Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie!
Asiu to łóżeczko co wypatrzyłaś jest faktycznie bardzo ładne, szkoda tylko, że nie ma w zestawie materaca 😞 następne które mi się podoba to to też bez materaca z żyrafka albo misiem w hamaku.
Ja teraz jestem na etapie poszukiwań jakiegoś dobrego materaca i za cholerka nie wiem czym się kierować? Jak wpadnie mi coś w oko to podrzucę linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny ale przezycie w nocy mialam o 2 w nocy sie przebudzilam pelno ludzi słyszalam jakies swiatelko mrygalo patrze przez okno a tak dwa auta sie pala a straz je gasi szok co za widok i to przed moim blokiem dobrze ze maz aytem do pracy jechl bo podejrzewam ze gdyby jeszcze jakies auto obok stalo tez by sie spalilo a na parkingu 2staly. spac przez to juz nie moglam dzisiaj jestem niewyspana na dodatek od wczoraj wieczora rozwolnienie mam 😞 ide pisiu i od razu tez zadki kal leci 😞 to chyba nie jest nic powaznego?co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, ale sobie dzisiaj pospałam 🙂 muszę coś zszamać 🙂
wczoraj przyszło do mnie łóżeczko, jestem bardzo zadowolona, porządnie wykonane.
Mi doradzono właśnie materac gryczano - kokosowy, podobno jest najlepszy. Asiu mi podoba się to łóżeczko ze słonikiem (w sumie takie samo jak moje tylko kolory inne) i to łóżeczko klupś też jest fajne, ale bez materaca. W moim zestawie było łóżeczko, materac i przewijak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Hej dziewczyny ale przezycie w nocy mialam o 2 w nocy sie przebudzilam pelno ludzi słyszalam jakies swiatelko mrygalo patrze przez okno a tak dwa auta sie pala a straz je gasi szok co za widok i to przed moim blokiem dobrze ze maz aytem do pracy jechl bo podejrzewam ze gdyby jeszcze jakies auto obok stalo tez by sie spalilo a na parkingu 2staly. spac przez to juz nie moglam dzisiaj jestem niewyspana na dodatek od wczoraj wieczora rozwolnienie mam 😞 ide pisiu i od razu tez zadki kal leci 😞 to chyba nie jest nic powaznego?co?

oj to rzeczywiście dobrze, że auta nie było Waszego. Jak tak biegasz do łazienki to pij dużo wody, żeby się nie odwodnić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Hej dziewczyny ale przezycie w nocy mialam o 2 w nocy sie przebudzilam pelno ludzi słyszalam jakies swiatelko mrygalo patrze przez okno a tak dwa auta sie pala a straz je gasi szok co za widok i to przed moim blokiem dobrze ze maz aytem do pracy jechl bo podejrzewam ze gdyby jeszcze jakies auto obok stalo tez by sie spalilo a na parkingu 2staly. spac przez to juz nie moglam dzisiaj jestem niewyspana na dodatek od wczoraj wieczora rozwolnienie mam 😞 ide pisiu i od razu tez zadki kal leci 😞 to chyba nie jest nic powaznego?co?

Ja we wtorek z biegunka wylądowałam na pogotowiu. Lekarze powiedzieli mi ze spokojnie możemy brać smectę, laremid lub loperamid i po każdym wyjściu z toalety 6 węgli. No i obowiązkowo wypijać 3,5 - 4 litry wody. Trzymaj się bidulko, wiem co czujesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂
Jasna pij faktycznie dużo wody jak Letka radzi bo nie ma żartów z biegunką 🥴 jakby Ci nie przechodziło to może wybierz się gdzieś na pogotowie , bo w naszym stanie to nie ma co ryzykować,tym bardziej że co chwilkę gonisz do wc .Możesz spróbować jeść paluszki słone żeby się woda zatrzymywała , i pepsi też ponoć dobre na biegunkę .
Asiulka mi najbardziej się 3 łóżeczko podoba 😉 fajnie że Jędras dobrze zarobił i możecie przyszaleć z zakupami 🙃 i nie sugerowałam się nazwą 😜 😜 😜 😁 😁 😁

