Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja już po spacerze 🙂 i po lodzikach 🙂 i po arbuziku chłodnym z lodóweczki 🙂
przez spory czas brałam tablety, więc miałam regularny, a potem w miarę co 28-30 dni, ale pierwszy dzień był masakryczny, taki ból brzucha, że ledwo żyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja już po spacerze 🙂 i po lodzikach 🙂 i po arbuziku chłodnym z lodóweczki 🙂
przez spory czas brałam tablety, więc miałam regularny, a potem w miarę co 28-30 dni, ale pierwszy dzień był masakryczny, taki ból brzucha, że ledwo żyłam


u mnie wszystko tak samo tylko bez arbuza 😁
z okresem tez sie zgadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
i najlepsze jest to że poszłyśmy kontrolnie na USG z siostrą w październiku w tamtym roku i obie to mamy , moją siostrą jeszcze bardziej się zdziwił bo już rodziła i żadko się to zdaża kobietą które już mają dzieci , ale my od zawsze miałysmy jaja z okresem ja dwa razy w miesiącu a siostra dwa razy do roku ... Uzupełniałyśmy się i ja krwawiłam za nią tak że w 2007r prawie się skończyłam 🤢

Bidulka 😞jka to malo sie sjkonczylas????
Ja tez mam nieregularny okres raz co 20 ,raz co 40 dni ...albo i lepiej 🤢


w ciągu tygodnia się tyle krwi ze mnie wylało że szłam ulica i ciemno przed oczami i padalam na cyce prawie , potem się okazało że mam do tego jakąś jebutną cyste która mi tak złaziła a okres to ja mialam nawet co 14dni trwający około 6/7dni

Bidulka moja 😘Mam nadz,ze ciaza zaleczy Cie choc troche,a ja bede musiala tez chyba tablety anty brac,bo trzeciego juz nie planuje,a i okres sie normuje przy nich podobno ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam, dalej was nadrabiam 🙂 zostalo jeszcze z 70 stronic 🙂

aj, zachcialo mi sie z moim mezulkiem do pracy pojezdzic 🙂 jest kurierem 🙂 i tak spedzalismy sobie cale dnie razem we trojeczke 🙂 a malenstwo jak intensywnie kopalo przy tatusiu 🙂 oj, mowie Wam czasami mam wrazenie ze reaguje kopniakami na glos moj i meza 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma guza od wielu lat na tarczycy ..kiedys sie na niego leczyla i chodzila do lekarza..jednak juz kupe lat nie byla,wkoncu udalo mi sie ja namowic by poszla do endokrynologa ...Miala usg robione na prawym placie ma juz dwa guzy,a nie jak kiedys jeden ..ja nie widzialam tych wynikow,ale teraz dzwonila i ponoc jakies zwapnienie czyt cos tam jest napisane...martwie sie o nia jak cholera...
Termin do endo ma na lipiec dopiero ...mam nadz ze pojdzie prywatnie szybciej i pokaze te wyniki z usg...cholera jestem na nia zla,bo bimba sobie tak ...mam nadz ze to nie jest nic strasznego i jakimis hormonami sie wyleczy,ma non stop nawracajaca chrypke i nizszy duuuzo glos niekiedy slowa nie moze powiedziec 😞
Moj mi nie dal czytac na necie,uspakaja mnie ,ze gdyby bylo to co mysle,to by odrazu z usg skierowali ja pilnie do dokrtora ..ja jednak sie martwie,bo wiem jak u nas wyglada sluzba zdrowia 😞 😞 😞Nic mi sie nie chce i bede myslec teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie dzwonila moja przyjaciolka ze jest w piatym tygodniu, tak strasznie sie ciesze szczegolnie ze miala usuniety jeden jajnik i drugi rowniez ma torbiel, wiec to takie wazne aby ta jej ciaza poszla dobrze.

polecilam jej nasze forum, ciekawe czy bedzie piwersza na styczen 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Dopiero co wpadłam do domku, na usg super. Będzie jednak Szymuś 🙂 muszę się oswoić z myślą że będzie coś dyndało 🤪 waga 470g i prawie 21 cm, synuś cały zdrowy, serducho, brzuszek, mózg, nerki, kości ok przepływ krwi też ok, łożysko się podniosło i już nie jest nisko, więc się cieszę. Super te 4d, ale akurat synek spał i miał buźkę na pępku, więc ciężko było ładnie obejrzeć. Rączki miał przy buźce. A w którymś momencie to nawet było widać jak wypluwa płyn owodniowy. Normalnie jakby ział smok 🤪 jak zgram to wrzucę jakieś foty, nawet jest fota z dyndałkiem 🙃



