Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
wynalazłam fajne wyprawki wrzucam link
http://allegro.pl/wyprawka-5-el-spiochy-sito-kaftanik-koszulka-r-56-i1526875052.html


śliczna jest na wyprawka 🙂
pamiętajcie by do szpitala i w domu miec kilka tych łapek niedrapek, bo maluszek ma ostre pazurki i czxęsto się drapie. najgorzej jet jak biorą w szpitalu po 1 dobie do badania - dzieci wracają tak porysowane na twarzy że szok 😞 jak nie będziecie miały to zwykłe skarpetki na rączki załóżcie, na pewno przez ok. tygodnia trzeba bedzie tak trzymać 🙂

wstawię Wam fotkę, Grzesiu w szpitalu, właśnie wrócił z badań w pierwszej dobie - na łapkach "ochraniacze", ale kilka zadrapań na buzi jest


Mała słodycz 🙂 już się nie mogę doczekać zeby mieć taką swoją własną...
Sliczniutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny a ja mam coś problem z serwerem i to już drugi raz wczoraj przez cały dzień próbowałam wejść i nici error404
kurcze a już się za brzuszkiem stęskniłam 😁
co do jedzonka bo to przyjemny temat to u mnie dziś było dzwonko łososia z frytkami mniam mnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Zocha - są to gruczoły "łojowe", one mają potem za zadanie natłuścić brodawkę 🙂 jak je ściśniesz i spróbujesz wydusić, to wyjdzie Ci taki biały gęsty łój,a le lepiej tego nie wyciskać

Też tak mam, raz są większe a raz mniejsze 😉

Wiedziałam, ze mogę na WAS liczyć 🙂 Dzięki- to mnie uspokoiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Zocha - są to gruczoły "łojowe", one mają potem za zadanie natłuścić brodawkę 🙂 jak je ściśniesz i spróbujesz wydusić, to wyjdzie Ci taki biały gęsty łój,a le lepiej tego nie wyciskać

Też tak mam, raz są większe a raz mniejsze 😉

Wiedziałam, ze mogę na WAS liczyć 🙂 Dzięki- to mnie uspokoiło 🙂


szok w życiu bym nie wiedziała 😮 , a czemu mają je natłuszczać ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej dziewczyny a ja mam coś problem z serwerem i to już drugi raz wczoraj przez cały dzień próbowałam wejść i nici error404
kurcze a już się za brzuszkiem stęskniłam 😁
co do jedzonka bo to przyjemny temat to u mnie dziś było dzwonko łososia z frytkami mniam mnia 😎


ja dzis nie mam problemów z serwerem, ostatnio nawet dobrze chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Zocha - są to gruczoły "łojowe", one mają potem za zadanie natłuścić brodawkę 🙂 jak je ściśniesz i spróbujesz wydusić, to wyjdzie Ci taki biały gęsty łój,a le lepiej tego nie wyciskać

Też tak mam, raz są większe a raz mniejsze 😉

Wiedziałam, ze mogę na WAS liczyć 🙂 Dzięki- to mnie uspokoiło 🙂


😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Zocha - są to gruczoły "łojowe", one mają potem za zadanie natłuścić brodawkę 🙂 jak je ściśniesz i spróbujesz wydusić, to wyjdzie Ci taki biały gęsty łój,a le lepiej tego nie wyciskać

Też tak mam, raz są większe a raz mniejsze 😉

Wiedziałam, ze mogę na WAS liczyć 🙂 Dzięki- to mnie uspokoiło 🙂


szok w życiu bym nie wiedziała 😮 , a czemu mają je natłuszczać ??


żeby nie popekała,czesto polecane jest po karmieniu wysmarowac brodawke wlasnym mlekiem,dziala kojaco i zmniejsza ryzyko jakis infekcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, ja i moja Oleńka zaczęłyśmy 20tc i teraz juz będzie bliżej niż dalej, zaszalałam i kupiłam koszulę do spania ale juz taką co wezmę do szpitala bo można rozpinać i karmić bez problemu i ciepły szlafroczek bo miałam satynowy i już mi się tak rozchodzi że cycki wyłażą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Zocha - są to gruczoły "łojowe", one mają potem za zadanie natłuścić brodawkę 🙂 jak je ściśniesz i spróbujesz wydusić, to wyjdzie Ci taki biały gęsty łój,a le lepiej tego nie wyciskać

Też tak mam, raz są większe a raz mniejsze 😉

Wiedziałam, ze mogę na WAS liczyć 🙂 Dzięki- to mnie uspokoiło 🙂


szok w życiu bym nie wiedziała 😮 , a czemu mają je natłuszczać ??