co do materacy to słyszałam że kokos-gryka jest najlepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze coś 😞 zjadlam ta okropna gorzka czekolade i co nic juz 2razy w toalecie bylam 😞 a od czego to moze byc?poslucham was wiecej plynow bede pila moze pomoze 😞 czuje jakby tylek cos mi rozerwac chcialo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
zawsze coś 😞 zjadlam ta okropna gorzka czekolade i co nic juz 2razy w toalecie bylam 😞 a od czego to moze byc?poslucham was wiecej plynow bede pila moze pomoze 😞 czuje jakby tylek cos mi rozerwac chcialo 😞

Kochana wyślij męża do apteki po węgiel. Ja nie wiedziałam co mogę wziąć a co nie i dlatego długo cierpiałam. Teraz już wiem jak sobie radzić z tym problemem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
zawsze coś 😞 zjadlam ta okropna gorzka czekolade i co nic juz 2razy w toalecie bylam 😞 a od czego to moze byc?poslucham was wiecej plynow bede pila moze pomoze 😞 czuje jakby tylek cos mi rozerwac chcialo 😞


weź laremid na biegunkę. MI pomógł. Do tego napij się profilaktycznie coca coli - odkazi Ci od wewnątrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie!
Asiu to łóżeczko co wypatrzyłaś jest faktycznie bardzo ładne, szkoda tylko, że nie ma w zestawie materaca 😞 następne które mi się podoba to to też bez materaca z żyrafka albo misiem w hamaku.
Ja teraz jestem na etapie poszukiwań jakiegoś dobrego materaca i za cholerka nie wiem czym się kierować? Jak wpadnie mi coś w oko to podrzucę linka 🙂


Letka, najlepszy materac dla maluszka powinien mieć warstwy - kokos - gryka - pianka . Są najbardziej odpowiednie bo są w miare sztywne, nie zapadają sie. Nie kupuj raczej samego piankowego, bo nie jets dobry dla kręgosłupa no i jest za miękki.
materac kokosowy: http://allegro.pl/materac-kokos-gryka-pianka-120x60-lozeczko-i1657119898.html

ja za każdym razem gdy zmieniam pościel to odwracam materacyk by za bardzo się nie odkształcił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Czarnulko 🙂 nie ma to jak kontakt ze światem 😉
Jasna uważaj na siebie !!!

A witam.....witam......zobaczymy na jak długo.....
A Ty kochana jak sie cxujesz....?????


fizycznie ok ale psychika mi pada na maxa 🥴 🥴 🥴 czytałam dużo na temat tej skracającej szyjki i tylko sie podłamałam ...ehhh A Ty Czarnulko jak samopoczucie ? jakieś plany na weekend ? ja do czwartku siedze na dupie i niegdzie sie nie ruszam z domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem wróciły mi humorki znowu... cały czas płacze albo sie śmieje... myślałam że mam to za soba a tu proszę.. znów narzekam na tego mojego że wcale nie interesuje sie ciąża i mną choc wiem że to nieprawda.. dziwnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Czarnulko 🙂 nie ma to jak kontakt ze światem 😉
Jasna uważaj na siebie !!!

A witam.....witam......zobaczymy na jak długo.....
A Ty kochana jak sie cxujesz....?????


fizycznie ok ale psychika mi pada na maxa 🥴 🥴 🥴 czytałam dużo na temat tej skracającej szyjki i tylko sie podłamałam ...ehhh A Ty Czarnulko jak samopoczucie ? jakieś plany na weekend ? ja do czwartku siedze na dupie i niegdzie sie nie ruszam z domu

dzisiaj zadnych planow nie ma odsypiamy noc , była u nas rodzinka do 3 i teraz tak sobie lezymy , znaczy ja leze moj M spi....ale musze sie ruszyc , bo jutro idziemy na urodziny do mojej mamy , a ja oczywiscie nie mam prezentu,,,,,,
Przestan czytac bo to mozna sie zeschizowac,,,,bedzie dobrze zobaczysz tylko musisz lezec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...