świetnie 🙂 ja 16 mam usg polowkowe... ciekawe czy malenstwo ujawni swoja plec? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Wy to sie macie z tymi okresa,mi ja mam jak w morde strzlil co 28 dni 🙂


pozazdrościć 🙂 moja siora po porodzie miała nadzieje że jej się pozmienia a tu nic z tego znów pół roku nie miała i prawie na stole wylądowała bo coś jej się na szyjce porobiło jeszcze ale już jest sytuacja opanowana bo leki zażywa i jak tylko tablety odkłada to po 2 dniach okres

Kurcze ja to mam też mega niereguralny okres raz 23 raz 33. Kiedyś miałam co 18dni.Nigdy nie mialam 28dni. I zawsze tydz bite cieknie i cieknie. A teraz spokoj 😜 😜



ja to nawet nie wiem co to znaczy bol przy okresie no wiadomo cos tam lekko poboli ale nigdy nie fest 🙂 nie obfite opady trwajace 5 dni 😁

Ja kiedys mdlalam z bolu,dzwonilam na pogotowie dla siebie,bylam sama w domu i nie moglam mowic z bolu,babka z pogotowia mnie ledwo zrozumiala 🤢Przyjechali po 2h ,kiedy mi dopiero co przeszlo ,ale dali zastrzyk w dupke,na zas 😲Myslalam ze umre taki bol,az do omdlenia i wymiotow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej nie martw sie, ja mam kilkanascie guzow na tarczycy od zawsze prawie (chyba to Czarnobyl) i co 6 miesiecy robie biopsje tych guzow, ale one sa male i zwapnione, tak jak u twojej mamy, probowalam to leczyc tabletkami ale to nic nie daje i teraz w ciazy moje wyniki sa coraz gorsze, dlatego tez tak tyje.
pani endokrynolog do ktorej chodze rownie czesto jak do ginekologa stwierdzila ze po porodzie pewnie wysle mnie na usuniecie, bo zaden z lekarzy ktory robil mi biopsje nie daje mi pewnosci ze tam gdzies nie ma komorek rakowych, z racji ze guzow jest tak duzo i nie moga kazdego sprawdzic.

wiem ze poza wycieciem jest jeszcze kuracja jakas lekowa ale nie mozna potem miec przez kilka lat dzieci wiec ja odmowilam,

mysle ze mama twoja powinna udac sie prywatnie do lekarza i pewnie zleci biopsje i na tej podstawie lekarz podejmie decyzje i operacji lub leczeniu



AsiulkaZG83 napisał(a):
Moja mama ma guza od wielu lat na tarczycy ..kiedys sie na niego leczyla i chodzila do lekarza..jednak juz kupe lat nie byla,wkoncu udalo mi sie ja namowic by poszla do endokrynologa ...Miala usg robione na prawym placie ma juz dwa guzy,a nie jak kiedys jeden ..ja nie widzialam tych wynikow,ale teraz dzwonila i ponoc jakies zwapnienie czyt cos tam jest napisane...martwie sie o nia jak cholera...
Termin do endo ma na lipiec dopiero ...mam nadz ze pojdzie prywatnie szybciej i pokaze te wyniki z usg...cholera jestem na nia zla,bo bimba sobie tak ...mam nadz ze to nie jest nic strasznego i jakimis hormonami sie wyleczy,ma non stop nawracajaca chrypke i nizszy duuuzo glos niekiedy slowa nie moze powiedziec 😞
Moj mi nie dal czytac na necie,uspakaja mnie ,ze gdyby bylo to co mysle,to by odrazu z usg skierowali ja pilnie do dokrtora ..ja jednak sie martwie,bo wiem jak u nas wyglada sluzba zdrowia 😞 😞 😞Nic mi sie nie chce i bede myslec teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza wlasnie,ale moja mama naprawde jest czlowiekiem upartym ciesze sie ze wogole sie udala do dr...Udalo mi sie ja naklonic,obiecala przez tel,ze pojdzie do lekarza szybciej,podobno terminy nawet prywatnie sa spoore..
Miala kiedys biopsje i nie bylo to zlosliwe ..a teraz ,niewiadomo ...tyle lat temu to bylo
A powiedz mi Iza ,czy tez masz nieraz straszna chrypke ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Asiulka to nprmalne ze sie martwisz ale pamietaj ze masz w sobie dzidzie i ona czuje jak Ci jest zle pomodl sie za mame musi byc dobrze

