Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kasiu,a co do ceny cukru w Niemczech to tez mnie to zastanawia,moze ktoras z Was byla ostatnio u naszych zachodnich sasiadow to sie orientuje w cenie?
Swoja droga nasz kochany kraj ma przysadziste ceny żarcia ,nie zdziwi mnie juz nic ..


Ja byłam w berlinie w Kauflandzie i cena cukru była 0,60 centów to było jakieś 3 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Cześć, właśnie wróciłąm przeszczęśliwa z akcji "szczęśliwa mama-szczęśliwe dziecko" zorganizowanej w porcie łódż.
Byłam na bezpłatnym usg i wiem, że z maleństwem wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂
ma już 13,5 cm i waży ok 174 g 🙂 ma wszystko na swoim miejscu 🙂
Dupci nie chciało maleństwo za bardzo pokazać ale pani doktor trochę się udało podejrzeć.. pewności nie ma ale ... siusiaka widać nie było więc .. możliwe że będzie Zosia 🙂 ale to się jeszcze musi potwierdzić na kolejnym usg wiec nie przesądzamy niczego tylko czekamy 🙂

Ogólnie akcja jest super. Są rózne pokazy opieki nad dzieciątkiem,i bzpłatne usg 2 lub 4d.
4d jest dla kobiet po 20 tc więc ja załapałam się na to zwykłe. Jestem baaaaardzo zadowolona!!!!!! Prowadzą to ludzie którym się chce i lekarka któa robiła usg porozmawiała ze mną o moich obawach i było widać że nie jestemkolejną pacjentką którą trzeba "załatwić" tylko na prawdę podeszła do tego z sercem.
Jeśli to będzie w waszych miastach to polecam gorąco!!!

Fajnie Zosia ..Ja tez chce 🙂

ciekawe czy będzie taka akcja przeprowadzana w radomiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałabym się z Wami podzielić relacją z dość niecodziannej budowy - akwarium w ścianie łazienki 🙂
ogólnie mój M ma chopla na punkcie akwarystyki 🙂
tutaj na forum akwarystycznym: http://www.akwa.szczecin.pl/diy/akwarium-w-lazience-fotorelacja-z-budowy/msg87425/#new znajzdiecie kilka stron zdjęć i opisu jak to wszystko powstawało 🙂
mam nadzieję, że ię Wam spodoba 🙂

niedługo czeka nas malowanie salonu, szukamy farby pasującej do tych kaminnych płytek.
no to zapraszam do lektury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia241 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Cześć, właśnie wróciłąm przeszczęśliwa z akcji "szczęśliwa mama-szczęśliwe dziecko" zorganizowanej w porcie łódż.
Byłam na bezpłatnym usg i wiem, że z maleństwem wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂
ma już 13,5 cm i waży ok 174 g 🙂 ma wszystko na swoim miejscu 🙂
Dupci nie chciało maleństwo za bardzo pokazać ale pani doktor trochę się udało podejrzeć.. pewności nie ma ale ... siusiaka widać nie było więc .. możliwe że będzie Zosia 🙂 ale to się jeszcze musi potwierdzić na kolejnym usg wiec nie przesądzamy niczego tylko czekamy 🙂

Ogólnie akcja jest super. Są rózne pokazy opieki nad dzieciątkiem,i bzpłatne usg 2 lub 4d.
4d jest dla kobiet po 20 tc więc ja załapałam się na to zwykłe. Jestem baaaaardzo zadowolona!!!!!! Prowadzą to ludzie którym się chce i lekarka któa robiła usg porozmawiała ze mną o moich obawach i było widać że nie jestemkolejną pacjentką którą trzeba "załatwić" tylko na prawdę podeszła do tego z sercem.
Jeśli to będzie w waszych miastach to polecam gorąco!!!

