Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Witajcie Dziewczynki .... nocka mi minela dzis spokojnie bez stresów , spalam po tym Rellanium jak zabita heee wiec fajnie ... narazie u mnie dobrze wiec jestem spokojna ... oczywiście odpoczywam sobie ... Pozdrawiamy w Wojtusiem


Odpoczywajcie 🙂 My też pozdrawiamy 😘 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Witajcie Dziewczynki .... nocka mi minela dzis spokojnie bez stresów , spalam po tym Rellanium jak zabita heee wiec fajnie ... narazie u mnie dobrze wiec jestem spokojna ... oczywiście odpoczywam sobie ... Pozdrawiamy w Wojtusiem


to się wyspałaś 🙂 super że ok u Ciebie ! dobrze że pojechałaś do tego szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
hejka! ale puchy...
co sie dziwić jak wszystkie spia..
ja juz po pobieraniu krwi bo miałam skierowanie na jakies badanie wątroby czy cos..


Madziara ale Ty lecisz z tymi tygodniami 🤪 😲 🤪 😁 😁 😁


i co niby może Jej zazdrościsz..ja Jej wcale nie zazdroszcze 😠 ☺️ ☺️ heheh...ale tak na poważnie fest fajnie już ma!! normalnie chwilunia i Niunia na świecie bedzie 🙂a co ja mam powiedzieć hehehh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opiszę Wam mój problem:
doszłam do wniosku,że kupię wózek używany na te 0,5roku a potem jakąś lepszą spacerówkę;no i wylicytowałam w niedzielę jeden taki na allegro;napisałam maila do Pani-chciałam się umówić na odbiór osobisty (ta sama miejscowość) gdyż chcę towar obejrzeć za nim wejdę w jego posiadanie 😜ani na maila nie odpisała ale do serwisu się logowała; wczoraj próbowałam się dodzwonić i nic;napisałam jej więc sms'a o ok.17ej i cisza; wiem,że to mało czasu ale...
kurcze niech mi napisze,że nic z tego to w spokoju będę dalej szukać wózka a tak to mnie trochę przyblokowała;nie wiem zupełnie co z tym zrobić i ile czekać-patrząc po jej zachowaniu to już się pewnie nie odezwie...jak sądzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jeszcze ma 1 centymetr do tego aby być równo a wczoraj widziałam koleżankę,która jest tydzień dłużej w ciąży i już ma na wierzchu tylko,że Ona wszystko ma dużo szybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
opiszę Wam mój problem:
doszłam do wniosku,że kupię wózek używany na te 0,5roku a potem jakąś lepszą spacerówkę;no i wylicytowałam w niedzielę jeden taki na allegro;napisałam maila do Pani-chciałam się umówić na odbiór osobisty (ta sama miejscowość) gdyż chcę towar obejrzeć za nim wejdę w jego posiadanie 😜ani na maila nie odpisała ale do serwisu się logowała; wczoraj próbowałam się dodzwonić i nic;napisałam jej więc sms'a o ok.17ej i cisza; wiem,że to mało czasu ale...
kurcze niech mi napisze,że nic z tego to w spokoju będę dalej szukać wózka a tak to mnie trochę przyblokowała;nie wiem zupełnie co z tym zrobić i ile czekać-patrząc po jej zachowaniu to już się pewnie nie odezwie...jak sądzicie??


Napisz Jej maila że dajesz Jej czas do końca tygodnia np. niech napisze czy jej pasi czy nie..a jak sie nie odezwie a widzisz,że sie logowała to rezygnujesz z wózka i wsio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Jej maila że dajesz Jej czas do końca tygodnia np. niech napisze czy jej pasi czy nie..a jak sie nie odezwie a widzisz,że sie logowała to rezygnujesz z wózka i wsio 🙂


całkiem dobry pomysł; wiedziałam,że pomożecie; sama jakiegoś zaćmienia dostałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam takiego badania .. chyba ☺️
Co do tygodni to przecież nie mi jedynej lecą hehe Wy tez macie juz bliziutko:_)
Magda skurcze sie ustatkowały teraz notorycznie boli mnie Katarzyna ( ale to z racji takiej że kosci mi sie ,,wstępuja" i robią miejsce główce małej)
ale jestem juz zmęczona czekaniem, tak na marginesie jak już marudzimy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Melduję się z kawką 🙂
Karolinkobądź dzielna w tym szpitalu, oby szybko zleciało i jutro Cię wypuścili do domku 🙂
A tak apropo badań- wiecie, że miedzy 35-38 tyg. trzeba zrobic test na paciorkowca? nie pamiętam czy była już o tym mowa na forum ale tak mi sie przypomniało. Jak się nie ma wyników to później dziecku robia jakieś zastrzyki o ile pamiętam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Hej Dziewczyny! Melduję się z kawką 🙂
Karolinkobądź dzielna w tym szpitalu, oby szybko zleciało i jutro Cię wypuścili do domku 🙂
A tak apropo badań- wiecie, że miedzy 35-38 tyg. trzeba zrobic test na paciorkowca? nie pamiętam czy była już o tym mowa na forum ale tak mi sie przypomniało. Jak się nie ma wyników to później dziecku robia jakieś zastrzyki o ile pamiętam 🤔


Kochana to jest właśnie to GBS 🙂 ja mam w karcie napisane od 35-37 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuchatki!
karolka trzymaj się i odpoczywaj jak najwięcej!! I słuchaj się lekarzy!

My właśnie wstajemy po prawie całej nocy przespanej 🙂 Dzisiaj w planie prasowanie "dużych" rzeczy, by zrobić miejsce na "małe". Będę pewnie w przerwach do Was zaglądać 🙂
Miłego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...