dziekuje ,wierze,ze bedzie dobrze,ale mowie Ci stracha mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulko na pewno jest wszystko ok nie martw się na zapas , powiedz mamuśce żeby przyspieszyła wizytę i się umówiła gdzieś prywatnie bo się martwisz o nią . Moja koleżanka z pracy też ma takie guzki i robi biopsje co jakiś czas i jest wszystko ok także głowa do góry 🙂 Gdyby coś się działo nie dobrego to by ją szybciutko kierowali a tak nie ma powodu to i termin dłuższy jak to u nas w NFZ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy by mial stracha na Twoim miejscu najgorsze ze w dzisiejszych czasacch nie mozna liczyc na sluzbe zdrowia ale mysle ze jak prywatnie pojdzie to sie odpowiednia nia zajma 🙂 za kase wszystko zrobia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
i najlepsze jest to że poszłyśmy kontrolnie na USG z siostrą w październiku w tamtym roku i obie to mamy , moją siostrą jeszcze bardziej się zdziwił bo już rodziła i żadko się to zdaża kobietą które już mają dzieci , ale my od zawsze miałysmy jaja z okresem ja dwa razy w miesiącu a siostra dwa razy do roku ... Uzupełniałyśmy się i ja krwawiłam za nią tak że w 2007r prawie się skończyłam 🤢

Bidulka 😞jka to malo sie sjkonczylas????
Ja tez mam nieregularny okres raz co 20 ,raz co 40 dni ...albo i lepiej 🤢


w ciągu tygodnia się tyle krwi ze mnie wylało że szłam ulica i ciemno przed oczami i padalam na cyce prawie , potem się okazało że mam do tego jakąś jebutną cyste która mi tak złaziła a okres to ja mialam nawet co 14dni trwający około 6/7dni

Bidulka moja 😘Mam nadz,ze ciaza zaleczy Cie choc troche,a ja bede musiala tez chyba tablety anty brac,bo trzeciego juz nie planuje,a i okres sie normuje przy nich podobno ..


ja po porodzie na pewno będę na pigułkach antykoncepcyjnych z powodu tych moich jajników , i dobrze bo już zarzywałam yasminell i czułam sie po nich super,nie tyłam,cera super włosy mocniejsze i okres w miarę regularny 🙂 a i rodzeństwa też tak szybko nie będziemy planować dla mojej Kruszynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulko na pewno jest wszystko ok nie martw się na zapas , powiedz mamuśce żeby przyspieszyła wizytę i się umówiła gdzieś prywatnie bo się martwisz o nią . Moja koleżanka z pracy też ma takie guzki i robi biopsje co jakiś czas i jest wszystko ok także głowa do góry 🙂 Gdyby coś się działo nie dobrego to by ją szybciutko kierowali a tak nie ma powodu to i termin dłuższy jak to u nas w NFZ 🤢

No napewno bedzie gites ,nie chce sie nakrecac....zobacze co powie lekarz,a mame to ja musze z Olenka pogonic,bo sie marwimy hehe moze Oli nie odmowi 😁
dzieki za slowa otuchy dziewuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulko na pewno jest wszystko ok nie martw się na zapas , powiedz mamuśce żeby przyspieszyła wizytę i się umówiła gdzieś prywatnie bo się martwisz o nią . Moja koleżanka z pracy też ma takie guzki i robi biopsje co jakiś czas i jest wszystko ok także głowa do góry 🙂 Gdyby coś się działo nie dobrego to by ją szybciutko kierowali a tak nie ma powodu to i termin dłuższy jak to u nas w NFZ 🤢

No napewno bedzie gites ,nie chce sie nakrecac....zobacze co powie lekarz,a mame to ja musze z Olenka pogonic,bo sie marwimy hehe moze Oli nie odmowi 😁
dzieki za slowa otuchy dziewuszki 😘 😘 😘


dokładnie Oli nie odmówi 🙂 powiedz że się wnusia mocno pokręca to babcia w te pędy będzie u lekarza prywatnie 🙂 My brzuchatki wrześniowe zawsze mamy rację 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...