możliwości jak tylko taka,że będzie dobrze, głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
moja koleżanka będąca po terminie poszła do internisty i tam dostała zwolnienie na kolejny tydzień

ale to tez na kod B ciazowe wtedy moze byc ?? czy juz normalne 80% platne?
mozna tez macierzynski ewentualnie rozpoczac 2 tyg przed porodem od biedy jak by kto l4 nie dostal

wiem z tym macierzyńskim.... tylko to debilizm jest jakiś dla mnie...
i wkurza mnie że w razie braku akcji do 15 to 16 będę musiała jechać na IP i ściemniać że mnie coś boli tylko po to żeby mieć zwolnienei szpitalne dalej 😠
qrde jak to zrobić żeby urodzić do kolejnego czwartku??????? 🤨


co do zwolnienia to ja też dostałam do 17go a jeśli nie urodzę to 16go do szpitala. Ale moja gin nie mówiła, że z powodu zwolnienia, ale po prostu żeby wykonać wszystkie badania i ewentualnie popędzić Małego. W Madurowiczu tak przyjmują.
Zocha jak Cię w Matce Polce nie przyjmą to dawaj do Madurowicza i tyle.

w razie czego chyba tak zrobie 🙂 najwyżej się spotkamy na IP 🙂 chociaż jak u Ciebie już szyjka skrócona to pewnie mnie wyprzedzisz... tego Ci życzę oczywiście!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
No ja bardzo prosze o jakąś też relacje co u nas słychac na forum bo jestem zupełnie nie w temacie ....

No to tak.Mamy już 15 rozpakowanych 🙂na fasolkach jest w miarę aktualna tabelka.Dzisiaj Mariola i Gosix dały znać o porodach.Mariola podesłała też zdjęcie ze dwie strony wstecz je znajdziesz.
Ogólnie dziewczyny coraz bardziej zdesperowane by urodzić i marudzące 🙂Już jesteśmy tez po pierwszych relacjach mamusiowych które wróciły do domku i jak sobie z tym radzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A tak w ogóle po tym pobycie w szpitalu jestem jakaś oszołomiona bo tyle przecież się działo....

Opowiadaj 🙂Nie martw się że dużo tego wyjdzie.Ja jestem normalnie tak ciekawa tych waszych relacji i tego jak to przeszlyście....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A tak w ogóle po tym pobycie w szpitalu jestem jakaś oszołomiona bo tyle przecież się działo....

Opowiadaj 🙂Nie martw się że dużo tego wyjdzie.Ja jestem normalnie tak ciekawa tych waszych relacji i tego jak to przeszlyście....


ja tak samo; te relacje mnie mega ciekawią i dodają sił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
eeeeejjjj....a dobrze mówię że 15 rozpakowanych?bo szczerze to ja już nie ogarniam....może ktoś bardziej w temacie by wspomógł...
jak sie nie myle Ania25 byla wczoraj 13ta,dzis Gosix i Mariolka,wiec chyba 15 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
postaram sie co nieco nadrobic już nie dziś generalnie muszę się odnaleśc bo dopiero co niedawno w domu jestem kilka godzin... mam klopot bo pokarmu nie mam wiec musze Wojtusia karmic z butelki , nie bardzo mi to pasi ale co ... ciągnie chetnie ale nic to nie daje w sumie ... wiec czekam na pokarm a narazie pozostaje butelka ... dziś pierwsza kapiel też ... więc Marcin może się wykazac ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
postaram sie co nieco nadrobic już nie dziś generalnie muszę się odnaleśc bo dopiero co niedawno w domu jestem kilka godzin... mam klopot bo pokarmu nie mam wiec musze Wojtusia karmic z butelki , nie bardzo mi to pasi ale co ... ciągnie chetnie ale nic to nie daje w sumie ... wiec czekam na pokarm a narazie pozostaje butelka ... dziś pierwsza kapiel też ... więc Marcin może się wykazac ....
no to nacieszcie sie soba,ogarnij sytuacje,a jak bedziesz gotowa to czekamy na relacje 🙂 caluski dla Wojciecha 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie.Nie chce zapeszać ale u mnie to się chyba zaczyna...czuję się jak kupa,plamię,kachę mam opuchniętą,niedobrze mi jakoś tak no i co najważniejsze coraz gorzej boli.No nic obserwuję mam nadzieję że to nie falszywy alarm ale kto to wie...skurczy nie liczę tylko patrzę na intensywność bólu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Nawet nic nie mów dziwnie bez dzidzi w brzuchu, brzuch taki jakiś blee jak cała ja tak się czuje .... ryczec mi sie chce momentami ... zwłaszcza po popoludniu ...
Waga mi juz spadła 7 kg szok


to spójrz na tą śliczną buzie która śpi w łóżeczku i wszystko powinno być ok 🙂musi być.Masz rodzinkę przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
Wiecie.Nie chce zapeszać ale u mnie to się chyba zaczyna...czuję się jak kupa,plamię,kachę mam opuchniętą,niedobrze mi jakoś tak no i co najważniejsze coraz gorzej boli.No nic obserwuję mam nadzieję że to nie falszywy alarm ale kto to wie...skurczy nie liczę tylko patrzę na intensywność bólu.

😮 😮 moze to juz twoj czas rzeczywiscie nadchoooodzi ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...