żeby nie popekała,czesto polecane jest po karmieniu wysmarowac brodawke wlasnym mlekiem,dziala kojaco i zmniejsza ryzyko jakis infekcji


niestety przy karmieniu często brodawki pękają. A jak jeszcze dzidzia przez przypadek przygryzie to już w ogóle ból 😞 polecam maść maltan - peknie goi i natłuszcza brodawki. Wartą ją już hartować brodawki przed porodem. Smarowanie mlekiem swoim też pomaga 🙂

jak miałam rany na brodawkach bo Grześ je gryzł to pamiętam, ze dośc gruba ilośc na brodawkę , wystawiałam cycki na powietrze i tak się "leczyły" 😉
a Grzes dostał zeby w wieku 2 m-cy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak piszecie o tych brodawkach to zaczynają mnie boleć...
Kasia, hartować maścią? Mnie teściowa straszyła, że hartowanie to wkładanie brodawek do wrzącej wody 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny, ja i moja Oleńka zaczęłyśmy 20tc i teraz juz będzie bliżej niż dalej, zaszalałam i kupiłam koszulę do spania ale juz taką co wezmę do szpitala bo można rozpinać i karmić bez problemu i ciepły szlafroczek bo miałam satynowy i już mi się tak rozchodzi że cycki wyłażą 🙂


Fajnie macie 🙂 Czy Ola przypomina Ci już o swojej obecności w brzuszku? Kiedy masz usg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie czy ktoras ma sokowirowke i moze powiedziec jaka jest dobra lub na jakie dodatkowe opcje trzeba zwracac uwage? szukam bo postanowilam sobie kupic aby robic swieze soki dla siebie a potem dla dzidziusia rowniez. nie chce wydawac bardzo duzo, gora 300 zl a najlepiej 200

mam tu 3 wybrane
http://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=241626148&p2=722170296&p3=804286

chyba wezme te za 300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
mam pytanie czy ktoras ma sokowirowke i moze powiedziec jaka jest dobra lub na jakie dodatkowe opcje trzeba zwracac uwage? szukam bo postanowilam sobie kupic aby robic swieze soki dla siebie a potem dla dzidziusia rowniez. nie chce wydawac bardzo duzo, gora 300 zl a najlepiej 200

mam tu 3 wybrane
http://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=241626148&p2=722170296&p3=804286
ja bym wybrała zelmera- mam dużo sprzętu tej firmy i sobie chwale 🙂

chyba wezme te za 300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny, ja i moja Oleńka zaczęłyśmy 20tc i teraz juz będzie bliżej niż dalej, zaszalałam i kupiłam koszulę do spania ale juz taką co wezmę do szpitala bo można rozpinać i karmić bez problemu i ciepły szlafroczek bo miałam satynowy i już mi się tak rozchodzi że cycki wyłażą 🙂


Fajnie macie 🙂 Czy Ola przypomina Ci już o swojej obecności w brzuszku? Kiedy masz usg?
Moja Oleńka tylko raz mnie połaskotala jak sie przegrzalam, juz sama czulam ze mi za goraco a jej tez bylo i od tego czasu nic, pewnie jeszcze ze dwa tygodnie i czesciej bedzie pokazywac ze jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu
w wieku 2 miesięcy dostał dwie jedynki dolne i nimi mnie gryzł ;/ zawsze po karmieniu przygryzał sobie o sutek prawie bo obrywając. Na wigilię wychodziły mu naraz dwie górne jedynki i jna dwójka, także był sajgon.. Miałam rany na brodawkach już ropiejące i krwawiące.. byłam gotowa zrezygnowac z karmienia.. ale zacisnęłam zeby i karmiłam dalej ( wtedy zbawieniem był dla mnie maltan. A potem to co miesiac dostawał kolejne zęby. na roczek miał już 16, a teraz ma chyba 20 🙂
co dobrze wspominam wprawie mi przy wyżynaniu ząbków nie płakał, max 30 minut marudził i ząbek był. A im później ząbki wychodzą tym dziecko to bardziej przeżywa i odchorowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
widzę że weekend się zaczyna i już mniej postów 🙂Ja wpadłam tylko na chwilkę i niedługo lecę spać 🙂
Witam nową wrześniówkę 🙂
Ale dziś cholernie wieje 🤨 🤨 🤨 🤨wiatr prawie porwał mojego małego pieska dziś na dworku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny a i witam nowa mamuśkę 🙂 Ja w pracy dostałam dzis takiego kopniaka że aż se usiadłam,szok 😆 Mam nadzieję że jutro będzie lepsza pogoda cieplutko i mniej wiatru chodz wszedzie mówią że bedzie tak brzydko do pn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Hej dziewczyny a i witam nowa mamuśkę 🙂 Ja w pracy dostałam dzis takiego kopniaka że aż se usiadłam,szok 😆 Mam nadzieję że jutro będzie lepsza pogoda cieplutko i mniej wiatru chodz wszedzie mówią że bedzie tak brzydko do pn.

o nie a myślałam że weekend ładny choć trochę będzie,miałam w planach jechać na mecz mojego mężulka,ale skoro ma wiać to dam sobie spokój chyba 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...