Fajnie Zosia ..Ja tez chce 🙂

ciekawe czy będzie taka akcja przeprowadzana w radomiu
Muszę poszukać, może u mnie też będzie taka akcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂Ja dzis ledwo zipie mam posprzątany cały domek włącznie z oknami i firankami (męzulek się dziś postarał 😁) boli mnie gardełko 😞ale co mam wziąc to niewiem póki co wzięłam do ssana od syna neoangin-junior 🙂wiec zobaczymy,i chyba mnie dzis przewiało bo mnie uszka bolą 😞
cieszę się że kokejna z nas wie jakiej płci będzie jej dzidziuś ja juz odliczam dni do wizyty badan prenatalnych na któe wybieramy się z rodzinką w środę o 10.15.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Czesc Dziewczynki 🙂Ja dzis ledwo zipie mam posprzątany cały domek włącznie z oknami i firankami (męzulek się dziś postarał 😁) boli mnie gardełko 😞ale co mam wziąc to niewiem póki co wzięłam do ssana od syna neoangin-junior 🙂wiec zobaczymy,i chyba mnie dzis przewiało bo mnie uszka bolą 😞
cieszę się że kokejna z nas wie jakiej płci będzie jej dzidziuś ja juz odliczam dni do wizyty badan prenatalnych na któe wybieramy się z rodzinką w środę o 10.15.
na gardło gin mi polecił GARGARIN ( czy jakoś tak), to jest do płukania. Kupilam, ale nie uzyłam, więc nie wiem czy skuteczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
chciałabym się z Wami podzielić relacją z dość niecodziannej budowy - akwarium w ścianie łazienki 🙂
ogólnie mój M ma chopla na punkcie akwarystyki 🙂
tutaj na forum akwarystycznym: http://www.akwa.szczecin.pl/diy/akwarium-w-lazience-fotorelacja-z-budowy/msg87425/#new znajzdiecie kilka stron zdjęć i opisu jak to wszystko powstawało 🙂
mam nadzieję, że ię Wam spodoba 🙂
ekstra ,ja tez mialam piekne akwarium,ale z racji tego,ze sie dosc czesto przeprowadzalam,zdecydowalam sie oddac moje cudo.. 😞Uwielbiam ...piekne 🙂

niedługo czeka nas malowanie salonu, szukamy farby pasującej do tych kaminnych płytek.
no to zapraszam do lektury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
gosia241 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Cześć, właśnie wróciłąm przeszczęśliwa z akcji "szczęśliwa mama-szczęśliwe dziecko" zorganizowanej w porcie łódż.
Byłam na bezpłatnym usg i wiem, że z maleństwem wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂
ma już 13,5 cm i waży ok 174 g 🙂 ma wszystko na swoim miejscu 🙂
Dupci nie chciało maleństwo za bardzo pokazać ale pani doktor trochę się udało podejrzeć.. pewności nie ma ale ... siusiaka widać nie było więc .. możliwe że będzie Zosia 🙂 ale to się jeszcze musi potwierdzić na kolejnym usg wiec nie przesądzamy niczego tylko czekamy 🙂

Ogólnie akcja jest super. Są rózne pokazy opieki nad dzieciątkiem,i bzpłatne usg 2 lub 4d.
4d jest dla kobiet po 20 tc więc ja załapałam się na to zwykłe. Jestem baaaaardzo zadowolona!!!!!! Prowadzą to ludzie którym się chce i lekarka któa robiła usg porozmawiała ze mną o moich obawach i było widać że nie jestemkolejną pacjentką którą trzeba "załatwić" tylko na prawdę podeszła do tego z sercem.
Jeśli to będzie w waszych miastach to polecam gorąco!!!

Fajnie Zosia ..Ja tez chce 🙂

ciekawe czy będzie taka akcja przeprowadzana w radomiu
Muszę poszukać, może u mnie też będzie taka akcja 🙂
niestety ale u mnie nie bezie takiej akcji a przydała by sie bardzo w radomiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia241 napisał(a):
a mój jak ja będe w szpitalu przed pracą ze swoicm wujem będa robić unas orzewanie czyli kaloryfery montować oraz kanalizacje

kiedy beda to robic?Jak Ty bedziesz rodzic? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
chciałabym się z Wami podzielić relacją z dość niecodziannej budowy - akwarium w ścianie łazienki 🙂
ogólnie mój M ma chopla na punkcie akwarystyki 🙂
tutaj na forum akwarystycznym: http://www.akwa.szczecin.pl/diy/akwarium-w-lazience-fotorelacja-z-budowy/msg87425/#new znajzdiecie kilka stron zdjęć i opisu jak to wszystko powstawało 🙂
mam nadzieję, że ię Wam spodoba 🙂

niedługo czeka nas malowanie salonu, szukamy farby pasującej do tych kaminnych płytek.
no to zapraszam do lektury 🙂


ekstra ,ja tez mialam piekne akwarium,ale z racji tego,ze sie dosc czesto przeprowadzalam,zdecydowalam sie oddac moje cudo.. 😞Uwielbiam ...piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy Wy też macie taki dziwny posmak w ustach??Ja nie wiem, jak to zwalczyc, staram się przegryzac jakies paluszki, chrupki kukurydziane itp,niby przechodzi, ale za chwilę ten posmak wraca. Nie wiem, jak to określć nawet. Strasznie to jest wkurzające!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej to jest strona fundacji ale nic nie pisza o koljenych akcjach gdzie i kiedy

http://www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/

a co do detektora to tez chcialam ale zrezygnowalam bo podobno wcale nie tak latwo znalezc serce i balam sie ze jeszcze bardziej bede szalec, i coz czekam na kopniaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...